DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ПАЗАР-СРЕДА 18 и 30ч

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 07 May 2022 22:28    Post subject: ЗВЕЗДА-ПАЗАР-СРЕДА 18 и 30ч Reply with quote

Циљ ове сезоне је дупла круна. Пут до финала нас води преко среде и утакмице са Новим Пазаром. Све губи свој смисао ако се чека финале и прослава титуле да би се дошло на стадион. Сад је време да се даје ветар у леђа и да се долази на стадион.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 May 2022 09:28    Post subject: Reply with quote

Овде може слободно да се пише, ево га папир километрима дугачак. Пазар сам по себи је доводио увек више људи него иначе, свакако да није мала ствар ући у финале и борити се за дуплу круну. Београд је на реду да покаже шта зна или не зна. Не конкретно само за ову утакмицу него за све предстојеће! Ми проблем у Тополи немамо, нити у Новом Саду...највећа рупа је Београд и то прво да се оголи истина па да се крене са решавањем тога. Нема потребе да се јавља сад неко да каже у шта се овај град претворио, знамо добро сви, али ако неко хоће у овом граду да себе назива и симпатизером, мораће мало више да га Маракана виђа. Сутра да то испадне како треба па онда да крену прави договори!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 10 May 2022 11:13    Post subject: Reply with quote

Ево и једне да кажем позивнице за Звездаше из Вероне од бившег играча Лазовића:

Naravno, Superliga i trka večitih za titulu je bila neizostavni deo kratkog razgovora.

- Stvarno su napravili dobar posao, počevši od Vladana Milojevića i sada sa Dejanom Stankovićem. Možda ljudi i ne cene toliko te rezultate, što se vidi i po posetama na utakmicama.

- Mislim da ti momci zaslužuju mnogo veću posetu od ove sada. Ja sam igrao u vremenu gde je bilo najteže u istoriji kluba, a dolazio je veliki broj ljudi na utakmice. Mislim da i ova generacija zaslužuje da im stadion bude pun.

Ништа нам није открио што ми већ не знамо, али свакако примећују људи да нешто није како треба са људима који воле Звезду!
Борба за титулу, борба за куп, дупла круна испред носа, а нас 5-6 хиљада на стадиону!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 11 May 2022 07:59    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=qxxNomf1Jzo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 12 May 2022 04:16    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/UvIcuImv8mY

https://youtu.be/LbhAUve3Aqs
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop