DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-ТСЦ-Среда 19 ч
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 29 Oct 2023 08:33    Post subject: Звезда-ТСЦ-Среда 19 ч Reply with quote

У среду нас очекује једна јако занимљива фудбалска утакмица. Сигурно дерби кола. Ово је утакмица која је јако битна да се добије, да би наставили трку за титулу, али и одличан тренинг пред Лајпциг, баш као што ће бити и у суботу утакмица са Радником. Ово је утакмица где вероватно сваком ко воли фудбал и не треба неки позив, јер ако тражите квалитет у домаћем фудбалу, сигурно ћете га наћи на утакмици попут ове. Са те стране очекујемо да ће људи препознати моменат и појавити се на Маракани, да нећемо имати број људи на стадиону за 4000-5000 мање од укупног броја сезонских карата као што је био случај против Јавора. Време је да се пробудимо и да се коначно наша енергија из Лајпцига, а која се наставила на крову, прелије и на ТСЦ и Радник наредне недеље. Да почнемо од среде па корак по корак.
Среда 19 часова, видимо се на Маракани!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 30 Oct 2023 11:07    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=1hyKsWX8tBk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 01 Nov 2023 07:59    Post subject: Reply with quote

Мора реакција данас и нас на трибинама и њих на терену!

https://youtu.be/2IQAfKoC8wc?si=fqHhauDiywJzLyET
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Паразит_н
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 102

PostPosted: 01 Nov 2023 20:31    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2023-2024/cz_tsc
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 01 Nov 2023 21:21    Post subject: Reply with quote

Одлично навијање,одлична енергија поготово у другом полувремену кад се само чекало да падне гол јер смо константно нападали и били у њиховом шеснаестерцу. И дал је могуће да смо толко у курцу са самопоуздањем да не можемо да сачувамо гол читавих 5 минута. Што рече шипка,кога бре боли курац дал буше једне друге,или тренера,дошао си друже у Звезду да играш има да гинеш за дрес. Нека оздрављају и нек се враћу како знају и умеју,или нека се гоне у три пичке материне.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 02 Nov 2023 05:54    Post subject: Reply with quote

Ја не знам шта треба да се деси да људи дођу на стадион. Кад иде нема никог, кад не иде опет исто. Људи навијају за Звезду прва 2-3 кола и евентуално неки бесплатан улаз… Јасно ми је да иде зима и да ће посета стандардно да опада сад, али јебем му матер, живните мало људи. Сто пута се причало да шта год да се ради није исто кад то ради пар хиљада и 20-30 хиљада. И за подршку и за напушавање, мора да нас буде много у суботу.
Иначе, добра реакција трибине на крају. Избацили људи из себе сав бес, а накупило се доста. Директно да се каже шта има па се можда мало и замисле… Криво ми је једино што су Катаи и Иванићи били ти који су први пришли, јер су вероватно најмање од свих заслужили.
После пар лаганих сезона, опет мало напето… иде дерби за пар кола, мора да се мобилишемо сад, да покажемо како стоје ствари!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 02 Nov 2023 06:01    Post subject: Reply with quote

Све ми се нешто чини, да овај садашњу тренер можда заслужује као 2002. или 2003. паролу "Филиповићу нама треба тренер". Бахар је физички присутан на терену, седи на клупи, инструкције даје помоћницима а не он лично. Јел он уопште ради свој посао, ја не знам тачно, нека неко други боље упућен од мене процењује, али ми се чини да он мислима уопште није присутан у Београду, већ у Израелу или ко зна где... само га треба питати да ли хоће да ради свој посао за који је плаћен. Верујем да је добар тренер, само му треба да се тргне и да поново повлачи јебено добре потезе какве је имао овог лета.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 02 Nov 2023 08:13    Post subject: Reply with quote

Не зна где је дошао, а дошао је у лигу где не смеју да се губе бодови. Где нема опуштено. Или нек иде у Израел или нек ради свој јебани посао.

Јебо га онај ко га је довео, а то је господин Терзић смеће гробарско. И управо је постављање Бахара доказ колико се неплански ради.
Кажете да је добар тренер, по чему? Зато што је добио нас? Колико се стварно пратио његов рад?
Зашто му се дао затворени уговор, па ћемо га плаћати и кад га отерају?
Зато што се клуб води ко усрано државно предузеће.

Није проблем губити утакмице, проблем је што неког система нема ни у назнакама.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 02 Nov 2023 08:14    Post subject: Reply with quote

*По мени, није проблем губити утакмице, проблем је што неког система нема ни у назнакама.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 53

PostPosted: 02 Nov 2023 08:45    Post subject: Reply with quote

Колико видим реакције на тренутна дешавања у клубу, односно лоше игре и резултате, доста људи помиње како ето претходни (Милоје, Деки и Милојевић) нису савршени али им се овако нешто у првенству никад не би десило и лагано би се прошетали до титуле, нарочито са овим тимом. Да не улазим је л то тачно или не, али нереално да треба да се деси да скроз треба да срозамо игру и да заостајемо за првим на табели 6 бодова да би људима тек онда дошло из дупета у главу да ови претходни можда и нису толико лоши. Више изгледа и не смета што је један зицераш, други наркоман или како су га већ називали наши стручњаци, а трећи нема ауторитет или шта већ.Хтедоше људи занимљивије првенство у ком се не зна унапред победник, па ево им га 1/1.
Ниједан од њих, па и Бахар сад нису водили утакмице пред више од пар хиљада редовних људи ако изузмемо дерби, прославе и европске утакмице. Све ће бити узалуд ако не буде неке озбиљније реакције људи да се довуку и покажу да су иза клуба, био он први, други или десети. Играли Лигу Шампиона или не играли Европу наредних пет година. Џабе да се паламуди до сутра, ако ће нама стадион да зврји празан цело првенство, а исто је тако било и кад смо са +20 освајали титуле. Па ваљда се сви куну да су уз клуб и кад је тешко и када не иде.

Па ево сада идеалне прилике да се тако нешто покаже на делу.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 02 Nov 2023 11:22    Post subject: Reply with quote

Фабрицио wrote:

Јебо га онај ко га је довео, а то је господин Терзић смеће гробарско. И управо је постављање Бахара доказ колико се неплански ради.

Браво! Није Бахар крив што је залутао баш код нас, него лично овај назови господин.... За све што нам се дешава он треба да сноси последице.....
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 02 Nov 2023 11:36    Post subject: Reply with quote

Ево их опет сви ови што знају Терзића боље од групе, чим нешто изађе у новинама и крене у политичком смеру, обавезно овде искоче поново неки стари "другари" да објасне ко је крив и шта се ваља иза брега. Како вам не досади ја не знам.
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 50

PostPosted: 02 Nov 2023 11:42    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Фабрицио wrote:

Јебо га онај ко га је довео, а то је господин Терзић смеће гробарско. И управо је постављање Бахара доказ колико се неплански ради.

Браво! Није Бахар крив што је залутао баш код нас, него лично овај назови господин.... За све што нам се дешава он треба да сноси последице.....


А шта нам се то дешава? Молим те отвори нам очи. Мислиш на последице од 6 титула за редом, играњем Лиге шампиона? Или је проблем -6 у првенству а има још 30 утакмица. Како је сад одједном битно толико првенство, а до јуче је било намештено, то могу и ја да освојим као тренер, Европа се рачуна итд...
Што каже другар како искочите чим се пласира овако нека прича то је невероватно...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 02 Nov 2023 11:56    Post subject: Reply with quote

Нисам ја ниоткуда искочио.
Само знам да се смеће сликало са гробарима, да глуми мафијаша, да његова породица срозава углед клубу, да омладинска школа личи на штајгу.

6 титула и европа? Супер, свака част.
Али ја не желим да ми клуб буде државно предузеће које арчи ко год стигне.

У сваком случају, зарад мог и вашег здравља нећу више ништа писати о гробарској издркотини.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 50

PostPosted: 02 Nov 2023 12:12    Post subject: Reply with quote

Цитирао сам на кога сам мислио, што се тиче искакања.
Друго, више је коментар на комплетну управу, а управа је створила све ово и то знамо. Клуб је стабилан и то је битно. За омладинску школу се опет не слажем јер смо доста клинаца избацили који играју и за први и тим и за друге клубове.
Много већи проблем наш долазак на стадион, чак и да хоћемо нешто да кажемо, замеримо то треба урадити тамо.
Има ли боље поруке овим пичкицама што играју од пуног Севера на баш рецимо утакмици као што је Радник. Мада се искрено надам да ће овог пута свакако ставити прст на чело, почевши од тренера.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop