DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Навијачка свест 2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 09:56    Post subject: Reply with quote

Приштина wrote:
Људи са запада и остали навијачи који не долазе на стадион или долазе повремено размишљају искључиво фудбалски. Као неком ко Звезду гледа сваку утакмицу са запада разумем њихове аргументе и сматрам да се ово није десило преко ноћи већ да се незадовољство неким потезима управе и стручног штаба накупља већ неколико година.

Наравно не слажем се са звиждањем играчима али прозивке управи су потпуно на месту. Сви који су 30+ година и имају неки стални посао знају да се на послу не живи од старе славе већ мораш да се доказујеш изнова и одржаваш неки квалитет рада. Управа, стручни штаб, играчи и сви они који живе од нашег клуба се доказују из сезоне у сезону и од њих се очекује да овај клуб напредују и направи искорак ако је то могуће. Напредовање није када играју играчи који очигледно немају квалитет за наш клуб и који стално праве фудбалску ”штету” овом клубу док неки други играчи не добијају ни шансу. Није добро да се гомилају играчи на позицијама где имамо квалитет и да се за њих плаћају велики износи а да притом уопште не играју (Мотика) док на осталим критичним позицијама (бекови, задњи везни) нису у стању да доведу озбиљно појачање неколико прелазних рокова. Каква је то струка онда? Да ли ми као навијачи треба стално да се осврћемо и тешимо да је некада било много горе или да желимо да наш клуб напредују и коначно се врати тамо где му је место а то је бар неки ниво Бенфике? Три пута заредом испадамо од слабијег противнка у квалификацијама за ЛШ за шта није крива спортска срећа већ је то директни резултат раде тренутне управе.

Звиждање неће отерати Терзића нити он треба да иде јер неверујем да постоји неко бољи да га замени али притисак и незадовољство када као управа имају огромних промашаја на многим пољима је нешто што природно долази. И битно је да то осете како би знали да мора да раде боље од овог.

Ти си друже са та твоја два коментара изгубљен у времену и простору, а касније кад ухватим времена мало написаћу ти лепо зашто.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 09 Sep 2022 11:12    Post subject: Reply with quote

Било би ми логично да се регистровао у августу 2022 па сад написао а не 10 год чекао на први упис. Докторат.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 09 Sep 2022 11:31    Post subject: Reply with quote

Буквално да се човек исповраћа на ову количину глупости. Какво црно фудбалско размишљање несрећниче. То што ти причаш је све само није фудбалско размишљање. Ти си одрастао на премијер лиги и лиги шампиона уз тв и пиво и грицкалице. Види се из авиона да ниси одрастао на ДинамоТбилисију, Либерецу, ЦСКА из кијева, Хартсу, Хелскинкију, Екерену, Словану, Каирату, Арису...
Требало би да будемо бар на нивоу Бенфике, кажеш? Тим као што је Бенфика је продаје сваке сезоне играче за 100 милиона, а ми нисмо продали играча за 6 милиона 20 година. Освести се ти фудбалски стручњаче, и ти и ти твоји остали ретардирани љубитељи фудбала са запада.
Свака част сваком симатизеру и љубитељу фудбала, који долази на утакмице, који има сезонску карту и који јуче није потпао под утицај ових идиота који су звиждали нашим играчима.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 09 Sep 2022 11:56    Post subject: Reply with quote

Највећи проблем 21 века и овог усраног интернета је што свака будала има право на своје мишљење.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 09 Sep 2022 12:42    Post subject: Reply with quote

Приштина wrote:
Људи са запада и остали навијачи који не долазе на стадион или долазе повремено размишљају искључиво фудбалски. Као неком ко Звезду гледа сваку утакмицу са запада разумем њихове аргументе и сматрам да се ово није десило преко ноћи већ да се незадовољство неким потезима управе и стручног штаба накупља већ неколико година.

Наравно не слажем се са звиждањем играчима али прозивке управи су потпуно на месту. Сви који су 30+ година и имају неки стални посао знају да се на послу не живи од старе славе већ мораш да се доказујеш изнова и одржаваш неки квалитет рада. Управа, стручни штаб, играчи и сви они који живе од нашег клуба се доказују из сезоне у сезону и од њих се очекује да овај клуб напредују и направи искорак ако је то могуће. Напредовање није када играју играчи који очигледно немају квалитет за наш клуб и који стално праве фудбалску ”штету” овом клубу док неки други играчи не добијају ни шансу. Није добро да се гомилају играчи на позицијама где имамо квалитет и да се за њих плаћају велики износи а да притом уопште не играју (Мотика) док на осталим критичним позицијама (бекови, задњи везни) нису у стању да доведу озбиљно појачање неколико прелазних рокова. Каква је то струка онда? Да ли ми као навијачи треба стално да се осврћемо и тешимо да је некада било много горе или да желимо да наш клуб напредују и коначно се врати тамо где му је место а то је бар неки ниво Бенфике? Три пута заредом испадамо од слабијег противнка у квалификацијама за ЛШ за шта није крива спортска срећа већ је то директни резултат раде тренутне управе.

Звиждање неће отерати Терзића нити он треба да иде јер неверујем да постоји неко бољи да га замени али притисак и незадовољство када као управа имају огромних промашаја на многим пољима је нешто што природно долази. И битно је да то осете како би знали да мора да раде боље од овог.


А није квалитет рада осмина финала ЛЕ. То што задњих 6 година играмо Европу и што смо сваки пут у ЛЕ прошли групу, то није одржавање квалитета? То што смо у првом шеширу у ЛЕ, поред оваквих екипа, вероватно УЕФИ значи као одржавање квалитета, али тим твојим зналцима не значи. Размишљају они курац мој фудбалски.
Како је Шериф слабији противник? Јел су требали онда Реалови исто тако да размишљају фудбалски и да запале стадион, пошто ако је од нас слабији, шта му дође за њих? А ми нисмо изгубили кући.
Проблем тих што “размишљају фудбалски” је што су говна размажена и што никакве везе с фудбалом немају. А тек што немају везе са оданости, осећајем припадности, љубављу…
Питај те што размишљају фудбалски следећи пут, кад је гледао уживо већег мајстора од Салета Катаија. Па га питај да нађе неки стадион који има таквог мајстора и звижди му после 2-3 лоше партије. Питај их и дал су гледали Месија уживо, и питај их колико Меси трчи без лопте и како се креће. Нико бре није видео даље од локалног сеоског клуба па дошли сад овде да продају муда за бубреге.Исерем им се у уста свима њима што “размишљају фудбалски”.
Back to top
View user's profile Send private message
Приштина
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2012
Posts: 4

PostPosted: 09 Sep 2022 13:49    Post subject: Reply with quote

Можете да се срдите и вређате колико хоћете, интернет трпи све. Жвиздали су и против Јавора у првом полувремену и против ТСЦ-а у другом, тих пар стотина сезонаца колико је и остало на западу.

Моја претходна порука је упућена Генералштабу да није у реду да се на овом форуму и на стадиону кроз пароле поларизују звездаши на ове и оне и уводи неки елитизам међу навијаче. Требало би да се има више разумевања за обичну лојалну публику. На стадион ће са овим само долазити још мање људи а нас, који смо ту свкау утакмицу, је ионако остала шака јада.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 14:19    Post subject: Reply with quote

Приштина wrote:
Можете да се срдите и вређате колико хоћете, интернет трпи све. Жвиздали су и против Јавора у првом полувремену и против ТСЦ-а у другом, тих пар стотина сезонаца колико је и остало на западу.

Моја претходна порука је упућена Генералштабу да није у реду да се на овом форуму и на стадиону кроз пароле поларизују звездаши на ове и оне и уводи неки елитизам међу навијаче. Требало би да се има више разумевања за обичну лојалну публику. На стадион ће са овим само долазити још мање људи а нас, који смо ту свкау утакмицу, је ионако остала шака јада.

Ти хоћеш да водиш клуб то је твој проблем, а ми који чак можда и можемо индиректно да мрсимо конце негде...бежимо од тога ко ђаво од крста! Гледамо само резултат и оно где смо били а где смо сад. Није то далеко било, прошла година, по причама у ово доба ми смо угашен клуб, а опет ево нас играмо лигу европе и то несрећно смо изгубили, да кажем слободно да смо надиграли Монако, имамо предност у домаћем првенству, идемо ка титулу-лиги шампиона. Увек ће се наћи и међу нашим људима не само на западу, они што им све смета. И да је најбоље могуће сметаће им. Али то није параметар за реалност. Ни ти што долазе и шатро звижде на ТСЦ у, нису реални. Мада не знам која је јачина тог звиждука кад се није чуо на празном стадиону! То му дође као неки звиждук у 8....те јачине.
Ми немамо лојалну публику, да је имамо на ТСЦ у би било 20000 људи а не 6000! Просто и једноставно. То је један од 3-4-5 клубова који могу да нам помрсе рачуне, а Београд...шта је радио? Очајавао што није у лиги шампиона? У реду, било прошло, човек дошао сам и рекао ево дајем отказ малтене свалио кривицу на себе, што је Борјан примио гол кроз руке са 30 метара, што је Павков у последњем минуту у дресу нашег клуба дао ауто гол...све је човек на своја леђа свалио. Е сад, ту се побеснели Макс, или ти та невидљива маса, или ти што имају звиждук у 8...не заустављају. Дотле је било Деки одлази...сад су апетити већи.
За разлику од њих, север, језгро, не води се принципом "мува без главе", већ много дубље размишља мада је овде лудило прво да мора дубље да се размишља. Овде је прво невероватно да неко у овом тренутку покуша да изусти управа напоље...или да звижди Катајиу! Немој ти да замењујеш овде тезе, о томе се овде прича...догађају нам се ствари које јасно говоре које је одсуство реалности код људи уопште. Ако језгро види да то иде у пропаст...веруј ми да се неће приклонити томе ето да би нас неко виртуелно потапшао по рамену...никада то није ни рађено! Него напротив...борба са ветрењачама је наш животни пут...свако бира свој. Искрено, и не требају нам такви људи, не треба нам франкенштајн на трибинама...већ прави одани навијач, који воли свој клуб и уме трезвено да сагледа ствари какве јесу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sezione
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2009
Posts: 129

PostPosted: 09 Sep 2022 16:15    Post subject: Reply with quote

Treba bit realan. Razlog je sto ljudi organski ne podnose Upravu i njihove poteze i samo cekaju kiks da bi osuli paljbu,i donekle ih razumijem jer vecina ljudi ne gotivi lik i djelo glavnog covjeka naseg kluba,al sa druge strane jako je kratak taj fitilj da se poslije svake utakmice smjenjuju treneri i Uprave a poslednjih godina su rezultati i vise nego izvrsni. Ja prvi ne gotivim Upravu kao i vecina,al dok god radi u interesu kluba, i klubu ide bolje od planiranog ne bih se oglasavao, sto i Tribina pokusava da objasni ljudima.Rad se prati samo se ne reaguje na svaki pogresan pas,na svaku trenersku zamisao i izmjenu,ne moze se ici toliko daleko.Pokazatelj svega je rezultat,a on ne izostaje sto je najbitnije na kraju.

Sad malo off sportski onako..

Juce po meni,izvrsno odigrana utakmica nije svaka utakmica crno i bijelo nekad je nedostatak sportske srece,preko puta Monako francuska liga puca od snage vjerovatno poslije Engleske, liga sa najboljim fizikalijama.Trcali smo dobro igrali smo i bili cak i bolji. A stvarno nas je usralo u poslednja tri meca i moglo je bit totalno drugacije i da sad budemo u grupnoj fazi Lige sampiona. Znaci tanka je linija.

Sa druge strane ne volim ni ja sto pokusavamo onako malo dziberski seljacki da se provlacimo ignorisuci nedostatak beka 5 godina,to je malo staromodan pristup "ko ne zna na beka" i te fore a u modernom fudbalu krenite od Pariza Reala i Bajerna glavna karakteristika su im super moderni brzi bekovi-krila jer je tim bez njih totalno odsjecen i neubojit..mi ocemo malo na mufte,onako da zakamufliramo iako moderni fudbal zahtijeva svaku poziciju do kraja pokrivenu,dok mozda Mrkelin pogled iz ugla 70ih bek nije morao da postoji. Al to predugo traje i to bas ljudima vrijedja inteligenciju .Sa druge strane igrali smo 1/16inu i 1/8 finala alo,oducili od fudbala jedan Rendzers koji je igrao u finalu i u sustini odigrali smo skroz iznad svih ocekivanja sve ove godine, klub je isao uzlaznom putanjom i dosli smo do prvog sesira. Juce su momci izvizdani a zasluzili su aplauz odigrali su korektno jako dali 110% sebe.Sramota.

Da zakljucim rano je za bilo kakvo reagovanje ikoga i niko nije placen da cuti, nego prosto ljudi bolje sagledavaju cjelokupnu sliku,rezultati govore drugacije a ne sumnjam da ce tribina reagovat prvog momenta kad se "interesi" Uprave i kluba ne budu poklapali..


Nemam cirilicu prastajte.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=MTTeYW020hY
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 16:43    Post subject: Reply with quote

Ај ово везе нема са навијачком свешћу. Почеће коментари да се бришу...прво свест је да знаш како ти клуб функционише и ко је ту ко. Друго узео си да нас поредиш са Бајерном, Псж ом и Реалом...ај доста више овога!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 17:41    Post subject: Reply with quote

Сад ми криво што је обрисан пост малог гованцета који призива "поделу" као и на кошарци између севера и других трибина! Колико злобе у писању одавно нисам видео. Неће се гованце мало то десити на Маракани из простог разлога што је то наша кућа! Ми живимо тамо, и пре неће бити ни једног од нас него што ће да коло воде "трибина Це и ДЕ". А ти си рекао своје шта си имао. То ти је то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Бруно Мезенга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Nov 2016
Posts: 6
Location: Београд

PostPosted: 09 Sep 2022 18:53    Post subject: Reply with quote

Упадам у сред дискусије сад са другом темом, али јебига мислим да је "Навијачка свест" право место за то.
На северној трибини сам тек нешто више од једне деценије (на форуму неми посматрач), али опет довољно дуго да приметим како смо потпуно изгубили осећај за коришћење руку уз песме. То нарочито долази до изражаја када је пуна трибина и када се свако коришћење руку кроз свега пар секунди претвори у најобичније тапшање без икаквог ритма и смисла. Више није проблем само Евровизија, људи не успевају да остану синхронизовани дуже од три секунде ни за "По зими, киши,...", "Север цели..." и многим другим песмама.
Наравно, тешко ћемо вратити осећај ако пунимо трибину једва пар пута годишње.
Није ни без евронавијача на "мањим" утакмицама, када је само тврдо језгро ту, много боље стање јер и ту неретко успемо брзањем да покваримо песме.
Не знам да ли се сећа неко последњег Купа Кораћа у Пиониру и утакмице четвртине финала против Борца? Било нас је тек нешто више од гостију из Чачка у копу, али и даље су људи са шипке безуспешно целу четвртину покушавали да науче остатак трибине да правилно певају Евровизију. Дакле, није само у нередовним навијачима проблем...

Врло могуће да се неко већ освртао на ову тему. Извињавам се у том случају ако се понављам, али заиста ме боли што смо сваку утакмицу са пуном трибином све гори по том питању...
_________________
Србија - Београд - Црвена Звезда
Back to top
View user's profile Send private message
немам појма
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 73

PostPosted: 09 Sep 2022 19:39    Post subject: Reply with quote

Хтео сам на теми за Монако, али мислим да може овде овај упис.

Невероватно вече синоћ!
Споменуо бих само прво иако ми то синоћ није био утисак него тек сад капирам, а јако је важно, идиоте са запада са звиждањем и скандирањем управи које ми нисмо ни чули, ја сам тек после сазнао. Па чак и за Катаија сам био убеђен да се не звижди њему, него да се нешто потрефило случајно, јер толико је просто нереално. Око овога нема шта да се прича више, тако нешто не сме више да се дозволи!

Боже колико је лепо када се онако навија на европској утакмици! Успели смо и ми и играчи нешто што нисмо могли да будемо баш сигурни пред ову утакмицу. Колико сам стрепео пред текму да ли ће успети да се подигну психички, и онда видиш оно издање од синоћ пуно ми је срце и потпуно верујем у њих да ће проћи групу. Али биће јако тешко, а да није морало толико и ја не могу да се помирим са суђењем на нашем стадиону! Оно синоћ је била кулминација свега што се догађало у неким претходним утакмицама, недовољно се прича о овом проблему! Синоћ је дошло ђубре од човека да суди своју прву европску утакмицу на стадиону где су се играле највеће утакмице, што када је Звезда била актер, али и када није. Дошао је да суди клубу који је играо финале тог такмичења и био првак Европе и Света, а он говнар суди прву европску утакмицу у каријери и усере нам се у живот у тако битном тренутку по наш клуб, брутално нас краде целу текму! Да не причамо о томе да смо кренули годинама уназад да опет стварамо тај култ непобедивости на Маракани, и овај нам се усрао на то! Мени је много жао што је сада овакво време какво је и што ни ми немамо те капацитете као публика за неке ствари, али стварно ми свашта пада напамет када размишљам о том олошу, ужасно ми је да он може да се извуче са оним синоћ. И ето, која будалетина треба да будеш после онакве утакмице наших момака и таквог суђења, да пљујеш играче, своје да пљујеш а шваба те јебе, не требају нам у животу такви!

Ја не знам да ли постоји Звездаш који нема потребу да оде сутра на тренинг и да се дере ЗВЕЗДА! ЗВЕЗДА!
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 09 Sep 2022 20:23    Post subject: Reply with quote

Навијачка свест 2022
То што ниједан од задњих 20 коментара нема везе са темом је најбитнија тема .
Зашто се тема бека или управе тиче северне трибине ?!
Зашто су све очи упрте у север да ли ће одреаговати на нешто или не ?!
Ја мислим да је ту огромна грешка направљена зашто неко као навијач мора да се правда или не правда за нешто што није његова сфера интересовања .
Рецимо као Борусија 78 ова текма ће остати у очима навијача Звезде као лоповлук а у историји клуба као пораз који ће се бројати у статистичким подацима пред почетак утакмице .
Нико се не сећа Зорановог , Лазаревог , Јовановог утиска из 78 а верујем да су свашта имали да кажу остала је само успомена на неправду и то је део историје Црвене Звезде !
Тако се нико неће ни ове поруке ни претходних 20 сећати јер је то тотално небитно ! А битно је ово што се дешава са навијачком свешћу 2022 .
Ако смо агенти ај сви за управу !!! ако смо против управе ај пишемо сви против управе ! Али то нису навијачке теме и мене брине то зашто су све очи упрте у север шта ће он рећи на све ово ??! То мени није нимало навијачки јер мени пуца курац шта ће рећи кретен који преко преноса на разним тв разних лига помислио да је битан . А уствари је толика пичка да буде севера а још већа пичка да нешто сам уради .А милијарде километара и прича кажу шта је север урадио за Звезду због Звезде .

Најбоља реакција и навијачка је највише баш ово што је север урадио

СВИ НА ТРЕНИНГ !! ЗВЕЗДАЛЕ !

То раде навијачи и баве се тиме ! Ово иде у крајност из које ће се тешко изаћи ако се настави .. Север јесте Звезда и то је навијачки трип али Звезда није Север и неби требала да буде па ко како разуме ..

Дал је овај добар бек или управа до јаја - ај на полувремену ћемо о томе Wink

Овде ретарди пишу вар ок , овде ликови разни свашта пишу …Али то нема везе са навијачима и ако се овако настави неће бити ни навијача .

И не знам али осећам - бакљада значи - марш у пичку материну - доста је !
Пуно срце!!!


.
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 09 Sep 2022 20:34    Post subject: Reply with quote

Никад ми гол није требао као синоћ.
Да свако људско смеће које је пошло напоље раније попуши курац.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Sep 2022 20:37    Post subject: Reply with quote

https://www.czbg.net/2022/09/09/dragi-nas-katai/
Драги наш ЦЗБГ...после јебања нема кајања! Стани иза свог звиждука и немој да се извињаваш јер њему твоје писмо не значи ништа! Оно што му је сигурно значило је у тренутку изласка звиждук 70% стадиона. Неко се баш потрудио а неко онако овлаж. Е, кад будеш урадио за Звезду колико је он, и када будеш доживео то што је он синоћ, онда напиши ново писмо и реци како видиш ствари.
Афекат је гадна ствар, али мржња много гора. То би морали да знате ви што мрзите. А тек што мрзите север, место које је уредило да за почетак управа остане таква да буде најделотворнија за Звезду.
А знаш како је почела? Тако што је морала да сређује своје двориште. А знаш како? Тако што дође неки поремећени Џони Мијаиловић и потури сплеткарошко саопштење које му је написао члан управе наравно који се бори да отера остатак управе да би он завладао клубом. Е, видиш драги мој ЦЗБГ тада север има своје методе како показује некоме да Звезда, Маракана...нису за зајебанцију и за сплеткарење преко кога ће клуб да испашта и ми заједно са њим! Знаш, драги ЦЗБГ, није баш пријатно да док се то дешава, играш са Доњим Сремом нерешено пред пуним стадионм и то на јубилеј 50 година Маракане, па да следеће коло одеш на Врачар и поново се обрукаш! Е онда драги мој ЦЗБГ, север реагује! Је да нема те реакције, данас би нас јахао ко зна ко и били би ко зна где!
Како је реаговао и за Шериф и за аеродром, када је задржао тренера, сада већ слободно може да се каже, који нам је донео много радости, а због твојих брзих прстију за мало да га изгубимо то вече, који је реаговао на разноразне слике по стадиону којима није ту место, како је реаговао за многе ствари...ТАКО ЋЕ РЕАГОВАТИ И ЗА ОВУ БУДИ СИГУРАН!
Север исправним људима зна да пружи руку и да потапше по рамену колико год да је лоше, али зна и да зажди шамарчину када види шта покушавају неки и чиме се играју! На томе би драги ЦЗБГ требао да будеш захвалан, а не да то стављаш као неку тезу да си ти као ето еманциопован добар тип који је ето зазвиждао, а они тамо што глуме фине види их ломе аутомобиле, скидају дресове...сваком по заслузи! Само некада треба да добациш дотле да знаш шта се ради и колико је то лоше по клуб, али то не могу драгу ЦЗБГ да виде сви.
И ми ћемо Катајиу да кажемо ИЗВИНИ, али сутра и то уживо! Ајде будите мангупи, свих вас 20 са тог портала па дођите и заједно да му кажемо извини, то је био афекат.
А не да најбољем фудбалеру на терену кажеш "извини што се стадион испишао по свом твом труду и делима до сад"...на неком непостојећем папиру.
Дођите, реците му то уживо, имате сутра прилику.
Ми се не трудимо да се допаднемо некоме, једноставно радимо оно што мислимо да је најбоље за наш клуб и трибину!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Next

View previous topic :: View next topic
Page 37 of 39

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop