DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Munze
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 30 Aug 2004 16:18    Post subject: Reply with quote

Navijači Zemuna razbijali po Marakani

Navijači fudbalskog kluba Zemun demolirali su toalete na južnoj strani stadiona Crvene zvezde, posle meča ta dva tima u šampionatu Srbije i Crne Gore, javila je televizija SOS Kanal.

Crvena zvezda je u nedelju uveče na svom terenu pobedila Zemun 1:0, a posle meča navijači Zemuna, koji sebe nazivaju "Taurunum bojs" demolirali su toalete na južnoj tribini.

SOS Kanal je izvestio da je policija zadržala navijače Zemuna posle incidenta
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
woorf
Guest





PostPosted: 30 Aug 2004 18:10    Post subject: woorf Reply with quote

Jel pala neka klozetska solja ili otkinuti lavabo Dzajki na glavu?
Nije!
Prema tome,sto bi se zamarali nekim stvarima koje su sad..AVAJ...sporedne!!

Vazno da nam je Dzajka ,ziv i zdrav rodila ga majka i da se ne brine ni za sebe ni za buducnost : Twisted Evil Twisted Evil ono,nema ni razloga,jel te..i sebe i buducnost je taj obezbedio Mad
Back to top
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 30 Aug 2004 23:50    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
ne znam zasto, ali sam se posle tekme osecao kao da smo izgubili ostao je neki uzasan osecaj, prazna marakana, bez nagovestaja da ce u nekoj blizoj buducnosti bilo sta krenuti na bolje

...i ja brate,baš je bilo sumorno...
Jedino zanimljivo su bile one "englezštine" što smo pevali pri kraju.To mi je malo popravilo raspoloženje,ali gorak ukus je ostao.Biće valjda bolje,jebem li ga....
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 31 Aug 2004 08:07    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
ono juce je starsno, reci upucene sa razglasa onom kopu ('92. i mladji) nisu uspele cak ni da pokrenu navijanje, taurunuma je bilo skoro kao nas culi su se iako su stoka, ni pomena nema o bilo kakvim prozivkama bilo koga, a to ce jos malo moci da prolazi samo kod tog '92. ili '93..4..5. godista iz jucerasnjeg kopa, a ostatak nas ce doci tako kao sto je radovan to vec objasnio, ako udjemo u uefa kup ljudi ce se opet isprimati, ali to je samo mazanje ociju, tekmu su u izvestaju na TV, koji sam gledao kad sam se vratio kuci, nazvali mucenje publike, nisu bili daleko.ne znam zasto, ali sam se posle tekme osecao kao da smo izgubili ostao je neki uzasan osecaj, prazna marakana, bez nagovestaja da ce u nekoj blizoj buducnosti bilo sta krenuti na bolje.mislite o tome.
pozdrav


Pa nista, ti onda kreni na tekme ponovo kad zvezda jednog lepog dana udje u ligu sampiona, mislim sta imaju oni sad tu tebi da zamazuju oci nekim kupom uefa nisi ti ovca, ti znas sta hoces
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 31 Aug 2004 11:36    Post subject: Reply with quote

izvini vodjo severa, sa kojim pravom ti meni delis lekcije, ti si bio na tekmi , sta? ne razumem?? ako si bio uopste i znas sata pricas reci mi molim te, jel tebi ono bilo do jaja vrh severa i crvene zvezde, onih 1.500 ljudi na marakani to nam je vrhunac jel to hoces da kazes, da je teb9i ona atmosfera do jaja, reci mi iskreno da li si uopste bio??
ne mozes meni da rolas te price dodji kad udjemo u ligu sampiona, ja sam i posle petarde bio na tekmi protiv zemuna, i to ne kazem da bi se hvalio nego da bi ti objasnio da nemas pravo tako da mi se obracas, a ti ako misilis da je ONO bilo kako treba i do jaja imas zestoko losu predstavu severa po mom misljenju, ono je posledica igre tima i politike kluba, ja cu na tekme ici i u buduce, ali ne mogu i necu da krivim nikog ko ne bude HTEO da ide na tekme dok se neke stvari ne promene, niti cu bilo koga prozivati od toh sto ne dolaze, jer je navijace sa stadiona oterao ovakav fudbal, i tu je kraj.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 31 Aug 2004 20:47    Post subject: Reply with quote

Ko je bio zna da je zbog 15 poslednjih min vredelo doci
Back to top
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 01 Sep 2004 07:53    Post subject: Reply with quote

Mislim stvarno...koliko poteskoca moze izazvati ucenje jedne i po recenice i to u obe pesme? Laughing
1.
Oh, my god, oh my god,
Red Star in my heart
and you'll never walk alone,
you'll never walk alone
2.
We love you Red Star, we do x3
oh, Red Star we love you
Volim te Zvezdo, o da x3
o Zvezdo volim te ja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 02 Sep 2004 20:58    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Mislim stvarno...koliko poteskoca moze izazvati ucenje jedne i po recenice i to u obe pesme? Laughing
1.
Oh, my god, oh my god,
Red Star in my heart
and you'll never walk alone,
you'll never walk alone


Pesma je do jaja samo mi se nesvidja ono oh my god oh my god. Nesto mi neide uz ovo ostalo. A zar nije samo Oh god oh god?? Tako sam ja bar pevo u Holandiji. Confused Confused Confused
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 02 Sep 2004 21:19    Post subject: Reply with quote

I kiki jednom mora pogrjesiti. Ko radi taj i grijesi Wink
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 03 Sep 2004 04:12    Post subject: Reply with quote

Hehe, gresim ja i cesce, ali ovaj put nije toliko do mene. Za tu pesmu sam samo odradila copy/paste sa sajta. Nisam ni gledala sta pise Wink . Mada moze i sa "my god".
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 03 Sep 2004 19:00    Post subject: Reply with quote

P*** je protiv Zemuna pevao "Oh god".


...ako to nesto znaci Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop