DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Avatar takmicenje
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Prki
Guest





PostPosted: 30 May 2004 18:32    Post subject: Reply with quote

Quote:
Djole bad-boy wrote:
Pa veruj mi i mene bi grizla savest da sam stavio znak B92 kao avatar,ali sta je tu je...Brate,nemoj mnogo da pametujes,jer ovo je forum Delija,a podforum na kome se prica o raznim zajebancijama-ime mu je "Crazy North",pa ako hoces sa nekim da se prepucavas idi na B92 forum,a nemoj da narusavas kvalitet jednog od najboljih foruma na ovim prostorima.


ovo je topic o avatarima, tako dam sam dao mishljenje o necijem (tvom) avataru. idem na forum b92 i tamo nikada ne prepucavam, uglavnom se zezam, a politicki deo foruma samo citam.
BTW nisam nikakav potparol B92, ali valjalo bi prvo meshto videti pa tek onda osuditi, stoga welcome to see first.

Quote:
A sto se samog avatara tice,moja je stvar koji cu avatar da stavim i ne znam sto se ti toliko bavis mojim avatarom,jel' ti se toliko svidja,pa bi i ti da ga stavis,u cemu je frka?!Mozda si primetio da jedino ti postavljas pitanje mog avatara,ocigledno nemas druga posla!Nisam clan nijedne grupe,a ako mi neko kompetentan,za razliku od tebe,bude zamerio sto imam avatar Brigadira,ja cu ga promeniti!Dakle,sto se mene tice,na ovo je stavljena tacka!


Rolling Eyes svaka cast. mozda moja paralela nece biti dobra ali evo jedne. tvoj avatar (brigate) mi predstavlja neku komercijalu- deca se naloze na svakojake znakove i grupe pa se onda LEPE svakojakim glupostima.
komercijala rekoh- to ti je isto kao da vidim nekog decka/devojku koji-a nema nikave veze sa Ultra Boys-ima a nosi njihovu majcu., a to se isto moze desiti sa brigate-om. Ovo o cemu pricam se desilo sa ULTRAS RED STAR BELGRADE. mnogi se sada bune shto svaka shusha moze da nosi tu majcu. zato mozda tvoj sledeci korak bude kupovina (nalazenje z adzabe, kao poklon) Brigate majce shto se meni nebi svidjalo jer sa B nemash nikakve veze. Stoga prezentuj svoju grupu, svoj grad, svoju stranku, svoju narodnu pevaljku, predstavljaj deo onog cega si i ciji si simpatizer. Ovde smo svi simpatizeri/navijaci FCRS-a.
mislim da ovo ne lici na napushavanje.
stariji ce me razumeti oko ove komercijale o kojoj govorim... a do toga dovodi upravo postavljanje avatara i sl.

Prle.

PS dobar ti je avatar. sada mozesh da ga kandidujesh za najbolji na forumu
Back to top
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 30 May 2004 18:44    Post subject: Reply with quote

neka svadje,zar je bitno to sad...
peja je na avataru i to je najbolje resenje Very Happy
by the way,meni je moj avatar vise nego solidan Razz Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 30 May 2004 19:43    Post subject: Reply with quote

[quote="Prki"][quote][quote="Djole bad-boy"]
Quote:

Rolling Eyes svaka cast. mozda moja paralela nece biti dobra ali evo jedne. tvoj avatar (brigate) mi predstavlja neku komercijalu- deca se naloze na svakojake znakove i grupe pa se onda LEPE svakojakim glupostima.
komercijala rekoh- to ti je isto kao da vidim nekog decka/devojku koji-a nema nikave veze sa Ultra Boys-ima a nosi njihovu majcu., a to se isto moze desiti sa brigate-om. Ovo o cemu pricam se desilo sa ULTRAS RED STAR BELGRADE. mnogi se sada bune shto svaka shusha moze da nosi tu majcu. zato mozda tvoj sledeci korak bude kupovina (nalazenje z adzabe, kao poklon) Brigate majce shto se meni nebi svidjalo jer sa B nemash nikakve veze. Stoga prezentuj svoju grupu, svoj grad, svoju stranku, svoju narodnu pevaljku, predstavljaj deo onog cega si i ciji si simpatizer. Ovde smo svi simpatizeri/navijaci FCRS-a.
mislim da ovo ne lici na napushavanje.
stariji ce me razumeti oko ove komercijale o kojoj govorim... a do toga dovodi upravo postavljanje avatara i sl.

Prle.

PS dobar ti je avatar. sada mozesh da ga kandidujesh za najbolji na forumu


Nisam ja nikakav KLINAC koji se nalozio da reklamira nesto sto je tudje,vec jednostavno ja nisam to shvatao tako strogo da ne smem da stavim obican avatar brigadira na forumu...Uostalom,kazem da stavimo vise tacku na ovo,Zvezda je zivot,ostalo su sitnice!!!
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Prki
Guest





PostPosted: 30 May 2004 20:06    Post subject: Reply with quote

.
.
.
.
.
Back to top
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 31 May 2004 22:13    Post subject: Reply with quote

Sto se lozite? Very Happy
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Prki
Guest





PostPosted: 31 May 2004 22:18    Post subject: Reply with quote

radula wrote:
Sto se lozite? Very Happy


Laughing Laughing Laughing Wink

PS ne mozesh da imash taj avatar. nisi clan te grupe Wink
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 02 Jun 2004 09:57    Post subject: Reply with quote

Takmicenje je postalo neregularno...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop