DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕДЗДА-ЧУКАРИЧКИ СУБОТА!
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Feb 2023 21:10    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 19 Feb 2023 11:51    Post subject: Reply with quote

Велики је ово догађај, велики!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 19 Feb 2023 13:57    Post subject: Reply with quote

Цела европа сва штампа бруји о тим Делијама.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 19 Feb 2023 20:34    Post subject: Reply with quote

Кога боли курац шта пише штампа...иначе, коп изнад просека за овакву утакмицу, сигурно искорак. Навијање на моменте одлично на моменте је могло боље. Свакако мора овако да се настави, сад је време да се трибина диже.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 20 Feb 2023 09:31    Post subject: Reply with quote

Још да науче људи да стану уз коп и то је то. Не могу да сконтам шта значи стати 2-3 метра од људи који су у копу. Јел уједају или шта? Само на визуелном изгледу порадити,да људима пређе у навику да стојимо једни уз друге.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 20 Feb 2023 13:26    Post subject: Reply with quote

Број људи на Северу је задовољавајући за овакву текму,а очекивао сам још пар хиљада на остатку стадиона.
Људи који не стану уз коп одмах се врв не осећају као део копа,али чим су ту свакако им треба показати примером зашто би и они требали бити део копа,певањем,зезањем итд..да сами пожеле да приђу..јбг ко не жели том није ни место на Северу,довољно му је једном реченицом то културно објаснити и тај неће на Север више доћи никад,што због страха што због губитка осећаја да му је дозвољено да се понаша како хоће.

Похвала за Песму која не умире,могли би чешће да,када не морамо ми да дајемо голове ,да пробамо те старије и дуже песме,као што је ова, Снага би могла чешће да се проба, Још ко дате ја сам био ту,па Љубав си ми једина..
Из Песме која не умире ценим да би требало избацити део са нанананаана,јер се отегне много..строфа па ооо па следећа,пре смо певали без нанана...
Back to top
View user's profile Send private message
немам појма
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 73

PostPosted: 21 Feb 2023 20:40    Post subject: Reply with quote

Песма која не умире је по мом мишљењу једна од наших најбољих песама и никада ми није било јасно како се није примила пре сигурно 15 година и више када смо је запевали, јер је добро отпевана. Савршен спој мелодије и текста, права навијачка песма која може да се пева целу утакмицу. У суштини треба да се пева само са ооо после прве и друге строфе, а после треће додати и на на, тако најјаче звучи и тако смо је ваљда и певали ономад?! Надам се да ће се певати како треба и да ће стварно бити песма која не умире.

И кад смо већ код тога, невероватно заиста да бар пола трибине не зна песму, и то је доказ колико се променило људи на трибини. Надам се да ће велики труд донети резултате у будућности, да имамо још много више правих навијача на трибини, који деценијама не могу без стадиона и који живе за певање. Ја сам као клинац знао и песме које су се певале пре него што сам кренуо на утакмице и хтео сам да знам сваку песму која се икада певала на Северу, ужас ми је био да нешто не знам.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 22 Feb 2023 13:33    Post subject: Reply with quote

немам појма wrote:
Песма која не умире је по мом мишљењу једна од наших најбољих песама и никада ми није било јасно како се није примила пре сигурно 15 година и више када смо је запевали, јер је добро отпевана. Савршен спој мелодије и текста, права навијачка песма која може да се пева целу утакмицу. У суштини треба да се пева само са ооо после прве и друге строфе, а после треће додати и на на, тако најјаче звучи и тако смо је ваљда и певали ономад?! Надам се да ће се певати како треба и да ће стварно бити песма која не умире.

И кад смо већ код тога, невероватно заиста да бар пола трибине не зна песму, и то је доказ колико се променило људи на трибини. Надам се да ће велики труд донети резултате у будућности, да имамо још много више правих навијача на трибини, који деценијама не могу без стадиона и који живе за певање. Ја сам као клинац знао и песме које су се певале пре него што сам кренуо на утакмице и хтео сам да знам сваку песму која се икада певала на Северу, ужас ми је био да нешто не знам.


Слажем се са тобом скроз. Страшна песма. Баш гледам снимак те песме са текме и видим твој упис.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 22 Feb 2023 13:38    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=eEX1aiozKIk
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 22 Feb 2023 18:15    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=eEX1aiozKIk


Е,то,о овом сам писао горе,овако одлично звучи.А што је брат помињао,и ја сам приметио да око мене идређени број људи није певао,али искрено да кажем нисам помислио да не знају јбт,па то је срамота ,него рекох можда су се нешто заблентавили,јебемлига..па није то било толико давно..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop