DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Реал Мадрид
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 15 Nov 2006 18:34    Post subject: Reply with quote

@Ultras london

Свака част на посту clap

Браво Делије

...Још једна победа и титула

Сви на земун...


Laughing
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 15 Nov 2006 19:17    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
А како би било кад би сад свако регистрован написао "свака част"?

Скапирајте да с таквим постовима смарате, не говорите ништа битно - ако нема нешто ново да се каже, па и онда да ли то ново има смисла и да ли је баш битно 'ако није једноставно не пишите.


Немо' си на крај срца Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Grunf
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 23
Location: Mala Kolumbija

PostPosted: 15 Nov 2006 20:03    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
А како би било кад би сад свако регистрован написао "свака част"?

Скапирајте да с таквим постовима смарате, не говорите ништа битно - ако нема нешто ново да се каже, па и онда да ли то ново има смисла и да ли је баш битно 'ако није једноставно не пишите.



Svaka cast, dobar komentar chinese
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 15 Nov 2006 21:15    Post subject: Reply with quote

Свака ми част.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
WheelChairHooligan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 67
Location: У пм

PostPosted: 15 Nov 2006 21:38    Post subject: Reply with quote

Ја сам једноставно морао да вас похвалим, јеби га. Very Happy Мада, можда је на "УлтрасЛондон", утицао пост испод мене.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 16 Nov 2006 03:13    Post subject: Reply with quote

После оваквог издања и може само да се честита навијачкој групи ДС. Али, замолио бих неког од упућених да ми појасни пар ствари. Можда ће звучати офуцано и истрошено, али какав је коначни став групе у вези КК-a? Видим, навијање воде прави људи, Транспарент ДС краси трибину, структура људи у копу подсећа на ону са Маракане, а опет се текме не доживљавају као оне пре пар сезона. Сада то вуче и питање за админе, зашто је тема на ЦН-у? Уколико је испред оне трибине био транспарент који јесте, да ли то значи да је и њему место у том истом ЦН-y? Могао бих сад да китим и ширим овај пост, али нећу, јер главнина непознаница(бар мени) је ту... Question
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 16 Nov 2006 05:30    Post subject: Reply with quote

http://delije.net/forum/viewtopic.php?t=6972 тема је померена али...
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 16 Nov 2006 19:19    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Сада то вуче и питање за админе, зашто је тема на ЦН-у? Уколико је испред оне трибине био транспарент који јесте, да ли то значи да је и њему место у том истом ЦН-y? Могао бих сад да китим и ширим овај пост, али нећу, јер главнина непознаница(бар мени) је ту... Question


Померен је у овај подфорум зато што је била зајебанција на прве 2 стране (тад је и померен). Људи су једноставно наставили даље озбиљно, уместо да се отвори нова, озбиљна тема на "навијачким причама" о навијању на утакмици.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
дрвосеча
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2006
Posts: 142
Location: поред шуме

PostPosted: 16 Nov 2006 19:31    Post subject: Reply with quote

Ја сам случајно синоћ гледао тв, када на КТВ еуроспорт2 видим нас у крупном плану... нака двојица коментатора причају, па не заклапају... отприлике хвале игру Звезде, како је одбрана одлична, како Гуровић игра у животној форми, како је подршка са трибина невероватна Very Happy итд, итд... тако да је Европа имала шта да види од нас! Cool

Миланче, па има доста људи који су збуњени... јер фора је што се јадранска лига која дуго траје, иначе не прати, чак и за дерби, је бојкот (да сада не понављам зашто)! Па већина и мисли да онда уопште не треба да се појављује у Пиониру... али није тако, значи прати се КК у еврокуповима, и домаћој лиги када за то дође време (мислим да је негде у априлу)...

Мислим да је добром издању допринео и мањак "фенсера, и позера"... а и "телефонисте" нисам несто приметио, мислим у овом нашем Б делу... и чим се таква структура направи, резултат не може да буде лош!

А што се тиче констатације, око тога да ли је ово врх... не знам, нисам баш сигуран... јесте било одлично, али ипак ће мени бар остати некако урезане у памћењу текме са цибосима, сплићанима, и она 1 са задром 2003. године када су они водили на полувремену, али на крају су добили преко пи*ке, тј. 65 поена за полувреме Twisted Evil ... невероватно колико је тада бука, и скакање били у Пиониру... а о температури и да не причам Very Happy
_________________
ПАЛИ БРАТЕ ФОРУМ, ТРИБИНА ЈЕ ЗАКОН!!!

КО СНИМА МОБИЛНИМ НА СЕВЕРУ:
КЕВА ТИ ЈЕ КУ*ВА - ПЕДЕРУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 16 Nov 2006 20:54    Post subject: Reply with quote

дрвосеча wrote:

и она 1 са задром 2003. године када су они водили на полувремену, али на крају су добили преко пи*ке, тј. 65 поена за полувреме Twisted Evil ... невероватно колико је тада бука, и скакање били у Пиониру... а о температури и да не причам Very Happy


Онда кад је било -20 на полувремену и онда креће лавина са трибина и играчи газе, на крају гужење задрана. Ипак мислим да је у уторак било боље.
_________________
Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео !!!
Back to top
View user's profile Send private message
андреј
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Mar 2004
Posts: 226
Location: Београд

PostPosted: 17 Nov 2006 10:59    Post subject: Reply with quote

било је -23 и било је боље што не значи да сад није било фантастично
_________________
И НА НЕБУ ТОМ НА КОЈЕ ИДЕМ ЈА СИЈА МОЈА ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
Back to top
View user's profile Send private message
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 17 Nov 2006 11:34    Post subject: Reply with quote

А фазон за ту текму је био што су давали попуст за КК производе онолико процената колико Звезда буде водила поена на полувремену, а оно -23 Laughing Одосмо ми у оф спомињући та хуба буба гума лига времена Wink
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 17 Nov 2006 11:38    Post subject: Reply with quote

Свака част!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop