DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Напредак

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 16 Sep 2022 10:04    Post subject: Звезда-Напредак Reply with quote

У недељу се наставља борба за најбитнију титулу, тако и ми морамо да се поставимо. Очигледно је да неће ићи све као подмазано и како смо предвидели, али и то је фудбал. Много разлога је да се дође на стадион, а први је да својом енергијом избијемо играчима малокрвност, безвољност, безидејност. То су озбиљни играчи да би тек тако се утапли у сивило или да у првенству бар не могу да се дигну на ниво на коме иначе јесу! Зато ветар у леђа, али да га осете заиста!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 18 Sep 2022 17:57    Post subject: Reply with quote

Свака част свима који су били данас и препознали тренутак. Лако је ићи на стадион кад је све бајно, кад тим лепо игра, имаш залиху бодова него сад кад имаш новог тренера, само једног крштеног нападача, оног балвана Кулибалија не рачунам. Сад следи пауза, да се пресаберемо па да запнемо још јаче. Чак 13 утакмица за месец и нешто дана, густ распоред.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паразит_н
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 96

PostPosted: 18 Sep 2022 18:00    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2022-2023/cz_napredak
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 18 Sep 2022 21:51    Post subject: Reply with quote

Није ни ово лоше, имају чар ове утакмице кад нас је мало, кад се навлачи гол, па кад уђе као да је за ЛШ, а не за 3 бода против Напретка.
Очекивао сам баш овакву бројку, нажалост, али нека, ово је оно што вреди на Северу изгледа и није лоше, ово је оних стандардних 2000 људи, на ово треба надограђивати, вратити оне пољуљане, доста је било мољакања и позивања људи, кукњава, парола, билборда, летака, нек пуше курац сви ако им није битна ова сезона, ако неће да дођу јер се не звижди играчима, јер немамо десног бека, шпица...не кажем да ти људи нису у праву за неке ствари, али као шта каже Деки ИЗНАД СВЕГА ЗВЕЗДА.
Спонтано певање и жеља да премијер затрудни идеално, одушевљење код људи, мислим да јој нисмо посветили овакву пажњу још ономад од Бањице.
Иде пауза у одличном тренутку, да се на терену збију редови, да се ресетују главе и да се врате на пут са почетка сезоне.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 19 Sep 2022 05:28    Post subject: Reply with quote

Ја сам још тамо 2008-2009 раскрстио сам са собом у смислу да свако ко обуче Звездин дрес има моју безрезервну подршку.
Да су ме нервирали или нервирају појединци то без сваке сумње, али никада ме неће играч, тренер, резултати и сличне ствари одвратити од стадиона. И свестан сам да тако размишља веома мали број Звездаша.
То је овај број од јуче.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 19 Sep 2022 08:05    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Није ни ово лоше, имају чар ове утакмице кад нас је мало, кад се навлачи гол, па кад уђе као да је за ЛШ, а не за 3 бода против Напретка.
Очекивао сам баш овакву бројку, нажалост, али нека, ово је оно што вреди на Северу изгледа и није лоше, ово је оних стандардних 2000 људи, на ово треба надограђивати, вратити оне пољуљане, доста је било мољакања и позивања људи, кукњава, парола, билборда, летака, нек пуше курац сви ако им није битна ова сезона, ако неће да дођу јер се не звижди играчима, јер немамо десног бека, шпица...не кажем да ти људи нису у праву за неке ствари, али као шта каже Деки ИЗНАД СВЕГА ЗВЕЗДА.
Спонтано певање и жеља да премијер затрудни идеално, одушевљење код људи, мислим да јој нисмо посветили овакву пажњу још ономад од Бањице.
Иде пауза у одличном тренутку, да се на терену збију редови, да се ресетују главе и да се врате на пут са почетка сезоне.

Мислим да је реалана бројка око 3000 на северу, што је свакако лоше, али ваљда ће се коначно отрезнити сви они "разочарани" и да ће полако после паузе кренути да се враћају, јер...тек следе изазови!! требаће помоћ и овако и онако.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Припадник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Dec 2021
Posts: 20

PostPosted: 19 Sep 2022 08:08    Post subject: Reply with quote

Пре свега да честитам браћи из Бора 20 година постојања. Свака вам част, ви сте светли пример једне здраве приче. Садржајна утакмица на Маракани, буквално свега је било, неизвесности, пиротехнике, шеталице, ма свега. Бројка, шта рећи није нешто, али сам изашао са стадиона пуног срца, јер сам знао да сам окружен био правим људима. Радујемо се голу ко да играмо против Барселоне, али то су неке ствари које велика већина не може да осети преко ТВа. Иде сад пауза, играчима је потребна, али и нама мало да усмеримо мисли, да радимо још јаче, и на крају да узмемо ту дуплу круну. БРАВО СВИМА КОЈИ СУ БИЛИ ЈУЧЕ.
И НИЈЕ ТВОЈЕ БРНАБА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 52

PostPosted: 19 Sep 2022 08:48    Post subject: Reply with quote

Можда не баш квалитетом најбоља утакмица, али ето после дужег времена да не решавамо утакмицу у првих 20 минута и да се морамо помучити да дођемо до победе.
Одлична прилика да се покаже реакција звездашке публике и да се погурају играчи до титуле и Лиге Шампиона, јер ништа неће моћи по систему "леба преко погаче".
Пауза сигурно у правом тренутку за играче, да се пресаберу, дођу себи и да се врате на стари пут.
Другари из Бора одлично одрадили рођендан. Пиротехника, парола, две шеталице, стварно све за 10. Да их још много, много прославе и наставе да буду пример једне здраве приче.
Сто година браћо!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Sep 2022 07:59    Post subject: Reply with quote









Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop