DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Е моја Србијо...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 106, 107, 108  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Драгуљче
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 98
Location: Врапчије Брдо

PostPosted: 06 Sep 2010 10:02    Post subject: Reply with quote

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=09&dd=06&nav_category=12&nav_id=456733

Beograd -- Datum i lokacija održavanja Parade ponosa 2010 u Beogradu biće objavljeni sutra, saopštile organizacije Kvirija i Gej-strejt alijansa, ovogodišnji organizatori.

Organizacioni odbor doneo je odluku da se tokom 10 dana pre održavanja Parade, organizuje "Nedelja Prajda" – manifestacija koja će obuhvatiti niz kulturnih i umetničkih događaja, kao i debate, čiji je cilj uspostavljanje konstruktivne komunikacije između predstavnika LGBT populacije i građana.
Back to top
View user's profile Send private message
PM
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2010
Posts: 21

PostPosted: 06 Sep 2010 10:47    Post subject: Reply with quote

ПЕДЕРИ НАЈАВИЛИ СКУП 10. ОКТОБРА Exclamation
_________________
У нама је срце лавље ми бранимо православље!
Back to top
View user's profile Send private message
Francesko
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Sep 2009
Posts: 140

PostPosted: 06 Sep 2010 11:03    Post subject: Reply with quote

Таман се тада завршава испитни рок, тако да су сви слободни!!!

Laughing Laughing Laughing

БЕБЕ НЕК' СЕ РАЂАЈУ ПОРУКА ЈЕ СЕВЕРА, НЕЋЕМО ДА СРБИЈА БУДЕ ЗЕМЉА ПЕДЕРА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Србија Београ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Apr 2008
Posts: 394

PostPosted: 06 Sep 2010 13:39    Post subject: Reply with quote

PM wrote:
ПЕДЕРИ НАЈАВИЛИ СКУП 10. ОКТОБРА Exclamation


Сасвим очекивано , чим крене нека већа расправа у вези Космета или неких других државних питања одмах се људима замажу очи навијачима, инсајдерима,некаквим фармама и геј паради ... СРАМОТА !
Back to top
View user's profile Send private message
Francesko
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Sep 2009
Posts: 140

PostPosted: 06 Sep 2010 13:59    Post subject: Reply with quote

Плански су заказали да буде тог датума јер је тада пауза у ЈСЛ, 8. и 12. октобра наступа репрезентација... Нису они баш наивни...
Back to top
View user's profile Send private message
zmn
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Aug 2010
Posts: 116

PostPosted: 06 Sep 2010 14:24    Post subject: Reply with quote

још боље што је пауза,слободни смо Laughing

могли су да закажу кад смо рецимо на неком гостовању па ко би их онда јурио Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 06 Sep 2010 14:54    Post subject: Reply with quote

Quote:
Zaštitnik građana Saša Janković je izjavio da je danas zrelija društvena i institucionalna svest o tome da ljudi drugačije seksualne orijentacije nisu pretnja, pa da će i Parada ponosa, čijim organizovanjem se jedno društvo simbolično "miri" sa činjenicom da LGBT osobe postoje i imaju prava kao i ostali građani, biti održana u Beogradu.


Е какав је овај наш Робин Худ, какав је то ум који може да каже да је после једне године дана народу зрелија било каква свијест. Генијално.

Уф, сад опет прича око овога једно пар мјесеци, а пошто ће нас да узимају у уста све то вријеме, кад прође тај 10.окт(чуди ме да се симболично не "миримо" 5.окт), онда једно мјесец дана полемика око разних националних организација, хулигана, па онда забрањивање истих, анкете, гостовања хонорарних социолога. Након тога нека нова краткотрајна фарса, дал ће бит цијене намирница, јачање динара исл, па онда све карте на промоцију још једне Нове Године, Словенце, вјероватно ће направит најбољи дочек на тргу икад... и изгура гамад и ову годину! Сљедећа иде у истом духу, као бориће се за Косово, па нови порази, нова извињења, нови избори, иста прича...

Него, што су се и ови гејеви брецнули, бре, сад неће један дан, него би цијелу седмицу за своју промоцију. Мора да имају жестоку политичку подршку или се једноставно воде логиком "треба ми 1000 динара, па ми боље да тражим милион".

Дакле, поред оне шиптарске гамади и ових лудака из Рашке, на ред ступају и ове наказе да нас подсјете у каквој ми то болесно организованој земљи живимо. Јупи.
Back to top
View user's profile Send private message
krelac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jul 2010
Posts: 24

PostPosted: 06 Sep 2010 15:54    Post subject: Reply with quote

Ја лично нисам за то да се овакви скупови (а и већина ствари у животу)решавају насиљем и залетањем навијача и осталих на фазон 50 педера (ако их се и толико скупи).

Најзадовољнији бих био, ако већ ово срање мора да се одржи (ипак смо ми једна европска држава) , кад би град био пуст тог дана, да нико не изађе на прозор, да их нико не погледа, да схвате да је реалност и неприродно давати права људима као што су они и да ништа не постижу парадом.
Али, наравно, ово ће изгледати сасвим другачије, биће ухапшених, биће повређених, имаће б92 и остала говна о чему да причају наредних месеци (можда ће и политичари имати прилике да се извине некоме ако бану педери из иностранства да подрже ове наше), а стандард ће и даље ићи на доле, питање Косова ће остати исто (или још горе) и тако даље и тако у недоглед, ко зна докле...
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 06 Sep 2010 15:58    Post subject: Reply with quote

Крелац, нема параде у Сарајеву ни у Москви.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
krelac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jul 2010
Posts: 24

PostPosted: 06 Sep 2010 16:00    Post subject: Reply with quote

не контам шта си хтео да кажеш, стварно?
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 06 Sep 2010 16:02    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ја лично нисам за то да се овакви скупови (а и већина ствари у животу)решавају насиљем и залетањем навијача и осталих на фазон 50 педера (ако их се и толико скупи).


Па ето, прошле године је покушај тог скупа спречен без икаквих залетања, туча и насиља.

Quote:
Најзадовољнији бих био, ако већ ово срање мора да се одржи (ипак смо ми једна европска држава)


Какве везе има то што смо ми европска држава са тим да се одржи та парада? Ко да не можемо да будемо европска држава и без те параде.

Quote:
кад би град био пуст тог дана, да нико не изађе на прозор, да их нико не погледа, да схвате да је реалност и неприродно давати права људима као што су они и да ништа не постижу парадом.


Најбоље би ипак било кад се та парада не би ни одржала.
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 06 Sep 2010 16:02    Post subject: Reply with quote

Да су Сарајево и Москва главни градови европских држава где исто није успела парада педера.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 06 Sep 2010 16:04    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
Да су Сарајево и Москва главни градови европских држава где исто није успела парада педера.

мислим да ни у Минску(Белорусија) није одржана парада,спречила полиција
Back to top
View user's profile Send private message
krelac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jul 2010
Posts: 24

PostPosted: 06 Sep 2010 16:06    Post subject: Reply with quote

па рекао сам то иронично Smile , зато што нам пуне главе тим причама о "европи" сваки дан, а то се огледа у томе да се извињавамо свакоме за све свашта и да организујемо геј параде, а европски стандард и европска економија ни на видику.

И ја се слажем да је најбоље да држава јасно и чврсто каже "НЕ!" педерима и да те параде никад не буде, али рекох већ, битно је да лижемо дупе свима на том пољу а за народ кога заболе убо.
Back to top
View user's profile Send private message
mmladja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Feb 2010
Posts: 19

PostPosted: 06 Sep 2010 16:06    Post subject: Reply with quote

Ђомла Београд wrote:
УлтрасЛондон wrote:
Да су Сарајево и Москва главни градови европских држава где исто није успела парада педера.

мислим да ни у Минску(Белорусија) није одржана парада,спречила полиција

а замисли да наша полиција то спречава... не, свиња ће дати подршку
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 106, 107, 108  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 108

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop