DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Пази,секта!
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 30 Apr 2015 13:05    Post subject: Reply with quote

Само ти смањи доживљај и охлади тастатуру!
Back to top
View user's profile Send private message
Asterix
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2012
Posts: 83

PostPosted: 30 Apr 2015 13:56    Post subject: Reply with quote

Можда теби није проблем, али постоје људи на нашој трибини који сем тога што су навијачи обраћају пажњу и на то да су Срби и да су православци. Зато и постоји овај део форума који као што видиш није директно везан за звезду и навијање јер су још одавно људи на овом форуму установили да појам ЗВЕЗДЕ и СЕВЕРА подразумева далеко више од самог клуба. Ако си ти незаинтересован за дешавања у свом друштву, за директну промоцију, не нехришћанских, већ баш антихришћанских вредности онда је то или до твојих година или зрелости, стања свести или чега већ.. Углавном пре него што се разбацаш критикама још мало, провери бар на ком си делу форума, и која су правила овог подфорума на коме си једва стекао право да пишеш, а одмах пљујеш.
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 02 May 2015 00:32    Post subject: Reply with quote

Копиле wrote:
Ајд бре палите с овим срањима на навијачким темама. Каква васељенска, сатанизам и модна ревија имају везе са навијачима Црвене Звезде.


Ако имаш неку примедбу можеш само конструктивно да је изнесеш. Немој да си безобразан и дрзак и да намећеш своје некакве ставове на такав начин. Све што се дешава у друштву око нас је и те како ствар навијача Црвене Звезде.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Kosh
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2012
Posts: 212

PostPosted: 02 May 2015 01:59    Post subject: Reply with quote

Зашто сте напали копилета сви, можда му је мати учествовала на ревији.
Back to top
View user's profile Send private message
Копиле
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 31

PostPosted: 02 May 2015 11:42    Post subject: Reply with quote

Не би ништа ни написао да је стављено у овај подфорум, иаонако стављате све и свашта овде. Моја мама јесте учествовала на тој модној ревији у Новом саду. Рекао сам јој да искулира све могуће нападе јер ће их сигурно бити. Она ми је рекла да је њој најбитније да нема напада од мојих другара навијача, јер каже, сине ти си навијач, волиш своје другаре, и они воле тебе, немој да упирете прстом у модну ревију, јер имате пуно већих проблема као навијачи. Ја јој кажем, мама не брини, па нисмо ваљда толико луди да се цимамо око модне ревије у Новом саду, зато што имаш неки пентаграм на лицу и сису избачену. Каже, хвала ти сине, ви сте права навијачка група, и не дозволите да икада постанете клер и борци против вештица, већ будите и останите права навијачка група, јер ви сте увек прво то, навијачка група, и ако ту све штима, онда водите и друге борбе, све у складу са могућностима. А ако су вам друге ствари приоритети, онда размислите да ли сте прави навијачи, или вам је то нека одскочна даска у животу за нека друга агитовања и личне борбе. Мама имаш моју реч.
Back to top
View user's profile Send private message
sever uvek pun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2013
Posts: 89

PostPosted: 02 May 2015 11:52    Post subject: Reply with quote

Копиле wrote:
Не би ништа ни написао да је стављено у овај подфорум, иаонако стављате све и свашта овде. Моја мама јесте учествовала на тој модној ревији у Новом саду. Рекао сам јој да искулира све могуће нападе јер ће их сигурно бити. Она ми је рекла да је њој најбитније да нема напада од мојих другара навијача, јер каже, сине ти си навијач, волиш своје другаре, и они воле тебе, немој да упирете прстом у модну ревију, јер имате пуно већих проблема као навијачи. Ја јој кажем, мама не брини, па нисмо ваљда толико луди да се цимамо око модне ревије у Новом саду, зато што имаш неки пентаграм на лицу и сису избачену. Каже, хвала ти сине, ви сте права навијачка група, и не дозволите да икада постанете клер и борци против вештица, већ будите и останите права навијачка група, јер ви сте увек прво то, навијачка група, и ако ту све штима, онда водите и друге борбе, све у складу са могућностима. А ако су вам друге ствари приоритети, онда размислите да ли сте прави навијачи, или вам је то нека одскочна даска у животу за нека друга агитовања и личне борбе. Мама имаш моју реч.


https://www.youtube.com/watch?v=067K_7WdJVE
Back to top
View user's profile Send private message
Копиле
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 31

PostPosted: 02 May 2015 12:06    Post subject: Reply with quote

Питај доктора Мирољуба Петровића, он ће да ти каже на неким својим фантомским предавањима о томе, али и о томе зашто девојчице и дечаци не смеју да иду заједно у разред и седе заједно у школској клупи.
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 09 May 2015 11:39    Post subject: Reply with quote

Дечко, ако имаш нешто да кажеш на ове теме јави се приватном поруком да се нађемо и испричамо, свако има право на своје мишљење. Али нико нема право да се појави преко ноћи и почне да прекраја политику Севера јер то је нешто што нам је остављено од старијих у наслеђе и нешто што се изграђује и надограђује у једном правцу већ 40 година па и више на одређен начин. За поштовање је свачија енергија и иницијатива али није Север приватна својина било кога од нас да би се са њом поигравао како он хоће. Коме се не допада то што Север ради и у ком правцу иде све ове деценије може да дође и да каже тамо где треба. Ионако бујају левичарске странпутице међу дезоријентисаном омладином у већим градовима, тим проблемом ћемо се тек као народ бавити, бојим се. Јави се Копиле.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 09 May 2015 11:41    Post subject: Reply with quote

Копиле wrote:
Питај доктора Мирољуба Петровића, он ће да ти каже на неким својим фантомским предавањима о томе, али и о томе зашто девојчице и дечаци не смеју да иду заједно у разред и седе заједно у школској клупи.


Мирољуб Петровић је на жалост човек и сам секташ...
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 09 May 2015 14:23    Post subject: Reply with quote

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Копиле wrote:
Питај доктора Мирољуба Петровића, он ће да ти каже на неким својим фантомским предавањима о томе, али и о томе зашто девојчице и дечаци не смеју да иду заједно у разред и седе заједно у школској клупи.


Мирољуб Петровић је на жалост човек и сам секташ...


Који је основао центар за борбу против секти.
Него можда би неко ко уме могао да напише о М. Петровићу...
Не мислим да пренесе него својим речима за промену Rolling Eyes да напише...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Копиле
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 31

PostPosted: 09 May 2015 23:25    Post subject: Reply with quote

Увек се некако узјебете када се јави нека страна критике. До тада вас нема нигде. Па шта ви бре мислите да нико не прати каква се срања стваљају и провлаче кроз ову тему? Лондонац па нећемо сада да рсправљамо о том клауну на овом форуму? Јел могуће бре да смо на то спали да позивамо људе преко овог форума да слушају то смеће? Где живите ви људи?

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ, па наравно да није Север ничија приватна својина да се поиграва са њиме како хоће, и наравно да сам први који се за то бори. Јел могуће да видиш другачије у мојим порукама? Апсурд бре.
Знаш како ствари уопштено стоје у животу? За поштовање је иницијатива и енергија код људи, и велики респект не само за ствари које раде, већ и за срања која трпе, и гутају говна, зато што они који немају енергију и нницијативу обично гурају нос тамо где им није место. Дакле, људи у животу који имају енергију и иницијативу, ћуте и раде, да би де други правили паметни, па то није довољно, него се овим енергичиним и иницијаторима пребацује да се са нечим поигравају. Тако ти је то у животу. И немој да плашите омладину којекавим странпутицама и будалаштинама. Имамо ми много занимљивијих и озбиљнијих ствару у навијању којима би се требали бавити.
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 09 May 2015 23:42    Post subject: Reply with quote

Много себи дајеш за право коментарима а намерно нећу да их бришем да би добио шансу да видиш где и на који начин грешиш. Не причаш ти овде са неким инетрнет ратницима да се тако обраћаш као неки прекаљени ветеран који се бори на свим фронтовима а овде пишу неке будале па си дошао да мало и ту затегнеш ситуацију. Држиш животне придике овде људима који иду по 20 година (неки и доста више) на утакмице и све што то подразумева у пакету, а да ли ти имаш толико година живота?

Не плашимо ми омладину, ми разговарамо међусобно унутар наше трибине о темама које су актуелне у друштву и боримо се колико је у нашем домену да ово друштво буде боље. Млад си па не разумеш дубље и само навијање и његову суштину, све наравно под условом да си уопште реалан лик и уједно добронамеран, а то ћеш доказати тако што ћеш се јавити па ћемо се наћи и разговарати.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 10 May 2015 11:18    Post subject: Reply with quote

Копиле написао сам подужи одговор на твоја јављања овде,али искрено мислим да нема сврхе и све обрисао.

Што се МП-а тиче ако се не варам лик се доста представља као православац.чак је и написао књигу православље за почетнике,али са друге стране противник је икона,светитеља и слично што се наравно дебело коси са православљем.
Међутим не бих олако са тим секташ,он свакако није човек са православљем у себи,али секташ за мене може бити само неко ко окупља око себе неке људе,прави култ или шта слично и има од тога разноразне бенифиције,мислим да је он бенигна појава у смислу опасности за друге људе,осим себе.

Мада и црква је ту одиграла чудну улогу тај МП је имао трибине по многим манастирима и парохијским домовима,црквама где је наравно прећуткивао оно што се коси са православљем,али једноставно људи га повезују са нашом вером и то буни људе,а истина је да је он далеко од православља. А да ли и секташ,не знам,мислим да не...можда је и јуродив Very Happy
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
DelijeBorca
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 May 2014
Posts: 9
Location: Борча

PostPosted: 20 Jun 2015 23:36    Post subject: Reply with quote

Добра тема. Пре свега поучна..

@шоми, 50 хиљада није велика почетна плата за некога ко је завршио факс.. (осим ако ти факс није био потребан за тај посао, а вероватно није :Д)


Секта - део болестан у главу, део преваранти..
Back to top
View user's profile Send private message
Бугарин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2010
Posts: 27

PostPosted: 21 Jun 2015 13:08    Post subject: Reply with quote

Изгледа да је то сад неки нов вид секташења преко тих срања и препарата. Једна другарица из средње нагло се угојила и дошла до тих неких препарата, већ годинама конзумира и све је тако почело као што је другар горе описао: препарати, тренинзи, обуке, сређени, ташна машна и оделце, путују по свету. Ови се зову Форевер Лајт Ултра.

Причали су ми да је покушала да неке људе увуче у то, фазон напредовала је у хијарархији па је она сада ''фитнес инструктор'', иако је и даље тежа од моржа, ал јелте не могу одмах да се скину киле, потребно је време за то. Путује по Европи, центар им је изгледа у Будимпешти за овај део Европе и тако...

Њихов сајт:
https://www.foreverliving.com/marketing/Home.do;jsessionid=0784DD9DEA7E26E55513C0D8779170F6.tc2-web1?store=USA&language=en

Пар слика са тих обука, састанака и чуда (ако неког интересују шаљем приватном поруком још):


То су та срања која пије...


Њихов центар у Крагујевцу и ''обука''


Окупљање у Будмпешти

И још нешто, не знам колко је вас приметило у близини нашег стадиона се налази седиште јеховиних сведока. Када се од Франша иде ка стадиону са десне стране мало пре Дафа, зграда са решеткама на прозорима JW.org у плавом квадрату (њихов знак).
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop