DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-РАДНИЧКИ НИШ-СРЕДА 17Ч КУП
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 17 Feb 2022 01:23    Post subject: Reply with quote

Свака част Борјану успео је да надмаши себе опет.
У Копенхагену је одбранио 3 сад 4. Стварно нереално.
Алал вера за реакцију кад је у питању онај мали гробарски слинавко и Борјану и свим осталим играчима који су кидисали. Тако се то ради.
Навијање добро, пароле такође(посебно за госпођу Милеву)
Штета за посету али дало се очекивати. Размажени Звездаши Београђани посебно. Да није на Чуки била прича ко узме карту важиће и за дерби било би 10 000 не 19000.
Свест је и даље слабо развијена и неке ствари се баш тешко мењају. Проћиће ту још Дунава и Саве.
Али да не мрачим...НЕ ДАМО ТИТУЛУ!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 17 Feb 2022 06:58    Post subject: Reply with quote





https://youtu.be/FG_5mBNCI4c
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 17 Feb 2022 07:51    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Дачија wrote:
Онда врло могуће и да је то било на страни и да ми се све измешало у глави са пеналом Његуша у 86. минуту против Воше те сезоне у Купу.


Тачно тако, те сезоне на Обилићу прошли на пенале и Његуш у реваншу финала 1:0 на Маракани. А чини ми се да смо сезону пре или сезону после испали од Обилића на пенале, ал и то мислим да није било на Маракани... Не могу да ископам нигде то, тако нешто ми је у неком сећању, чини ми се 1996/97, 1997/98 сезона


Испали од Обилића сезона 97/98 на пенале,2:0 на Маракани и после реванш на Врачару 0:2,исти дан после Врачара се отишло у Пионир и следи пораз од Меша из Вероне.
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 520
Location: kosutnjak

PostPosted: 17 Feb 2022 08:41    Post subject: Reply with quote

НовиБГ wrote:




https://youtu.be/FG_5mBNCI4c


Громогласна тишинчина поводом ове пароле на свим медијима! Очекивано наравно. За разлику од "скандала" на базену пре неки дан када се сваки домаћи шиптар, хрват, балија огласио. Гамад браћо, гамад!
А што се тиче једанаестераца у нашој кући којих се моја маленкост сећа а да је било овако напето, јебем ли га, пенали који су се изводили после нерешеног резултата, дерби када је Мијату одбранио пенал Симеуновић. Ако ме сећање добо служи или ме коље крштеница опасно. Smile
Овог обилића се не сећам, служио сам народу у војски...
Овој жени у црном што ставља прст на уста је Борјан одбранио пенал за трофеј купа прошле године тако да може само да га сише!
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 17 Feb 2022 09:03    Post subject: Reply with quote

Подсетило ме је ово јуче на онај одвратни период кад нам је сваки гол против Јавора, Младости из Лучана итд. био као да смо га дали у европској утакмици. Много нам је фалило иво да са оваквим жаром пратимо "мале" утакмице.

Реакција капитена, а онда и целе клупе и свих играча је оно што смо увек желели да видимо. Нико не сме да се курчи у нашој кући. Кад видиш да неки Драговић који је дечко класа за ово овде-кидише на њихове, јасно ти је да момци гледају на Звезду онако као и свако од нас на трибини. Са таквим ставом овог и следећег викенда очекујем да се изађе на терен и никада нисмо губили кад смо се тако поставили и ми горе и они доле, поготово у дербијима.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Feb 2022 09:16    Post subject: Reply with quote

Да би дошли до дербија мора прво Пролетер да прегазимо. А то је оно што нас треба једино да интересује сад. А онда иде тај фамозни дерби...а и после њега и да добијемо и да изгубимо опет ништа није решено и даље је борба. Само мора да се договоримо лепо јел нас интересује титула или не? Каква среда у сред нерадних дана? Какве су то приче? Где је Београд више који курац? Ако мислите да дођете само на дерби и то је то, немој ни да долазите, има нас који ћемо то да извучемо како треба. Крајње је време, ја не знам шта играчи још треба да ураде да би неком завреднело пажњу да дође? Сад су почели и нас да бране по терену...још да узму резерве да дођу да навијају, само још то нису радили!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 17 Feb 2022 09:31    Post subject: Reply with quote

Континуитет и култура доласка на стадион то је оно што фали и фалиће.Савремена бољка новијих навијача,симпатизера и осталих.Деси се бљесак као у суботу а и он је последица тешког маркетинга,бонус карата за дерби и онда после пар дана враћање у сурову реалност,нарочито Београда јер ову утакмицу је требао Београд да изнесе.
Докле год не будемо имали ту културу доласка на свој стадион као нешто сасвим нормално и очекивано у главном граду имаћемо нажалост овакве посете,а овај тим заслужује у сваком моменту и термину бар 15000 константних.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Feb 2022 09:38    Post subject: Reply with quote

Ајде да се тешимо да је куп, мада и то је лицемерно на крају да пун стадион, дај Боже, у финалу тражи "дуплу круну", али ајде да видимо првенство. Оно не би смело да буде испод 10000! Ни једна утакмица, јер ће свака бити као ова јуче или у суботу. Нигде се ми нећемо прошетати, све ће морати минут по минут! Ако Делије ово не препознају неће ни када освојимо лигу шампиона један дан.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 17 Feb 2022 09:55    Post subject: Reply with quote

Толико пута се цимало, звало на разне начине, титрало им се само што север није лимузине још слао по њих ако не знаш да препознаш овај тренутак онда који ћеш нам курац.
Само да би визуелно трибина изгледала лепше.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Saki1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Feb 2021
Posts: 43
Location: Север

PostPosted: 17 Feb 2022 09:57    Post subject: Reply with quote

Још једно свака част за реакцију на провокацију како играча тако и читаве клупе нека свакоме буде јасно где је дошао и ко је газда на СТАДИОНУ РАЈКО МИТИЋ!
_________________
http://www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 17 Feb 2022 09:59    Post subject: Reply with quote

Толико пута се цимало, звало на разне начине, титрало им се само што север није лимузине још слао по њих ако не знаш да препознаш овај тренутак онда који ћеш нам курац.
Само да би визуелно трибина изгледала лепше.
Ма јебеш и то више. Више бре прате дешавања у реалу и псж-у него у ''свом'' клубу. Не треба нико никог за рукав да вуче више.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Feb 2022 10:11    Post subject: Reply with quote

Верујем и да је у том псж у посао маркетинга да им људи долазе на утакмице, да се продају добро дресови, да се траже спонзори итд. Тако да је то нормална ствар да се позива на утакмицу и не треба од тога одустајати. Група када има шта да каже она то и уради. На крају крајева, право је задовољство да пред почетак полу сезоне, направиш песму, дочекаш играче са припрема, вереш се по Победнику да окачиш шал...то испуњава људе који су навијачи па довело то неког на стадион или не...тако се људи осећају.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop