DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2022-23
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 01 Jun 2023 20:10    Post subject: Reply with quote

Знам их доста који прате будалчину, и не могу чудом да се начудим..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Jun 2023 21:02    Post subject: Reply with quote

Он "човек" користи све што може, а на људима је колико су глупи или нису глупи. Више нема "ултра коп", то је само једна групица људи у мору оних 30000...сад се иде на свих 30000 да се етикетирају, да те буде срамота да дођеш на стадион да случајно неко не би рекао да си нечији. Био је један скуп па други, а онда смо дошли ми као независни и сами за себе да прославимо титулу Звезде. Како је он скупио муда да то повеже са некаквим контра митингом ја стварно не знам...али ето да у напред људи знају на коју карту хоће да играју, они којима и у ФК и у КК седе људи из странке коју пљује овај..."човек". Проституишу се по успесима и резултатима, иде се од појачања до појачања...после им ми криви кад славимо титулу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 02 Jun 2023 08:56    Post subject: Reply with quote

Али ништа је он у поређењу са "домаћим" тровачима. Већина вас нема друштвене мреже,ја имам па прелиставам мало те коментаре...имала су 2 места која су окупљала солидан број људи,е Жекс је златан шта се ту писало. И писали су,и писали...срећом људи некад знају да саберу 2 и 2. Та места су погашена,и гледајући неко садашње стање могу вам рећи да нема више оне неке негативне атмосфере,пљувања. Тек можда понеко искочи. Људи се позивају масовно на стадион,осећа се неко заједништво. Знам да то није право мерило,али сигурно да ће имати утицаја за подизање свести код Звездаша. И мислим да нам оно најбоље тек следи,да је ових 30 000 на прослави тек почетак. Осећам то.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 02 Jun 2023 12:01    Post subject: Reply with quote

Даје се пажња небитним људима, што овде, што на другим местима. Нико тог болесника не схвата озбиљно, а и ако га неко схвата то је мизеран број идиота, и мислим да стварно нема потребе да се он коментарише. Лепо је што се текст написао па показао како је било за време када су они освајали титуле, нека види народ, нека прочита али њему као особи посвећивати пажњу је тотално непотребно. Такође ово везано за Борјана, можда јесте многима тешко то да прихвате, можда је се могло саопштити другачије, не улазим у то, али не требамо правити ријалити од тога, поготово по другим медијима да се развлаче наши фудбалери и нови тренер. Знамо сви ко је и шта је Борјан учинио за нас и знамо да је један од највећих голмана којег смо имали, али исто тако, доведосмо новог озбиљнијег доста тренера који зна шта ради и који ће, најсикреније се надам, направити корак даље у односу на његове претходнике, и има моју пуну подршку и требао би да има од свих нас. А ваљда бисмо на овом форуму могли да мало више причамо о трибини и навијању, да се мало више посвети пажња и форуму, ипак форум овај постоји 20 и више година, пре наше апликације и телеграма. Не може све на блиц, на брзину да се прочита, напише, сазна... и ако то многи желе јер је мрско људима да читају и пишу. Један реченица са овог форума вреди више него сви коментари испод неке објаве на некој друштвеној мрежи. Знало се да се овде пет пута мерило пре него што се сече, и тако треба да остане, немој да се ово место запоставља колико год да форуми умиру. Лето је пред нама, имамо времена да разговарамо. Ајде да се фокусирамо кроз неки наредни период на нашу трибину, шта је ваљало током ове сезоне а шта не, па да од наредне кренемо од почетка узлазном путањом, без лудачких осцилација какве умемо да имамо. Гостовања многа одлично одрађена, нека су могла и боље, кореографије на гостовањима такође врх, силна пиротехника, димови, идеје за неке кореографије феноменалне, када је цео стадион био црвен и бео, када смо били само у дресовима, и још бројне кореографије током првенства да не набрајам сада. То је све визуелно изгледало сјајно, али шта по мени не ваља и може да се поправи, прво као прво изглед трибине. Наш коп је тако расут, да је то катастрофа. Рупе у копу, расути људи, незаинтересованост за навијањем, ајде разумем када је Европа па дође на стадион свакаква маса, уђу у коп, први пут ту, шта знам, али не можемо тако неке ствари дозвољавати када нас је на северу 4 000. Не знам више који начин, али неки мора да постоји да се реши то. Ево улази били бесплатни па је опет велика маса људи седела са стране није јебала живу силу, а могли су за ЏАБА да оду на исток и запад, значи цена карте није проблем, крај. Док не крене сезона неко решење за то мора да се смисли, све је то лепо, навијају за Звезду и они, Има родитеља с децом, старих, неће да су баш у копу, али да се 100-200-300, можда некад и више, не знам, раштрка до запада и истока самог и горе испод крова... нит навијају, нит виде одатле терен како треба.... нема смисла. Нека крену акције преко лета, позиви, супер, нова сезона, али немој да очекујемо 20 000+ нових људи на трибини да падне с неба. Сада је била акција опет, мобилизација нека и разочарење... иста бројка мање више, исти људи, исти састав на трибини. Значи колико нас се појави од почетка, на отварању сезоне нека се са тим људима ради наредних месеци, фокусирајмо се на те људе и временом ће долазити и други, помало, у таквој смо земљи у накарадном систему, маса испраних мозгова, маса Звездаша која пљује и по својој трибини и клубу, морамо ићи корак по корак, свима нам је циљ пун стадион и многи не желе да је наш пун из страха, али џаба нама пун стадион 5-6-7-8 пута годишње укључујући Европу а добар проценат људи тада на стадиону изгубљен случај. Не желим ни да се присећам шта су неки радили на једној утакмици. Значи нама требају квалитетни људи, а то је мало дужи процес који не може да реши једна мобилизација преко ноћи. Такође, знам да више радимо, а мање причамо, и то је нешто што нас краси, то је наш квалитет, не лајемо, не плачемо и тако даље, ћутимо и гледамо своје двориште, али такође много ћутања може и да нашкоди, па би могли мало да се отворимо да одговоримо неком коме стварно треба, да се напуши од курца када заслужи, јер се сигурно има шта рећи, неком ко има утицаја на широку масу, неко ко удари по нама, на нашу свету земљу, на наше хероје, а не на неку курвештину Јовану Јеремић да трошимо платно. И певање се мора поправити, на моменте то звучи добро, сјајно, ал већ следећег не ваља, мрцвари се, нема воље народ да пева, ако треба нека се заустави 5 пута навијање и нека се крене како треба, да грми, а не да се развлачимо. Драго ми је што су се неке ствари послушале што су се писале, негде су се руке избациле где су квариле навијање итд... Нећу да улазим у то које песме да се певају, али могли би помало враћати неке песме у живот, мало шарено да буде, неке смо и одпевали пар пута, и више нисмо, нема везе, битно је да се разговара, видећемо временом како ће то да буде, било би лепо и када би се и други укључили у разговор и рекли своје мишљење, а не само да пише 5 људи у врх главе и то мање више као да читам истог човека а не различите налоге. Можда сам се мало више фокусирао на мане које сам ја приметио, али ово пишем из добре намере, ово пишем како би поправили нешто што можда у овом тренутну не ваља, неке ствари су мооожда ситнице, али не дозволимо да се ситница претвори у мало већи проблем. Желим да се на време реши и поправља све. Не занима мене туђе двориште, ја хоћу да је моје чисто и да је све како треба. Надам се да ће се преко лета повести разговор око овога, јер колико год да је утихнуо форум, опет значи да се прича. Чита се ово и даље, не као пре, али они који требају они и читају и уче, па тако сигурно преносе и на људе око себе.
Back to top
View user's profile Send private message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 230
Location: Београд

PostPosted: 02 Jun 2023 16:05    Post subject: Reply with quote

Да се надовежем на пост од Шкорпиона, по мени је одлично што нас једна оваква тема као што је ситуација са Борјаном интересује и што може да нас покрене из неке летаргије у коју често упадамо. Показује ми да је људима ипак стало, какав год ко имао став по том питању. Равнодушност је за мене гора од болести, живо мртвило.
Волео бих као и сви остали да цела ова ситуација у фк на крају оде на нашу воденицу, иако сам скептичан пречесто. Једва чекам званичне утакмице да видимо како то изгледа, подршка се не доводи у питање како год да крене ова нова прича у клубу.
Колико год постајемо роботизовани на трибини, опет смо и даље ту и даље правимо неки помак на свим пољима, а ваљда ћемо плодове свог тог цимања убирати у будућности, верујем да ће то бити логичан след догађаја, мора да буде тако...на крају увек буде наша победа!
Свим срцем уз сву браћу доле, најхрабрију и најтврђу струју српског рода у овим временима, са великом сигурношћу да ћемо у наредним данима стати до њих, како ко успе да прошета до наших села и градова испод најлепшег неба на свету. Живели браћо!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 12 Jun 2023 17:25    Post subject: Reply with quote





Честитке кошаркашком клубу на освојеној титули првака Србије
Back to top
View user's profile Send private message
circleoftwo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2012
Posts: 180
Location: БЕОГРАД,ТАШ

PostPosted: 17 Jun 2023 07:25    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Прво треба људи са све нама и Борјаном да се не погубимо у овој ситуацији. Много ми је криво што је овако, али са друге стране ту је Борјан, треба да прихвати тренутно стање и да се избори опет за статус и у првих 11 а и капитена! Али сада се види ко је он најбоље. Можда је ово природни пут једноставно. Многи зову да питају, шта је ово, како зашто...али не свиђа ми се то што зову људи који нису редовни и којима је исто прича "то Терза хоце да га се реши"....немојте да дозволимо опет теорије завере да се кују и то опет да их кују они који не виђају стадион. Зову и људи који иду на утакмице, али далеко разумније гледају на све. Прво одакле некоме да је Борјан имао икакав проблем са Терзом? Одакле идеја да би Терза склонио најбољег голмана и себи копао јаму? Него људи опет по ко зна који пут, једва чекају нешто лоше, или бар они мисле да је лоше, да би могли да пљуну на онога кога хоће. Борјан је имао несугласице једино са Декијем, у које се Тера није мешао, тј. јесте, покушавао је да их доведе у ред и многи други су радили на склапању мира унутар наше породице. Али не знам одакле људима прича да је Терзић нешто крив за Борјана сад? Јел то зато што смо изашли са стадиона и бојкотовали због слике, а фантомске поруке, скрин шотови рекли да је зато што је имао нешто са капитеновом женом? Јел могуће да људи и даље мисле тако нешто иако је прошло колико времена, иако је 1000 пута речено немој да наседате на лажи, па ваљда сте били испрд трибине кад је причано?
За Борјана је ово можда и подстрек, прво да види колико га људи воле и цене, а онда и они који су умели да кењају нешто за њега да виде колико га људи воле и цене...па на крају и за новог тренера да осети притисак да то што ради није баш по нашим схватањима лагано и опуштено....што је најлуђе, ја имам осећај да није Борјан једини где ћемо се изненадити...али он је доведен за добре паре као тренер који улива поверење...увек смо кукали да треба пустити тренеру да ради свој посао....па ево сад управо то радимо иако су нам свима осећања другачија. Али...ако је за боље сутра Звезде, и ми и Борјан, и сви остали морају да разумеју то. Борјан може да седне на клупу али он је за нас и даље оно што јесте. И тиме би и доказао ко је и шта је по 100 ти пут, а верујем да би брзо ствари дошле на своје место.
Не треба ни притисак на тренера од старта ако има виђење да све то може много боље, а
т.

_________________
Наш крај лепши од париза.!!!!!!ДЕЛИЈЕ ТАШ
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 20 Jun 2023 08:45    Post subject: Reply with quote

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/champions-league/evo-za-koliko-mozete-gledati-zvezdu-u-ligi-sampiona/?fbclid=IwAR1sEOQMJu_dgm_isuJi9cxoiPS4HtROhOV99yI38EwWZgAcTaohoPykd6k

Браво за клуб!!! А сад да се ми покажемо!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 48

PostPosted: 21 Jun 2023 12:24    Post subject: Reply with quote

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-prvog-dana-prodala-3000-sezonskih-ulaznica-i-10-odsto-severa/454583

Идем у добром смеру, још једном похвале за клуб. Ајмо да оборимо рекорд са сезонским картама.
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 01 Jul 2023 08:06    Post subject: Reply with quote

До ког датума може да се обнови сезонска?
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 02 Jul 2023 09:27    Post subject: Reply with quote

Моћи ће сигурно до краја августа. Још није пуштено обнављање у сервису за чланство,за сад само онлајн. Па ако имаш налог на сајту клуба можеш и тако,изађе јефтиније 1000 дин.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Jul 2023 10:02    Post subject: Reply with quote

Идеја клуба и јесте да се што више ствари пребаци на онлајн и да се смање редови на стадиону. Као што је написано, куповином онлајн смањујеш трошак за 1000 динара. У свакјом случају, ове године би морали да нправимо искорак са сезонским картама. Треба почети скупљати паре и до почетка сезоне купити пропусницу и миран си целу годину. Нема чекања, редова, јурења карата и познаника да ти обезбеде карту по цени за Лигу Шампиона. Пионирски је ово посао али мора да се схвати озбиљно јер једино тако све има смисла. Да не набрајамо сад све ко има колико сезонских а какве успехе...а колико ми а колико смо бољи од тих клубова...већ је свима досадила та прича. Сад је време да се ради и покаже снага Звездаша.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 02 Jul 2023 10:14    Post subject: Reply with quote

Само још једна информација,у ову цену од 9.500 рсд за обнову је укључен тај попуст од 1.000 рсд,да људи не очекују другачије.Вероватно ће после бити 10.500 за обнову,кад крене у просторијама, а не онлине
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 02 Jul 2023 19:29    Post subject: Reply with quote

Са сезонском на лигу шампиона! Невероватно звучи Very Happy
Пре 13-14 година када је кренула масовнија продаја сезонских и када је била сада већ чувена "мобилизација" ,у време када је клуб био у никад тежем стању,да нам је неко причао да ће до овакве сезоне доћи,тешко би поверовали. Да ћемо доћи до титула,до европе,до лиге шампиона је тада звучало невероватно,а камар до тога да идемо директно у лигу шампиона,са смо у 3. шеширу,и да са сезонском пропусницом гледаш лигу шампиона.
Ако се добро сећам,највећи број сезонских до сада је негде око 12 000,надам се да ћемо то брзо достићи и кренути према 15-20 000...
Клуб је урадио све што је до њега. Резултати,маркетинг,стадион све је доведено на завидан ниво, и на крају цене сезонских су максимално спуштене.
Наредних месец дана најбитнија тема међу звездашима треба да буде број продатих сезонских пропусница!
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 03 Jul 2023 06:50    Post subject: Reply with quote

Лично мислим да је одличан потез клуба што су спојили ЛШ са сезонским. Цена више него пристојна, ако се узме колико је коштала сезонска иначе и колико су биле карте за ону прву ЛШ.
Ово би морало да се позитивно одрази на бројност на домаћим утакмицама у превенству Србије
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Next

View previous topic :: View next topic
Page 19 of 20

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop