DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

3. коло квалификација за ЛШ!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 20 Jul 2022 08:40    Post subject: 3. коло квалификација за ЛШ! Reply with quote

Пошто је изазов огроман и презахтеван, Делије на време најављују сценографију за ову утакмицу, без обзира ко нам буде био противник. Да би имали времена да информација дође до свих који буду долазили тај дан на утакмицу, одлучено је да се две недеље раније крене са причом јер ни мало није лак задатак, а ако успе, биће то једно од уникатнијих навијачких дела, и нешто што је ретко ко урадио, ако је уопште и урадио. Нека се качи ова објава свуда где може, да што више људи чује за њу, да имају људи времена да ископају стари дрес кући или да га позајме или на крају крајева купе. Да направимо Звездашки фестивал тог дана, да се прича и препричава!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 20 Jul 2022 16:21    Post subject: Reply with quote

Одлична идеја! Ко нема дрес нека цима другаре колекционаре да изнајме на једну текму Laughing
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Jul 2022 18:58    Post subject: Reply with quote

Врхунси изазов, права Звездашка акција! Овде од сваког појединца зависи како ће све то изгледати, нема да дође 100 људи и постави по картон на свако седиште...ово је ниво од кога нема даље! Да видимо какви смо! Ово треба да се чује, да људи знају и да су упознати. Нема ништа Звездашкије од онога што би требало да угледамо на трибинама тај дан! Покушавам да склопим слику у глави, али толико је добро и непредвидиво да не може ни да се наслути колико ће добро да изгледа све, наравно ако се мало само потрудимо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 21 Jul 2022 16:03    Post subject: Reply with quote

О овоме сам размишљао и маштао пар сезона, како би испало, да л би људи испоштовали, ужелео се времена одласка на стадион у дресу.
Свака част на идеји, да видимо какви смо враћајући се 20 година уназад icon_notworthy
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 520
Location: kosutnjak

PostPosted: 21 Jul 2022 16:50    Post subject: Reply with quote

Може, купљено!!! Јебо те кад се сад сетим последња текма на којој сам носио сдре је било "гостовање" на лавору, рутинских 0:3, Видић, Миловановић и чини ми се Богавац. И још сам носио дрес Атлетик Билбаоа. Црвено-бели наравно. Very Happy
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 21 Jul 2022 16:59    Post subject: Reply with quote

zokriogi wrote:
Може, купљено!!! Јебо те кад се сад сетим последња текма на којој сам носио сдре је било "гостовање" на лавору, рутинских 0:3, Видић, Миловановић и чини ми се Богавац. И још сам носио дрес Атлетик Билбаоа. Црвено-бели наравно. Very Happy


Мени прва и последња против Тбилисија, и то ни мање ни више него наранџасти Тојота дрес Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Jul 2022 09:04    Post subject: Reply with quote

Није поента ове акције враћање дресова на трибину, ово има естетску поенту, јер верујем да нико то није ни видео на слици а не доживео, а друго, по мени јако битно, има за циљ да сами себи покажемо и докажемо да јесмо настали од људи који воле фудбал и спорт. Ко није трчао у дресу нашег клуба као клинцац по терену иза зграде, или није тренирао, или није купио дрес а има 15-20-30...година...то нешто није у реду са њим и цео његов развој везан за појам волети клуб, није баш најсјајнији. Баш зато што се свашта меша са навијачима и нон стоп се гурају неке приче, од којих нешто и јесте тачно, баш из тог разлога правимо неко бекство у нешто право и искрено, да покажемо да у нашим животима Црвена Звезда није излет, није "одскочна даска", него да је то наш живот и да га тако живимо од првих дана. Добар испит да једну ултрас трибину претворимо у Звездашку, да цео стадион то прихвати...то би била победа већ пре почетка утакмице. Ако ово успе, тешко ћемо моћи то да гурамо у континуитету, евентуално да нека утакмица буде дан, када ће сви изнети своје дресове и обележја, да покажемо једни другима какви смо Звездаши. Јер нама очигледно фали та основа и темељ за који ми мислимо да се подразумева, а уопште није тако.
Зато, ко нема дрес, може да га позајми, најидеалније би било да га ова акција покрене и замисли и да оде да купи, али свакако да не дозволиш себи да дођеш у црвеној или беој мајици, већ да се потрудиш да дођеш у дресу.
Играчима дресови, трибини свој начин облачења, али ово је тотално друга конотација и овако с времена на време треба радити ствари које индиректно повлаче ту Звездашку црту и даје свему смисао.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 25 Jul 2022 13:03    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 Jul 2022 21:34    Post subject: Reply with quote

Радник и 3. коло су сада најбитнији! Прво на Радник да нас дође ко да долази Манчестер, дужни су нам и то добро! Па онда да наставимо где смо стали са дресовим и договорима око среде!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 27 Jul 2022 15:09    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=YpYRJxDaKmA
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Jul 2022 21:40    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=zIZ_XBUIQWw
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Jul 2022 22:27    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=tb7Af5iRFNI
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 48

PostPosted: 30 Jul 2022 05:49    Post subject: Reply with quote

Колико боље, лепше изгледа трибина кад сви приђу са бокова. Није само изглед, него и атмосфера која ти одаје утисак да је север пун. Окренеш се око себе и имаш осећај да је то то.
За ову утакмицу то неће бити потребно јер по мом скромном мишљењу очекујем 40 хиљада без проблема. А слика цео стадион у дресовима, не смем ни да замислим.
О фудбалу који играмо мислим да не треба трошити речи, оно је буквално уметност наших играча, и после чујем немају шта да гледају...
У среду да покидамо онако звездашки, и ми на трибинама а и они на терену (у шта не сумњам).
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Jul 2022 07:38    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 01 Aug 2022 12:49    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=a9d3gEaBEpc
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop