DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2022-23
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 01 Jun 2023 10:36    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
То што се ти не везујеш за играче не мора да значи да сви радимо као ти брате.
Очекивао сам да му се другачије каже саопшти све је то могло очи у очи. Онда би и он имао већи мотив да гризе и да постане бољи ако већкажу стручњаци да је у кризи у задње време. Слушај Борјане долази нам нови голман са њим ћеш се борити за прву рукавицу и то је то. Здраво натицање. Овако се осећа ко шкарт.


Да ли би 2017 ставио руку у ватру за Борјана кад је долазио са не баш сјајном репутацијом код нас посебно после меча са Лудогорецом и његове реакције,ајде да се не лажемо не би сигурно....Човек је суровим професионализмом и борбеношћу,сјајним партијама и односом према клубу и навијачима освојио много срца и бонуса код Цигана,треба и даље да остане професионалац и да не плаче преко новина.Новог тренера треба максимално без изговора подржати на ремонту тима јер видимо сви да нам је преко потребан, па да црту подвучемо следеће године у ово време и судимо како треба.Одавно је прошло време кад се у Звезду долазило из љубави према клубу и за кило брашна,ови људи су пре свега професионалци и дебело су плаћени за посао којим се баве,што не значи да људи у њима не треба да виде идоле,љубимце итд.И да се деси да Борјан оде из клуба не сумњам да ћемо му сви пружити испраћај за памћење.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 01 Jun 2023 12:05    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Та песма је направљена 2010...2012. тако нешто, када фудбал одавно није оно што је био. Да се људи на везују за играче питање је дал би наш стадион данас носио име људске громаде и Звездаша Чика Рајака Митића, и дал би се на самом оснивању клуба структура људи која је почела да навија за Звезду окупила тако како јесте, да нису следили играче које су пратили у Бск у и Југославији пре тога. Тако да...та песма и уопште мантра да се не везујеш за играче...немој да си 100% искључив. Није једна наша песма Свето писмо...она је направљена као одбрамбени механизам садашњег времена где су многи играчи укаљали себе и име своје након одласка из Звезде, па смо долазили у ситуације да некоме ком смо скандирали име постане или непријатељ у другом клубу, или засере са неком изјавом или промени неко опредељење и престане да дели ставове Звездаша у разним темама, па чак и друштвено политичким...тако да...ко је био велики играч и иза тога остане доследан Звездаш и човек...итекако се треба везати за њега. Ја ово и пишем сада да би на неки начин скренуо пажњу и капитену, јер не бих желео да таквог човека Звезда и ми изгубимо. Итекако се треба везивати за добре људе, само што је то постало реткост малтене статистичка грешка у данашњем времену, па онда да не би лупао главу кажеш...сви играчи пролазе...постоје очигледно изузеци, или бар тако за сада делује. 90% њих засеру тек када оду из клуба, надајмо се да ова генерација и ови људи који су провели више од пола деценије са нама...имају у себи то да остану легенде и да можемо слободно да се вежемо за њих без бојазни да ће сутра урадити нешто што се коси са нашим виђењем Зведаштва. У праву си, тако иде песма, али у стварном свету мораш да имаш осећај, да не будеш робот.


За овај упис браво!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 53

PostPosted: 01 Jun 2023 13:08    Post subject: Reply with quote

На страну сад да ли Борјан и даље може да пружа добре партије као раније, знају да му се десе киксеви и грешке, што је уосталом и људски и нормално у спорту. Али да један играч који је толико пружио клубу и један је од најзаслужнијих за најлепше странице звездине пост-баријевске историје сазнаје преко медија да неће више бити прва опција мени у најмању руку делује непромишљено и без поштовања. То буквално значи да џабе проливаш крв и зној сваки дан на тренингу, а знаш да су ти већ нашли замену. Ок, доћи ће нови, али то не значи да и он исто није незаменљив и да од њега не постоји бољи, и да уосталом и Борјан не може да се покаже боље од њега. Па ко би пре више од 10 година помислио да Бајковић може да догура до првог голмана и да ће постати омиљен међу навијачима.

Опет са друге стране, нови тренер није неко ко је јуче завршио тренерску школу и коме је Звезда први клуб да не зна шта ради.Мени потез делује непромишљено, али опет човек је цео живот у фудбалу и то врло успешно, па не треба одма да се упада у ватру. Наравно да му треба пружити подршку у ономе што ради јер је то у интересу клуба, а ја не сумњам да ће Борјан и даље дати целог себе за клуб био први голман, на клупи или на трибини. И њему је сад врућа глава па вероватно отуда и ово оглашавање преко медија и остало.
Пуна подршка новом тренеру, а Борјанов допринос клубу ће се заувек ценити. То барем не треба доводити у питање.
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 01 Jun 2023 13:56    Post subject: Reply with quote

Одакле ти да је из медија сазнао? Чули су се телефоном. "Нисам заслужио да ме тренер који је 2 дана у клубу позове и саопшти такву информацију" је потпуно непотребна и погрешна изјава. Ако је тачно пренета наравно.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Jun 2023 14:40    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=AM05QWQ7RuI
Скренуо би за тренутак са теме чисто да људи виде шта се ради. Овај дегенерик је само делић мозаика како се кувају навијачи Црвене Зведе на тихој ватри. Згранути су сви редом вероватно да поред два митинга дан за даном, трећи дан дође 30000 људи на Маракану да прослави титулу! Боли их, не знају шта ће, поготову овај несретник, па онда узме па сврстава свих 30000 људи у нечију опцију, хушка, једе говна...а онда нашим људима буде глупо, кад пропаганда одради своје. Морају Звездаши да знају да је то огромна победа и да их то боли, и да ће ногама и рукама да се труде да нам то одузму колико год могу, јер где да титула има смисла? Где да се стадион напуни, па све им пада у воду истог момента!!! Нама кда је председник "гостовао" јурили су људе око Маракане који би му рекли колико је пожљан, нису се правили округли столови...дегену један!
Овај дегенерик је нашао да прича нешто о односу државе и нашег клуба. Оно што је њихов Толе радио и СПС на челу, па чак и жути и Коштуница са Мишковићем нашем клубу...он једноставно не зна дебил да тако нешто може да се дешава. Добро дошао у реалан свет плачипичко једна. Да видиш мало кад одеш у управу а у њој седи 15 и човек странке, док код вас седи први! Добро дошао у свет где играчи буше тренера из ко зна чијих све интереса...легендо ретардирана, ми смо све то прошли и понели се како треба. Ви сте гостовали на теренима где долази "наш Партизан" смраде један одакле ти образа да ишта причаш на ове теме!??? Како си скупио муда да после оних 7-8 година нешто изустиш из тих говнавих уста??? Не дај Боже да је тада постојао интернет у овом облику, камера на сваком телефону, портали итд....не знам дал би данас играли прву лигу уопште смраде један! Навикли људи још од "златних спонзора шампиона" да све грабе, отимају, пљачкају, нешто му се сад не уклапа не може да се снађе па вређа тако по 30000 људи од једном.
Ви сте кукали тражили помоћ од ове државе, не знам шта сад није јасно? Ајде Звезда намешта првенство по теби, ал како намести неки Хофенхајм кући, Лудогорец више пута, Гент, Милан у обе, Олимпијакос, Ливерпул овде, Наполи овде, па и Олимпијакос тамо...како намести Салзбург овде и тамо? Копенхаген, Јанг Бојс? Позлиће ти од мржње и од слепила. Ми нит смо били у могућности да тражимо икада ишта, нит нас је неко слушао, нити би на крају крајева тражили! Отуда смраде један једно 10 година пуна Маракана, јер нисмо савијали кичму и курвали се као ви данас што радите!!!
Ево драги Звездаши кога ви гледате и од кога усвајате истине и ко вас води! Играли смо нерешено против Пазара, који смо узгред само пре пар недеља ошашавили овде. Ето на прослави титуле где су играчи играли са 30% капацитета, нисмо успели да победимо страшни и моћни Пазар...или смо ми лоши? А да ми смо лоши то је доказ...у уста те јебем та лајава. Ако ти је то доказ, ето ти нека имаш још пуно пуно таквих доказа, ја ћу бити пресрећан као Звездаш. Пичко једна, ти ћеш да стављаш у уста 30000 људи, крелцу лајави!


Last edited by Генералштаб on 01 Jun 2023 14:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 53

PostPosted: 01 Jun 2023 14:56    Post subject: Reply with quote

[quote="Маузер"]Одакле ти да је из медија сазнао? Чули су се телефоном. "Нисам заслужио да ме тренер који је 2 дана у клубу позове и саопшти такву информацију" је потпуно непотребна и погрешна изјава. Ако је тачно пренета наравно.[/quote]

Праштај брате, у брзини док сам куцао случајно написах. Под претпоставком да је ово пренето тачно, опет мало не иде да некоме телефоном саопштаваш да неће бити прва опција и ниси му дао прилику да се бори. Опет, остаје време да видимо да ли је човек донео праву или погрешну одлуку.
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 01 Jun 2023 15:06    Post subject: Reply with quote

Брате ово је лик кога су избацили из Јеховиних сведока. Замисли избаце те одатле? Њега ни ови његови не јебу 5%,гледају га ко дворску луду. Тако да њега не треба узимати за репрезент било чега,али сигурно да ће на овај начин бити покушавано спиновање у будућности,поготово сад. Увек најбољи одговор је 20 000+ људи на стадиону,и до сад су стално пушили курчину на сваку спиновану причу па ће само наставити. Воле.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Jun 2023 15:13    Post subject: Reply with quote

Пусти ти причу. На жалост ко довољо прати Звездашка места што садашња што бивша...зна одакле излазе неке мантре и фразе...тровач опасан. Пусти то Јеховини сведоци..штоа смо онда ми када наседамо као Звездашка маса на овакве ствари? По њему је дуг Звезде био 60 милиона пре две године. И то не књиговодствени.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 01 Jun 2023 15:14    Post subject: Reply with quote

Ја сам убеђен да тренеру није био циљ да било кога увреди него је у датом тренутку тако било једино могуће да обавести Борјана о својим плановима. Немој људи да правимо драму где је нема, дошао је на папиру озбиљан стручњак, план је да буде ту 3 године или више, сигуран сам да човек зна шта ради а по свему судећи има подршку и управе за овакве потезе.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 01 Jun 2023 15:31    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Пусти ти причу. На жалост ко довољо прати Звездашка места што садашња што бивша...зна одакле излазе неке мантре и фразе...тровач опасан. Пусти то Јеховини сведоци..штоа смо онда ми када наседамо као Звездашка маса на овакве ствари? По њему је дуг Звезде био 60 милиона пре две године. И то не књиговодствени.

Ако неко попасе причу од Жељка Пантића,скидам капу. За то треба имати талента стварно. Мада они његови из новина су изашли први са причом "рођендан". То је то у суштини,имају исту причу коју врте само је другачије пакују. Ако људи до сад нису провалили и отворили очи,шта даље да причамо. Мени је довољно да видим ко стоји иза које приче и то је то.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Jun 2023 16:12    Post subject: Reply with quote

Што је најгоре нису људи провалили, тачније тек сада моожда креће нешто да се мења на боље. Иначе, у једном тренутку је враг однео шалу. Пре ће људи да слушају црног ђавола, него неког свог. Сада је отишао толико далеко да поприлично пуну Маракану подводи под нечије политичке људе, то говно од човека не би радило. А он ради. Игра се са много великом масом људи, мислим да се овај пут прерачунао, али разумем фрустрацију.

Толико труда и енергије утрошено да Звездаше одвуку од Маракане. На све могуће и немогуће прљаве трикове. И онда им се деси ово. Сигурно им није добро па једно 10 пута више него нама кад видимо 3000-4000 људи у копу а чекали смо 7000. Ово је шок за њих, већ су се спремили на неких 10000-15000...да крену да лају на сва уста...кад оно, међутим! Сад смо ми кројачи наше среће, само да наставимо овако. А коло среће нека се окреће слободно, ту смо ми, нас тек инат и бунт раде. Па нека изволе. Они су се толико уваљали у говна да више не знају ни ко су ни шта су нити управе нити ови што их мало хвале мало пљују. Не знају где бију. Па на нама да искаљују бес....неће то тако да иде.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 01 Jun 2023 17:50    Post subject: Reply with quote

Ни мало професионална изјава капитена, разумем га, разочаран је, љут, огорчен, шта ли већ, али не можеш да изјавиш "тренер који је два дана у клубу да ме склони..." Не најбоље да сачекамо да буде две године ту па да тад доноси одлуке.
Много нам је дао, много незаборавних одбрана и великих радости је донео, али реално гледано опао му је квалитет, није Бахар сигурно то преломио на основу једне утакмице, сигуран сам да их је одгледао све из ове полусезоне и проценио на кога може да се ослони на кога не. Борјану свака част на свему до сада, али треба бити достојанстен до краја шта год било, не треба нам опет ријалити преко новина, резови су саставни део свега у животу, тако и у фудбалу, тренер је тек дошао и одма кренуо одлучно што сматрам да тако и треба, свакако боље сада него пред припреме или још горе на самим припремама, тад би тек настао циркус.
Уколико и напусти клуб испратити га како доликује, како је заслужио јер нам је много дао за ових 6 година clap
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 01 Jun 2023 18:27    Post subject: Reply with quote

Чуо сам негде био да је тај Жељко Пантић изгубио сина скоро. Такве ствари нормалном човеку промене живот за 180 степени. Јел могуће да се он бави Црвеном Звездом? Укупно сам у животу потрошио неких 180 секунди слушајући њега што ми је било и више него довољно да схватим о каквом дегену се ради Не могу да схватим да то гледа неко од делија или звездаша и да троши своје време на то.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 01 Jun 2023 19:31    Post subject: Reply with quote

Ма дај немојте промовисати овог имбецила.

Опет кажем, искулирајте, спорт је то, промене кадра су нормалне.
И тај Борјан је имао своје испаде, почевши од заставе Партизана па надаље. Играчи су кварљива роба, и ја стварно не мислим да ико заслужује да му се нешто специјално титра.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездаш
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Mar 2010
Posts: 122
Location: ту негде...

PostPosted: 01 Jun 2023 19:35    Post subject: Reply with quote

Ма болестан човек, још кад се болест помеша са мржњом добије се таква сподоба.
Што је најгоре некад имам утисак да га више прате звездаши него њихови.
_________________
Погледајмо у небеса, исти Бог нас Србе створи,
ко би изд'о српску земљу нек' у паклу вјечном гори!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Next

View previous topic :: View next topic
Page 18 of 20

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop