DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Тсц РОЂЕНДАН МАРАКАНЕ
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 05 Sep 2022 11:39    Post subject: Reply with quote

Мене је чак и срамота да причамо о коментарима на друштвеним мрежама. Звучи ми као да се зајебавамо. Али ово је дефинитивно највећа рак рана тренунто око нашег клуба. Срамота ме и да признам да већ данима читам коментаре по фејсу, испод сваке званичне звездине објаве. Кунем се да од 100 коментара МОЖДА 1-2 нису жестока пљувачина. Дакле на +7, на групи лиге европе, на потенцијалној ЛШ следеће године ми имамо 99,9% кометара који јебу матер свом клубу, управи, играчима и плаћеним навијачима. Не видим како стати томе на пут, ал треба причати о оовме, па можда некад нешто се и промени
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 48

PostPosted: 05 Sep 2022 11:55    Post subject: Reply with quote

И ја сматрам да те коментаре и не треба читати нити се обазирати на то. Какво црно брисање коментара или шта већ? Ко тиме да се бави? Нисмо ми интернет навијачи или не знам шта... Не знам ни што се даје толики легитимитет томе што неко пише по фејсу, инстаграму или где већ. И да кажемо да то утиче и одвраћа неке људе од стадиона али то је много мањи број. Уосталом ако тај неко на основу тога бира дал ће гледати свој вољени клуб или неће, такав нам ни не треба.
Да не набрајам овде колико је фаворита да кажемо "кикснуло" овај викенд па шта? Сви мењају тренере, управе итд ...

Драго ми је што је стадион и трибина сушта супротност од онога на интернету.
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 05 Sep 2022 11:57    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
Полако људи. Ако вас толико ти коментари потресају,немојте посећивати та места и сачували сте пола здравља. Јер кад ви видите ко су људи који коментаришу...па ту не знам дал ико има додира са Црвеном Звездом у било каквом смислу а камоли рецимо да је некад моооожда био на стадиону. Да имају утицаја,сигурно имају. Ал реко бих не таквог каквог ви мислите да имају. Не видим да се Мркела и Терзињо нешто потресају а они су први на удару тамо. Друго,не треба сад ову посету гледати као нешто не знам ни ја шта,Београд је успаван и ту тешко да се може шта урадити. У среду био дерби,па ће сад Монако...да унутрашњост може сваку утакмицу да буде ту,на северу би било стандардних 7-8000 људи,овако јбг. Ал ето иде нам Монако,биће север пун па може да се каже још нешто свим тим "виртуелним" људима. Мада пун север би био довољан одговор,без да се даје више на значају тим непостојећим...


Све је јасно шта ти причаш, не посећујем та места пуно баш због тога што ти скрате живот, али некада се баци око, два минута два минута. Ти људи што коментаришу не виде стадиона осим прославе и Европе, то је јасно свима. А и не видим разлог да се Терза и Мркела тресу од некаквих коментара када ће доћи пун стадион свакако када је Европа.
Али како да гледамо ову посету од ни 6 000 људи, викендом, рођендан куће? Већина из унутрашњости која и посећује колико толико лигашле утакмице ће бити изиграна за карте од баш тих Београђана којих нигде нема. Ово што је речено на овом клипу изнад постављеном треба да се каже када је пун стадион, говорио сам то и раније. Шта се говори људима од којих је 90% ту свакако редовно? И кад буде пун стадион не треба као до сада, дођите, ајде да испоштујемо и слично. Не вреди лепо људима говорити и молити их. Ако ћемо дићи руке од Београда, дај онда да се одређени проценат карата када је Европа одвоји само за људе који долазе ван Београда, оне редовне и оне који долазе понекад када имају времена, с породицом и слично.
Када је Европа, да се деле папири на улазу на све четири трибине и ако има нешто да се каже, нека се ту каже, нека се и са шипке каже исто. Ова мука није од јуче, ова бројка нас мучи годинама већ. Ред је да се уради нешто поводом тога. Видели смо сви колико смо се цимали позивали и ништа од тога да да неког резултата, осим кад је отварање сезоне, прослава и дерби.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Sep 2022 12:08    Post subject: Reply with quote

Није лако овај темпо испратити, верујем да би и лига 5 имала проблем да у 10 дана игра три утакмице рецимо. И тако не мали број недеља. То је један од проблема сигурно, јер када се све сабере и одузме, писали смо то већ, један Немачки друголигаш на 10-12 дана има утакмицу код куће, то је већ да се зажелиш, неки онако више ка врху у Италији клуб игра на сваких 8-9 дана рецимо кући...док код нас се игра у просеку на 6 дана ако не и мање. Тај темпо не може нико да издржи и ако се икоме обраћамо прво је Београд адрса. Од њега све и креће. И добро и лоше. У овом случају лоше. Ајде онда д се сконцентришемо на Београд, да га будимо, свака друга реч "плаћеници", свака трећа "дилери" итд. На жалост, навијачки свет Београда не чине само Делије, и негде некада и ни крив ни дужан подпаднеш под нешто што обичном човеку једноставно не може да се објасни. Негде смо ми сами погрешили...али далеко од тога да је ово "заслуга" таквих грешака. Овде су људи неписмени, полу писмени, много је лако манипулисати њима. И треба прво бити прибран и схватити где је проблем и шта га изазива па кренути у решавање њега.
Ове сезоне смо кренули да ређамо по 10000 у просеку на утакмици, то уопште није лоше ако се узму прошле сезоне у обзир. Једино је јучерашња утакмица одскочила али она је плод једне шизофрене ситуација тренутне и прегустог распореда. За густ распоред ништа нисмо криви, али за ово друго итекако јесмо. Морали смо јаче да се боримо. Знали смо после задњег судијског звиждука на Макабију шта следи, покушали да упозоримо...али нико ту није имао слуха нити снаге да се одупре томе чему је требао. Почевши од Декија преко управе, играча, навијача...фотељаша педераша...сад знамо да мора да се ради мнооого више.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Sep 2022 22:07    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=1K8o3DpYtYM
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop