DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-РАДНИЧИ НИШ СУБОТА
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 02 May 2022 20:09    Post subject: ЗВЕЗДА-РАДНИЧИ НИШ СУБОТА Reply with quote

Улазимо у сам финиш борбе за титулу. Још свега 3 утакмице нас деле до циља. Били су празници, киша, роштиљи, сад је време да се дође коначно на стадион како треба, и да се да снага играчима да извуку ово до краја како треба, а 21. да се памти! Зато, субота, једино место где Звездаш себе може да замисли је наш стадион!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 May 2022 12:05    Post subject: Reply with quote

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3926195/borjan-sin-bolnica-navijaci-crvena-zvezda
Можда и не треба ништа рећи после ових речи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паразит_н
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 100

PostPosted: 07 May 2022 17:41    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2021-2022/cz_radnicki_nis_3
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 07 May 2022 18:57    Post subject: Reply with quote

На данашњој утакмици за помоћ Марини из Ниша која болује од леукемије, за коју су наши другари из тог града скупљали помоћ, скупљено је 125350 динара и 8 евра.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 07 May 2022 20:01    Post subject: Reply with quote

Леп дан на Маракани ... Да је било више људи било би савршено ... Играчи су испоштовали на терену, и доказали да су без премца најбољи тим у држави. Атмосфера на Северу добра, добар и избор песама ... Морао сам да одем после последњег звиждука судије .. тако да нисам остао на журци, али по снимцима видим да је било скроз ок ..

Још две само Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 May 2022 22:08    Post subject: Reply with quote








Last edited by Генералштаб on 07 May 2022 22:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 07 May 2022 22:08    Post subject: Reply with quote

Срамотна посета. Каква је ово летаргија захватила Звездаше на 2 кола пред крај првенства? Необјашњиво. Изгледа да би боље било да је Звезда домаћин ван Бг. Браво играчи!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 07 May 2022 23:28    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/n8p_c2YoU20

https://youtu.be/Q4apIkz6eMs

https://youtu.be/HtmrdAU2X5E

https://youtu.be/S4Hwq57LxlQ

https://youtu.be/lcLFNmogWm8
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 08 May 2022 08:25    Post subject: Reply with quote

Свако ко не дође а може, у оваквом тренутку за наш клуб је обична смрдљива гробарска пичка!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 08 May 2022 08:42    Post subject: Reply with quote

Ако може против Вождовца север 1000дин исток 1500 запад 2000 хвала унапред
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 May 2022 09:00    Post subject: Reply with quote

Иако ова тема заслужује дебелу анализу, ја би је ипак оставио после сезоне да се тиме бавимо. Ништа нећемо променити за две недеље, а како ствари стоје треба да се слави. Немој да сами себи још више отежавамо, него да дамо све од себе да две предстојеће утакмице на којима се очекује да стварно буде људи, урадимо да се памти. А ово што се код нас вуче већ дуже време...кренути са причом како се заврши првенство. Па да видимо где смо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 08 May 2022 09:19    Post subject: Reply with quote

Већина људи на северу, јуче, дошло на чашицу разговора. Запевамо и једва обрнемо још једном песму. Невероватно. За сваку песму треба шипка да покреће или да убаци жетон да би се покренули. Прошлих сезона сто + бодова разлике па смо певали како треба колико, толико а сада када је сваки бод драгоцен и подршка преко потребна људи лагано. Сами ће играчи то да реше а и овај до мене ће да одпева што бих ја пустио глас. И ја сам помислио јуче шта би требало да се спроведе као "казна" за ту последњу текму када ће се ако Бог да славити победа и титула. Више не вреде ни позиви, ни молбе, ни акције а очигледно ни победе најбоље екипе са поља зелених. Велика срамота и пишање по клубу и трибини. Савршено ме заболе курац за било какав изговор и трули разлог због чега неће да долазе или док неко не оде мене стадион неће видети.
А о томе што се запатило седење одмах до копа треба посебна дијагноза...

Браво Звездо, браво Звездо!!!
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 08 May 2022 09:19    Post subject: Reply with quote

У праву си сад свакако времена нема да се ишта круцијално промени. Не волим да мрачим али сам се баш разочарао.
Треба славити наравно због играча клуба итд.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 May 2022 09:55    Post subject: Reply with quote

Може ова сезона да се води изреком "од сјаја до очаја". Ово јуче сигурно није ово прво. Али, као што рекох...имамо још утакмица где искрено очекујем пун стадион, и на њих се треба фокусирати. Било је тренутака ове сезоне када се запело кад је требало, када смо сами совоја очекивања премашили...али никако не може никога ко је ту неко време ово стање да весели. Лепше би ми било да смо 5 и а да нас има пуна трибина, него сад кад се борим за титулу а има нас колико нас има. Ту нема никакве дилеме. Једноставно навијач је најиспуњенији када се осећа да има неку улогу у томе да помаже тиму. Дође друг каже могли би да отпевамо "лакши су порази слађе су победе"...нисмо дуго. А стих те песме иде "зато ти играј сад, Звездин грб погледај, и на север се угледај"...заиста не би имало смисла тако нешто да отпевамо све и да је то једина песма коју умемо да певамо.
Два дербија, Глазгов, прослава рођендана Маракане, прво коло, па и прослава рођендана...има ту утакмица које спадају стварно у ред квалитетних...али за овај тренутак ово није оно што навијача испуњава. Свакако треба причати о овоме, али свакако да и треба прославити титулу ако дође до тога онако како треба. Па онда финале купа...а причу одложитикада главе нису вруће.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 08 May 2022 10:29    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/-KSdnC1nJ1g

Навијање
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop