DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

МАРАКАНА, ТО ЈЕ КУЋА НАША...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 25 Jun 2019 14:24    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=tcmsnPYXzeE
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 25 Jun 2019 21:11    Post subject: Reply with quote

Боље би било да зауставимо терзу у прању пара преко наше Звезде пре него да размишљамо о надоградњи стадиона.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 25 Jun 2019 21:17    Post subject: Reply with quote

Jezic1989 wrote:
Боље би било да зауставимо терзу у прању пара преко наше Звезде пре него да размишљамо о надоградњи стадиона.


Слажем се али видим да нико ништа не помиње а сигуран сам да су сви видели данашњи извештај из АПР-а који тврди да је дуг клуба између 35 и 45 милиона евра док Терзић тврди да дуг износи 14 милиона евра. Коме веровати, шта се дешава? Истовремено се ређају пројекти о реконструкцији Маракане који су вредни неколико десетина милиона евра а овамо нам кроз клуб пролазе ко зна какви мутни ликови и њихове комбинације са Терзићем.
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 25 Jun 2019 22:59    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Jezic1989 wrote:
Боље би било да зауставимо терзу у прању пара преко наше Звезде пре него да размишљамо о надоградњи стадиона.


Слажем се али видим да нико ништа не помиње а сигуран сам да су сви видели данашњи извештај из АПР-а који тврди да је дуг клуба између 35 и 45 милиона евра док Терзић тврди да дуг износи 14 милиона евра. Коме веровати, шта се дешава? Истовремено се ређају пројекти о реконструкцији Маракане који су вредни неколико десетина милиона евра а овамо нам кроз клуб пролазе ко зна какви мутни ликови и њихове комбинације са Терзићем.


Како мислиш коме веровати??? Па ваљда је логично да верујеш релевантној институцији која ти покаже папир црно на бело, док ти други прича и то годинама већ о рачуноводствено-књиговодствено-рачунско-реалном дугу, фрља се неким фразама које вероватно ни сам не зна шта значе. Покушава да замаже очи својим скоро па докторско-елокветним изјавама, само не знам коме тачно јер и просечни симпатизери што дођу на стадион пола пута годишње разумеју шта се дешава у нашем клубу, додуше не разумеју као чини ми се ни вас двојица где ми живимо ал добро јебига Wink

Пун север, 20.000 чланова!

..па да видимо дал ће да се зајебавају (ови, или било који будући) и са парама (у овој мери) и са лебдећим духовима whip

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=T_IIrHfBptY

Као што смо једно време певали нанана је вредна тренер тактичан, могли бисмо леолеолеоле, управо шта је са вама???...
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 26 Jun 2019 05:57    Post subject: Reply with quote

Гром wrote:

Пун север, 20.000 чланова!

..па да видимо дал ће да се зајебавају (ови, или било који будући) и са парама (у овој мери) и са лебдећим духовима whip

Уз сво поштовање, овај болдовани део.. па шта је спречило раније гарнитуре да се зајебавају,да се мажу гушчије паштете по гузицама?
Тад нас је било више него икад,додуше јесу имали затечено стање какво јесу али јесу нас и поливали говнима само тако.
Шта хоћу рећи, ако нико из ранијих гарнитура није пред судом одговарао за своја срања и упропаштавање клуба, шта ће спречити ову или неку наредну гарнитуру да исто или још горе ради. Све исто као људи на власти у Србији протеклих 30 година..
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 26 Jun 2019 07:26    Post subject: Reply with quote

Гром wrote:
АЦАБ wrote:
Jezic1989 wrote:
Боље би било да зауставимо терзу у прању пара преко наше Звезде пре него да размишљамо о надоградњи стадиона.


Слажем се али видим да нико ништа не помиње а сигуран сам да су сви видели данашњи извештај из АПР-а који тврди да је дуг клуба између 35 и 45 милиона евра док Терзић тврди да дуг износи 14 милиона евра. Коме веровати, шта се дешава? Истовремено се ређају пројекти о реконструкцији Маракане који су вредни неколико десетина милиона евра а овамо нам кроз клуб пролазе ко зна какви мутни ликови и њихове комбинације са Терзићем.


Како мислиш коме веровати??? Па ваљда је логично да верујеш релевантној институцији која ти покаже папир црно на бело, док ти други прича и то годинама већ о рачуноводствено-књиговодствено-рачунско-реалном дугу, фрља се неким фразама које вероватно ни сам не зна шта значе. Покушава да замаже очи својим скоро па докторско-елокветним изјавама, само не знам коме тачно јер и просечни симпатизери што дођу на стадион пола пута годишње разумеју шта се дешава у нашем клубу, додуше не разумеју као чини ми се ни вас двојица где ми живимо ал добро јебига Wink

Пун север, 20.000 чланова!

..па да видимо дал ће да се зајебавају (ови, или било који будући) и са парама (у овој мери) и са лебдећим духовима whip

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=T_IIrHfBptY

Као што смо једно време певали нанана је вредна тренер тактичан, могли бисмо леолеолеоле, управо шта је са вама???...


Како си закључио да мени није јасно где живимо? Колико видим у потпуности се слажемо... Мислио сам да то није могуће али чини ми се да ће овај да нас уканали више него било који други до сада, наравно само ако ми будемо ћутали?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 Jun 2019 07:30    Post subject: Reply with quote

То што Терза прича је његова жеља на крају када се све дугови измире. Агро банка износи само 15 ак милиона, а они су ушли у решавање тога. Он то већ води као отписано, ми наравно не. Ту је та разлика, али дуг као дуг се смањује, и то је једино што нас као навијаче треба да интересује. Наравно да треба бити одмах поред њих и не дозволити им да нам се понови нови пикси или нешто слично, али ипак ако нас мало послужи срећа, ако се оствари то решавање Агро банке....може дуг да падне до 20-25 милиона по грубој процени, што би значило да је клуб стао на ноге, јер такав дуг није оптерећујући и ако играш европу, ако имаш играче који вреде...то је онда друга прича.
Наравно, све ово има и друге мане, превише потрошеног новца у току једне(најуспешније године од Софије) сезоне, али њихова прича је ако хоћеш да играш такво такмичење то кошта, премије и све што иде уз то. Ту свакако има простора за све и свашта, међутим, док се дуг смањује, док ми остварујемо резултате на терену, ми можемо само да тражимо механизме да се не троши толико пара, јер по тој рачуници лига европе би била непрофитабилна за клуб пошто су за лигу шампиона дигли превелику лествицу. Све у свему ту, смо гледамо, посматрамо...ако се ико икада посматрао како треба, то су ови. Баш из разлога прошлих који су направили шта су направили.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 Jun 2019 07:34    Post subject: Reply with quote

Jezic1989 wrote:
Гром wrote:
АЦАБ wrote:
Jezic1989 wrote:
Боље би било да зауставимо терзу у прању пара преко наше Звезде пре него да размишљамо о надоградњи стадиона.


Слажем се али видим да нико ништа не помиње а сигуран сам да су сви видели данашњи извештај из АПР-а који тврди да је дуг клуба између 35 и 45 милиона евра док Терзић тврди да дуг износи 14 милиона евра. Коме веровати, шта се дешава? Истовремено се ређају пројекти о реконструкцији Маракане који су вредни неколико десетина милиона евра а овамо нам кроз клуб пролазе ко зна какви мутни ликови и њихове комбинације са Терзићем.


Како мислиш коме веровати??? Па ваљда је логично да верујеш релевантној институцији која ти покаже папир црно на бело, док ти други прича и то годинама већ о рачуноводствено-књиговодствено-рачунско-реалном дугу, фрља се неким фразама које вероватно ни сам не зна шта значе. Покушава да замаже очи својим скоро па докторско-елокветним изјавама, само не знам коме тачно јер и просечни симпатизери што дођу на стадион пола пута годишње разумеју шта се дешава у нашем клубу, додуше не разумеју као чини ми се ни вас двојица где ми живимо ал добро јебига Wink

Пун север, 20.000 чланова!

..па да видимо дал ће да се зајебавају (ови, или било који будући) и са парама (у овој мери) и са лебдећим духовима whip

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=T_IIrHfBptY

Као што смо једно време певали нанана је вредна тренер тактичан, могли бисмо леолеолеоле, управо шта је са вама???...


Како си закључио да мени није јасно где живимо? Колико видим у потпуности се слажемо... Мислио сам да то није могуће али чини ми се да ће овај да нас уканали више него било који други до сада, наравно само ако ми будемо ћутали?

То је читава прича, читава наука буквално коју треба да савладаш, да би писао тако како пишеш. Мораш да посветиш много свог времена да би ти ствари биле јасније да би смео да галамиш како галамиш, а нико други то не ради.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 26 Jun 2019 07:44    Post subject: Reply with quote

Тај звездан терзић је најобичнији лажов и лопов недостојан функције коју обавља у клубу у којем је. Никад није стао у заштиту Звезде кад су нас нападали са стране, кад су нас из европе блатили због наводног намештања утакмице са псж али је зато искакао људима из фрижидера кад смо ушли у ЛШ и победили Ливерпул. Да не помињем како по њему лебдећи дух има веће заслуге за све успехе од играча и тренера.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 Jun 2019 08:11    Post subject: Reply with quote

Ај да се мало људи приберу и размисле шта причају? Не желим да испадне да неког браним, али ово већ полако прераста у болест што се дешава међу нашим људима. Ово је навијачки форум и ја би разумео да водимо дискусију о управи да нам је дуг порастао, да нисмо имали успехе, да нисмо освојили титулу, или испали из европе, како то Звездаши популарно воле да кажу(а већ се усталио тај израз), у "сезони купања". Сигурно да ова управа је боља него било која вероватно од Џајића на овамо, а успехе има од Сампдорије 92. па на овамо. Тако да, мора мало да се води рачуна шта се пише, не да би ја бранио Терзу сад, него да не би ширили непостојећу лошу атмосферу којом се ствара утисак да ништа не ваља, а да самим тим и не треба да се долази на утакмице! НИЈЕ ТАЧНО да је тако! И немој да се причају глупости. Ко је то "достојан" функције? Да нису Зведине легенде? Пикси, Дејо? Па нас су Звездаши усрали највише, о ком то достојанству тачно причамо?
Што се тиче његовог додворавања коме се додворава, наше је да му сваки пут ставимо до знања да се то не ради. Не само њему него свакоме из клуба ко то ради. На скупштини последњој је било речи о томе где је речено да се такве ствари више неће толерисати...па нека изволе...тако да...те приче "овај је лажов и лопов"....ај да гледамо по успесима клуба и по дугу? Ај да се зајебу бабске и кафанске приче, у којима су одавно одлучили да сем Ливерпула Псж а и Наполија, стадион их неће више видети.
Много подпадате под ту машинерију која је урадила своје, много губите компас са оваквим причама. Мало прст на чело, имајте своје мишљење и немој да се плашите да га кажете. Али немој да ваше мишљење буде оно из локалне кладионице где су сви најбољи тренери, играчи, сви су најбољи председници клубова...а да га питаш који аутобус иде од те кладионице до стадиона...требало би му поприлично времена да се сабере да каже.
Немојте да буде "тек кад изгубиш, схватиш шта си имао"....има овде људи који су доживели све и свашта са клубом, па умеју да процене у односу на то како је данас. Уопсте нема места оваквим причама тренутно поготову не на навијачком форуму. Да нешто не ваља, прва би скупштина то рекла, па и трибина.
Немој да наседате на приче које деморалишу већ у старту људе...играли смо лигу европе и лигу шампиона...и то како!??? Да ли сте свесни ви тога? А иза тога није остао кратер, већ смањен дуг. Можда је могао још више да се смањи...али мало се дозовите памети кад кренете да куцате овде. Нису ово други форуми...Каква црна намештања са Псж ом, ми би одавно играли 5. лигу нашу да је то било и у помисли. Друге су игре ту игране, уопште Звезда није била предмет напада него управо Псж и њихов газда који су били на мети, ми смо чист колатерал. Али и у тим ситуацијама чак је и то тешко докзати, али ево прође лето 30 е, а нема ни трага ни гласа о томе...тако да...ај мао ведрије да се гледа на ствари.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 26 Jun 2019 08:41    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
То што Терза прича је његова жеља на крају када се све дугови измире. Агро банка износи само 15 ак милиона, а они су ушли у решавање тога. Он то већ води као отписано, ми наравно не. Ту је та разлика, али дуг као дуг се смањује, и то је једино што нас као навијаче треба да интересује. Наравно да треба бити одмах поред њих и не дозволити им да нам се понови нови пикси или нешто слично, али ипак ако нас мало послужи срећа, ако се оствари то решавање Агро банке....може дуг да падне до 20-25 милиона по грубој процени, што би значило да је клуб стао на ноге, јер такав дуг није оптерећујући и ако играш европу, ако имаш играче који вреде...то је онда друга прича.
Наравно, све ово има и друге мане, превише потрошеног новца у току једне(најуспешније године од Софије) сезоне, али њихова прича је ако хоћеш да играш такво такмичење то кошта, премије и све што иде уз то. Ту свакако има простора за све и свашта, међутим, док се дуг смањује, док ми остварујемо резултате на терену, ми можемо само да тражимо механизме да се не троши толико пара, јер по тој рачуници лига европе би била непрофитабилна за клуб пошто су за лигу шампиона дигли превелику лествицу. Све у свему ту, смо гледамо, посматрамо...ако се ико икада посматрао како треба, то су ови. Баш из разлога прошлих који су направили шта су направили.

Добро је што си написао цео овај пост,поготово овај болдовани део, па је мени а верујем и осталима много јасније, шта и како се ради.Спречити сваку могућност злоупотреби колико је то у моћи групе
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 26 Jun 2019 08:41    Post subject: Reply with quote

Једна веома битна ствар је речена. Није сад ствар ни у Терзи, није ни он мед и млеко, али ово је најбоља управа са највећим успесима, са колико-толико најстабилнијим финансијским стањем од 90-их, и не треба да се нападају људи који су урадили толико за клуб. А нападају се. И знамо да то иде из неке кухиње.
Ако сте приметили, последњих година се води баш велика кампања против нашег клуба. Доводе се у питање резултати у првенству, па се омаловажавају успеси у Европи, па се схвата лоша атмосфера преко оваквих ствари, и мислим да је све то највећи узрок слабе посете на утакмицама. Ни ово, ни оно, ни слабије игра на пролеће, већ само тај "vox populi", глас као неког народа, медијска слика која се ствара. Људи падају на то, из неког разлога, па дух који лебди изнад Маракане, па приче типа "склањалица" па приче да смо украли титулу из 1946. и ја не могу да поверујем да Звездаши падају на то, али очигледно падају и то је разлог слабије посете, стварање негативне атмосфере!
Не допада се Терза ни мени, нити већини људи овде, али управа клуба и није ту да се некоме допада већ да прави резултате. Они су одлични, финансије су добре, улаже се у стадион, и зато не смемо и ми овде да учествујемо у стварању лоше атмосфере око клуба, посебно не сад!
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 Jun 2019 08:52    Post subject: Reply with quote

Уместо ми да препознамо први и да кренемо у анти кампању мрањења...ми још се још и придружујемо!??? Шта је срамота вас да у кладионици кажете није истина то што причате? Да не испаднете "црна овца у друштву" или "Терзићевац" или "Вучићеви"....МОРАТЕ ДА ПРЕЛЕЖИТЕ ПРВО МАЛЕ БОГИЊЕ ПА ОНДА ДА ПРИЧАМО ДАЉЕ....ОВО НЕМА СМИСЛА ВИШЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 26 Jun 2019 09:21    Post subject: Reply with quote

Мислим да се нико не придружује тој кампањи мрачења и напада на наш клуб него су људи само са правом забринути, то је све. Нико од нас не би волео да се понове неке приче са претходним управама па је логично да се уплашимо када прочитамо извештај АПР-а од јуче који је изнео дијаметрално супротне податке од Терзићевих. Ово јесте навијачки форум али треба некад водити здраве дискусије када се догоде овакве ствари, сигуран сам да нико са овог форума не жели зло нашем клубу, људи само не желе да их нико прави мајмунима и да им вређа интелигенцију. А време ће показати шта је истина а шта је лаж, на нама је да пратимо дешавања и да будемо редовни на утакмицама. Сезонске највероватније крећу са продајом од наредне недеље тако да људи знају и да се полако спремају за инвазију на сервис за чланство!
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 26 Jun 2019 09:56    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ај да се мало људи приберу и размисле шта причају? Не желим да испадне да неког браним, али ово већ полако прераста у болест што се дешава међу нашим људима. Ово је навијачки форум и ја би разумео да водимо дискусију о управи да нам је дуг порастао, да нисмо имали успехе, да нисмо освојили титулу, или испали из европе, како то Звездаши популарно воле да кажу(а већ се усталио тај израз), у "сезони купања". Сигурно да ова управа је боља него било која вероватно од Џајића на овамо, а успехе има од Сампдорије 92. па на овамо. Тако да, мора мало да се води рачуна шта се пише, не да би ја бранио Терзу сад, него да не би ширили непостојећу лошу атмосферу којом се ствара утисак да ништа не ваља, а да самим тим и не треба да се долази на утакмице! НИЈЕ ТАЧНО да је тако! И немој да се причају глупости. Ко је то "достојан" функције? Да нису Зведине легенде? Пикси, Дејо? Па нас су Звездаши усрали највише, о ком то достојанству тачно причамо?
Што се тиче његовог додворавања коме се додворава, наше је да му сваки пут ставимо до знања да се то не ради. Не само њему него свакоме из клуба ко то ради. На скупштини последњој је било речи о томе где је речено да се такве ствари више неће толерисати...па нека изволе...тако да...те приче "овај је лажов и лопов"....ај да гледамо по успесима клуба и по дугу? Ај да се зајебу бабске и кафанске приче, у којима су одавно одлучили да сем Ливерпула Псж а и Наполија, стадион их неће више видети.
Много подпадате под ту машинерију која је урадила своје, много губите компас са оваквим причама. Мало прст на чело, имајте своје мишљење и немој да се плашите да га кажете. Али немој да ваше мишљење буде оно из локалне кладионице где су сви најбољи тренери, играчи, сви су најбољи председници клубова...а да га питаш који аутобус иде од те кладионице до стадиона...требало би му поприлично времена да се сабере да каже.
Немојте да буде "тек кад изгубиш, схватиш шта си имао"....има овде људи који су доживели све и свашта са клубом, па умеју да процене у односу на то како је данас. Уопсте нема места оваквим причама тренутно поготову не на навијачком форуму. Да нешто не ваља, прва би скупштина то рекла, па и трибина.
Немој да наседате на приче које деморалишу већ у старту људе...играли смо лигу европе и лигу шампиона...и то како!??? Да ли сте свесни ви тога? А иза тога није остао кратер, већ смањен дуг. Можда је могао још више да се смањи...али мало се дозовите памети кад кренете да куцате овде. Нису ово други форуми...Каква црна намештања са Псж ом, ми би одавно играли 5. лигу нашу да је то било и у помисли. Друге су игре ту игране, уопште Звезда није била предмет напада него управо Псж и њихов газда који су били на мети, ми смо чист колатерал. Али и у тим ситуацијама чак је и то тешко докзати, али ево прође лето 30 е, а нема ни трага ни гласа о томе...тако да...ај мао ведрије да се гледа на ствари.


Ја сам ово написао да не би случајно дошло до тога да опет испадамо у тој популарној "сезони купања" јер човеку који даје себи слободу да своје тумачење финансијског извештаја пласира јавности као чињенице не верујем ни кад каже како се зове. Мрачио бих кад бих писао о неким другим стварима које ми се нису свиђале у задњих пар месеци јер није ни време ни место. Што се тиче директора, много он има битну улогу и функцију да се не би помињало све оно што у његовом раду боде очи сваком навијачу Звезде. Не због мрачења и злонамерности него због бриге о вољеном клубу.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop