DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ ФИНАЛЕ ЧЕТВРТАК 18 ЧАСОВА
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 29 May 2022 21:05    Post subject: Reply with quote

Уместо да славимо дуплу круну, ми причамо и расправљамо о дотичном. Објасни се 15 пута ко је он и шта је учинио, опет није јасно. Прође куп. Данашњи дан, сећање на Бари, уместо да лепо прославимо и данашњи дан, присетимо се славних дана, не! Опет се јављају људи, ајмо опет о дотичном. Ипак није довољно две три стране што су писане зашто, шта и како, где је лепо одговорено на та питања. Ово место нису ни коментари од јутуба, ни инстаграм и фејсбук коментари страница, али изгледа да се та нека енергија негативна и плиткоумна прелива и на ово место, мало, помало али ево видимо пошто неколико дана се расправља о томе. Мислио сам да се макар овде верује људима који су не 10-15 година на трибини, него 20 и више и који пишу овде. Било је и ранијих година страшних и пропаганди против нас и свега и свачега, али данашње време, а бојим се шта ће тек бити и у будућем, је много много горе јер од муве они направе слона. То се пласира људима исте секунде, исти дан на медијима и левим и десним, а најгласнији су они који су заправо на стадиону најтиши, то јесте којих уопште стадион и не види. "Ја као искрени Звездаш сматрам да је ово срамота за Делије" , "Навијам за Звезду али ово је срамота"... и да не набрајам. Све велики Звездаш до Звездаша, а бројке на стадиону још веће??? Или не??? Ми да таквима цртамо и објашњавамо неке ствари мислим да и баш не можемо, пошто видимо уназад годинама да су то недоказни људи. Јер управо овде се пар дана црта људима и опет не контају, па ако на овом месту не контају неки, како онима испод Телеграфа или неке инстаграм странице објаснити? Имамо неку бројку људи на трибини која је углавном ту сваку текму, некад мање, некад више, али имамо ту неку бројку и ми ту бројку треба чувамо и да се њом бавимо. И у тој бројци која је углавном ту сваку текму има особа које су сигурно пронашле ту поруку непотребном, али барем када им једном објасниш шта и како схвате. И ми би барем те људе требали научити да верују групи, да имају поверења, као и годинама што смо имали једни у друге поверења јер без тога не би били ово данас што јесмо. Не би имали своје ЈА, не би били здрава трибина да нисмо имали поверења, то треба људи да схвате. "Сви играчи пролазе и тренери и чланови управе САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ ЗВЕЗДУ ЧУВА НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ"! Ово нека вам је свима у глави који сте некада у неком тренутку посумњали, скренули са пута, добро упамтите то. Не требамо превише да ћутимо, а и не можемо се ни борити сами против свих тих лешинара новинара и осталих говнара, али им некада треба одговорити, а ми да се окренемо нашој будућности, да деца када помисле на трибину да им не пролазе кроз главу криминалци, мафијаши, наркомани, политичари и ружне ствари, већ када помисле на трибину да им кроз главу пролази навијање, дружење, зезање, авантуре по гостовањима, лепе успомене да имају, да знају искрено волети, волети клуб, волети своју земљу. Око себе видимо колико је зла зашло у разне поре друштва, ми смо у Србији, по мени најздравије место. Наравно да није ништа савршено, јер у свету непостоји нешто што је савршено, али јесмо здрава, слободна трибина, чврста и јака. И то ћемо и остати, само треба да се окренемо себи сада и да никог не молимо за нешто. Ми каже гласно и врло јасно шта год је потребно, а проблем код људи је што они свој ум, свој мозак уништавају, трују и испирају по тим ужасним местима за које и они сами знају да су лоша места, попут медија, али ако они мисле да су у праву и тако су зацртали себи у глави, све ће учинити и прихватити за истину само да не буде да су погрешили. Гледајмо себе, гледајмо своју будућност, а њих ко јебе, а њих ко јебе!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 30 May 2022 10:15    Post subject: Reply with quote

[/img]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop