DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Монако КУПИ-ПОНЕСИ БАРАЈК
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 09 Sep 2022 14:23    Post subject: Reply with quote

Јбг од толико трансфера играча мора бити и промашаја.
Али какве смо промашаје доводили пре сад је још и добро.
И не би се сложио да 5 година немамо десног бека. Можда две.
Колико само промашаја доведу топ 10 клубови европски.
Ево ти пример Азара који је био сила у Челсију довео га Реал и канал. Боље Крстичића да су потписали.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 14:24    Post subject: Reply with quote

А спортски фер плеј? Шта ћемо са њим? Требали смо пшрошле године због забринутих Звездаша да се неком паролом извинимо Фијорентини и Лећеу? Шта мислиш о томе? Пошто је мнооого бриге било тада! И тада смо имали промашаје од појачања итд. Можда смо требали и тада да ширимо негативу када се то не ради? Шта мислиш?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 14:27    Post subject: Reply with quote


Слика за постер!

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 09 Sep 2022 14:34    Post subject: Reply with quote

рекох већ шта сам имао...а негативу ако не ширимо ми када треба, шириће је други кад им се прохте, ова наша се може контролисати и усмеравати, а она њихова је као лавина која крене од мале грудве и никад не знаш на шта ће изаћи, прошла је изашла на Пиксија, Ден Тану, Мишковића, пандура Трајковића, Аилтона, Ели Тадеуа, Омегу Робертса и наранџасте дресове...док нас је она у кошарци угасила и замрзла
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 14:42    Post subject: Reply with quote

Apatiners wrote:
рекох већ шта сам имао...а негативу ако не ширимо ми када треба, шириће је други кад им се прохте, ова наша се може контролисати и усмеравати, а она њихова је као лавина која крене од мале грудве и никад не знаш на шта ће изаћи, прошла је изашла на Пиксија, Ден Тану, Мишковића, пандура Трајковића, Аилтона, Ели Тадеуа, Омегу Робертса и наранџасте дресове...док нас је она у кошарци угасила и замрзла

Све то побројано је настало у време најтежих дана нашег клуба у новијој, а можда и целокупној историји клуба! Мишковић, Трајковић, Пикси, Ден Тана... Не разумем то поређење никако. Ево покушавам већ неколико пута да видим шта си хтео да кажеш и не иде ми...глуп сам.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 09 Sep 2022 14:56    Post subject: Reply with quote

Закључавај ђенерале
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 09 Sep 2022 15:12    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Apatiners wrote:
рекох већ шта сам имао...а негативу ако не ширимо ми када треба, шириће је други кад им се прохте, ова наша се може контролисати и усмеравати, а она њихова је као лавина која крене од мале грудве и никад не знаш на шта ће изаћи, прошла је изашла на Пиксија, Ден Тану, Мишковића, пандура Трајковића, Аилтона, Ели Тадеуа, Омегу Робертса и наранџасте дресове...док нас је она у кошарци угасила и замрзла

Све то побројано је настало у време најтежих дана нашег клуба у новијој, а можда и целокупној историји клуба! Мишковић, Трајковић, Пикси, Ден Тана... Не разумем то поређење никако. Ево покушавам већ неколико пута да видим шта си хтео да кажеш и не иде ми...глуп сам.


Хтео сам да кажем како је неконтролисано незадовољство и размаженост Звездине публике и симпатизера из периода Зенита и сличних утакмица након Динамо Кијева, Леверкузена, Лација, Кјева....довело до тог најтежег периода (пост Џајина ера), или како је везаност такве публике за неке бајке и пројекте у КК довело до његовог замрзавања...

Сада поново мирише на то, гомила размажених људи заборавља где смо јуче били и хоће главе...е сад ту север по мени не треба да буде ни на страни Терзе и да га чува и брани као да је сам Џаја, али не треба ни да буде на страни те неартикулисане фрустриране масе и да руши прилично солидну кућу која се у претходних 5-6 година изградила, иако није савршена кућа. По мени треба некад стати на страну једних, некад на страну других, објективно сагледати проблеме, инсистирати да се исправљају неке очигледне ствари које су могуће, покушати приморати управу да уважи разумне захтеве незадовољних. То ће спасити кућу, а не став, шта хоћете, једите говна, до јуче смо у августу испадали из Европе сад кад играју Лигу шампиона нек раде шта хоће. Нису баш те Лиге шампиона само непогрешив рад и велико умеће магичара, има ту и карме за Бордо, Стразбур и сличне ствари које смо проживели.
Back to top
View user's profile Send private message
Припадник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Dec 2021
Posts: 20

PostPosted: 09 Sep 2022 15:25    Post subject: Reply with quote

Нема поенте у томе што пишеш. Значи ми смо на страни Терзе ако ћутимо и не терамо управу? Не контам то да морамо стати на једну или на другу страну, ко су ти једни а ко су други па да ми стајемо на њихове стране.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 15:31    Post subject: Reply with quote

Како ко су? Па имаш забринуте, брижне, и преопрезне Звездаше који мисле о Звезди у напред 10 година, и имаш нас Терзићевце. Буквално није лоше урадити за бутик мајицу Терзићевци сад баш размишљам...
То кад чујем, не знам дал да се смејем или плачем. Ал биће једног дана и са севером вероватно...тек кад изгубиш схватиш шта си имао...само тада вероватно неће бити назад. А ви наставите да паметујете, има дана, година, деценија, видеће се ко је био ко.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 21:16    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=ub8w6kPmvms
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop