DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ponovo snimci DELIJA na TV ...

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 21 May 2004 12:20    Post subject: Reply with quote

Evo recimo Italijani su montirali snimak gde su mnoge grupe a to bi znacilo 10 sekundi materijala recimo nas pa 10 grobara pa 10 United Force i Zemunci i ostali.
Ovako ljudi vide crveno belo i odma nas povezuju sa svim i svacim.

PA LJUDI MI SMO SVI KAO KLUB KAO NAVIJACI PRESLI PREKO ONE TVRDNJE ONOG MALOG DA MU JE NOZ BIO POD GRLOM Shocked
I NIKO NISTA Shocked


E pa ja se onda izvinjavam nekome i od nas izgleda odgovara da bude tako.
Ili nema volje za neku ispravku.

A ljudi sve vise govore kako ne smeju da posalju decu na utakmicu zbog nas!

Pa zakon kao ne sprovodi se ,a svi znamo zasto je pisan onaj ko ne zna zbog kriticne mase.

Uostalom ima nase drustvo vecih problema.
Ubiven BB pucano na Binica ali navijaci su glavni pokretaci svih tih akcija.

NEMAMO JASNE STAVOVE I NISMO JEDINSTVENI
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 May 2004 16:25    Post subject: Reply with quote

Гледао сам јутрос пре него што сам кренуо на посао...пресела ми кафа Evil or Very Mad ...Онако у афекту сам откуцао један протестни маил оним педерима са БКТВ... Оно што је мене страшно изиритирало је чињеница да су сво време кењали о навијачком насиљу и пуштали снимке штамислитекога, а онда су пустили снимак туче на јебемлига којој трибини (у принципу небитно је) на ком пандури премлаћују неког несретника који ЛЕЖИ између столица... Evil or Very Mad О томе наравно ни реч... Морамо се пазити јер су новинари ГОВНА, и стварно је време да се покрене нека контраакција, јер ако овако наставе испашће да нас је све направио алија изметбеговић. Не можемо довека ћутати и чекати да се ситуација сама од себе реши....

Quote:
A ljudi sve vise govore kako ne smeju da posalju decu na utakmicu zbog nas!



Ја мог клинца редовно водим на утакмице и нисам приметио да му фали длака са главе!!!

Quote:
PA LJUDI MI SMO SVI KAO KLUB KAO NAVIJACI PRESLI PREKO ONE TVRDNJE ONOG MALOG DA MU JE NOZ BIO POD GRLOM
I NIKO NISTA


Потпуно си у праву. Требали смо да им увалимо тужбу к`о врата због ширења лажних вести и узнемиравања јавности, али изгледа да нема ко. Crying or Very sad

Можда би требало убудуће да се евидентирамо сваку повреду нанесену од стране пандура и одмах, али одмах да им се уруче тужбе. Све док ћутимо они ће нас третирати као стоку коју треба премлатити...Ако им се супротставимо законски...не знам...
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 21 May 2004 17:18    Post subject: Reply with quote

nekada su neki mediji izvestavali o akcijama policije, na nasu stetu, kazem nekada dok su delije, a i ostalinavijaci imali sta da ponude odredjenim politickim stremljenjima (steite se npr. otimanja stb. da ne pominjem neke druge) sad kad smo svoje odradili postali smo opasnost za sve koji ne rade dobro, a malo je onih koji su uopste sposobni, hoce itd. i da li ih ima.
to je kao prica o guskama koje su spasile rim, koju je i pokojni premijer jednom ispricao samo je u toj prici otpor bio u ulozi gusaka, naime guske su spasile rim, ali su kasnije ipak bile pojedene, mediji su samo instrument u rukama onih koji to hoce da sprovedu u delo, a sa druge strane smradovi samo jure senzaciju ne bi li bili sto atraktivniji, jednom sam rekao i opet ponavljam stvaraju atmosferu linca (ovaj termin gotive do jaja Wink )
cudi me sto ne pisu o kriminalu u nasem fudbalu, sto vise niko ne pominje pokojnog BB?
ali trenutno imamo mnogo vecih muka nego sto su ti govnarcici
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Password
Guest





PostPosted: 21 May 2004 20:24    Post subject: Reply with quote

Twisted Evil Svaki DELIJA veran je ko pas!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Back to top
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 21 May 2004 20:48    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:

cudi me sto ne pisu o kriminalu u nasem fudbalu, sto vise niko ne pominje pokojnog BB?
ali trenutno imamo mnogo vecih muka nego sto su ti govnarcici
pozdrav



Što ne pišu o BB i sličnim slučajevima? Mnogo je lakše napasti neorganizovanu gomilu različitih ljudi (bez obzira koliko smo dobri, nismo baš prava organizacija), nego mafiju u kojoj svi rade u zajedničkom interesu (krađa velike gomile para). Da bi napao njih trebaju velika muda koja nema nijedan bitan novinar u zemlji.
E, sad... mogli bi mi uraditi nešto što bi im pokazalo da može da se najebe kad kenjaš o Delijama Twisted Evil , ali to bi bilo debelo kontraproduktivno.
Mislim da je za početak neophodan portparol tribine, koji ne bi imao stvarnu moć na severu (nikako neko od vođa, tako da, ako se sranje desi, on je čist - inače bi ga brrrrrrrrzo uhapsili).
Mislim da ovo zaista ne bi bilo teško organizovati, a koristi bi bile velike.
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
duff beer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2002
Posts: 84

PostPosted: 22 May 2004 05:45    Post subject: Reply with quote

Jeste da samo nas pustaju kada pricaju o navijacima,ali da pitam a koga bi drugog?
-ako je u pitanju organizovanost tribine-Delije
-ako su koreo-opet Delije
-ako su "***@@\\\??/>:"L:<||"?|"?|:" opet Delije
Jebi ga i da hoce da puste nekog drugog nemaju koga.
Wink Wink Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 24 May 2004 06:09    Post subject: Reply with quote

mr.proper wrote:
ajde odma da se javi ko je od delija krio Legiju,pa da
nas konacno osyave na miru!!!!!!!!!


khm khm Che i Caki su ga krili sve vreme u posebnom delu foruma!
Al tiću o tome...
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 31 May 2004 15:11    Post subject: Reply with quote

Ima na RTS emisija o evropskim prvenstvima, unutar nje UEFA kao dodatak predstavlja svoje aktivnosti. I u toj emisiji koju sam gledao predstavljaju disciplinske organe. Prilog pocinje bakljadom u Odenseu, taj snimak se ponavlja tokom priloga, pokazuje se neki papir sa kaznom Zvezdi od 120 000 CHF protiv Panatenaikosa. A za kraj pljuvanje Mutua od strane Mihajlovica. Umro sam od smeha. Da, bili su prikazani i svih 6 komada koje je jugoslavija primila od holandije. Laughing
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
johny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2004
Posts: 84
Location: sabac

PostPosted: 31 May 2004 16:16    Post subject: Reply with quote

Prikazuju nas jer nas ima najvise,jer bodrimo nas najveci klub,pa i oni vise vole da prikazu lepu koreografiju,a ne pocepanu(kao sto je kod nekih).
Back to top
View user's profile Send private message
aLeKs_82
Guest





PostPosted: 04 Jun 2004 19:13    Post subject: Reply with quote

E jebi ga ja propustim ama bas sve sto je na Tv-u od zvezde Sad
Back to top
wule011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2003
Posts: 34
Location: BG

PostPosted: 08 Jun 2004 09:55    Post subject: Reply with quote

u danasnjem Blicu na 3. strani ispod slike stoji natpis
"Mladic povredjen u sukobu ucesnika gej parade i navijaca Crvene zvezda u Beogradu"

DOKLE!!!! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 08 Jun 2004 10:46    Post subject: Reply with quote

mi i dalje coooliramo ono nas se to ne tice ta prljava kampanja kja vec poprima Slobine razmere.
Back to top
View user's profile Send private message
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 08 Jun 2004 12:03    Post subject: Reply with quote

B. Parovic - Kontranapad bez lopte - Blic

U tuci dvojice navijaca povredjeno 25 lica!
Izmedju prve razmene udarca dvojice pristalica crveno-belih, u poluvremenu kosarkaske utakmice H - CZ, na tribinama dvorane "milenijum" i pisanja spiska sa 25 imena na priemnom odelenju Vrsacke bolnice desila se intervencija Zandarmerije.

Zadatak je izvrsen. Red i mir uspostavljeni su takvom zestinom da u drugom delu nije bilo nijednog faula na terenu, ni oko njega.

Objasnjenje iz policije za (brutalnu) akciju svodi se na jednu rec - kontranapad! Sve po pe-esu, odn. o Zakonu o sprecavanju nasilja na sportskim priredbama. Ocevici, medjutim, kazu drugacije.

Bilo bi dobro da policijjski vrh (jos) jednom analizira akciju "Milenijum". Da li se do dvojice huligana koji su resili sakama da na utakmici izravnaju racune moralo da ide preko tela 25 mladih osoba, medju kojima je bilo i dece? Sta je bilo sa "preventivnim delovanjem?

Zandarmerija je pred TV auditorijumom ispunila obecanje, kao da je rec o iznajmljenom, reklamnom terminu, da nece dozvoliti huliganima da je biju i ponizavaju. Policija mora, naravno, da se brani, ali i da brani druge. Ponekad i - od sebe!
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop