DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Макаби ВАЖНО!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 21

PostPosted: 23 Aug 2022 22:07    Post subject: Reply with quote

[quote="Farhazdinac"]Необјашњиво друго полувреме. Можда једно од најтужнијих полувремена на европи. Играчи очајни, ми још гори[/quote]
Па шта, изгубиш-победиш, спорт је то... Играчи су очајни ако не играмо ЛШ, а да смо прошли? Ако је ова екипа очајна не знам какве су биле прошле које нису могле да узму ни првенство... Играмо ЛЕ, одличан резултат и како ствари стоје играће се следеће године ЛШ. Није ми јасно шта је ту тачно очајно?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Aug 2022 22:11    Post subject: Reply with quote

Ај лагано са тим причама...да смо ми утерали гол било би најјаче издање икада, не би нико видео ништа. То су небулозе да се причају. Прошли смо у Стразбуру где су нас откинули, на два нека дивља гола ушли у лигу шампиона а нисмо требали, данас смо требали да уђемо а нисмо. Нисмо показали ни вољу у другом полувремену, то смо "крунисали" ауто голом како обично и бива. Необјашњив гол после одбране пенала...једноставно то је фудбал и то је то где се негде провучеш а негде добијеш по носу на сред свог терена иако си имао све у својим ногама. Тако да...немој те приче да се причају барем овде неће. Ко је лабилан нека иде по порталима да пише коментаре да тера Декија исмева Павкова или Борјана, придружите се комшијама, они таман крнули о лустер да се обесе и видеше гол Павкова и брже боље на тастатуру. Ако такви могу неког да пољуљају...немој ни да пише.
Ми...не знам дал сам икада и видео и доживео ишта слично на нашем стадиону. До перфекције изведена "кореографија" и задат домаћи ал буквално свима, навијање пред меч одлично, притисак...прво полувреме нереалне сцене са рукама целог стадиона. Тај темпо све и да водимо, није могао да се одржи у другом полувремену. То су нормалне ствари иако си тада врућ па делује лоше. Иначе...нама нема ко шта да замери нити да се има замерка на било шта. Да смо га ми утерали опет кажем свима би све било лепо, прелепо. То је фудбал, зато и јесте занимљив. То сад можемо до сутра да причамо и полемишемо, али ми смо пре 5-6 година били испали од Каирата у првом колу пред квалификација....а данас смо као тужни што смо ушли у лигу европе. Разумем ја да расту апетити, нема човека који није скењан, али удахнеш пар пута, пресабереш се у глави и тераш даље јер све је само није лоше!
Оне нестварне слике и снимци стадиона који је обојен у црвено бело....можда сад људи не могу да сконтају, али полако, спашће ова нервоза па ће се гледати нешто што се не виђа, не често...него уопште!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 23 Aug 2022 22:39    Post subject: Reply with quote

Quote:
Па шта, изгубиш-победиш, спорт је то... Играчи су очајни ако не играмо ЛШ, а да смо прошли? Ако је ова екипа очајна не знам какве су биле прошле које нису могле да узму ни првенство... Играмо ЛЕ, одличан резултат и како ствари стоје играће се следеће године ЛШ. Није ми јасно шта је ту тачно очајно?

Па ништа, ја ни не причам о спортским стварима, него је мој упис требало да каже да су играчи играли очајно у другом полувремну и нису могли да се саберу, а да смо ми требали да препознамо то и помогнемо им. Не причам ни о игри, ни станковићу ни о коме. Не занима ме тај део. Занима ме део како то да нисмо успели да отпевамо ни једну песму у других 45минута. Занима ме како то да нас противник стиска и напада цело друго полувреме, а ми бленемо у терен и први звиждук им упутимо у 89 минуту. Навијање у другом полувремену овакве утакмице , при и даље активном резултату је очај. И зашто бисмо то улепшавали? Успела кореографија, врло добро прво полувреме, све до јаја, друго полувреме је тешко срање.
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 23 Aug 2022 22:42    Post subject: Reply with quote

Јесмо ми дали први гол, а играчи други, али то једноставно није било довољно данас. Онако како смо ми прошли Салцбург (објективно много јачу екипу од нас), тако су данас и ови жидови нас прошли..примили смо таква два гола да немам речи...а онда кад погледаш, примили смо их 5 у две утакмице, а није ни да смо их надиграли играчки, поготово у другим полувременима на обе утакмице, те стога, нисмо ни заслужили лигу шампиона, толико је просто. И, искрено, лига европе јесте успех, али је у овој ситуацији, утешна награда. Рекао бих да смо испали у лигу европе, то је тачна констатација. Али добро, пре 5 година смо били у ситуацији да нам је и та лига европе била малтене недостижна...
Дејану не замерам Омонију (један меч у гостима), не замерам толико ни Шериф пошто се показало да су опасна екипа, добише и Реал, али овај Макаби је било очекивано да се прође...кад оно међутим, то ти је фудбал.

,,Кореографија,, изведена малтене до перфекције, ако 10 људи укупно на целом стадиону није било у црвеној или белој мајици...сат времена пре утакмице, па и прво полувреме, добра енергија, добро навијање, добро се то одразило и на терен, добра синергија заправо...а онда навијање, енергија, у другом полувремену, испод просечно, гледајући број људи на северу. Активно ако је навијало 40 посто, добро је. Једноставно данас нисмо имали довољан број ,,ултрас менталита,, навијача на трибини који ће навијати 90 минута без обзира на дешавања на терену..имали смо их 30, 40 посто, што је опет огроман број, али не довољан да се понесе цео север (по два сектора и ка истоку и ка западу малтене статисти) или стадион. Људе окује притисак, стегну се..уместо да презупче у глави, опусте се и навијају из свег гласа..онда и ако изгубиш, лакше поднесеш, ем си испразнио негативну енергију навијајући, ем знаш да си дао све од себе. Ал опет нисмо сви исти, свака индивидуа је прича за себе, неко реагује овако, неко онако..


Идемо даље, улазимо у ЛШ догодине, а ове године у Лиги Европе свакако неће бити досадно, пошибаћемо се са свима, па за колико буде довољно, буде.
ЗВЕЗДА!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Aug 2022 22:43    Post subject: Reply with quote

То мораш да ми покажеш трибину која боље навија да би рекао "тешко срање"....да је било како хоћемо није, да је то што причаш исто није. У грчу су људи били као и ови на терену, то је фудбал, то је навијање...нити смо ми машине нити они на терену.
https://www.youtube.com/watch?v=SRvH4J4ExLM
И када видим руке да је цео стадион дигао у бојама у којима је био, комотно је могла утакмица ту да се заврши, ту да свира крај, јер је то нешто што Маракана није видела до сад. Баш као ни изглед стадиона визуелни.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездаш
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Mar 2010
Posts: 122
Location: ту негде...

PostPosted: 23 Aug 2022 23:00    Post subject: Reply with quote

Јебига није лако, сигурно један од болнијих "пораза" али шта да се ради, гурамо даље. Пуна подршка Декију и момцима. Кад је успео после Омоније, Шерифа и -5 на полусезони да се врати и донесе нам толико радости, урадиће то и сад. Главу горе Цигани. Ови што пљују и кењају ето им прилике за који дан да дођу на Јавор па нека кажу шта имају.
_________________
Погледајмо у небеса, исти Бог нас Србе створи,
ко би изд'о српску земљу нек' у паклу вјечном гори!
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 23 Aug 2022 23:10    Post subject: Reply with quote

без обзира на све, довољно за сваког правог Цигана, Звездаша…
Идемо Делије….
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 24 Aug 2022 00:18    Post subject: Reply with quote

Много болно, мучно, али реално нисмо заслужили и треба се што пре помирити са тим и наставити даље, борбе тек следе, имамо ЛШ догодине, али неће доћи сама сигурно. Било би много добро да сад проради онај наш инат, оно наше буђење кад не иде, кад није како смо желели, да сад гурамо екипу... Не знам да л смем да верујем у то пошто су људи очекивали сигурну ЛШ, размажени су, сад су огорчени, љути, спремни да вређају, али ајде време ће показати. Људи, у првом шеширу смо ЛЕ са Манчестером, Ромом, Арсеналом, Лациом, је л знате шта је то, да л су људи свесни?
Што се трибина тиче оно је нешто нестварно, нешто нереално како је оно изгледало! Имам утисак да је на Северу било 17000, не памтим на 20 мин до почетка крцате ходнике, крцате степенице, да кључа све...прво полувреме како на терену они тако и ми нападачки, јако...друго стали они стали ми, фокусирали смо се на терен, али добро некако је било за очекивати кад се умртвило доле да и ми паднемо.

Следи субота, 20.30ч Јавор, Маракана!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 24 Aug 2022 05:44    Post subject: Reply with quote

Тежак пораз који ево већ после преспаване ноћи не боли више. Ако вратимо се у назад,оваквих пораза је било а сигурно да ће их бити још,тако да нема очајавања фали нам и тај трофеј ЛЕ у музеју! Навијање у првом полувремену,нереалне сцене стварно...стадион се тресао. Онда онај први гол онакав,падоше играчи а и ми се нисмо опоравили од шока читаво друго полувреме. Ал идемо даље,чека нас Јавор,па дерби и нове борбе за ЛШ. Ови што би све опет да мењају и да ћерају све живо као прошле године нек се напуше курца!! Биће ово све добро!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 24 Aug 2022 05:49    Post subject: Reply with quote

Олако се заборавља где смо били до пре пар година, и колико је то дуго трајало. А научи се са годинама и да се пораз лакше прихвати. Лига Европе људи, радујте се бре, шест европских утакмица и то минимум.
Сви би боље водили и екипу и трибину, а Вимблдон четвртолигаш има хиљаду сезонских мање продатих од нас. Тако да нема срања и кукања, ето Јавора иза ћошка на Маракани.
А да, биће нас 5.000. Хоћете у лш, е па ми нисмо заслужили, играчи су дали све од себе!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 24 Aug 2022 07:38    Post subject: Reply with quote

''Нема велике љубави без велике радости
Али и без велике патње ''
Љуба Тадић


Ето, за само годину дана - патња испадање од Шерифа, патња, -5 на полусезони, радост - прво место у групи, и осмина финала ЛЕ, патња - несрећно испадање од Ренџерса, радост титула после -5, радост освојен куп (одбрањена дупла круна) ... сада патња, испадање од Макабија у хорор филм сценарију, радост - већ стечена велика бодовна предност на табели у најважнијем првенству !

Главе горе, и наставимо нашим путем !!! Подршка Дејану Станковићу и играчима !
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 24 Aug 2022 08:37    Post subject: Reply with quote

Добра прва полувремена и у Хаифи и овде. Друга ужасна.
Не знам у чему је проблем. Сигурно је огроман шок био синоћ онај несрећни примљени гол после одбрањеног пенала.
Јбг Борјан био маркиран и ухваћен на кривој нози. Штета.
Не могу ни да замислим која би то инекција била за наше да су са 2 0 и одбрањеним пеналом отишли на паузу. Одрази се то и на трибину нису људи машине нервирају се имају емоције.
Иако се слажем да је навијање у 2.пол морало доста боље. Европска ко европска. Север онако бео је изгледао импозантно.
Све се издешавало за 2 мин и наш 2 гол и пенал и њихов први.
Подршка за Павкова великог борца! Немој да се забораве Ливерпул, Милан, дерби итд. Оно се дешавало и врхунским штоперима а не центарфору. Можда није неки квалитет али је својом борбом и залагањем купио срца правих звездаша заувек. И талија је. Јбг прошли смо Краснодар, Салцбург, Јангере који су били боље екипе од нас на срећу увек се то негде врати кад тад. Играмо јако такмичење. Први шешир сјајно.
Порасла су нам очекивања у односу на пре 5-6 год то је ваљда и нормално кад толико вежеш европу узастопно. А и стандардно размажена звездашка публика сад глуми тренере, центарфоре скауте итд. А само тај један гол је делио од тога да умукнете и дижете их у небеса. Танка је линија. Срећно Звездо!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 24 Aug 2022 09:13    Post subject: Reply with quote

Порасли јесу апетити, али мораш да сагледаш трезвено макар дан касније ствари! Нема коме није жао и тешко али опет кажем фудбал је то. Играћемо страшне утакмице у лиги европе, караћемо комшије јако...бићемо прваци! И онда идемо у лигу шампиона са отвореним вратима. Зато што се пре приберу људи, а хоће...то ће нам бити лакше.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 24 Aug 2022 09:33    Post subject: Reply with quote

Замислите лето без квалификација коначно. Чека се септембар за групе лиге шампиона! Незамисливо ми је и сад кад помислим а тек пре пар година. Али неће само доћи!
Звезди треба подршка!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 24 Aug 2022 09:43    Post subject: Reply with quote

Ова сезона је много згуснута због јебеног Катара, да нема времена за губљење нити туговање, јутро нови дан идемо даље, Лига Европе је ту и уз наше добре игре ове сезоне у тој групи можемо обезбедити добар коефицијент за Србију па да и оне тамо сезоне првак - ми идемo директно.

Време да се размишља о новој утакмици, иде нам Јавор за 3 дана, треба играчима дати вољу да играју то и победе а затим да их спремимо за најбитнији дерби којим можемо да одемо на +10 и обезбедимо ту јебену Лигу Шампиона.
За 2 недеље већ креће и група Лиге Европе, а за 3 недеље од данас већ 2. коло Лиге Европе, после у oктобру још 3 кола европе и месец дана без Маракане на домаћим утакмицама где у 7 дана имамо 3 гостовања, Крагујевац, Нови Сад, Ниш...и тако даље. Tреба чувати снаге то све изгурати. Идемо даље!

Јуче стадион прелеп, свака част свима како су успеле ове две акције и за дресове и за црвено бели стадион.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop