DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт Иване Жигон
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 08 May 2013 20:21    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
На нашем форуму не треба више звати на овакве ствари!


Ево неколико разлога због којих смо то учинили:

-Замолила нас је Ивана да јој помогнемо на такав начин што бисмо раширили информацију међу собом. Пошто је она пуно пута излазила у сусрет нама и својим наступима помагала да успемо у помагању нашем народу и нашим светињама на Космету, онда је свакако ред да и ми њој узвратимо. То смо већ и чинили, али не бисмо то наравно радили по сваку цену уколико је нешто погрешно. Зато смо овога пута са резервом наступили и написали како стоје ствари.

-Пренешена јој је чињеница да су Делије монархисти и антикомунистички настројени, и да не можемо да се одазовемо као што смо то чинили када су били наступи са Косовским Божурима, поводом годишњице нато агресије и сл.

-Све то не би било довољно да ми ово уопште напишемо овде да ситуација није следећа... 99% Срба који су национално свесни немају реч замерке за рецимо Путина и Лукашенка. Обојца индиректно учествују у овом концерту јер шаљу униформе и сличне ствари из Другог светског рата. И не само то, него погледајте прославе Дана победе у Русији и Белорусији, то је скроз у том партизанском фазону. Тако да није нелогично да Друштво Српско-Руског пријатељства на такав начин организује прославу овог дана, а долазе и руски амбасадор и сличне персоне.

Због свега наведеног смо објавили ово као вест. И опет нагласили о чему се ради, да људи знају чега ту има ако помишљају да оду. Да се разумемо, ја први нисам био.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
kosovski bozuri
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Dec 2011
Posts: 4
Location: Косово и Метохија

PostPosted: 10 May 2013 05:27    Post subject: Reply with quote

Што се тиче синоћнег концерта над фашизмом, пошто се нагледасмо и наслушасмо коментара, ево и да се огласимо:
Уметнички гледано феноменалан и незапамћен спектакл (само што то нећете моћи нигде да видите јер је данс била главна вест како је ера одјанић шишао овцу) Јелена Томашевић анђеоски глас, Марко Калајановић, млада оперска дива Маријана, белоруски поп певач Димитриј Сергејев, глумац Небојша Кундачина, КУД Никола Тесла, Дрим тим мајстори свог заната плесачки показали сврху постојања хитлерове восјке, ми као домаћини без много удела у томе. Друго да се помиримо са тим да нас је црвена армија/комунисти ослободили од фашизма и одамо велику почаст јер би можда данас уместо "у име Оца, Сина и Светога Духа" говорили "хај хитлер". Треће, синоћно вече је било посвећено Русији која је безусловно уз нас, која за разлику од нас поштује жртве и ветеране рата. Код њих комунизам као што не знамо, а дајемо себи за право да пљујемо, дошао је још много пре овдашњег још 1917 када се крстио одлазећи у војску, е тај комунизам и победа над фашизмом коме смо посветили вече много се разликује од нашег коме су се нечији родитељи клањали за рад плате. Такође заборависмо чињеницу да су и многе наше партизанске жртве пале за рад нашег имена и слободу Србије. Све док имамо коментара "анти српско" "и комунистичко срање" а не знамо суштину и пудемо сујетни као и поводом свега осталог, нећемо бацати капе у вис и рећи као они данас "СРЕЋАН ДАН ПОБЕДЕ"
_________________
"Косовски божури из васкрслих душа жубори, из Бистрице воде капљице, од јуначке крви латице."
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 May 2013 06:22    Post subject: Reply with quote

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Генералштаб wrote:
На нашем форуму не треба више звати на овакве ствари!


Ево неколико разлога због којих смо то учинили:

-Замолила нас је Ивана да јој помогнемо на такав начин што бисмо раширили информацију међу собом. Пошто је она пуно пута излазила у сусрет нама и својим наступима помагала да успемо у помагању нашем народу и нашим светињама на Космету, онда је свакако ред да и ми њој узвратимо. То смо већ и чинили, али не бисмо то наравно радили по сваку цену уколико је нешто погрешно. Зато смо овога пута са резервом наступили и написали како стоје ствари.

-Пренешена јој је чињеница да су Делије монархисти и антикомунистички настројени, и да не можемо да се одазовемо као што смо то чинили када су били наступи са Косовским Божурима, поводом годишњице нато агресије и сл.

-Све то не би било довољно да ми ово уопште напишемо овде да ситуација није следећа... 99% Срба који су национално свесни немају реч замерке за рецимо Путина и Лукашенка. Обојца индиректно учествују у овом концерту јер шаљу униформе и сличне ствари из Другог светског рата. И не само то, него погледајте прославе Дана победе у Русији и Белорусији, то је скроз у том партизанском фазону. Тако да није нелогично да Друштво Српско-Руског пријатељства на такав начин организује прославу овог дана, а долазе и руски амбасадор и сличне персоне.

Због свега наведеног смо објавили ово као вест. И опет нагласили о чему се ради, да људи знају чега ту има ако помишљају да оду. Да се разумемо, ја први нисам био.

Обрни-окрени,то је да би удовољили једној особи.Која год да је то особа,не треба више никада то радити.Ми не тражимо од ње да носи барјак Чича Драже на концерту,нити би нам пало напамет да тражимо нешто што се коси са њеним начином размишљања.То се зове елементарна култура ваљда!?Да не улазим сад у полемику о Партизанима и Четницима...довољно је површно да се погледа и да се схвати да то треба избегавати у будућности.
Ја искрено волим Руски народ јер стварно гаје осећања према нама као мало ко,али опет нисам комуниста по опредељењу.Верујем да је тако са 99% наших људи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 10 May 2013 10:30    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Генералштаб wrote:
На нашем форуму не треба више звати на овакве ствари!


Ево неколико разлога због којих смо то учинили:

-Замолила нас је Ивана да јој помогнемо на такав начин што бисмо раширили информацију међу собом. Пошто је она пуно пута излазила у сусрет нама и својим наступима помагала да успемо у помагању нашем народу и нашим светињама на Космету, онда је свакако ред да и ми њој узвратимо. То смо већ и чинили, али не бисмо то наравно радили по сваку цену уколико је нешто погрешно. Зато смо овога пута са резервом наступили и написали како стоје ствари.

-Пренешена јој је чињеница да су Делије монархисти и антикомунистички настројени, и да не можемо да се одазовемо као што смо то чинили када су били наступи са Косовским Божурима, поводом годишњице нато агресије и сл.

-Све то не би било довољно да ми ово уопште напишемо овде да ситуација није следећа... 99% Срба који су национално свесни немају реч замерке за рецимо Путина и Лукашенка. Обојца индиректно учествују у овом концерту јер шаљу униформе и сличне ствари из Другог светског рата. И не само то, него погледајте прославе Дана победе у Русији и Белорусији, то је скроз у том партизанском фазону. Тако да није нелогично да Друштво Српско-Руског пријатељства на такав начин организује прославу овог дана, а долазе и руски амбасадор и сличне персоне.

Због свега наведеног смо објавили ово као вест. И опет нагласили о чему се ради, да људи знају чега ту има ако помишљају да оду. Да се разумемо, ја први нисам био.

Обрни-окрени,то је да би удовољили једној особи.Која год да је то особа,не треба више никада то радити.Ми не тражимо од ње да носи барјак Чича Драже на концерту,нити би нам пало напамет да тражимо нешто што се коси са њеним начином размишљања.То се зове елементарна култура ваљда!?Да не улазим сад у полемику о Партизанима и Четницима...довољно је површно да се погледа и да се схвати да то треба избегавати у будућности.
Ја искрено волим Руски народ јер стварно гаје осећања према нама као мало ко,али опет нисам комуниста по опредељењу.Верујем да је тако са 99% наших људи.


Exclamation
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 10 May 2013 10:30    Post subject: Reply with quote

kosovski bozuri wrote:
Код њих комунизам као што не знамо, а дајемо себи за право да пљујемо, дошао је још много пре овдашњег још 1917


Север и по том питању има јасно изграђен став, а огледа се у руском царском барјаку који неретко краси трибину.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop