DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НИШ-НЕДЕЉЉА, 17 ЧАОСВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Oct 2022 20:42    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Oct 2022 21:03    Post subject: Reply with quote

Иначе, домаћи навијачи изглед за сваку похвалу за данашњу утакмицу. Потрудили су се да ова утакмица ипак има ту драж навијачку која се одавно изгубила.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Oct 2022 08:31    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=MHjZw28K-Hg
Кад би нас овако свуда сачекивали, мислим да би и домаћи и гости имали више мотива за долазак на стадион. Много добар клип где се виде жене бабе деца...како нам показују курац.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 17 Oct 2022 10:41    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=MHjZw28K-Hg
Много добар клип где се виде жене бабе деца...како нам показују курац.

Cool и мени је запала за око. ултра Шумадинка "Сисај Звездо" Smile Smile Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Lule
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Nov 2019
Posts: 25

PostPosted: 17 Oct 2022 10:50    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=MHjZw28K-Hg
Кад би нас овако свуда сачекивали, мислим да би и домаћи и гости имали више мотива за долазак на стадион. Много добар клип где се виде жене бабе деца...како нам показују курац.

Видео и ја овај клип и због овог ми се све више свиђа то гостовање у Крагујевцу , јуче навијање одлично а на терену нешто слабија игра наших играча али зато догодине идемо и на јаче навијање и на већу победу ко што је била прошле године.
Предлажем свима да погледају клип и да виде зашто је гостовање у Крагујевцу једно од најлепших.
_________________
САМО ТЕБЕ ВОЛИМ ЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
Бруно Мезенга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Nov 2016
Posts: 6
Location: Београд

PostPosted: 17 Oct 2022 15:24    Post subject: Reply with quote

Стварно не мислим да је цена карте разлог због ког овде већ 2 сезоне у низу не можемо да напунимо трибину. Као да иначе на сваком гостовању карту плаћамо по 100 динара, па нам је сад 600 динара много? Зар постоји већи мотив за пун север од противничких навијача преко пута? Следећи пут ће нам оправдање бити јако сунце које нам иде у очи...
Друга ствар, поражавајуће ми је да људи, пре свега млађе генерације, масовно не знају до краја да отпевају иоле мало старије песме. Можда грешим, можда је само био лош моменат утакмице, али чини ми се да се те ствари понављају већ неко време...
Што се навијања тиче, по мом мишљењу је само први део другог полувремена одрађен како треба и како знамо. Све остало је више личило да одрађивање посла...
_________________
Србија - Београд - Црвена Звезда
Back to top
View user's profile Send private message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 230
Location: Београд

PostPosted: 17 Oct 2022 16:00    Post subject: Reply with quote

Увек мотам филм и упоређујем издања од пре више година на истом месту. Некако ми Крагујевац увек испуни очекивања, баш због тог набоја који је увек присутан и групе прекопута која иако "импровизована", још увек тера неку причу. Навијање ми је било чак и боље него у неким прошлим годинама кад нас је било више на истом месту.
Пенал чист ко суза, Пешић искусно пао, па све да је интензитет био никакав, рука није имала шта ту да тражи. Идемо даље, ово све што следи мора да се добије, јер сад решавамо велики део питања о титули. Видимо се у Новом Саду!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Oct 2022 13:17    Post subject: Reply with quote

Идмео даље, не знам дал за Војводину ишта треба да се прича? Дерби сам по себи и када није ривал у форми, а тек када играју и гризу, много је битно да победимо и да буде трибина дупке пуна! Јесте радни дан, али цела Војводина сад треба да покаже свој потенцијал! Београд мало раније да изађе са посла, и ето је пуна трибина! Треба и онај други део да напунимо не само стандардно. Почиње борба на више нивоа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Oct 2022 13:32    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/14012/Karte-za-mec-sa-Vojvodinom-u-prodaji
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 18 Oct 2022 15:34    Post subject: Reply with quote

Ајде овај пут цела трибина коју будемо пунили да буде у трансу и да навија. Морају се и ти бокови некако укључити у навијање. Не знам колико већ пута на оној накарадној трибини само централни део навија, горњи половично може се рећи, пошто и ови испод семафора као и по боковима скрсте руке, довуку рибе и то је то. Нема смисла никаквог, поготово ако у овом моменту буду одлучили да блеје, када нам је свака утакмица битнија од претходне. А и као у Крагујевцу када смо коначно имали једну добру навијачку групу преко пута себе, и сада ћемо имати нешто налик навијачкој групи испред нас, тако да нећемо бити сами. Да им покажемо чији је Нови Сад! Још само неколико утакмица и пауза, сад по гасу треба да се да, сад је сваки човек најбитнији! Видимо се!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Oct 2022 21:09    Post subject: Reply with quote

Ма браво север!!! Ово да поновимо у Нишу обавезно!!!
https://www.youtube.com/watch?v=4R6eAMqmY_k
https://www.youtube.com/watch?v=bebZwOMPEr4
https://www.youtube.com/watch?v=mGB6EnvxOac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 20 Oct 2022 22:25    Post subject: Reply with quote

То је то, то је Нови Сад као раније, крцата лего коцка, одлично попуњено бочно, може се рећи два копа. Радни дан, свака част сваком, навијање предобро, парола за смрада..све како треба!
Следеће финале лиге шампиона је недеља у 17ч, Чаир.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 20 Oct 2022 23:55    Post subject: Reply with quote

Поред Чика Даче и Карађорђе је видео најфудбалскију атмосферу ове сезоне на свом стадиону у првенству. Следеће сезоне нови циљ, здравље Боже - уместо лего коцке цела трибина да буде крцата ! Време је да Чаир исприча своју причу ...
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 21 Oct 2022 06:42    Post subject: Reply with quote

Какво вече у нашем граду,стварно је било уживање. 9000 људи на стадиону,свака част и њима и нама. Ово су мечеви које сваки суперлигашки град треба да има,а не само Нови Сад и Крагујевац. Дајте сликее
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 21 Oct 2022 08:02    Post subject: Reply with quote

Биће ово и у Нишу сигурно! Тек је то битна утакмица, нама из више разлога, град Звездашки, регион такође, Београд нема оправдања да се не појави у цетвороцифреном броју!
СВИ У НИШ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop