DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Макаби ВАЖНО!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 24 Aug 2022 09:47    Post subject: Reply with quote


Ово се зове стање очаја! Била једном једна Артмедија и један Пјер Боја чини ми се, шутирао је пенал да нас угаси, и промаши га човек. Осим круга по соби вероватно најострашћенијег навијача Звезде, ништа даље није могло да буде. Овај графит, статуси на профилима комшија, који једноставно не могу а да се не ухвате за нешто барем, говоре у ком су они курцу. Е, ако ће ово да нас пољуља, онда и не заслужујемо ништа боље. Гледајте овај графит, учите како не треба, учите да будемо онакви какви смо били у тренуцима у којима се неки налазе! Мени искрено је ово мотив не на квадрат, него на куб, да их видимо за 10 дана, шта ће да причају! Ово је стање духа које не може да се сакрије, једноставно избија само. Тако ми треба да накрцамо стадион у суботу и да покажемо како стоје ствари!
УЗ ТРЕНЕРА УЗ ИГРАЧЕ! ИДЕМО ДАЉЕ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 24 Aug 2022 10:12    Post subject: Reply with quote

Ко крене да прича о Канги, Борјану, павкову...пустите му овај снимак и слободно га пљуните у лице после тога!!!
https://www.youtube.com/watch?v=xM8QMkgrW9A
На наше смо спремни да кидишемо, пенал нико није пробао да помене!
СРАМ НАС БИЛО ЈЕЛ СЕ ОВАКО БРАНИ КЛУБ!?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 24 Aug 2022 10:17    Post subject: Reply with quote

За разлику од претходна два пута ... ове сезоне у Лигу Европе се ушло из плеј офа за лигу шампиона, самим тим ће клуб добити дупло већи новац, него ли у минуле две евро сезоне ... Прилика да се у њој освоји још више бодова за коефицијент, таман да се обезбеди директна лига шампиона и за две сезоне !
Мислим да не схватите погрешно, мени лига шампиона стварно не треба да је волим ја, ал боље она него глупи гробари Exclamation

Прошле сезоне - највеће славље гробара била је свадба Лазара Марковића, ове ће бити аутогол Павкова у евро квалификацијама, будите сигурни у то !

Ми имамо дерби на јна за 10 дана где већ у септембру можемо доста тога решити у првенству !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 24 Aug 2022 10:23    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/xXOZPfyu3U4

60 000 Звездиних људи у црвеном и белом Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Паразит_н
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 100

PostPosted: 24 Aug 2022 10:30    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2022-2023/cz_makabi_haifa
Back to top
View user's profile Send private message
Дебели
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jul 2011
Posts: 250

PostPosted: 24 Aug 2022 12:24    Post subject: Reply with quote

Као прво, најбоља кореографија икад, није је правилo 100 људи, него 60 хиљада, невероватно. Оне индивидуе које није било срамота да дођу у другим мајцама не знам како бих назвао. У сваком слуцају нека пусе курац, висе пута.
Навијање није могло другације, фантастицно до полувремена. Много је велики распон у емоцијама између пенала и примљеног гола да се маса поврати. Ниста необицно и за неко дискутовање и паламуђење.
Мало спорта, сто се мене тице само Павкову, Борјану и Канги да се пева на Јавору, нека им пуше курац сви новинари, и разноразни струцњаци. Сто се тице Декија, није он легенда Звезде па да је застицен ко бели медвед. Легенда је Лација и Интера.Легенде у задњих 30 год су много веце Борјан, Милијас, Родиц, Бен па и Канга. Ок воли клуб, до јаја, али критике заслузује.
Лига европе је до јаја. Неки Фејнорд, Ференцварос, Унион Берлин,ма по мери у сваком смислу, само јебене турке не, пизда im материна дивљацка, јос су у средњем веку.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 24 Aug 2022 13:23    Post subject: Reply with quote

На овом месту за Дејана Станковића рећи да је легенда Лација или не знам кога, следећи пут бан! Није ово рсб, мало више овде људи знају о Декију док је био по белом свету. Шта је радио, колико био уз клуб и на крају крајева где је одиграо опроштајну утакмицу а могао је као многи...да је одигра на другим стадионима! Дакле, апсолутно да ником није пало на памет да изусти такву ствар више нити овде нити негде на трибини уживо још горе! Дал заслужује критике или не, видим имамо 100000 тренера, дај нек се нађе неки од тих стручњака што знају кад шта треба, да поново уђемо у лигу шампиона како треба! А не овамо играмо осмину финала лиге европе да се ту срамотимо пред неким Ренџерсом, који за мало и да прођемо а освојио је исто то такмичење. Дакле, нема даље дискусије толеранција нула за овакве ствари.

Last edited by Генералштаб on 24 Aug 2022 13:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 24 Aug 2022 13:25    Post subject: Reply with quote

Што се кореографије тиче, барем за мене, никада ништа од настанка Делија не може да се пореди са овим. Ово па 10 празних места па није ни битно шта даље укуси су различити. Показали смо да култ Маракане ипак постоји и то озбиљно! Једноставно нису хтели људи да руше тај култ и дошли су како треба. Ово су ствари о којима буквално цела навијачка планета може само да сања. Да свако од куће дође на одређену трибину у одређеној боји мајице. Историја је исписана макар на трибинама јуче!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 24 Aug 2022 14:17    Post subject: Reply with quote

Нема се ту шта превише додати. Друго полувреме пад, како на терену, тако и на трибинама. Ево опет се игра Европа, догодине такође Европа, верујем у то, биће довољно утакмица, пунићемо стадион и надам се да ћемо порадити на томе, да ће Звездина публика пустити глас свих 90 минута, покушавам да разумем, примљен гол на крају полувремена, активан резултат, неизвесно до самог краја, сви гледају у тај терен, дешава се шта се дешава на крају... морамо да научимо да навијамо свих 90 минута ако желимо да пружимо ту подршку Звезди. Јуче гледам у појединим тренуцима цео стадион скаче, тапше, пева... неописив осећај видети то. У добром смо смеру кренули, и треба да наставимо овако. Навијање верујем да ће постепено долазити и биће боље и боље. Како су знали да излазе и 20-15 минута пре последњег звиждука, јуче је до самог краја крцато било. Значи на добром смо путу. Пуна подршка за играче и тренера, није ово ни Серија А, ни Премијер лига нити не знам која више, не можемо очекивати неког Нејмара доле на терену код нас или Месија или некод десетог... И у том смеру се крећемо, квалитет лиге се диже и диже, не може преко ноћи ништа, постепено идемо. Па ако неко доноси добро српском фудбалу па то смо ми, то су они играчи доле, тренери, они су нам донели ту Лигу Шампиона, Лигу Европе, донели нам историјски успех задњих 30 година што нисмо имали. Немој да се овде директно или кроз редове неко прозива од играча или тренера. Нека то за себе задржи.
Ево нам прилике већ за који дан да видимо колико стварно ми желимо Лигу Шампиона. Баш да видимо колико то Звездаша има који желе да подрже свој клуб до те Лига Шамоиона, и то ДИРЕКТНОГ ПЛАСМАНА у Лигу Шампион, и колико то има Звездаша што ће пружити подршку овим момцима на терену што су нам омогућили да је пратимо у још једном походу по трофеј који нам фали и да их подржимо, да знају да ће увек имати ветар у леђа. Тешка и напорна нас сезона чека, веома. На време објављен текст на апликацији. ЗВЕЗДИ ТРЕБА ПОДРШКА!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 24 Aug 2022 15:07    Post subject: Reply with quote

Шта је судбина, нема места одакле нисмо имали снимак, на којим местима земљине кугле, али тако се потрефило да је изгледа само овај снимак са југа једини који постоји где се види Звездина шкољка обојена у црвено бело. Огромна штета што нема снимака или бар још нису изашли када цео стадион диже руке, навија, када се прави притисак 45 минута раније на играче Макабија...много добра навијачка прича коју Маракана није до сада видела! Макар слике да стоје као сведочанство нечега што се не виђа не често него уопште! Слагалица од скоро 60000 делова!









Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 24 Aug 2022 15:14    Post subject: Reply with quote











Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 24 Aug 2022 15:40    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/kuSkSJ7cy68
Овај тренутак и онај кад су одбили он и велики Миха да играју против своје Звезде кад су били у Лацију никада нећу да заборавим!
Деки има мана у реду је Омонија, Шериф, Хаифа требао је бар једну проћи али има много више добрих ствари.
Млад је тренер ово му је први посао не очекујте Муриња од њега. Гризе за Звезду бори се предан је 200 посто то не може нико да му оспори. Ко ради тај и греши. Узео је две дупле круне. Два пута прошао групе лиге европе. То су велике ствари. Сећате се против Милана колико нам је мало фалило да универзалац није усрао мотку. И мени једна од најбитнијих ствари оживео је Иванића. Направио вођу од њега. Велико је име Станковић Дејан заборавили су неки то. Дозовите се.
Ја сам обожавао Милоја можда и више као тренера али Звезда са Декијем игра за гол више игра храбрије.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 24 Aug 2022 16:11    Post subject: Reply with quote

Тренерски Деки је три титуле, два купа (две дупле круне) ...1/16 финала лиге Европе, 1/8 финала лиге Европе, Деки је и ових +7 у Августу месецу. А и видело се по сузним очима после утакмице колико му је тешко пало све ово Exclamation
ЈЕДАН ЈЕ СТАНКОВИЋ ДЕЈАН, певаћемо и 2032 године док буде водио нашу Звезду Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 24 Aug 2022 16:42    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Ово се зове стање очаја! Била једном једна Артмедија и један Пјер Боја чини ми се, шутирао је пенал да нас угаси, и промаши га човек. Осим круга по соби вероватно најострашћенијег навијача Звезде, ништа даље није могло да буде. Овај графит, статуси на профилима комшија, који једноставно не могу а да се не ухвате за нешто барем, говоре у ком су они курцу. Е, ако ће ово да нас пољуља, онда и не заслужујемо ништа боље. Гледајте овај графит, учите како не треба, учите да будемо онакви какви смо били у тренуцима у којима се неки налазе! Мени искрено је ово мотив не на квадрат, него на куб, да их видимо за 10 дана, шта ће да причају! Ово је стање духа које не може да се сакрије, једноставно избија само. Тако ми треба да накрцамо стадион у суботу и да покажемо како стоје ствари!

УЗ ТРЕНЕРА УЗ ИГРАЧЕ! ИДЕМО ДАЉЕ!!!


Ова будалаштина је равна томе, да неко хоће да се наслађује тиме што си се ти оклизнуо на леду, а он у сред залеђене реке пропао кроз лед, плута у води и не зна шта ће са собом!
Back to top
View user's profile Send private message
звездаш
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Mar 2010
Posts: 122
Location: ту негде...

PostPosted: 24 Aug 2022 17:45    Post subject: Reply with quote

Ајде ајде, ко им јебе матер свима, на Јавору ће све да се врати у нормалу.


Него да се спремимо ми да јебемо Рен, неко ће морати да најебе а они су идеални.
Twisted Evil
_________________
Погледајмо у небеса, исти Бог нас Србе створи,
ко би изд'о српску земљу нек' у паклу вјечном гори!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop