DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Спартак недеља 15и30ч
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 07 Oct 2022 14:09    Post subject: Звезда-Спартак недеља 15и30ч Reply with quote

Да ли има бољег позива за ову утакмицу од резултата 4-1 и онакве игре? Делије су сада преко потребне свом клубу када нису умеле да препознају тренутак када треба да се стане иза клуба док је ишао силазном путањом, ваљда ће знати сада кад то полако почиње да се враћа у стање које смо навикли да видимо задњих пола деценије!
Београд, унутрашњост, СВИ НА СТАДИОН! Таман да дођу оне празне столице са Ференцвароша, и имаћемо фантастичну посету у недељу!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 07 Oct 2022 15:53    Post subject: Reply with quote

Још једна у низу првенствених утакмица од ''милион'' еура, у најважнијој сезони. Противник је стари српски суперлигаш са традицијом дугом 77 година , који би узгред буди речено могао да размисли о реновирању (или изградњи потпуно новог) стадиона, који не испуњава критеријум за наступ у Суперлиги Србије, која је ипак достигла озбиљан европски статус, и сва је прилика да ће тај статус и задржати, а могуће и побољшати уласком у топ тен лига Европе. Инфраструктура је нажалост далеко, далеко испод тога ...

Елем, наша Звезда игра све боље, међутим распоред је згуснут јако, тако да ће помоћ са трибина пуно значити док траје паклени октобар. Идемо заједно по нова три бода.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 08 Oct 2022 07:37    Post subject: Reply with quote

Много је људи одмарало за Ференц, сад је ред да се покрену мало, а ми који смо били да дамо све од себе да направимо сутра искорак! У првенству тек следи лудило од утакмица и искушења, мора сад да се буде уз њих што се каже и дан и ноћ! Сутра је тај дан, да се награде за ово што смо Мађарима наплатили из камату 1975. годину, што смо опет у игри за пролазак...што се боримо за Лигу Шампиона!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Припадник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Dec 2021
Posts: 20

PostPosted: 08 Oct 2022 11:27    Post subject: Reply with quote

Много битна утакмица да видимо знамо ли да ценимо неке ствари. Будући да је посета изостала на претходној утакмици, ред би био да се одужимо играчима на најбољи начин. Ову утакмицу једноставно мора Београд да изнесе! Београде, време је!
Back to top
View user's profile Send private message
Паразит_н
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 96

PostPosted: 09 Oct 2022 15:30    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2022-2023/cz_spartak
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 09 Oct 2022 16:20    Post subject: Reply with quote

Атмосфера добра скроз, опуштена, самим тим и навијање, онако из срца, за душу и зезање. Много добар осећај кад песма креће спонтано из копа, видело се да су људи скроз расположени, за онакву бројку добро навијање.....
а бројка...шта рећи, запад чак добро попуњен...Север подбацио дебело...требало је бар да са оном бројком коп изгледа како треба, коцка да се формира ...али шта је ту је, не може све, свакако браво за свакога ко је дошао, да момке подржи и испрати како треба у нове победе.
Back to top
View user's profile Send private message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 230
Location: Београд

PostPosted: 09 Oct 2022 18:11    Post subject: Reply with quote

Какав диван дан за боравак на Северу. Бројка дискутабилна, али атмосфера добра, звездашка. Једино не разумем што је људима проблем да стану у коп, ко да ће неко да их уједе или омрачи ако се смилују да формирамо коцку како треба, без мољакања...Велика неправда према Гобељићу што му није дата шанса да постигне хет-трик. Делује да је екипа прегрмела кризни период и верујем да ће пружити добру партију и у Мађарској. Ако неко има три карте вишка за Будимпешту нека пише на пп... Cool Шалим се Генерале, али очекујем 2 до 3 хиљаде наших без карте испред стадиона.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Oct 2022 18:26    Post subject: Reply with quote

Не треба се играти са тим. Ако се каже да се не креће ко нема карту онда то треба да се испоштује. Да не ширимо даље тему то је став и тако је!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 09 Oct 2022 18:42    Post subject: Reply with quote

Лоша бројка нема шта али нисам ни очекивао ништа друго.Али упркос томе леп звездашки дан,лепо време,добра игра.
Е само једна молба за екипу ка западу-браћо,ви већ доста дуго показујете како навијање треба да буде.Али када нека друга екипа покуша да запали трибину енергијом,подржите то,прикључите се.Не морате ви увек да будете искра која пали ватру,Будите некад и део пламена.
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 09 Oct 2022 19:36    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=yuVbwMTIHs8
https://www.youtube.com/watch?v=sCRtRLJU7lQ
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 10 Oct 2022 12:55    Post subject: Reply with quote

Опет је Звездаштво пало на испиту…клуб се дигао,добре игре опет крунисано је то против Ференцвароша…ево и Гобеља је кренуо да решета,шта још хоће размажена наша публика ? Шта је сад проблем ? Недеља пола 4,20-22 степена,идеално све и да дође онаква бројка…по мени катастрофално…не знам више шта бих рекао…Браво Звездо,браво Делије,солидно навијање расположени људи као што неко рече…ИДЕМО ДАЉЕ !
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 10 Oct 2022 16:57    Post subject: Reply with quote

Није у овом случају ни време, ни невреме, ни минус ни плус, једноставно речено неатрактиван противник за наш народ....Замислите да сваке недеље гостују Дортмунд, Милан, Манчестер.... мислим да би се поубијали за карте... Лако је бити Звездаш када ти клуб игра против звучних имена, онда дође и кусо и репато.... ал' шта дотле?? Сами да доведу Бајерн на Маракану??? Па оће курац.... Нису они Немци безвезе ту где јесу, цела лига! Посећеност на буквално свакој утакмици у лиги пун капацитет стадиона... Овде се дефинитивно људи нису помирили са чињеницом да ми бољу од ове лиге немамо и да се исто морамо изборити за нешто више баш као и ти велики клубови у њиховим лигама.... Док ту блокаду не пробију у својим главама нажалост Север ће бити Звезда, уместо Маракана!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 10 Oct 2022 17:10    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Није у овом случају ни време, ни невреме, ни минус ни плус, једноставно речено неатрактиван противник за наш народ....Замислите да сваке недеље гостују Дортмунд, Милан, Манчестер.... мислим да би се поубијали за карте... Лако је бити Звездаш када ти клуб игра против звучних имена, онда дође и кусо и репато.... ал' шта дотле?? Сами да доведу Бајерн на Маракану??? Па оће курац.... Нису они Немци безвезе ту где јесу, цела лига! Посећеност на буквално свакој утакмици у лиги пун капацитет стадиона... Овде се дефинитивно људи нису помирили са чињеницом да ми бољу од ове лиге немамо и да се исто морамо изборити за нешто више баш као и ти велики клубови у њиховим лигама.... Док ту блокаду не пробију у својим главама нажалост Север ће бити Звезда, уместо Маракана!


Не треба бити много паметан па се сетити шта је било 2010, 2011, 2012 и тако тих година кад су сточари наређали 6 узастопних титула. Кад смо некако патили за евро утакмицама. Док су они играли европске с Интером и Бешикташем, и пре тога с Тотенхемом, ми смо испадали у сезони купања, скоро већ у првом колу. А онда смо, све то лепо компензовали, сав тај недостатак што не играмо европске утакмице, пуну трибину скоро (више од коцке) плус скоро свака утакмица обавезно шеталица или кореографија против Јавора, Спартака, Младости... гомила бакљада, димњада... јел нам требао већи мотив тада?

Сада, кад погледам шта имамо, и шта смо имали онда... криво ми је свакако што нема више људи на малим утакмицама
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 10 Oct 2022 19:08    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Није у овом случају ни време, ни невреме, ни минус ни плус, једноставно речено неатрактиван противник за наш народ....Замислите да сваке недеље гостују Дортмунд, Милан, Манчестер.... мислим да би се поубијали за карте... Лако је бити Звездаш када ти клуб игра против звучних имена, онда дође и кусо и репато.... ал' шта дотле?? Сами да доведу Бајерн на Маракану??? Па оће курац.... Нису они Немци безвезе ту где јесу, цела лига! Посећеност на буквално свакој утакмици у лиги пун капацитет стадиона... Овде се дефинитивно људи нису помирили са чињеницом да ми бољу од ове лиге немамо и да се исто морамо изборити за нешто више баш као и ти велики клубови у њиховим лигама.... Док ту блокаду не пробију у својим главама нажалост Север ће бити Звезда, уместо Маракана!


Ја искрено да ти кажем нисам сигуран у то да би се поубијали за карте.Можда прве године да играмо такву лигу,друге би већ биле скупе карте,треће би сметао десни бек и председник,тренерова брада итд..проблем на коме мора МНОГО да се ради је изградња менатитета навијача,пре свега од стране клуба и то да буде усмерено ка звездашкој јавности,а и Север би имао своју борбу ту.Писано је већ,али док се не усади у главу да ако си навијач онда си на текми свог клуба на стадиону без паламуђења,неће нам бити боље..
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 10 Oct 2022 22:23    Post subject: Reply with quote

Не знам како, али оних блејача што седе по секторима до запада и истока на северу треба се решити некако. Север нам страшно изгледа када погледам снимке и слике. Не можемо коп нормалан да направимо. Ајде се потрудимо око тога барем. Баш нам лоше коп изгледа. Расути, шупљине, отегли се... Ајде прво одатле да кренемо, од оног шта можемо да учинимо, па полако ће и бројност долазити, радићемо и на томе. Ако не може оно људи што је на северу коцку неку да направи, па немамо шта даље да причамо... ако већина људи која је скоро стално ту то не може учинити... шта ми покушавамо уопште... Морамо кренути од таквих ствари, а не да се узалуд надамо и сами себе убеђујемо "ако није сад тренутак не знам кад је" па дођемо на стадион а оно 5 000 људи. И што је најгоре годинама тако. Не требамо се враћати под кров горе, али морамо некако коп тај средити, мало враћати неке песме опет "у живот", научити радовати се голу против Радника или неког другог и слично. Заборавили су се многи искрено и голу радовати против "мањих" клубова јер јебига ми као играмо Европу пар година, ту су титуле ... То јесте не играмо ми КАО Европу, већ показујемо резултате и носимо српски фудбал на леђима у тој Европи, али схватате о чему причам. Јесу ови момци заслужили да буде не 15 000 сваку већ пун стадион, ал ми колико год да смо бољи и колико год молили људе да дођу, публике све мање и све гора. Ајде онда средимо ове неке ствари што се тиче нас прво и да грми стадион као да нас је 55 000 а не 5 000! И публика ће сама да долази. Барем колико толико. Ето мало се присетите како смо правили феште пре 15 година отприлике и не само тада, можемо и са овом бројком сваку утакмицу. Не да певамо буђав лебац, не дај Боже да се икад то више запева, али можемо се добро зезати. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop