DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Ренџерс
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 17 Mar 2022 20:24    Post subject: Reply with quote

кључни моменат десио се наравно на полувремену
када се острвском накоту, керовима империје зла манифестовало шта значи слободарски дух, шта значи истрајавање на најзебанијем месту у Европи, а не у некој острвској припиздини као послушни кучићи краљице, па нек нам сад опет моралишу и кад гутају западњачку пропаганду нек прогутају још нешто

Браво Делије, срце к'о русија
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 17 Mar 2022 21:47    Post subject: Reply with quote

Ово данас је разлог зашто никада нећу престати да долазим на утакмице. Све комплет. Изгубиш 3:0 прву утакмицу, крећеш на текму и видиш да су сви људи дошли са расположењем да можемо да прођемо и да смо ми Црвена звезда, фудбалски великан. Сходно томе, навијањем и срчаношћу утерујемо гол у 10. минуту и ту се распламсава све оно што смо очекивали. Све на даље се десило како се десило и видели се да сваки човек на стадиону ипак поштује залагање момака који су данас прегазили противника и опет нису имали среће.

Свака част ко год је избоксовао минут ћутања на данашњи датум. Свака част свима који су учествовали у припреми и спровођењу идеје на полувремену, коју је цео стадион као један прихватио. Има наде да на нашем стадиону ипак окупљамо људе који нису скроз застранили. Објаснили смо и паролама и песмом оно што нам је свима на души, а то је да нам је пун курац њиховог лицемерја, империје које су малтретирале недужне народе и шиљиле курац где год су могле, а сада би да се баве поштењем. Е па...даље већ знате.

Браво браћо, надам се да ће ово покренути људе да долазе на стадион и кад се не боримо за 1/4 финале (ееееј 1/4 финале) европских такмичења.
Back to top
View user's profile Send private message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 17 Mar 2022 22:27    Post subject: Reply with quote

За мене највећа победа и утисак је пун исток након последњег звиждука... Много је болео онај Лудогорец и излажење пола стадиона, враћамо се. Можда не брзином којом би сви ми желели али враћамо се.

Србија је живела данас тј сад већ јуче за Црвену зведу и то треба да радује сваког Звездаша!

Навијање је било право, из срца, за победу, за пролаз... Рекао бих исто као и на терену.

Пре само 7,8 месеци био је онај аеродром после Шерифа и општа хистерија. Север је тада показао уз кога стоји и сигуран сам да нико од оних људи који су били тамо није сумњао у момке који су у овом двомечу подсетили на најбоље године нашег клуба. Нападачки, у налетима... Носила их је наша песма и нису заслужили да не прођу али вратиће бог ово све.


Ако бих могао из ове вечери да извучем неки слабији део то је последњи делић утакмице кад смо мало пали и то је нормално... нисмо роботи али требало је препознати тренутак и дати све од себе да грми песма на стадиону. Остало све 5+.

Минут ћутања - да никад нико не заборави.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 17 Mar 2022 22:28    Post subject: Reply with quote

Ово је она Звезда као некад пре ...
Вратили се славни дани Београдској Маракани !
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 17 Mar 2022 22:50    Post subject: Reply with quote

Ово је Звезда…борба непрестана 90 минута…нема предаје и када је било јасно да смо испали,нису стали ни у једном моменту да гризу по терену,свака част…хвала момци !
Што се тиче нас,одлично издање по мени…првих 10,15 минута не бих знао како да опишем,једноставно треба доживети…осећај непроцењив.
Сви на стадион у недељу !!!
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 17 Mar 2022 23:29    Post subject: Reply with quote

БРАВО ЗВЕЗДАШИ
БРАВО ДЕЛИЈЕ
БРАВО БРАЋО СРБИ
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 17 Mar 2022 23:56    Post subject: Reply with quote

Може да се пише толико тога о овој вечери, почевши од утиска као да смо прошли, преко стадиона који и у 90 ом минуту верује...па све на даље шта се дешавало. Али...кратко и јасно...ОВО ЈЕ СЕВЕР, ОВО ЈЕ ЗВЕЗДА!
Сад само да наставимо, и све ће имати смисла!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 18 Mar 2022 00:00    Post subject: Reply with quote

Ја не знам шта ли би се десило да смо ОПРАВДАНО дали други гол...нема шта да се сруши јер је укопан стадион...али би било чупаво.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 18 Mar 2022 00:05    Post subject: Reply with quote

Што се спортског дела тиче, ја не памтим двомеч у ком лопта оволико није хтела у гол..погледајте само статистику овог меча..да оволико среће нисмо имали у ове две утакмице..невероватно! А и поред тога, рани гол, две озбиљне шансе за 2:0..а онда им не би помогло ни ово сељачко одуговлачење од првог минута у рангу наших линглонг пацера.

Навијачки...браво ми! Да се ја питам, по цену озбиљне казне бих држао пароле са полувремена током целе утакмице мајку им јебем лицемерну! Са све бакљама около. Но добро, срећом по Звезду, не питам се. Свака част и за минут ћутања.

Идемо даље, у добром смо моментуму, и ми и играчи, стока се распада...ДУПЛА КРУНА ОЛЕ!!!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 18 Mar 2022 03:58    Post subject: Reply with quote

Па не, мисим стварно.. вас треба везивати Laughing Laughing

Хоћу само да одам пошту скривеном хероју који смишља све ово!! Толико духа, хумора, генијалности, оригиналности..ма иди.. одушевљавам се све више из године у годину

Навијање за 10, јебено смо хтели да победимо и да га утерамо и то ми се највише свидело код људи у 80+ минуту. И онда еуфорија са "свуда грми около"

Хвала свима
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 18 Mar 2022 04:51    Post subject: Reply with quote

Вече за памћење, утакмица за понос свима нама.

https://youtu.be/tgmGfOZXfxk
Корео

https://youtu.be/9o8hSMYsrkQ
Лудница после првог гола

https://youtu.be/gO3oJJJTF4E
Мир нема алтернативу. Докторски!

https://youtu.be/1BVYiwXIWcY
И да ми понуде...

https://youtu.be/CgdbMvo8nXg
УЕФА мафија

https://youtu.be/73Muumt9Kw8
Други гол, крај, понос!
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 49

PostPosted: 18 Mar 2022 06:17    Post subject: Reply with quote

Браво Звездо. Драго ми је да смо ипак победили на крају, јер су то ови играчи највише и заслужили, залагање на терену 10+, оволико шанси и поништених голова на једном двомечу, не памтим...

Навијање шта рећи, због тога се иде на стадион. Почевши од бројности на утакмици после резултата из првог меча, као и оптимизма. Све 4 трибине стајале од почетка до краја, нико није сео, иако у једном тренутку сви знамо да је немогуће проћи даље...

На мене је посебно оставило утисак, што по последњем звиждуку, ниједан једини човек са севера није изашао. Поздрављају се играчи, овације Декију итд, сви и даље стоје не мрдају. Чак сам у тренутку помислио да је неко затворио капије Very Happy

Наговештава да нам се навијачка свест мења у правом смеру.
Недеља сви на стадион.
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 18 Mar 2022 08:57    Post subject: Reply with quote

Спортски гледано нисам компетентан да коментаришем малтене тридесети клуб у Европи! Ово што имамо прилику да гледамо у последњих пар недеља је на граници између јаве и сна.
Атмосфера од утакмице у шкотској па синоћ док последњи играч није ушао у тунел, незапамћено.. Пластични псж игра са неким левацима и њихови их навијачи на парку принчева звижде и малтене навијају за те исте леваке, због пораза од јебеног реала.. а ми, од Сурдулице до Милановца, ма јебеш паре ми смо фудбал. Осећај кад мељеш навијачки од почетка сезоне, што навијањем што изгледом трибине, и опет не можеш да нађеш довољно добар начин да се захвалиш овима на терену јер они тек мељу! А на крају га лепо и таксативно утераш целом западном свету, једни да се почешкају по глави а други да отворе очи.. што се парола тиче, осмех са лица не могу да скинем (иако наравно да ту нема ништа смешно) од синоћ, јебали смо уефу са оним двомоткама измешаним али ово са блицевима и поруком мира, врх врхова!!!
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 18 Mar 2022 09:43    Post subject: Reply with quote

Ако не буду добри, уопште није тешко продужити онај списак са полувремена за још једно 80 ак "интервенција" у ко зна колико још десетина земаља! Оне три тачке на крају задње пароле нису стављене тек тако, него кад би све написали вероватно би прекрили цео север а и добар део других трибина!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 18 Mar 2022 10:13    Post subject: Reply with quote

Како је пуно срце,никад нисам био овако срећан а да је Цз испала.Како цео дан одзвања у глави "..а љубав ка теби,још јача је..какав НАВИЈЧКИ спонтани моменат када спонтано креће "свуда грми около"..да не помињем поруку западу,људе који то смишљају ће ускоро њихови сртучњаци за пропаганду звати да их ангажују као консултанте Smile
Па ко не дође на Колубару није нормалан,то ће бити лудило од навијања Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop