DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Ференцварош четвртак 18и45
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делиријум
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Feb 2011
Posts: 53
Location: чарВра

PostPosted: 07 Oct 2022 11:01    Post subject: Reply with quote

Још једно велико вече, још једном доказано свим индијанцима шта је Звезда и Северна трибина! Како ми је требало оно остајање после пражњења трибине, навијање за нас и нашу душу. Иначе, читава утакмица одлично одрађена, “кавез” добио лекцију! Кореографија…без текста! Капа доле и наклон до пода!

Лекцију ће да науче и наши твитер/портал/кладионица индијанци! Да се замисле 2 пута кога вређају од играча, коме ударају на породицу, а кога називају плаћеницима. Цртаће вам исти они што су били, јесу и биће мотор трибине 90+ минута, и сви они што су синоћ сишли у коп након завршетка. Само полако, доћи ће све на своје!

Браво Делије, сада још јаче! Видимо се у недељу!
_________________
"Није вино пошто приђе бјеше, није свијет оно што мишљасте. Барјактaру дариват Европу-грехота је о том и мислити!"
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 07 Oct 2022 11:38    Post subject: Reply with quote

Невероватан смо народ и тешко ће се то променити... Није било за очекивати пун стадион, нема ни дела оне еуфорије у народу када нам долазе неке звучне екипе, да те срећу људи, питају за карту више, идеш ли итд... Једноставно није звучна екипа и ћао, када дођу бољи идем 100% тај фазон.... а синоћ немци дочекују неки партизан крцато нема где игла да падне.... Кад погледам оне жабаре 3-4 лига атмосфера лудачка.... заслужили су момци далеко бољи третман али ту смо где смо... идемо даље!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 07 Oct 2022 11:40    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/13951/zvezda-u-10-najefikasnijih-klubova-u-istoriji-lige-evrope
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 07 Oct 2022 11:44    Post subject: Reply with quote

Могао сам и у тему песме, али морам да похвалим момке на терену. Свака им част. И није баш тренутак да се сад мрачи и смара, ал ајде да кажемо коју о навијању и песмама. Резултат нам је ишао на руку, могли смо да се опустимо напокон и да навијамо како би требало...али то се није десило. Штета што морамо да чекамо крај утакмице, да би се скупили људи жељни навијања и пустили глас. Скоро целу утакмицу смо били у грчу, а резултат није могао више да нам иде на руку. Против макабија рецимо, прво полувреме је било баш добро навијање, верујем да би у другом било још боље да се није десио куршлус на крају полувремена.
Тужно је што смо трибина и група која има 100+ песама, а осуђени смо да певамо 7-8 песама у последњих пар година. У 80% утакмица ми имамо исти репертоар. И ја капирам разлоге зашто се на европи певају те песме, и капирам да смо се осули, да су дошли нови људи који не знају речи мало старијих песама итд итд, ал морали бисмо бар на домаћим текмама мало да разбијемо ту учмалост.
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 07 Oct 2022 11:57    Post subject: Reply with quote

Кореографија ме одушевила. Колико год пута сам се одушевио и изненадио нашим сјајним идејама и комплексним кореографијама, опет се деси да ме нека наредна још више изненади. Али мислим да ме заправо изненађује наша оригиналност наспрам других трибина. Некако када гледам кореографије других трибина доста пута помислим "па ово сам ја мислим негде већ слично видео, ништа посебно." Доста њих нешто ради као ултра стајл, но пиро но парти, шеталице на којима фантомка на глави, неки Гоку јебем ли га шта је... Ретко где видим неку дубину и оригиналност. А овакве горе побројане нажалост често буду мерило "бруталне" кореографије. Да не претерујем и ја, буде стварно занимљивих и добрих, али ређе.
За навијање немам шта да додам, углавном је све речено, само се надам да ће после ове победе и то какве, кренути ствари мало позитивнијом енергијом. Тежак и напоран период је пред нама, зато знамо шта нам је чинити. Видимо се за викенд! Такође сложићу се са братом горе што је написао своје мишљење везано за песме. Слажем се у потпуности.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 07 Oct 2022 12:39    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
https://youtu.be/My2bhy4BOJY

https://youtu.be/GyZv157QvXY

https://youtu.be/zc1I8UPqwuw

https://youtu.be/WHfKddkMl1Q

https://youtu.be/yix7JwoQBwU
треће полувреме


https://youtu.be/sL6PJQTB5EI
Физички немогуће је

https://youtu.be/WTOxrIC-TBM
Спартак Москва

https://youtu.be/iFk2tzJsWgI
Велики извештај
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Oct 2022 14:00    Post subject: Reply with quote

skorpion wrote:
Кореографија ме одушевила. Колико год пута сам се одушевио и изненадио нашим сјајним идејама и комплексним кореографијама, опет се деси да ме нека наредна још више изненади. Али мислим да ме заправо изненађује наша оригиналност наспрам других трибина. Некако када гледам кореографије других трибина доста пута помислим "па ово сам ја мислим негде већ слично видео, ништа посебно." Доста њих нешто ради као ултра стајл, но пиро но парти, шеталице на којима фантомка на глави, неки Гоку јебем ли га шта је... Ретко где видим неку дубину и оригиналност. А овакве горе побројане нажалост често буду мерило "бруталне" кореографије. Да не претерујем и ја, буде стварно занимљивих и добрих, али ређе.
За навијање немам шта да додам, углавном је све речено, само се надам да ће после ове победе и то какве, кренути ствари мало позитивнијом енергијом. Тежак и напоран период је пред нама, зато знамо шта нам је чинити. Видимо се за викенд! Такође сложићу се са братом горе што је написао своје мишљење везано за песме. Слажем се у потпуности.

Колико ли ће требати неким странцима да схвате да нема шансе да преведу или скапирају шта је, па онда када питају, колико ће тешко неко да му објасни песму и садржину њену. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездаш
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Mar 2010
Posts: 122
Location: ту негде...

PostPosted: 07 Oct 2022 16:32    Post subject: Reply with quote

Тражећи неки снимак мађара да видим како су звучали синоћ пошто на стадиону их нисам чуо налетим на једном форуму да су неки већ покушали да им преведу и објасне. Тешко ће то да иде. Very Happy
_________________
Погледајмо у небеса, исти Бог нас Србе створи,
ко би изд'о српску земљу нек' у паклу вјечном гори!
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 421
Location: Лисабон

PostPosted: 07 Oct 2022 17:54    Post subject: Reply with quote

Кореографије кидају у задње две године. Непревазиђена она са дербија кад је и сама Стока била њен део. Не знам дал је икада то неко урадио. Мени требало једно дан и по да је провалим Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 07 Oct 2022 21:07    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Да је дошло 45000 људи ја би рекао дали смо им подршку...овако...није подршка какву треба да има овај тим! Али ево за све сумњичаве недеља у пола 4, Спартак, могу слободно да исправе грешку!


Исправиће сигурно као и сваки пут.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Oct 2022 21:57    Post subject: Reply with quote

Мора да дође и тај тренутак, а хоће...само је питање времена.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop