DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Navijanje na Zvezda-YB
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jordan
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2003
Posts: 148
Location: Aleksinac

PostPosted: 05 Aug 2004 16:13    Post subject: Reply with quote

500 din,
malo preterivanje ali ok. Treba neko da plati taj WC na severu. Ja sam mislio da je to "Vidic" ali izgleda da cemo mi Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 05 Aug 2004 17:09    Post subject: Reply with quote

1000 dinzdi kod tapkarosha....garant Wink
Pa ne dolazi PSV svake nedelje....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 05 Aug 2004 18:46    Post subject: Reply with quote

Mito, korupcija Cool . Meni je mnogo i 500. A tapkarosi mogu da mi ga blajznu.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 19:46    Post subject: Reply with quote

Pa 500 dinara zvuci puno ali toliko je 8.5l benzina...Kad malo razmislim toliko na pumpi ostavim svaki treci-cetvrti dan.Ipak ce vecina morati da da vise jer ce sve otici tapkarosima,kao i obicno icon_realmad
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 06 Aug 2004 08:56    Post subject: Reply with quote

Shommy wrote:
sa moje desne strane simpaticni debeljko koji je u sebi imao zavidnu kolicinu alkohola koji mi je priznao da navija za partizan ali je celo vreme pevao i znao 90% pesama iako je jedva stajao na nogama.

Univerzalni navijac...Mozda je bio i na OFK-a--AM.... Laughing
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Diksi
Guest





PostPosted: 06 Aug 2004 09:12    Post subject: Reply with quote

Evo jos necega sto sam video na Severu. Isto kao sto ne bi trebalo dolaziti u dresovima klubova koji sa Zvezdom nemaju nikakve veze, tako mislim i da nekim majicama nije mesto na Severu. Radi se o jednoj od onih crvenih majica na kojima je odstampan neki tekst (slicno onoj: dupla kruna). Elem, tip koji je stajao malo ispred mene je imao jednu takvu na sebi na kojoj je pisalo (sa zadnje strane, prednju nisam video): C.Zvezda - Partizan, pa uredno pobrojani rezultati iz zadnje dve godine i na kraju podvuceno, sabrano u konacan bilans. Prvo, mislim da tu vrstu kurcenja treba ostaviti pakistancima jer je to njihov stil! Drugo, malo lici na svetogrdje kad na crvenu majicu ispises rec "partizan"!
Back to top
dHbe
Guest





PostPosted: 06 Aug 2004 11:14    Post subject: Pics Reply with quote

Pics under: www.ybm.ch.vu --> Fotos

Greetz from Bern
Back to top
Hogar Strasni
Guest





PostPosted: 06 Aug 2004 15:28    Post subject: Reply with quote

Shommy wrote:
Jos jedan podatak o pozerima,na poluvremenu je prosao G... stepenicama na kojima smo sedeli(sva sedista bila zauzeta pored centralnog sektora)i niko ga nije ni prepoznao dok nas preskakao po onim stepenicama,sa moje strane bacena popularna "koska" i pozdrav.


cccc... sta sve necu procitati ovde. Koji si ti imbecil.
Back to top
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 06 Aug 2004 19:55    Post subject: Reply with quote

Ozvucenje je zabranjeno genijalnim zakonom
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 06 Aug 2004 21:54    Post subject: Reply with quote

Ma bre....Koliko ima sipki? 2...Na svaku po 2 coveka koji ce da dizu masu + zvuk sa "razglasa" i eto resenja...
Pa setite se samo zadnjeg derbija, kako je bilo i zvucalo.....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA 28
Guest





PostPosted: 07 Aug 2004 08:57    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
DELIJA 28 wrote:
Sto se tice te organizacije navijanja...
Ne znam sta je razlog,zasto se vodje nisu popele na sipku,mada sam video jednu situaciju.Na sipci do zapada gde su stacionirani militantni Smile Ultra Boys-i u jednom trenutku kada je navijanje oslabilo jedan od mladjih vodja se popeo da motivise ljude da navijaju ali su ga G... i UB spustili dole.E sad,na znam sta je razlog...kamere,zandari,represija jebem li ga,ali je po meni ozvucenje bilo dobro.

Svi na borac u subotu.


Razlog tome je ne znam da li ste primetili na ulazu na tri lista papira okačen novi zakon ukratko.
Drugo ima i treće i četvrto zašto su ga spustili i peto...



Da ne objasnjavam ponovo to za sipku...


poz
Back to top
Shommy
Guest





PostPosted: 07 Aug 2004 14:34    Post subject: Reply with quote

To sa skidanjem dresova,salova klubova koji nemaju veze sa Zvezdom bi trebalo ponovo pokrenuti,
ili podeliti flajere,letke sa pravilima ponasanja,oblacenja tipa mnogo smo jaci itd. a narocito kao sto je receno o pominjanju pakistanaca na takvim majicama,
Ispred severa likovi u plavim majicama na kojima pise "mi pamtimo bari a vi fljamuntari"Smile mislim da tim decijim forama nije mesto na samoj tribini gde se brani ugled navijaca svetskog i evropskog sampiona.
Ali kad nije pomogao ni informator severne tribine koji je deljen protiv cibone neznam kako bi pomoglo parce papira koje bi 90% debila bacilo,zguzvalo a da im se pogled nije na njemu zadrzao ni 0,001 sec.
Treba ici od 1 do 2 i ne samo skinuti im ta sranja vec im rezervisati 15-to dnevni boravak u urgentnom.
Nisam protiv koreografija ali mislim da one nose veliki deo krivice za ovakvo stanje jer sve je vise "komercijalnih" navijaca umesto da se radi na stvaranju,edukaciji pravih navijaca koji bi reprezentovali nasu tribinu na pravi nacin,ovo sa udarnim grupama je Ok,kako ne bi svaki indijanac napavio neku krpu koju bi mu oduzeli i bacio mrlju na celu tribinu,ali mislim da same grupe tesko mogu same iznesu teret i da bi profitirali dosta ako bi godisnje regrutovali(jbte zvucim k'o nacelnik generalstaba)stotinak pravih nego 1000 koji pune budzet(sad sam ministar finansija:))troter made in buvljak varijanti.
Siguran sam da nam se protiv PSV ponavlja Rosenborg u nabudzenijem(crna koza,klima,spojleri,alu)izdanju,jer agencije(i to iz svakakvih vukojebina,setite se buseva iz mesta iz Rep.Srpske,CG,Srbije za koje niko ziv nije cuo a oni na severu a deo ekipe Brigadira na jugu zbog takvih) opet rade trebovanja,u Pozarevcu pa cak i u Kostolcu 1 takvu drzi neka ljadro i valja verse po 700 dindzi i masa debila razmislja zasto da dam tapkarosu 1500 ako mogu ovde 700.U Kostolcu i njegovih 15000 stanovnika ima dosta ljudi koji znaju za stavove severa i pravila ponasanja kojih moraju da se pridrzavaju,vec je problem sto u r=10-20km ima stotine hiljade maraka kod dafine ili jezde(V.I.P),pardon,sela i na 1 tabli pise pickovac a na drugoj 50m dalje donji pickovac i masa seljaka kao i seljanki koji dolaze da bi podigli karton,najlon i bili deo "spektakla",sticajem cudnih okolnosti sam prisustvovao prici 2 ljankese koje su opisivale tucu na CZ-YB koja je trajala 3-5sec ali su se one nekako nasle u blizini i to opisale kao da su osvale brdo hamburgera ili branile most na reci kvaj.
Dok se tome ne stane na put bice jos sranja sa indijancima(finale kupa JNA sa Sartidomkada10 naduvanih debila doslo prvi put i hoce da vode navijanje,pisanje po setalicama,kao i protiv Vojvodine za overu titule par slicnih debila koji su dosli samo da bi uleteli u teren,kurcilo i udarilo jednog od vidjenih ljudi,rezultat poznat 1 izboden).
Back to top
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 07 Aug 2004 15:05    Post subject: Reply with quote

Ako mi nešto ide na kurac, to su čobani koji na Sever dolaze turistički, bez ikakvog poštovanja prema instituciji koju on predstavlja.
Ovakav stav imaju skoro svi na ovom forumu, pa ga ne treba naširoko obrazlagati. Međutim, važno je da se pomenu problemi na koje MI možemo mnogo više uticati. Iako sam stajao odmah do kopa(doduše, dosta visoko), većinu vremena nisam čuo koju pesmu počinje vođa. Bez obzira da li mi se sviđa njegov izbor (npr. strašno mi ide na kurac ona glodarska obrada "I'm a big, big girl" u fazonu na-na-na-na-na), ne mogu da zamislim sebe da ne pevam sa Severom. Jebiga, stvar opšte kulture.
I pored sve dobre volje, većinu pesama sam počinjao od druge strofe, jer jednostavno ne čujem šta kreće! Mogu da zamislim kako je bilo nekom nesrećniku pored zapada, koji je želeo da peva.
Zato, molim vas, vođe stanite na šipku, podelite se duž cele tribine pa da "velike" utakmice počnu konačno da budu nešto što se pamti i sa navijačkog aspekta. Meni su draže one manje, ali bih voleo da to ne bude tako.
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
Diksi
Guest





PostPosted: 07 Aug 2004 21:12    Post subject: Reply with quote

Hteo bih malo da se nadovezem na ono sto je rekao Shommi a vezano za to sto Sever, hteli mi to da priznamo ili ne, podleze komercijalizaciji. Jbg, cak i oni koji ne znaju ni 5% pesama i ne znaju ni da nabroje ko igra u Zvezdi u sve vecem broju pohode Sever za najvece tekme. S druge strane, ne mozes nikom da zabranis da tamo ide, jer ne mislim da taj lik manje voli Zvezdu od mene ili nekog od vodja. Problem je samo sto to ne radi na pravi nacin. Kad bi samo malo bolje saslusali onaj stih na koji se ja primim i najezim ("...i na nebu tom na koje idem ja sija moja Zvezda Crvena!") mozda bi bilo malo drugacije. Nego da se vratim na komercijalizaciju. Setim se sta se desilo sa odbojkaskim utakmicama "znate vec koje reprezentacije". U pocetku, kad je TA ekipa tek pocela da se probija u svet (1997-98) atmosfera u hali je bila skoro fudbalska sa sve pevanjem i zescim bodrenjem od strane prisutnih. E, tek kad su ti momci poceli zaista da zare i pale, tad je gomila riba i tinejdzerki prosto okupirala Pionir i od njih se nije moglo doci do karata za Italiju npr. A klinke i slicni ne znaju ni pravila igre a kamoli ko je Italija. Sada su odbojkaske tekme decije predstave i fenserica kao sto je uostalom bio i ovaj turnir u Areni. Jednostavno BLJAK! Na kraju, i pakistanski izlet u LS je takodje bila modna pista. Pa necemo valjda na to da spadnemo!?
Na Rozenborgu sam, sticajem poznatih okolnosti, bio na jugu prvi put u zivotu i bio je zesci bedak i baksuz. Tako da sam resio da na ovaj ili onaj nacin dodjem na Sever u sredu jer osecam da tamo pripadam i ne mislim mnogo da se tresem zbog toga kako se prodaju karte, jer na to ne mogu mnogo da uticem. Ova prica sa koreografijom ima smisla, ali opet mi je tesko da zamislim Sever bez toga iako nije nemoguce.

Izvinjavam se zbog opsirnosti i pominjanja "omrazenih" timova, ali je sve bilo u funkciji opisa nekih stvari i pojava.
Samo se nadam da ce ovo procitati oni koji bi to ZAISTA trebali.
Back to top
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 15 Aug 2004 17:21    Post subject: Reply with quote

Navijanje je po meni na ovoj tekmi bilo veoma loše.

Tek na trenutke se Sever predstavljao u pravom svetlu, a tokom cele tekme navijao se samo centralni deo severa, a čak je i u samo kopu bilo žešćih idnijanaca, koji su tu bili samo da bi mogli nekom da se hvale.

posle golova je bilo ok, a inače se vođe nisu čule tokom cele utakmice (na Borcu je ozvučenje na severu bilo bolje nego na ovoj tekmi), pa smo svi pevali pesme tek od druge strofe, jer niko nije mogao da provali koja pesma se peva.

ipak, na PSVU smo pokazali šta i kako može sever, i kako i treba da bude na evropskim tekmama na marakami.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop