DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Косово и Метохија
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Za nas - za Zvezdu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2013
Posts: 39

PostPosted: 28 Jun 2021 06:59    Post subject: Reply with quote

Браћа и сестре из Косовске Митровице.

https://www.instagram.com/p/CQpfXbzFZBG/
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 20 Sep 2021 21:06    Post subject: Reply with quote

Ближимо ли се тој црвеној линији...НЕ ДАМО ТЕ ЗЕМЉО НЕМАЊИЋА!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
strasnisocz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2014
Posts: 22

PostPosted: 05 Oct 2021 20:19    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
Ближимо ли се тој црвеној линији...НЕ ДАМО ТЕ ЗЕМЉО НЕМАЊИЋА!


https://www.slobodnaevropa.org/a/sever-kosovo-tablice/31490768.html


Још један очигледан корак ка томе?
_________________
И у срећи и у тузи Север ће с'тобом бити!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 13 Oct 2021 10:52    Post subject: Reply with quote

Тренутно шиптари пуцају на голорук српски народ.

Има ли Срба у Србији? ИЗДАЈА!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 13 Oct 2021 20:50    Post subject: Reply with quote

strasnisocz wrote:
Ортодоксија wrote:
Ближимо ли се тој црвеној линији...


изгледа да смо све ближи...
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 19 Sep 2022 13:58    Post subject: Reply with quote

https://kossev.info/albanian-post-novi-okvir-sporazum-2023-priznanje-za-10-godina-pristini-clanstvo-u-un-beogradu-finansijska-pomoc/

Црвена линија, тик так тик так
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 14 Dec 2022 09:42    Post subject: Reply with quote

Да ли има неко од браће с Космета, или неко ко је добро упознат, да опише ситуацију у претходним данима?
Back to top
View user's profile Send private message
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 07 Feb 2023 15:07    Post subject: hh Reply with quote

https://www.vesti-online.com/lajcak-zadovoljan-sto-je-kurti-prihvatio-predlog-najavio-nastavak-razgovora/
Сад је већ одлучено.И Вучић и Курти су прихватили план да признамо тзв.Косово.Хоћемо ли још ћутати или се побунитии против пичкоустог?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Feb 2023 15:13    Post subject: Re: hh Reply with quote

rum wrote:
https://www.vesti-online.com/lajcak-zadovoljan-sto-je-kurti-prihvatio-predlog-najavio-nastavak-razgovora/
Сад је већ одлучено.И Вучић и Курти су прихватили план да признамо тзв.Косово.Хоћемо ли још ћутати или се побунитии против пичкоустог?

Прво и основно, свако са по 10-20-30...50 коментара и одлеђени ће да лете са форума буде ли се наставило даље овде да се долази и хушка на не знам шта. Било да је то "екологија" или "издаја". Има север и очи и уши, немој ти да се питаш ништа. Да те би ја питао где си био скоро и још много других питања. Зато језик за зубе, север није машина за скидање нити брањење власти...него место где ће се увек рећи када је нешто лоше, издаја, крађа, неправда...а то ће север сам препознати, нема потребе нико од вас са по 10-30 коментара да се јавља и неком да отвара очи. Да верујемо новинама и свим средствима информисања, па ми не би улазили у кућу од протеста и издаја и којечега све. Нће север ћутати никад кад схвати оно што треба. А тешко да ова трибина слабо уме да разуме ситуацију.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Feb 2023 15:29    Post subject: Reply with quote

Друго, много битно, ми имамо доле нашу браћу, и сигурно неће неке "онлајн" вести да северу буду извор информисања нити кроз ове ствари да тумачимо шта је писац хтео да каже. До истине се тешко долази поготову за ову тему, али може да се дође. Такође, икс ипсилон пута се у прошлости показало и доказало да оно што чујеш уопште не мора да значи да је истина, купује се време, одуговлачи, користе сви трикови који могу и не могу...тако да, превише је ово озбиљна и одговорна тема да би је водио ти са твојих целих 30 коментара од 2018. године, толико те је интересовао север, да сад долазиш овде. Ја разумем да има људи који не воле председника или власт, има равнодушних...али нико, али нико, неће остати нем на издају нити на нешто што вуче на то. Да не улазимо више у дубиозу ове приче, ко хоће да разуме супер, ко неће опет супер...али ми овце за шишање нисмо. Па ћемо да видимо на крају ко је био у праву. Скоро смо могли да видимо ето колико Срби брину о екологији...толико им је било то важно да су се бацали под кола за то. А Косово нико да помене. А разноразне манифестације нико да помене. Има неких групица које нису одустајале ни једном кад се нешто лоше радило. Е њима нема шта ни ти нити било ко да пише и хушка, него да ћутиш и да идеш негде на неке портале да коментаришеш овакве теме. Нема те неправде да је север оћутао, тако ће бити док га буде било сигуран сам. А ти сад можеш да мислиш шта хоћеш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 07 Feb 2023 15:48    Post subject: gg Reply with quote

Ми нисмо политичка партија,али пошто политичари ћуте неко се мора побунити,а ко ће ако не ми.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Feb 2023 16:01    Post subject: Re: gg Reply with quote

rum wrote:
Ми нисмо политичка партија,али пошто политичари ћуте неко се мора побунити,а ко ће ако не ми.

Опет исти синдром као онај случај "графит" и уништавање фасада. Што се човек регистровао пре 18 година и баш сад му засметали графити за позив за Војводину. Па је у једном сату гле чуда, баш као и ти сад, оборио сопствени рекорд па је написао 4 поруке што ако се узме просек његовог боравка на овом форуму изађе негде годину или две дана. Е тако и ти сад. Ко зна кад си се задњи пут заинтересовао за север, ко зна дал и идеш више, али сад ћеш ти овде да дрмаш кавез и као "ко ће ако не ми"...па нећемо ми док ми не будемо видели шта треба да видимо. А можеш или не мораш да верујеш...доста далеко људи виде и ретко су грешили до сад. Ја колико видим, а не пратим нешто ни новине претерано...има и ко се буни, дежурне галамџије су ту, и жути и плави и ко оћеш...тако да, нека свако ради оно што мисли. Што нико не каже а шта Црква мисли о овоме? Што она није изашла да каже издаја? Мени је то први параметар а не ови монголоиди по неким фантомским јутјуб каналима или где већ што искачу само. Ми имамо проблем јер је навијач Звезде преобимно, и свако може да дође овде сад да се одмрзне и да проспе тако неку "актуелну" тему а ко зна како наведен и навијен. Нема север живаца овде да се правда никоме, поготову не људима који ко зна колико нису видели трибину, ради како мисли да треба, и опет кажем...видећемо ко је у праву. Немој да настављаш даље све ти је написано, само можеш свој статус овде да погоршаш. Не зати што смо ми Вучићеви, зато што примамо плату да ћутимо на "издају", него зато што мало смо порасли и не падамо на ове приче. Можда већ прекосутра ово ништа не важи јер се појави нешто што ће бити "то", али нити ми прижељкујемо то, нити ће нам бити драго да дође тај дан, пре свега због Косова и Метохије, ал неки изгледа трче баш да буду паметнији од свих, а опет, нисам их виђао нешто баш кад треба стварно.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Feb 2023 16:23    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=wh_OCN4Jfns
Ако си уопште био на Војводини, ту смо ми....прате људи ко шта каже, ја не морам да гледам телевизију чућу са 5 страна све што треба. Тако да...ту смо ми немој да бринеш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 18 Feb 2023 21:29    Post subject: Reply with quote



Цитат једне од мојих омиљених песама од Владике Амфилохија, данас је прекречен графит. Ја баш не могу да верујем да ови имају муда да то раде, а скоро пре неки дан је било 15 година од проглашења независности Косова. Бољи тајминг нису могли наћи, изгледа.

У Београду очигледно обитава добар проценат другосрбијанштине. На такве увек треба држати отворене четворе очи. Како неко "наш" уме да ти утера курац... тај неко испраног мозга.

Ако бисмо подвукли паралелу, шта би се десило кад би у Приштини кречили графит "Косово више никад у Србији" (на шиптарском) од стране неке НВО, било из срца, лојалне Србији, било плаћене с наше стране? Дигло би се пола града да им пребију руке и ноге, а понеком и нос.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 16 Mar 2023 16:33    Post subject: gg Reply with quote

Браћо,сутра сви испред Храма Светог Саве у 18 часова да кажемо не продаји Косова и Метохије!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Next

View previous topic :: View next topic
Page 100 of 101

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop