DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Тсц РОЂЕНДАН МАРАКАНЕ
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 01 Sep 2022 12:07    Post subject: Звезда-Тсц РОЂЕНДАН МАРАКАНЕ Reply with quote

На првом месту долази нам једна од екипа које умеју да играју и само то је довољан позив да се дође на ову утакмицу у што већем броју! Други разлог је прави Звездашки. Рођендан Маракане! 59 година је напунио наш стадион а ми ћемо то на Тсц у прославити и обележити како доликује рођендану такве култне грађевине какав је наш стадион!
Недеља 20 часова сви на рођендан!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Sep 2022 13:16    Post subject: Reply with quote


КУЛТНО МЕСТО! ЗАСЛУЖУЈЕ ДА НАС У ДЕСЕТИНАМА ХИЉАДА ПРОСЛАВИ РОЂЕНДАН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 01 Sep 2022 15:09    Post subject: Reply with quote

... ја сам тебе посећиво често!!! Да прославимо рођендан наше друге куће како доликује!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 01 Sep 2022 15:40    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/4kiTm-U85Mo
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Sep 2022 08:04    Post subject: Reply with quote

Па да честитамо Маракани рођендан како доликује!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паразит_н
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 96

PostPosted: 04 Sep 2022 20:10    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2022-2023/cz_tsc
Back to top
View user's profile Send private message
ragazzi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2018
Posts: 33
Location: Unutrasnjost

PostPosted: 04 Sep 2022 21:49    Post subject: Reply with quote

Занимљива утакмица и добро навијање поготово прво полувреме.
Када су на трибини људи који знају зашто су ту , веома лако се пева једна песма скоро пола сата.... Оно што је поражавајуће је посета која је вечерас била срамна, поготово почетак текме... Гледам око себе а и сада на тв-у ,на почетку дај боже да нас је било 700 у копу, после се то наравно поправило.
Много ружна наша навика да не улазимо на време унутра, стварно не разумем некога ко је превалио 100,200 км да улази на трибину у 10-ом, 15-ом минуту текме, па јбт због чега си дошао ако не због Звезде , али добро то смо ми... Идемо даље.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Sep 2022 22:33    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=3MpK4H3TlTI
Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Sep 2022 07:30    Post subject: Reply with quote

Од управе, свлачионице, навијача, фотељаша...има изрека...пазите шта желите може да вам се и оствари! Чисто да имате у глави за убудуће!
Иначе, што се нас тиче, бројност лоша, али ајде између јна и Монака, треба извући бројку, што нисмо урадили. Али навијање, енергија, прослава рођендана...све је то добро звучало и изгледало.
Сад Монако, како умемо и знамо да се не обрукамо. Да напунимо стадион па не би били први који су се укочили када чују и виде шта треба. Јер ослањати се на овај тим и бити спокојан у овом тренутку није паметно. Такав је тренутак, средиће се они, али сад више би се ослонио на трибине ако ово уопште може да допре до људи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Sep 2022 07:42    Post subject: Reply with quote






[img][/img]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Sep 2022 07:44    Post subject: Reply with quote



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Припадник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Dec 2021
Posts: 20

PostPosted: 05 Sep 2022 09:20    Post subject: Reply with quote

Нас интернет масакрира. Нас на интернету масакрирају они који су ту једном евентуално никад. Нас масакрирају на званичним Звездиним налозима. Више значи 10 коментара изгледа него 10 минута скандирања нечега. Тако је. Тако је ма колико се год ми трудили да то не признамо али тако је. Ма колико год се као навијачка група трудили да не улазимо у то, тако је. И што то прије себи признамо лакше ћемо се носити са тим. Како другачије објаснити бројку од јуче, након свега, ето отерали су Владана, Дејана, сад више ни овај не ваља. Они ће уништити Звезду. Ове две легенде изнад су од нас имали подршку какву мало ко има, али шта се десило. Побегли су јер нису могли да их масакрирају по коментарима. Ма колико ово нама банално звучи да се неко ради тога повлачи, јебига, да се повлачи због "звездаша" који су ту само кад се пљује, кад је прослава, европа или дерби. Ја сваки пут кад уђем на та места звездашка, сваки пут изгубим 1 годину живота. Мој предлог је да се на неки начин стане секташењем на званичним Звездиним налозима.
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 05 Sep 2022 11:02    Post subject: Reply with quote

Слажем се са Припадником у потпуности! Затворисмо једно место на интернету где не би свако могао да лупета тек тако, да не пише свашта, ал кад мало боље погледам, то место је ништа наспрам званичних налога и других места на интернету. Као да тиме ништа нисмо учинили што је угашено. Никаква се разлика не види и без њега. Шта год клуб да објави на интернегу у коментарима читаш разне бљувотине што против тренера, играча, управе па и трибине. Онда када оде неко сви га жале што је отишао, па онда ајмо опет све испочетка.
Немој себе да тешимо био је дерби, па сад ће Европа па ово па оно. Публика која ће да дође на Монако, а није дошла јуче на рођендан кући, а могли су, чак је и недеља била, та публика није Звездашка, то су говна! Само ме занима докле ће се људи молити да дођу на стадион? Па ни са овом бројком каква је минимална не можемо ни коп нормалан да направимо, опет људи са стране седе, расипају се... Јуче ме толика језа ухватила када сам дошао на стадион... оно баш нисам очекивао. Све сам могао да очекујем, али онаква бројка, недеља, још септембар. Ма немам речи. Не ваља нешто опасно. Ево и овде исто, рођендан наше куће, два уписа можда неколико дана пре утакмице. Зар се толико све свело на тај јебени инстаграм и остала срања? Нико ништа нема да каже овде? Па добро. Не знам ни која је онда поента да се било шта пише овде ако ће шака људи да чита свакако ово. Не читају ни они који су активни стално, а камоли неко други. Закључај и остави. Најбоље тако. Један човек држи форум у животу.
Нешто мора да се мења. Што пре.
Санкционисати и сасећи све што се може сасећ. Угасити, забранити и брисати по тим друштвеним мрежама. Ја једино тако видим неко решење, какво такво. А како то да се изведе? Не знам, појма немам. Мораће се сести и размислити. Неко решење мора да постоји. А и они налози, што скупљају хиљаде људи код себе, а представљају се у име групе и још читају ово, нека га попуше редом сви! Први они ако већ читају ово требали би да схвате неке ствари, али и они контру ударају. Докле ћутати? Докле молити?
Мој Београде....
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 05 Sep 2022 11:31    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/sBJCUu68Ago

Exclamation
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 05 Sep 2022 11:32    Post subject: Reply with quote

Полако људи. Ако вас толико ти коментари потресају,немојте посећивати та места и сачували сте пола здравља. Јер кад ви видите ко су људи који коментаришу...па ту не знам дал ико има додира са Црвеном Звездом у било каквом смислу а камоли рецимо да је некад моооожда био на стадиону. Да имају утицаја,сигурно имају. Ал реко бих не таквог каквог ви мислите да имају. Не видим да се Мркела и Терзињо нешто потресају а они су први на удару тамо. Друго,не треба сад ову посету гледати као нешто не знам ни ја шта,Београд је успаван и ту тешко да се може шта урадити. У среду био дерби,па ће сад Монако...да унутрашњост може сваку утакмицу да буде ту,на северу би било стандардних 7-8000 људи,овако јбг. Ал ето иде нам Монако,биће север пун па може да се каже још нешто свим тим "виртуелним" људима. Мада пун север би био довољан одговор,без да се даје више на значају тим непостојећим...
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop