DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
димитрије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Dec 2021
Posts: 16

PostPosted: 01 Sep 2022 08:43    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Гледам овај снимак изнад и није ми јасно да бокове на јна редовно толико боли курац за трибину, за навијање...као да само централни део има руке и ноге па може да скаче и тапше.
Иначе синоћ и на трибинама и на терену кренемо 80-20 у нашу корист и зашто станемо није ми јасно, зашто се умртвимо, шта нас укочи? Морам да скренем и на фудбалске теме мало, оволика разлика у квалитету, а ми не можемо да добијемо ове пацијенте, пусте два шпица дан пред дерби, бекова нема, импровизује се само нешто, да л смо сви ми луди или они нешто гледају другачијим очима Rolling Eyes Не памтим да сам скорије био толико бесан после дербија.


Дерби је специфична утакмица. Друге ствари имају многи већи утицај на резултат од квалитета играча. Посебно домаћи терен игра велики утицај. Ми не можемо да их добијемо на њиховом стадиону већ шест, седам година. А није да смо имали дунстере од играча и тренера, напротив.

Проблем је што сми ми упали у њихову машину да победа у дербију даје легитимитет за све остале резултате. Чиста глупост. Ми смо показали у Европи све, а дерби је као и свака друга утакмица, некад изгубиш, некад победиш. Нема потребе да од сваког дербија правимо утакмицу сезоне и да сваки неуспех доживљавамо као апокалипсу.

На Маракани су наши.
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 01 Sep 2022 09:28    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Гледам овај снимак изнад и није ми јасно да бокове на јна редовно толико боли курац за трибину, за навијање...као да само централни део има руке и ноге па може да скаче и тапше.
Иначе синоћ и на трибинама и на терену кренемо 80-20 у нашу корист и зашто станемо није ми јасно, зашто се умртвимо, шта нас укочи? Морам да скренем и на фудбалске теме мало, оволика разлика у квалитету, а ми не можемо да добијемо ове пацијенте, пусте два шпица дан пред дерби, бекова нема, импровизује се само нешто, да л смо сви ми луди или они нешто гледају другачијим очима Rolling Eyes Не памтим да сам скорије био толико бесан после дербија.


Исто исто,значи губили смо дербије на Јна и у задњим минутима,и по 2 разлике...ал никад нисам изашо са стадиона изнервиран као синоћ. Невероватно гашење у другим полувременима да човек не поверује. Ал ето да видимо учимо ли на грешкама или не,пред нама су велики изазови па да видимо од чега смо,и ми горе и они доле.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Дебели
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jul 2011
Posts: 250

PostPosted: 01 Sep 2022 09:50    Post subject: Reply with quote

Навијање и сад и против Макабија одлицно прво и јако слабо друго полувреме. Како падају играчи са снагом, тако пада трибина са енеријом и песмом, страхује се да се не прими гол, више се прати игра итд.
Дерби са наше стране коректан,пуна трибина, пиротехмика,корео, она трибина преко пута не знам да ли це се икада опоравити, шта знам, оно на шта они личе, не испуњава ме и није ми драго због тога. Ко је старији зна какви су дербији били раније. Ово сад осећа се да је битна утакмица, али некако нема тај набој између трибина већ годинама.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Sep 2022 10:09    Post subject: Reply with quote

Превише је почео резултат да ради људе, тачније превише се очекује. И Макаби смо већ видели да смо прошли и дерби исто...што никако не ваља! Рекох негде већ, дај Боже да смо ми дотерали дотле да после не улазка у лигу шампиона па и по 10 и пут, ми тражимо новог тренера, или је овај поједен да му се не живи а не остаје да тренира. Није ово први пут да губимо компас било је тога и са Милојем. Тако да, пре ту мора да се ради на људима, тачније да се не трипују толико, у реду је гајити жеље и имати очекивања, и у реду је рећи ок нешто није штимало неку утакмицу, али ми играмо лигу европе, још увек смо на истој раздаљини од комшија...све је код нас још увек. А овим понашањем прети да полако крене да не зависи од нас више. Зато је време да се људи прво дозову памети, да престану да буду најстручнији аналитичари фудбала, због тога смо најурили већ два ОДЛИЧНА тренера!!! Дођите, навијајте, нисмо изгубили дерби, добили смо их фино у последње време, овај је нерешено...требало би да то више нама одговара...али изгледа људи су презахтевни у очекивањима и као да не знају да има још дербија и то код нас, као да не иде прослава рођендана стадиона за пар дана, Монако...много лепе ствари где један навијач може само да ужива! Изађите из тог филма више да нешто мора ако смо ми то зацртали и напалили сами себе на то. Ок, дали смо све карте на то, није успело...идемо даље...све је добро док си први. Сад ће неко да каже да, ал они наши се доле вуку, нису спремни бла бла....ај ти да гледаш мало на трибину, да дођеш и да навијаш...а пусти њих доле да се боре. У задњих 5 година су барем купили тај кредит да ћутимо сад и да долазимо у што већем броју и бодримо их!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Sep 2022 10:18    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/4001759/nezadovoljni-navijaci-zvezde-sreli-terzica-i-obasuli-ga-pitanjima

Ево о овоме причам. Док се ово стање шизофреније не искорени, тешко ћемо ми дурга полувремена добро навијати. Само да ми је знати колико година имају ови "Терзо дај Охија", дал се сећају свих "појачања" у псоледњих 20 ак година. Дал се сећају ко нам је све био звезда тима, и шта смо сматрали до скоро за недостижно. Ови као да су навијачи Реала или не знам ког сређеног тима на терену па постављају питања и овако се брукају и нас заједно са њима.
А ово се дешава пред одлазак на дерби, не испред стадиона радним даном...него кад идеш где идеш и треба да победиш. Па туда пролазе и играчи, слушају...мени је нереално да неко у позицији у којој је наш клуб што се успеха тиче, добацује руководству ма колико да су погрешили код неког појачања или продаје играча, и то сат два пред дерби, а и ови су вероватно исто кренули на тај исти дерби.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 01 Sep 2022 16:13    Post subject: Reply with quote

Darko ZF wrote:
ГЛАС НЕ МОГУ ДА НАМ ЗАБРАНЕ Exclamation


Е јбг. моша ... Не могу ни корео Laughing


Управа Партизана, какве су то главе ... Confused
Наљутили се на Звезду зато што није хтела да им допусти да одложе дерби услед сусрета са Малтешким клубом пар дана раније, па су на Делијама решили да се свете .. А, не могу да се отмем утиску да су и гробаре мало зезали са овим ценама карата као да је Европа у питању услед масовних прозивки на њихов рачун од почетка сезоне. На крају је и бројност на стадиону била добра с'обзиром на све околности.

Ноћ је врела, а теби хладно је ...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Sep 2022 08:03    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=qOlGPS3LgI0
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop