DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 28 Feb 2022 14:19    Post subject: Reply with quote

Шта је са људима и дебилним коментарима о кореографији? Јел неко стварно мисли да се оваква кореографија спрема за 3 дана па је ово као скривена политичка порука? Којом бојом је требало представити месец и небо, љубичасто - зеленом? Наранџасто - браон? Црвено - бело?

Дуго није било овако на дербију, ни на терену ни на трибинама. Охијев гол је направио невиђену експлозију на северу какву не памтим. Ово је рецепт, притисак је на њима а ми да растемо из меча у меч.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 28 Feb 2022 14:44    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Шта је са људима и дебилним коментарима о кореографији? Јел неко стварно мисли да се оваква кореографија спрема за 3 дана па је ово као скривена политичка порука? Којом бојом је требало представити месец и небо, љубичасто - зеленом? Наранџасто - браон? Црвено - бело?

Дуго није било овако на дербију, ни на терену ни на трибинама. Охијев гол је направио невиђену експлозију на северу какву не памтим. Ово је рецепт, притисак је на њима а ми да растемо из меча у меч.

Ма јок, шта ти знаш шта је месец и како он изгледа!? Ово је Украјинска застава и тачка!
Овако, док људи на глобалном нивоу не буду схватили какве будале праве од њих, ово овде џабе трошимо речи. Свима који су у навијачком свету је јасно шта је ово, они који су "излетници" могу да буду пољуљани, а они што не виде стадиона сигурно пуше ову причу. И да га питаш, добро дебилу глупи, шта видиш на слици, рећиће ти све осим оно што види. То је данашњи свет...добро дошли у њега!
Мени је још боље што ово раде јер ово једино слеп човек не може да види. А овако је за гомилу побројаних и не побројаних ствари. Чине услугу за наше људе када крену овако да раде ствари. Јако брзо ће им пасти маске.
Кренуло шта је кренуло у Украјини, дошао дерби неколико дана после. Наравно да ће сви говнари и олоши да од црно-тегет кореографије која има 20% на себи жутог....да виде Украјинску заставу! Јер, толико су нестрпљиви и чекају нас, да су и ово морали да искористе као аргумент. Као да је проблем да се за следећу утакмицу направи Руска застава око целог стадиона, као да би то било нешто ново и чудно?
Него су ово те њихове форе, овако дигли фрку за шиптар, хрват, балија...нису моја братија. Па то да питаш те народе сложиће се са паролом а не наш народ који шатро нешто моралише. А то моралисање се своди на ботове, на непостојећа удружења свега и свачега који су против свега за шта им се плати, и за све су за шта им се плати...а исти ти упиру прстом у неког да је плаћен. Какав апсурд!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 28 Feb 2022 16:03    Post subject: Reply with quote

Види тата па то је господин Рајковић, а не Украјинска застава!

Нека, нек их учи "олош са трибина" шта је општа култура и информисаност пошто не знају сцене из култног домаћег филма.
И не није то више само политичка игра односно офанзива, људи су глупи, површни и незаинтересовани за културу. Живе површне животе у ери хиперпродукције небитних и глупих информација.


Нема ништа слађе него разбити највећег ривала два пута у размаку од 7 дана, елем то не треба да нас опусти јер ово је само један корак на путу до трофеја.

Навијање школским речником - врло добро, фалило је да остатак трибине препозна "Осим тебе ја немам никога" јер је ово тренутак за њу, песма коју ћемо везивати заувек за ову борбу против глупих гробара.

Бакљада/е сјајне, слике показују доста али сам доживљај на стадиону је био још јачи. Долазим кући и нешто ми цури нос, знам да нисам болестан али узмем марамицу да истресем... Кад оно гареж од бакљи!

Посебно радује гужва на улазима као у нека стара времена, мало ме је то изнервирало на тренутак јер сам навикао да уђем без гужве а онда сам се сетио да такве ствари треба да ме чине срећним. Оно што је такође интересантно је да није било превише пијаних већ се изгледа осетио тренутак код Звездаша. Иде рођендан клуба таман да се потврдимо.

Иако није спортски форум треба похвалити момке на терену и клупи, изашли су мушки, набријани да покажу да су бољи и то је оно што смо очекивали од њих већ мало дужи период.

Идемо даље утакмицу по утакмицу, да растемо заједно ми на трибинама и они на терену.

ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 28 Feb 2022 16:12    Post subject: Reply with quote

Иако сматрам да се после оваквог дербија и превише поклања пажње причама о кореографији, некако морам да се надовежем везано за претходне уписе. Овлаш сам бацио поглед на "јавно мњење" на интернету, и дигла ми се коса на глави због произвољности и слободе које људи имају да тумаче ово. Као да анализирају пикасову слику, па сад свако тумачи дело како га он види. Једни су видели украјинску заставу и "сумблимисану подршку украјни" (ни ја нисам веровао шта видим), други су то видели као украјинско гробље, итд итд... није проблем што се човек данас не разуме и не зна ништа о навијачком покрету, много је већи проблем што управо ти који најмање знају, причају с толико самопоуздања и не остављају простор да не буду у праву, а притом говоре о теми о којој не знају ништа. Можда и није толико битно, али чак сам видео и много људи који су писали и причали да је Пантелија на шеталици... Нацрташ крут, питаш човека шта је, један каже коцка, други ромб, трећи почне да ти прича о ванземаљица ни не обазирући се на то шта си ти нацртао. Или смо много подложно тле за манипулацију као народ, или се неко ко финансира креирање слике јавног мњења својски труди да се усере у све што ваља у Србији.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 28 Feb 2022 16:35    Post subject: Reply with quote

Кад су својевремено у застави Београда могли да виде америчку што би им био проблем да овде виде украјинску..
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 28 Feb 2022 16:48    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Кад су својевремено у застави Београда могли да виде америчку што би им био проблем да овде виде украјинску..


То су ови прекопута видели није исто. Сада квази елита прави своје конструкције на основу тњитера. То је све паралелни универзум тотално одсуство реалности а и мозга. Несрећни умови којима је осграшћеност појела мозак ако су га икада и имали.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 28 Feb 2022 17:19    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Мангупарија 89 wrote:
https://youtu.be/gPGJP-sg56U

Немој да се брукамо са овим...

Ово је огавно постало... Ја не знам ко се више ложи на ове што долазе са разних страна и буквално дркају на атмосферу са нашег стадиона, препричавају другима па долазе нови изнова и изнова... Не требају нам ови британски фегети да нас хвале, нека се терају од нас у три лепе....
Back to top
View user's profile Send private message
Припадник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Dec 2021
Posts: 20

PostPosted: 28 Feb 2022 18:22    Post subject: Reply with quote

Напокон кад су се слегли утисци да покушам резимират јучерашњу утакмицу, јучерашње карање. Дало се предосетити неких пола сата прије почетка да све врви од неке позитивне енергије, жеље за доказивањем, жеље да их усеремо у сваком смислу. Потписујем да нема ништа лепше од пуног Севера а синоћ није био пун него крцат дословце. Корео нема шта да се прича све је речено и шта треба и шта не, бакљада каква се ретко виђа не само на нашим просторима него и у свету. И поред бакљаде ретки су били моменти када нешто није горило на Северу. Ал оно што највише испуњава сваког навијача је навијање а синоћ је било, не могу да кажем савршено јер увек може боље, али довољно добро да једноставно нисам могао задржати осмех током читаве утакмице, што због резултата, што због Севера. Коначно смо пробили тај наш познати грч са дербија, ту баријеру коју смо тешко прелазили, био резултат добар или лош. Морао бих и да похвалим исток и запад јер су били стварно на нивоу.

Што се тиче блиц-хулигана не бих имао шта да кажем јер их нисам чуо. Видио јесам али чуо нисам. Слика без тона. Није ми јасно дођеш на дерби и не чујеш се за 90 минута више од 2 пута, па што си долазио на дерби, па све и да губиш 10 - 0. Није ми јасно како барем 20 људи се не сети и каже дебили гасите блицеве јесте ли ретардирани?! Не знам као да смо им курац угурали до гркљана и свршавали наредних сат и по времена, е баш тако је било.

Што се тиче кореа осврнуо бих се ту на пар ствари. Искрено очекивао сам био корео неки везано за подршку Русији. Барем ако не буде корео онда мора сигурно нека парола или нешто тако. Овде сигурно није тема за то али ме баш интересује став трибине везано за ситуацију Украјина-Русија. Да ли се ништа није качило ради казни везано за клуб или је нешто треће у питању. Не алудирам ни на шта него ме интересује став трибине у вези тога, јер можда сам ја у некој заблуди па бих волио знати.
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 28 Feb 2022 19:05    Post subject: Reply with quote

Брате,на којој си ти текми био јуче ако ниси чуо ништа у вези са тиме?Какав црни званичан став?Имаш ли ти брата?Кад се потуче са неким,да ли ти износиш званичан став о њему пред комшилуком?

Добро је било јуче,да не понављам већ речено.Уз помињање онога што мора да се каже-људи су се на 1:0 успавали.Покренула их је енергија ,искуство и напушавање заслужено од браће доле.Хвала Богу да није у тим тренутцима било 1-1,не знам који би Св.Илија поново натерао грмљавину да се случајно задржао тај резултат. За нову песму има времена,није јуче био тренутак за њу,и добро је што је прекинуто благо форсирање,јер је ,да будемо искрени,бар 40 % људи јуче није ,да то тако кажем,редовно..
Леп осећај данас свакако,волим тај осећај кад се ујутру пробудиш са осмехом !
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 28 Feb 2022 19:10    Post subject: Reply with quote

На оваквим бакљадама се одрастало и жвалавило над часописима и сликама које смо имали у поседу. Мислим на слику са почетка другог полувремена и моменту када су се разгореле лепо. Тада није било ове технологијеи и ових "достигнућа" технике. А све почне са звуком пампура који излети из лежишта. Милина за сва чула.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 28 Feb 2022 20:06    Post subject: Reply with quote

Prvo da se izvinem moderatoru,Generalstabu i drugima na latinici,jednostavno komp mi otisao,retko pisem,ali sad sam morao.Nemam kritike samo hvale za sve,od desavanja na travi do tribine pevanja bakljade odlicne koreografije ,tacnije perfektne.I samo predlog za Butik ovaj koreo na majcu sa natpisom dobro vece,i ima pola Srbije da iskupuje,a sem tog van novca poruka detalji sve bree sve je savrseno.
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 28 Feb 2022 20:15    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/c7ftDv8RtUQ

Мислим да су нас чули. Јесу ли ово они нешто певали? Не чујем добро. Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 28 Feb 2022 22:18    Post subject: Reply with quote

Браво Север, Браво Делије. Тако се то ради. не знам кад се последњи пут потрефило све овако добро. Одличан приступ на терену, усеравање на трибинама, добра игра и голови на време а све против "првопласираног". Сад наставити истим ритмом кров, па рођендан. Има овде још да се игра и још да се ћерамо.

Немој да се људи обазиру на интернет и такозване новине и новинаре... Сто пута прежвакана тема о некаквој "ексклузиви, извештавању" а уствари све само хушкање и ботарење. Фокусирајмо се на себе, нека ово само буде додатно отварање очију и мотивисање људи као и предзнак шта нам се спрема, каква хајка на нас, а биће све само горе и горе како сезона буде долазила крају. Бољи смо од свих то се видело синоћ а видеће се и у плеј офу а они јадни шта ће немају други начин да покушају да нас ослабе него овако. Неће моћи, биће карани опет и опет и опет.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 28 Feb 2022 22:37    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=LWKFYj5fztc
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 01 Mar 2022 08:38    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop