DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

4.2. МИХИНА УТАКМИЦА-ПОНЕСИ ШАЛ!
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1412

PostPosted: 29 Jan 2023 13:58    Post subject: 4.2. МИХИНА УТАКМИЦА-ПОНЕСИ ШАЛ! Reply with quote

У суботу нас очекује наставак борбе за титулу, Лигу Шампиона, и то нам је противник Војводина. Сви услови за одличну посету! Ипак, ова утакмица треба да остане упамћена као она где ћемо се опростити од Михе као Звездаши. Мислимо да нема већег мотива да се дође на стадион од овога, иако је свака победа много битна, ипак, најбитније је оставити нешто у историји записано, да је један човек могао да окупи толико људи и да му се захвалимо на томе што је био то што јесте, и да му поручимо да ће увек бити део Звезде и то онај најсјајнији, и када свих нас не буде више. Зато слика од суботе треба да остане да се памти.
Зато позивамо све Звездаше, Делије, да понесу шал и да се појаве на стадиону.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 30 Jan 2023 09:54    Post subject: Reply with quote

https://youtube.com/shorts/hTxx7sBBAi0?feature=share

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 30 Jan 2023 10:27    Post subject: Reply with quote

Причамо о Маракани, да су ту стварани великани, да смо велики клуб, да нам не треба мањи стадион...ево прилике да на том стадиону за који сви тврдимо да је посебно место, испратимо посебног човека и укажемо му част какву заслужује! А онда и да победимо Војводину, клуб са којим је увек на терену дерби кола, да наставимо даље ка титулу и Лиги Шампиона, али пре свега да покажемо да постоји тај култ Маракане која зна да препозна тренутак. Е па, ево га, и овде немамо права на грешку!
ПОНЕСИ ШАЛ-СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 30 Jan 2023 13:34    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/14487/Besplatno-na-prolecnu-premijeru-za-Zvezdu-za-Mihu[/code]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Трики
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2011
Posts: 156
Location: Наш највећи стадион

PostPosted: 31 Jan 2023 11:56    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 31 Jan 2023 15:21    Post subject: Reply with quote

Сви на Михину утакмицу. Да напунимо Маракану!
















Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 31 Jan 2023 16:47    Post subject: Reply with quote

Што се тиче маркетинга, Цигани одрађују свој део посла, ал сам некако под утиском да је клуб мање ангажованији по том питању. Можда грешим, нзм.. Изашао је клуб у сусрет са џ улазом, ал тако је сваке године.
Оних 40К+ са Спартака пре 10 година, није било због џабе улаза, већ је било зачињено мало инатом, а мало и језивим клупским и "нашим" маркетингом. Па то је било мноштво акција, тачно се сећам.
Клуб је пре коју год покушао (неуспешно) са картама од 100 дин и тада сам скапирао да људе треба да напалиш пре свега. Као што рекох, Цигани одрађују свој део посла и они ће бити одговорни за 10, 15К, али шта је са оних осталих 30, 35, који нису ултра? Цигани су се рецимо пролеће те 2012. напалили јер су видели колико се људи појавило на једној првенственој утакмици. После тога Смедерево, па следећа не знам која, све било 35К+ и возили смо се на том таласу од Спартака јер је свако од 40 сома са те текме знао да ако дође следеће коло, биће опет несвакидашња посећеност.
Да не улазим у дубљу анализу и не паламудим много: клуб да му га да по маркетингу јаче (билборди, новине, телевизија, акције и промоције), а ми да наставимо да радимо то што радимо.
Прва текма на Маракани у години ће да нам буде огледало до краја сезоне, зато сад треба дати све од себе.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 31 Jan 2023 17:08    Post subject: Reply with quote

Crvena Zvezda wrote:
Што се тиче маркетинга, Цигани одрађују свој део посла, ал сам некако под утиском да је клуб мање ангажованији по том питању. Можда грешим, нзм.. Изашао је клуб у сусрет са џ улазом, ал тако је сваке године.
Оних 40К+ са Спартака пре 10 година, није било због џабе улаза, већ је било зачињено мало инатом, а мало и језивим клупским и "нашим" маркетингом. Па то је било мноштво акција, тачно се сећам.
Клуб је пре коју год покушао (неуспешно) са картама од 100 дин и тада сам скапирао да људе треба да напалиш пре свега. Као што рекох, Цигани одрађују свој део посла и они ће бити одговорни за 10, 15К, али шта је са оних осталих 30, 35, који нису ултра? Цигани су се рецимо пролеће те 2012. напалили јер су видели колико се људи појавило на једној првенственој утакмици. После тога Смедерево, па следећа не знам која, све било 35К+ и возили смо се на том таласу од Спартака јер је свако од 40 сома са те текме знао да ако дође следеће коло, биће опет несвакидашња посећеност.
Да не улазим у дубљу анализу и не паламудим много: клуб да му га да по маркетингу јаче (билборди, новине, телевизија, акције и промоције), а ми да наставимо да радимо то што радимо.
Прва текма на Маракани у години ће да нам буде огледало до краја сезоне, зато сад треба дати све од себе.

Питао би те само јел пратиш ти ишта везано за Звезду(вибер канал, Звезда тв, па и новине на крају крајева) кад тако причаш? Ако је икада маркетинг клуба радио како треба то је сад. Мало си обрнуо ствари. Гледај мало више, пробај да сабереш уопште није тешко. Ми радимо свој део посла али и клуб га итекако ради, непоштено је то рећи. Проблем је у људима а не у билбордима, плакатима, поштанским сандучићима, графитима, новинским чланцима...које клуб ради.
Ајде сад мање да се паметује а да се гледа како да се доведе по другар један уз себе. Не треба више од тога. Само немој да се мрачи и паметује поготову за ствари које нису истините.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
joe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 34

PostPosted: 31 Jan 2023 20:28    Post subject: Reply with quote

Е моји Звездаши, толико волите Београд да сте га целог ижврљали графитима.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 31 Jan 2023 21:43    Post subject: Reply with quote

Ево докле смо дотерали...ајде јел има још неко нешто да се искења или неко уме да каже и нешто нормално? Мада...нека си се ти нама јавио после задње поруке са Звезда-Уникс од пре скоро деценију. И то може да значи нешто. Мора да су те много погодили НАВИЈАЧКИ ГРАФИТИ на ЗИДОВИМА ГРАДА чим си се одмрзао после 9 година.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
joe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 34

PostPosted: 31 Jan 2023 21:56    Post subject: Reply with quote

Па докле смо дотерали ево реци ти мени, да ли је нормално да се град којим се толико поносимо и кога волимо изжврља графитима.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 31 Jan 2023 22:01    Post subject: Reply with quote

Одакле теби идеја прво ми реци да ти уђеш на овај форум вечерас? Very Happy Ајде прво то да одгонетнемо па да наставимо даље. Која мука је тебе довела овде после 9 година? и још си ту, активан, ниси написао поруку па одговорио за 4 месеца како би требало да буде по динамици твог "писања" на овом форуму од целих 30 ак порука у 18 година.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
joe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 34

PostPosted: 31 Jan 2023 22:06    Post subject: Reply with quote

Више од 18 година пошто сам се регистровао још 1997-98 оквирно.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 31 Jan 2023 22:07    Post subject: Reply with quote

Идемо Делијеее...па ти си оборио рекорд свој лични и тешко да ћеш га икад срушити. Да у једном дану, ма у 5 минута да напишеш 3 поруке! Откуд то од једном?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
joe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 34

PostPosted: 31 Jan 2023 22:14    Post subject: Reply with quote

Прошетао сам градом и видео пар графита од који су неки фотографисани, па сам се сетио да сам пре доста година већ писао о графитима. Нашао сам активну тему и хтео да скренем пажњу да се са графита пређе на неке друге методе маркетинга које не руже фасаде.

Када сам објаснио мој изненадни долазак на форум, волео бих да чујем искрен одговор да ли је ово нормално што се ради са графитима. Па и политичке странке су престале да цртају графите и да лепе плакате тј то се ради све ређе. Ту су билборди које је неко у посту изнад поменуо а нису претерано скупи.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop