DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

4.2. МИХИНА УТАКМИЦА-ПОНЕСИ ШАЛ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 31 Jan 2023 22:18    Post subject: Reply with quote

Навијање се субкултура. Ако погледаш град, конкретно и Кнез и околину, видећеш гомилу "хијероглифа" неких који гле чуда ником не сметају! И то толико им не сметају да неки стоје ко зна можда чак и онолико колико си ти регистрован на овом форуму. Зидови су веома битан сегмент наше субкултуре. Јесте, много је лакше отворити инстаграм и на том "зиду" залепити неки графит, али...једноставно ми смо навијачи и то је наш начин да позовемо људе на стадион. Много смо се "профинили" као народ, генерално за све теме, постали смо пичкице као народ и људи. То ти је пријатељу НАВИЈАЧКИ начин да се позове на утакмицу. На жалост овде навијачи морају да зову навијаче да долазе на утакмице. Уместо да проводимо време размишљајући о новој песми, о томе како ћемо боље да навијамо, више барјака да имамо, да имамо добру кореографију....наши људи одвајају дане и ноћи не би ли покушали некога да тргну. Не ваља кад убациш у сандуче позив, не ваља када се звони на врата, не ваља када се уради неки позив у граду....ниси ни свестан уопште шта људи раде и на шта своје време троше. Неко је ишао на нула степени да ради шаблоне, то је за поштовање у нашем свету. Теби ако нешто смета, иди у Атеље, Народно позориште...одгледај неку добру комедију и иди кући. Немој да нам одузимаш време овде и уносиш поред устаљених већ офуцаних и отрцаних изговора, ти гураш и графите неке као није ти јасно што "ружимо" град. Мени је град леп са дресовима Црвене Звезде. Било би ми проблем да видим на цркви или неком споменику...ово остало...безпредметно је причати о овој теми на навијачком форуму.
Зидови су јако битан сегмент једног града и много можеш да научиш и прочиташ душу града управо на тим зидовима. Кад одеш у неки други град, исто можеш баш преко зидова да скапираш где си дошао, колико је то велико и битно, јако...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Припадник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Dec 2021
Posts: 20

PostPosted: 31 Jan 2023 22:43    Post subject: Reply with quote

joe wrote:
Е моји Звездаши, толико волите Београд да сте га целог ижврљали графитима.

Јеботе каквих дебила има ја не верујем.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 31 Jan 2023 23:02    Post subject: Reply with quote


Да наставимо ми даље...да би све то изгледало како треба, сваки човек на стадиону треба да понесе шал са собом! Надам се да су сви већ чули за ово и да претурају по ормарну да нађу омиљени шал који ће носити баш за ту прилику.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 31 Jan 2023 23:09    Post subject: Reply with quote

Припадник wrote:
joe wrote:
Е моји Звездаши, толико волите Београд да сте га целог ижврљали графитима.

Јеботе каквих дебила има ја не верујем.


Нема апсолутно потребе за вређањем. И ја сам остао без текста када сам прочитао, почели су и графити да сметају. Од свега могућег, графити сметају који су део културе овог града деценијама. Мене је само највише овде фасцинирало што човека нема годинама нешто да каже, и дође и напише оно... али ни то није разлог да вређамо човека. Немој да сада покрећемо расправе и свађе. Речено му је довољно и ајде сад фокус да буде утакмица. Колико ће се људи одазвати на позив сваког од нас. Ајде да то видимо, ко ће више да доведе а да ти исти људи дођу и следећу утакмицу. Свака утакмица нам је ЛШ сада. Знамо да се одма сви распишу кад треба нека расправа да буде, али ја бих замолио администрацију да се заустави то на време. Око овакве глупе ствари нема расправе. Да завршимо с тиме.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 31 Jan 2023 23:17    Post subject: Reply with quote






Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 31 Jan 2023 23:34    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=E9i0ChlZmhA

Laughing
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 01 Feb 2023 15:58    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Питао би те само јел пратиш ти ишта везано за Звезду(вибер канал, Звезда тв, па и новине на крају крајева) кад тако причаш? Ако је икада маркетинг клуба радио како треба то је сад. Мало си обрнуо ствари. Гледај мало више, пробај да сабереш уопште није тешко. Ми радимо свој део посла али и клуб га итекако ради, непоштено је то рећи. Проблем је у људима а не у билбордима, плакатима, поштанским сандучићима, графитима, новинским чланцима...које клуб ради.
Ајде сад мање да се паметује а да се гледа како да се доведе по другар један уз себе. Не треба више од тога. Само немој да се мрачи и паметује поготову за ствари које нису истините.


Види, у праву си, не улазим уопште више на те канале.. Раније сам прао себи мозак свим могућим садржајима, сада одем само на пар места, не да би ми било занимљиво и забавно већ искључиво да се информишем, с тога ми је форум незаобилазно место. Таман посла да мислим да је маркетинг сектор црко и да омаловажавам нечији труд, зато сам реко да је у питању лични утисак и да можда и грешим Smile
У суштини, поента уписа није била да бацам дрвље и камење на неког, већ да се све стране ангажују како би имали загарантовсни спектакл за викенд.
Живели
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 01 Feb 2023 19:16    Post subject: Reply with quote

joe wrote:
Е моји Звездаши, толико волите Београд да сте га целог ижврљали графитима.


То је зато што смо ми дивља хорда жељна тога да уништи цео град. Ево још мало материјала у прилог тој тврдњи.



















Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Feb 2023 19:41    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=1POJafw3GTs
Ево што клуб "не ради ништа"...ајмо Београђани доста више брукања!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 01 Feb 2023 21:47    Post subject: Reply with quote

Окречите Београд
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 02 Feb 2023 19:13    Post subject: Reply with quote



Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 02 Feb 2023 20:26    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 03 Feb 2023 00:52    Post subject: Reply with quote

Браво момци за труд.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 03 Feb 2023 19:17    Post subject: Reply with quote



Back to top
View user's profile Send private message
Трики
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2011
Posts: 156
Location: Наш највећи стадион

PostPosted: 03 Feb 2023 19:38    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop