DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 21

PostPosted: 04 Oct 2022 13:57    Post subject: Reply with quote

Који су тровачи мозгова постали пантићи, анђуси, мирољуби петровићи и њима слични... Јеботе јел реално да људи не верују групи и људима који су ту преко двадесет година? Веровати некоме кога видиш на јутјубу, или још горе, неком порталу (који избаци неки чланак а ко зна ко је написао и смислио тај текст на том порталу), ја не знам, колики је то степен дегенеричности.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 16:14    Post subject: Reply with quote

Incidente wrote:
Vizantija wrote:
Incidente wrote:

Сладим се ја буразеру и гостовањем у Јерменији,или Сурдулици,само ти то не разумеш. Слатко ми где год да одем са друговима,баш ми слатко да станем у коп и да бодрим клуб. Да не кажем да обожавам.

https://youtu.be/0DWXLcfP118

Тако је, само што ја нисам клинац да попасем ту причу...



Е ако си ми одговорио. Ти си онако,искусан тип,премазан и лакиран свим бојама,не може тебе нико да зајебе,јел тако ?
Зајебао си друже сам себе,испао ти мозак из лежишта,овде се јављаш искључиво да опљунеш,кад је нека тензија или “тензија” у клубу и око њега. Ај зајеби се некада,ти тако искусан,па напиши некада навијачки пост,нешто што ће и навијачи са доста стажа прочитати двапут. Сигурно је да би допринело и овоме форуму и едукацији млађих навијача,да једна таква навијачка громада подели са нама нешто из свог огромног навијачког искуства.
Ајде ти мало да ложиш клинце на навијање,пошто ти не пасеш “кретенске” приче,ти си преискусан,и овако на слепо тврдим да један такав навијачки ас (да не кажем пионир навијања) сигурно може масу омладине,и оних мало старијих,да доведе на стадион. Изволи брате,засуци рукаве и почни.

Персоне такве као ти су ту да растерују Звездаше са стадиона,нисте ти и такви искусни као ти способни да напуните макар пола сектора било које трибине,ви сте ту да лајете и правите хистерију,тражите длаку у јајету,и да будете само број више у оној “милионској” армији која у стварности не постоји.

Данас само чиста љубав доводи људе на стадион. Значи чиста љубав без интереса! А веруј ми искусни мој саговорнича,онај који жели искључиво ЛШ да би дошао на стадион и бодрио клуб,тај ипак има неки интерес да би се појавио. Интерес у виду да хоће да види Халанда,Нејмара (серем се у њега) или Левандовског. Волим и ја Звезду у ЛШ,али волим је и у Сурдулици или Јерменији (да само знаш колико је добро било у Јерменији).

На стадион се долази да се гледа свој клуб,не ведете противника,већ свој клуб. И гле чуда,ако гледаш и пратиш свој клуб,биће ти слатко кад си уз њега и на стадиону Славко Малетин Вава и на Алијанц Арени. Тако се прави и гради она права и искрена љубав,коју не може да поколеба ни лош Гобељин центаршут,ни Терза,ни испадање из ЛШ.

Ти тако искусан,уместо да напишеш нешто,да допринесеш грађењу културе одласка на стадион,ти доприносиш грађењу културе одласка у кладионицу.


Генијалан си, просто не знам одакле да почнем... Али ајде редом, ти си ме дефинитивно зајеб'о и сада ће ми се сви смејати.... Али шта ћу нека види та омладина коју спомињете све и једну и другу страну, ти си више за Звезду у селендри ја сам за Европску Звезду.... Ја који сам од 99-те, од када сам почео активније да пратим Звезду обишао буквално сва сеоска гостовања, типа Челарево, Краљево. Севојно.... Ко се сећа зна о каквим је каљугама реч, а са друге стране био сам ти и на тој Алијанц Арени и прешао добри друже мој за ту Звезду као дете из унутрашњости вероватно мноооогооо више километара него ти и многи ултраси из Београда које је често мрзело да дигну гузице када се путује ван Београда???? Мени је буквално свака утакмица Звезде била гостовање, 200 км до Маракане и назад редовно, НС-300, па ви кажите да није тако????? Да сте долазили само ви не би сте напунили ни ону трибину у Чачку а да не причамо о секторима на Северу који би вам остали полу празни да није ауто пут прекривен црвено-белим бојама!!! Ја растерујем људе са стадиона??? Ја који сам од почетка мобилизације био ту буквално на свакој текми, а да не говорим о ранијем периоду где нас је против Воше било изнад горње шипке..... То што ти трипујеш да се ја јављам само када се пљује не пије воду, читај редом постове па ћеш сконтати да није баш тако, а то што ти не желиш да чујеш никакво друго размишљање и став то је твој проблем.... сви смо ми друже различити.... Када се напатиш после силних година исчекивања јебене лиге шампиона шта треба да се помирим са чињеницом да ћу цео живот гледати Звезду у Зрењанину и ниђе даље??? а да причам клинцима како је то до јајааа.... Трновит је пут до те лиге шампиона а мој траје преко 20 година.... тако да немој мени о тим селендрама и гостовањима да просипаш причу на погрешној си адреси.... И све ово нема никакве везе са тим што сам ја поменуо да не подржавам Терзу, имам право да га не готивим и то је то.... Можеш мислити фрајер из наше касе помогао офк-у, каква легенда.... па куд не даде из свог џепа, остао му је кусур баш од њих!
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 16:31    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Извини маћориии нисам те одмах препознао. Иначе дописујеш се са људима 40 и кусур година чисто да знаш то је под један. Под два, срамотно је да долазиш овде и просипаш ове приче, али супер је за нас јер ја напишем километарски текст и чекам да ме демантујеш, али ти узмеш и напишеш "сладимо се неком Лигом Европе"...и усереш у ствари сам себе писањем. Ако склопиш нешто смислено да ти се одговори-да кроз тебе и други науче...ту смо...дотле немој да лупетараш глупости и просипаш памет људима којима не можеш то да радиш.

Радује ме то што се дописујем са вршњацима, а никако не може да ме нешто претерано радује Звезда у Лиги Европе ако један смрдљиви динамо игра групну фазу Лиге Шампиона годинама.... нисам ја рекао да је мала ствар, само сматрам да Звезда може и мора много боље....
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 04 Oct 2022 17:03    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Наша ова моцарт или како се више зове лига није ама баш никакво мерило....поготову у земљи где су позиција и опозиција углавном црвено или црно бели па како ко зајаше власт он товари титуле....
Једино се Европа рачуна, а мноооогоо ће још година проћи док не направимо стварно неки већи успех... него се ваљда после силних година покушаја уласка у ЛШ сладимо неком лигом Европе...


Аки се једино Европа рачуна, а ми смо ето то фамозмих Терзића и Мркеле играли курчину, а од њих оволико Европе гледали, је л' то значи да ћеш сад да кажеш како је требало да будеђо у 1/4 финалу ЛШ да би ти био задовољан?
Back to top
View user's profile Send private message
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 04 Oct 2022 17:46    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Incidente wrote:
Vizantija wrote:
Incidente wrote:

Сладим се ја буразеру и гостовањем у Јерменији,или Сурдулици,само ти то не разумеш. Слатко ми где год да одем са друговима,баш ми слатко да станем у коп и да бодрим клуб. Да не кажем да обожавам.

https://youtu.be/0DWXLcfP118

Тако је, само што ја нисам клинац да попасем ту причу...



Е ако си ми одговорио. Ти си онако,искусан тип,премазан и лакиран свим бојама,не може тебе нико да зајебе,јел тако ?
Зајебао си друже сам себе,испао ти мозак из лежишта,овде се јављаш искључиво да опљунеш,кад је нека тензија или “тензија” у клубу и око њега. Ај зајеби се некада,ти тако искусан,па напиши некада навијачки пост,нешто што ће и навијачи са доста стажа прочитати двапут. Сигурно је да би допринело и овоме форуму и едукацији млађих навијача,да једна таква навијачка громада подели са нама нешто из свог огромног навијачког искуства.
Ајде ти мало да ложиш клинце на навијање,пошто ти не пасеш “кретенске” приче,ти си преискусан,и овако на слепо тврдим да један такав навијачки ас (да не кажем пионир навијања) сигурно може масу омладине,и оних мало старијих,да доведе на стадион. Изволи брате,засуци рукаве и почни.

Персоне такве као ти су ту да растерују Звездаше са стадиона,нисте ти и такви искусни као ти способни да напуните макар пола сектора било које трибине,ви сте ту да лајете и правите хистерију,тражите длаку у јајету,и да будете само број више у оној “милионској” армији која у стварности не постоји.

Данас само чиста љубав доводи људе на стадион. Значи чиста љубав без интереса! А веруј ми искусни мој саговорнича,онај који жели искључиво ЛШ да би дошао на стадион и бодрио клуб,тај ипак има неки интерес да би се појавио. Интерес у виду да хоће да види Халанда,Нејмара (серем се у њега) или Левандовског. Волим и ја Звезду у ЛШ,али волим је и у Сурдулици или Јерменији (да само знаш колико је добро било у Јерменији).

На стадион се долази да се гледа свој клуб,не ведете противника,већ свој клуб. И гле чуда,ако гледаш и пратиш свој клуб,биће ти слатко кад си уз њега и на стадиону Славко Малетин Вава и на Алијанц Арени. Тако се прави и гради она права и искрена љубав,коју не може да поколеба ни лош Гобељин центаршут,ни Терза,ни испадање из ЛШ.

Ти тако искусан,уместо да напишеш нешто,да допринесеш грађењу културе одласка на стадион,ти доприносиш грађењу културе одласка у кладионицу.


Генијалан си, просто не знам одакле да почнем... Али ајде редом, ти си ме дефинитивно зајеб'о и сада ће ми се сви смејати.... Али шта ћу нека види та омладина коју спомињете све и једну и другу страну, ти си више за Звезду у селендри ја сам за Европску Звезду.... Ја који сам од 99-те, од када сам почео активније да пратим Звезду обишао буквално сва сеоска гостовања, типа Челарево, Краљево. Севојно.... Ко се сећа зна о каквим је каљугама реч, а са друге стране био сам ти и на тој Алијанц Арени и прешао добри друже мој за ту Звезду као дете из унутрашњости вероватно мноооогооо више километара него ти и многи ултраси из Београда које је често мрзело да дигну гузице када се путује ван Београда???? Мени је буквално свака утакмица Звезде била гостовање, 200 км до Маракане и назад редовно, НС-300, па ви кажите да није тако????? Да сте долазили само ви не би сте напунили ни ону трибину у Чачку а да не причамо о секторима на Северу који би вам остали полу празни да није ауто пут прекривен црвено-белим бојама!!! Ја растерујем људе са стадиона??? Ја који сам од почетка мобилизације био ту буквално на свакој текми, а да не говорим о ранијем периоду где нас је против Воше било изнад горње шипке..... То што ти трипујеш да се ја јављам само када се пљује не пије воду, читај редом постове па ћеш сконтати да није баш тако, а то што ти не желиш да чујеш никакво друго размишљање и став то је твој проблем.... сви смо ми друже различити.... Када се напатиш после силних година исчекивања јебене лиге шампиона шта треба да се помирим са чињеницом да ћу цео живот гледати Звезду у Зрењанину и ниђе даље??? а да причам клинцима како је то до јајааа.... Трновит је пут до те лиге шампиона а мој траје преко 20 година.... тако да немој мени о тим селендрама и гостовањима да просипаш причу на погрешној си адреси.... И све ово нема никакве везе са тим што сам ја поменуо да не подржавам Терзу, имам право да га не готивим и то је то.... Можеш мислити фрајер из наше касе помогао офк-у, каква легенда.... па куд не даде из свог џепа, остао му је кусур баш од њих!


Свака част на сваком пређеном километру због Звезде,свака част на сваком одрицању због Звезде. Замисли ја баш одрицање највише поштујем у навијачком свету. Свако ко ме познаје зна шта мислим о момцима из унутрашњости који су редовни који су Звезда,њима првима свака част за сваки километар за свако одрицање! Само буразеру за погрешног си се ухватио да мериш и натрљаваш на нос твоја одрицања и километражу. Није ово место за мерење одрицања,али сигурно је да би из тог мерења изашао као попишан. То што си ти пропатио за ових 20 година је,брате,није ово место да се пише колико је ко пропатио. Ту већ излазиш као посран.

Ето видиш помак,почео си да пишеш о гостовањима,а пишеш на начин да човек помисли да их имаш много,и ја ти стварно верујем да их имаш много. Искористи то искуство да едукујеш децу шта је Звезда а не шта је Терза. Немој ти да ми отвараш очи о њему. Буквално појма немаш колико си промашио особу.

Нећеш више да гледаш Звезду само у Зрењанину,браво,нећу ни ја волим и ја европу. И гледам је у европи.Ајде додај мало гас,повуци људе,треба клубу подршка да узме титулу да иде директно у ту јебену ЛШ следеће сезоне. Ето ти пенал за ЛШ,ето ти пенал да покажеш,као и сви,ту жељу да се гледа Звезда у ЛШ наредне сезоне.
А ако хоћеш искрено,каква је посета на стадиону треба да будемо захвални клубу ако избори ЛШ догодине.
Ти си нашао овде да ми паметујеш,смета ти Терза (серем се у њега),смета ти ЛЕ,а јел ти смета легендо празан стадион ?
Вероватно ти више смета Терза зар не ? Е видиш мени више смета празан стадион,смета ми што људи не воле Звезду него Звездине успехе,а тек ми смета што не постоји култура одласка на стадион,и како ствари тренутно стоје никада неће постојати,док ће Звездашка армија која у стварности не постоји и даље постојати у причии на интернету,а на стадиону јок. И не дај Боже да та армија стварно постоји,била би рекордер по дезертерима.


Одмори мало,штеди снагу и енергију,требаће ти,иде тешка серија гостовања ваља их испратити и бити клубу ветар у леђа. Толико желиш/желите ЛШ,па сад пуните стадион сад се играју квалификације за ЛШ. А и треба да едукујеш децу шта је Звезда,и колико је битно гледати је уживо. Да учиш децу о култури одласка на стадион. То смо се договорили јел тако ?

И замолио бих те брате да баталимо,непријатно постаје,а и договорили смо се све. Едукација деце и редовност на стадиону,култура одласка на стадион. Изволи почни,квалификације за ЛШ су у току.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 18:29    Post subject: Reply with quote

Едукација креће управо из тих селендри, од малих ногу што би се рекло, не желим ја да ме млађи погрешно схвате, ја сам блата изгазио по тим гостовањима са свима вама док нисам дошао до неке Европе, неког ино гостовања... и не кажем да је небитна наша лига, али циљ наравно, као шлаг на торту му дође управо то... Ако ће бити само евро навијачи пиши пропало!!
Него нека следе пут:





стаза им је већ утабана!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 04 Oct 2022 18:35    Post subject: Reply with quote

Браво брате!
Ето видиш да може лепо. Више вреди 1 такав пост,едукативни који можда доведе неког новог омладинца на стадион,него милион и једна тензија или хистерија.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 18:55    Post subject: Reply with quote

Incidente wrote:
Браво брате!
Ето видиш да може лепо. Више вреди 1 такав пост,едукативни који можда доведе неког новог омладинца на стадион,него милион и једна тензија или хистерија.

Wink
И када прегази све то, следи палиш на Калиш да прослави са ортацима како доликује
https://youtu.be/-6gUE8ZvKj8
а онда је логично да себе на крају почасти рецимо неком Алијанц ареном...

још добије ову картицу као господин човек да попије пиво на истој (до душе безалкохолно) Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Oct 2022 19:21    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:





Генијалан си, просто не знам одакле да почнем... Али ајде редом, ти си ме дефинитивно зајеб'о и сада ће ми се сви смејати.... Али шта ћу нека види та омладина коју спомињете све и једну и другу страну, ти си више за Звезду у селендри ја сам за Европску Звезду.... Ја који сам од 99-те, од када сам почео активније да пратим Звезду обишао буквално сва сеоска гостовања, типа Челарево, Краљево. Севојно.... Ко се сећа зна о каквим је каљугама реч, а са друге стране био сам ти и на тој Алијанц Арени и прешао добри друже мој за ту Звезду као дете из унутрашњости вероватно мноооогооо више километара него ти и многи ултраси из Београда које је често мрзело да дигну гузице када се путује ван Београда???? Мени је буквално свака утакмица Звезде била гостовање, 200 км до Маракане и назад редовно, НС-300, па ви кажите да није тако????? Да сте долазили само ви не би сте напунили ни ону трибину у Чачку а да не причамо о секторима на Северу који би вам остали полу празни да није ауто пут прекривен црвено-белим бојама!!! Ја растерујем људе са стадиона??? Ја који сам од почетка мобилизације био ту буквално на свакој текми, а да не говорим о ранијем периоду где нас је против Воше било изнад горње шипке..... То што ти трипујеш да се ја јављам само када се пљује не пије воду, читај редом постове па ћеш сконтати да није баш тако, а то што ти не желиш да чујеш никакво друго размишљање и став то је твој проблем.... сви смо ми друже различити.... Када се напатиш после силних година исчекивања јебене лиге шампиона шта треба да се помирим са чињеницом да ћу цео живот гледати Звезду у Зрењанину и ниђе даље??? а да причам клинцима како је то до јајааа.... Трновит је пут до те лиге шампиона а мој траје преко 20 година.... тако да немој мени о тим селендрама и гостовањима да просипаш причу на погрешној си адреси.... И све ово нема никакве везе са тим што сам ја поменуо да не подржавам Терзу, имам право да га не готивим и то је то.... Можеш мислити фрајер из наше касе помогао офк-у, каква легенда.... па куд не даде из свог џепа, остао му је кусур баш од њих!

А је ли пријатељу ја да те питам нешто што си активан од 99. године. А кад си гледао овакву Звезду од те године? Кад си гледао по 14-16 Европских утакмица у једној сезони? Кад смо тукли неког попут Ливерпула на Маракани од те 99. на овамо? Шта си ти то имао да видиш од фудбала кад си ти за Европску а не сеоску Звезду? Где си је ти то па гледао? Ако си ишао по свим тим градовима и давио се у блату шта си добио као резултат тога? Две године Лиге Европе и то смо били срећни ко мала деца да смо стигли дотле. Још нас је и срећа погледала па се играла по једна утакмица дал тамо дал овде...шта си ти то толико гледао да би ниподаштавао победе над једним Ливерпулом, Гентом, Спартом Праг, Олимпијакосом, Краснодаром, Јанго Бојсом, Копенхагеном, друголигашем Бундес лиге Келном, Браге..итд.? А да не причамо како смо одиграли против Милана и тамо и овде, против Глазгова...сем Роме и Псв а, Браге, шта си ти могао да се радујеш више од овога? Розенбург, Одензе...не разумем те уопште ај да си захватио 91. и време пре тога, ал ми ниси јасан са том причом коју овде причаш. При томе, фудбал данас и пре 20 година не може да се пореди. Нити статус Звезде тада и сад...а поготову између. Па ме занима шта си ти то видео? И који Динамо, колико му је требало да дође до првог бода у Лиги Шампиона?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 19:53    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

А је ли пријатељу ја да те питам нешто што си активан од 99. године. А кад си гледао овакву Звезду од те године? Кад си гледао по 14-16 Европских утакмица у једној сезони? Кад смо тукли неког попут Ливерпула на Маракани од те 99. на овамо? Шта си ти то имао да видиш од фудбала кад си ти за Европску а не сеоску Звезду? Где си је ти то па гледао? Ако си ишао по свим тим градовима и давио се у блату шта си добио као резултат тога? Две године Лиге Европе и то смо били срећни ко мала деца да смо стигли дотле. Још нас је и срећа погледала па се играла по једна утакмица дал тамо дал овде...шта си ти то толико гледао да би ниподаштавао победе над једним Ливерпулом, Гентом, Спартом Праг, Олимпијакосом, Краснодаром, Јанго Бојсом, Копенхагеном, друголигашем Бундес лиге Келном, Браге..итд.? А да не причамо како смо одиграли против Милана и тамо и овде, против Глазгова...сем Роме и Псв а, Браге, шта си ти могао да се радујеш више од овога? Розенбург, Одензе...не разумем те уопште ај да си захватио 91. и време пре тога, ал ми ниси јасан са том причом коју овде причаш. При томе, фудбал данас и пре 20 година не може да се пореди. Нити статус Звезде тада и сад...а поготову између. Па ме занима шта си ти то видео? И који Динамо, колико му је требало да дође до првог бода у Лиги Шампиона?

Реално ништа нисам видео... Напатио сам се са том звездом као кер.... остао сам на нивоу задњег кола квалификација за ЛШ... и још не могу то да им опростим... Младост ми отишла а они нису ушли у лигу шампиона..... али када се сетим 3:2 против псв-а, па онај Видићев за 4:3 против Одензеа, било је то лудачко навијање.... Е сад то што су ови направили боље резултате, ушли редовно у групну фазу лиге Европе јесте успех, али ми смо Звезда и мора боље! А све и да смо прошли Макаби а длака је фалила опет не бих клицао Терзићу! Па управо тај динамо је баш Мамић одвео у ЛШ и константно био тамо па су га опет сви терали.... Што си рекао у неком претходном посту на челу Звезде може бити било ко ако ствара успехе, значи по теби и са ђаволом треба ући у пакт ако је виши интерес у питању?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Oct 2022 20:09    Post subject: Reply with quote

Видиш да ни сам не знаш шта хоћеш и шта пишеш. На све конкретно немаш одговор чак признајеш да ови сада играју и да имамо успехе, па не би видео ни ту Алијанс Арену да није овог руководства. То ко је ђаво...можемо да причамо овде још 5 дана да пишемо. Немој да се присећамо "анђела" само, глава ће да заболи.
Ми смо испадали од тимова какав је Каират, Лудогорец, Либерец...све те тимове смо почели да добијамо, да не кажем лешимо...
Салзбург, Бате Борисов...ма има толико тога да се напише да једносавно не знам што идеш даље само себе укопаваш за ништа. Те приче о Терзићу као човеку...то ме не занима, лично Звезди још увек ништа није згрешио. А многи "анђели" су нас коштали свега и свачега. Зато пусти те анимозитете и приче. Лично мишљење о неком свако има, али да генерализујеш и држиш се нечега као пијан плота а 8 година је ту...то је већ патолошка мржња која нема везе са реалношћу. Свакако није прослављени Звездин ас, који је волонтерски сео да буде први човек Звезде, али је дигао Звезду на ниво који није успео никоме за ових 30 година. То су чињенице и оне се никада неће променити, тако ће остати уписано у историји. И на крају најлуђа ствар кад мало боље погледам...а ко је то клицао Терзићу или је намеравао то да ради?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 05 Oct 2022 03:29    Post subject: Reply with quote

Упознао сам десетине људи који су ишли на утакмице неки период живота, обично 5,10 година. У том периоду се десилоо да иду и са екипом, буду при екипи, одраде коју годину баш редовно, коју полуредовно, чак се задесе и у неким "дешавањима".
Онда дође посао, породица, којешта, изгуби се то, не стиже се ићи као до тада и шта креће, крећу разлози и правдања шта не ваља. Одједном, ништа није довољно добро.
Недавно сам имао расправу са момком који је као и многи писао, иако смо играли као барса, како није то то, гобеља овакав, задњи везни, морамо тежити бољем, играли смо прије рата 91.свемирски. И ја се запитам, питам га пред пар десетина људи, како неко сем тиме, критичара и старијих чланова екипе зна како смо ми играли, а једини пренос домаћих утакмица је био двоминутни извјештај на индиректу (емисија) понедељком. И додам, био сам на три утакмице уживо прије рата и нисмо побиједили ни на једној 🙂. Нисам добио конкретан одговор, можда и због тога, ево и даље, битније ми је било да се оде у Шабац или против ових у недељу (зове ме кум на плувремену, пита с ким игра Звезда, ја се окрећем и гледам на семафору), умјесто утакмице у четвртак. Не, није што је лига европе, исто би било да је реал прекосутра.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 05 Oct 2022 07:52    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
а ко је то клицао Терзићу или је намеравао то да ради?

Е сад ти си буквалиста... Нико му није клицао али обично људи ћутањем и одобравају неке стваи, или си за или против њега, трећег нема... и овде се уопште не ради о комплетној управи, то ја конкретно помињем једног човека... и могуће како кажеш да сам створио личну мржњу, свако гледа из свог угла, за мој клуб не може бити добар неко ко је сахранио претходни.... а што је најгоре њему резултати иду на руку... и капирам да је доста људи у фазону ма заболе ме само нека је Звезда ту...
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 05 Oct 2022 07:56    Post subject: Reply with quote

Како год то је само још једна класична политичка функција као и свуда у Србији... он мора да слуша.... Па какву је само изјаву дао после освајања титуле или уласка у групну фазу не могу тачно да се сетим пре год две, када је на кеца рекао честитао бих А. Вучићу он је најзаслужнији и ладно не помену лик навијаче.... да би се сутра вероватно опоменут исправио и рекао све честитке навијачима......
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Oct 2022 08:21    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Како год то је само још једна класична политичка функција као и свуда у Србији... он мора да слуша.... Па какву је само изјаву дао после освајања титуле или уласка у групну фазу не могу тачно да се сетим пре год две, када је на кеца рекао честитао бих А. Вучићу он је најзаслужнији и ладно не помену лик навијаче.... да би се сутра вероватно опоменут исправио и рекао све честитке навијачима......

Па ту смо, то је то. Много читаш једне новине и њихове портале, као изгледа и огромна већина Звездаша. За све те своје речи он је добро изрибан и све је дошло на своје. Ми смо једноставно такви да то не може да прође код нас, такви смо људи једноставно и не допуштамо такву врсту вулгарности. Други, не би се окренули наставили би лагано преко тога. Један Рајко Митић је морао Брозу на ноге, разни комунисти су нам обитавали у клубу и јел то био разлог да се не долази на стадион? Па наравно да није. Публика је обликовала и створила од Звезде њен дух, а не они који су је водили па чак и играчи ако узмеш у обзир колико их је прошло од оснивања а колико њих је стварно остало упамћено.
Лупаш глупости, избија из тебе политичка острашћеност. Не знам где си био пре рецимо 15 година да кажеш да је све то политички да се врте овако или онако, када су нама били црни дани? А замисли они који су нам водили клуб су били више него добри са онима који су водили земљу. Како то објашњаваш? Нама потоп управо ода тада почиње! Не знам дал не видиш или нећеш да видиш разлику између постигнутог гола из пенала у 115. минуту или кад играч сам узме и свира себи пенал, и наших титула на 30 бодова разлике(срећа њихова па има тај плеј оф па се деле бодови). Не знам дал можеш да поредиш наше учешће у Европи и њихово "тада". Јасно је из авиона шта је код тебе проблем, али тек сад си морао да изустиш то јер ни један једини аргумент немаш други. Кад си дотеран до зида онда крећеш да избацујеш праве ствари које тебе муче а не прљава столица бушан кров и лоше појачање.
Ми смо своји свидело се то теби или не, и ово је највећи степен аутономије коју неко може да има у овој позицији, тачније сви други би јахали на таласу ми ипак одбијамо то. Али не...он је изјавио то и није поменуо навијаче...то је стварно да стадион буде празан!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 218 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop