DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Ренџерс
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1426

PostPosted: 15 Mar 2022 09:59    Post subject: Звезда-Ренџерс Reply with quote

Вероватно свако ко је одгледао први меч рекао себи након утакмице да никада ништа слично није видео. Да смо бољи тим били а изгубили резултатом 3 гола разлике. Срећа нас није пратила, све остало је било и више него на месту. За срећу је потребан пун стадион, за срећу је потребно да се одере грло, а за спортску срећу је потребно да се не понови прва утакмица само и то је довољно. Вероватно смо сад одгледали онакву утакмицу и ко зна кад. Зато сада, пуно поверење у наше момке, и да шта год било, их наградимо једним одличним навијањем. Да уђемо у ову утакмицу као у дерби, срећа тада мора сама већ да се намести хтела то или не!
Да навијамо за образ, за част, за клуб, играче, трибину!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 15 Mar 2022 11:40    Post subject: Reply with quote

Нема више гола у гостима,па нек нам буде у глави сећање на Динамо из Тбилисија кад смо два пута губили па на крају 5-2,верујем да би свако од нас потписао сад исти тај резултат.Нема одустајања цигани до краја јако па шта буде а верујемо да може свашта да буде јер што не може нико можеш ти!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 15 Mar 2022 15:46    Post subject: Reply with quote

Онај осећај када растерећено чекам четвртак. Нема шта да изгубимо, а можемо да добијемо ноћ за памћење. Идемо ултрашки, делијски, српски, од старта да се усеру од буке
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 15 Mar 2022 18:49    Post subject: Reply with quote

javo wrote:
Нема више гола у гостима,па нек нам буде у глави сећање на Динамо из Тбилисија кад смо два пута губили па на крају 5-2,верујем да би свако од нас потписао сад исти тај резултат.Нема одустајања цигани до краја јако па шта буде а верујемо да може свашта да буде јер што не може нико можеш ти!!!


Нека у наше шпицеве уђе дух Дејана Лекића!!! Cool
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 16 Mar 2022 10:12    Post subject: Reply with quote

Paris Saint-Germain - Barcelona 4-0
Barcelona - Paris Saint-Germain 6-1
Осмина 2016/17

Barcelona - Liverpool 3-0
Liverpool - Barcelona 4-0
полуфиналеi 2018/19

Barcelona - Roma 4-1
Roma - Barcelona 3-0
1/4 2017/18

AC Milan - RC Deportivo La Coruña 4-1
RC Deportivo La Coruña - AC Milan 4-0
1/4 2003/04

Dinamo Minsk - Zenit 4-0
Zenit - Dinamo Minsk 8-1 dts
Terzo turno di qualificazione UEFA Europa League 2018/19

FC La Chaux-de-Fonds - Leixões SC 6-2
Leixões SC - FC La Chaux-de-Fonds 5-0
Coppa delle Coppe UEFA 1961/62, primo turno

стока
Queens Park Rangers FC - FK Partizan 6-2
FK Partizan - Queens Park Rangers FC 4-0
Coppa UEFA 1984/85, secondo turno

VfL Borussia Mönchengladbach - Real Madrid CF 5-1
Real Madrid CF - VfL Borussia Mönchengladbach 4-0
Coppa UEFA 1985/86, terzo turno


СТИЗАЊЕ РЕЗУЛТАТА У ЈЕДНОЈ УТАКМИЦИ

Лив-Мил 0-3 3-3 за 8 мин.
https://www.youtube.com/watch?v=GLD7Gk3rERg

Салцбурт Лацио 0-1 4-1 за 20 мин
https://www.youtube.com/watch?v=irj1RQuTIyY

Интер Сампдорија 0-2 3-2 за задњих 6 мин
https://www.youtube.com/watch?v=1hTk3iRPSJc&t=6s

Интер Рома суперкуп 0-3 4-3 (Деки играо у обе)
https://www.youtube.com/watch?v=wiVp-3eyw2w

Галатасарај Фенербахче 3-0 3-4
https://www.youtube.com/watch?v=sG_v0hQxagY

Одс Борусија Д. 3-0 3-4
https://www.youtube.com/watch?v=HWwmnoj5No8

Тотенхем М. Сити (2004) 3-0 3-4
https://www.youtube.com/watch?v=EzVFZW_A2Wk

Ла Коруња ПСЖ 0-3 4-3 Лига Шампиона
https://www.youtube.com/watch?v=0_ArB_2-LF0

Макаби Зенит 3-0 3-4 у задњих 6 мин
https://www.youtube.com/watch?v=M_8SM-elseM

17 утакмица на којима је резултат 3-0 био стизан, и ко зна колќо их још има. Наш славни клуб има шансу да се после дуго, предуго времена врати у завршницу једног европског такмичења, где и припада.

Свако ко буде на стадиону и евентуално доживи пролаз даље биће део незаборавнe, историјске Звездине утакмице и једне од најбољих атмосфера икада!
https://www.youtube.com/watch?v=EIRrZMYjS6c
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 16 Mar 2022 11:36    Post subject: Reply with quote

Све је то сјајно и треба веровати, ипак...имам осећај да људи превише верују и то до те мере да су убеђени 100% да је то већ завршено само да почне утакмица. Лепо је то, али ипак треба бити трезвен и реалан и да нам се не деси случајно да се "сморимо" јер нисмо прошли даље ако не успеју да направе ЧУДО! И да иза тога не буде посета на Колубари 5000 стандардних него да се захвалимо играчима на нестварним резултатима до сад, и да наставимо борбу за титулу која неће бити ни мало лака! А ако прођемо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 16 Mar 2022 12:29    Post subject: Reply with quote

Сад треба да се претворимо у хорде дивљака који имају на уму само пролаз даље, ез икакве задршке. Да направимо атмосферу ко никад до сад. На ово се чекало превише дуго. После ће да размишљамо о свему осталом. Идемо јуанчки, па куд пукло да пукло.

(можда баш пролаз доведе људе на стадион)
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 16 Mar 2022 12:44    Post subject: Reply with quote

Верујемо да ћемо да прођемо... а ако и постоји неки промил да може не дај Боже... верујемо да ћемо да се покажемо на најбољи начин, као што много пута и јесмо...
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 16 Mar 2022 13:23    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/LiinIuzfjIo

Послушати Декија од 6.20 па надаље!
То је Маракана!

Треба веровати у чуда, треба се ложити, у много тешкој ситуацији смо, али ништа није немогуће. Окачио је човек изнад доста примера...ту је и наш преокрет против Тбилисија (мени најсрећнија победа откад знам за Звезду)... Има још примера, све је могуће, тешко јесте...само да не паднемо после ако не прође како сви прижељкујемо, јер нас много битније ствари чекају после ове утакмице, већ у недељу, па надаље 10 финала имамо!
Шта год било сутра ми морамо бити јачи и бројнији до краја сезоне, све је на нама, вратили смо се не из минус 5,него у НС смо били на -11...тако да не смемо се опуштати и мислити лако ће бити ово ми се питамо и то.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 16 Mar 2022 14:23    Post subject: Reply with quote

Превише вере по мом мишљењу никако не може да шкоди. Кључно је да шта год да се дешавало на терену, како год да крене, грми песма са све 4 стране. Ето, тај Тбилиси је кренуо криминално лоше, малтене горе да није ни могло, али су људи веровали и на крају се славило. Сутра је милион могућих сценарија, али једно мора да буде сигурно, а то је да НИКО не изађе ако крене лоше и да се стадион тресе свих 90 минута, а можда још додатних 30 и на пеналима, ко зна? Laughing
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 16 Mar 2022 18:55    Post subject: Reply with quote

По мени, ми смо победници свакако, само кад би ово свако могао да схвати или бар већина. А зашто победници? Па зато што смо успели да при резултату од 0-3, скупимо сутра 40000-45000 људи! И то људи који безгранично верују некоме и даће све од себе да се деси чудо! Ово су ретке ствари уопште у нашем друштву. Да се овако некоме да поверење, да сама природа одради то да сви причају "ма даћемо им у првих 15 после ће да им уђе вода у уши"...ово је феномен буквално који се некад подразумевао али се негде изгубио. Не само на Маракани него уопште у народу. Ово већ тера на оптимизам што уопште има овакве ситуације. Играли смо ми против Браге, једва смо подигли кореографију на почетку, Митјеланд...киша...стадион полу празан. Ово је већ огроман искорак у односу на то сивило у које смо почели да се утапамо. Али, није то тек тако дошло. Ови играчи, овај тренер...су то заслужили! И било би лепо да тако наставимо до краја овог такмичења па онда и до титуле!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 49

PostPosted: 17 Mar 2022 08:12    Post subject: Reply with quote

Нит лошијег резултата, нит већег оптимизма пред реванш.
Нека крене као против Славије, па шта нам Бог да. Сигурно једно од најбољих навијања до примљеног гола, мислим да је свака песма грмела, за мене једно од најбољих издања песме ПО ЗИМИ, КИШИ...
Једина боља ствар у односу на тада и на резултат што нема гола у гостима, тако да и ако примимо треба наставити у истом ритму.

ШТО НЕ МОЖЕ НИКО, МОЖЕШ ТИ !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ДелијаМомак74
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2019
Posts: 5
Location: Тамо далеко...

PostPosted: 17 Mar 2022 08:28    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
По мени, ми смо победници свакако, само кад би ово свако могао да схвати или бар већина. А зашто победници?
!

Мој осећај од прошлог четвртка. МИ СМО ПОБЕДНИЦИ шта год да се деси вечерас. Неки понос на ову екипу и на оно издање у Глазгову, као да смо победили. Тако да вечерас ми је најбитније да не изгубимо, нека буде 2-0 и да не прођемо, нема везе, свакако успех и сезона за памћење. Храбро као и тамо па шта буде!
ФАК ЈУ РЕНЖЕРС ФАК ЈУ!!
_________________
И зато увек Звездо увек Звездо увек бићу ту...
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 17 Mar 2022 11:03    Post subject: Reply with quote

Јесмо, са те тачке гледишта. Изгледа да многим људима, на које утичу медији, треба неко велико име као Ренџерс и онако одиграна утакмица да би схватили оно што се овде прича већ две године и и више, какву екипу и тренера имамо. Мени пролазе кроз главу и све оне тешке године кад је клуб спашен од пропадања и све што се урадило после да би сад имали уздигнут клуб на виши ниво и да гледамо све ово. Све је ово плод тог крвавог рада и труда што показује да и у друштву какво је наше оно што вреди мора да да резултат. Сан који се остварио и срце је пуно.

Са друге стране имамо шансу да уђемо у 1/4 финале европског такмичења, што би био ограман успех. Тамо после могу да нам падну 3-4 екипе које би евентуално уз лавовску борбу могли и да прођемо. Морамо сви да схватимо и колико је ово велика шанса за наш клуб да направи искорак на још виши ниво и да се не задовољимо док не оставимо срце на трибини. Да будемо спремни и ми на искорак. Да убацимо све емоције из последњих година у ову утакмицу и да помогнемо баш тим играчима и тренеру да уђу у легендарне генерације Звезде јер они то и заслужују. Као и што ми одавно већ заслужујемо једно славље као некад пре...
Back to top
View user's profile Send private message
Дисциплина91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Apr 2015
Posts: 33

PostPosted: 17 Mar 2022 14:53    Post subject: Reply with quote

Очи зборе што им вели срце.

- Владика Његош


P.S.
Срце вели: "Дај гол!"


Поздрав браћи!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop