DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

БОЈКОТ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 09 Mar 2008 19:06    Post subject: Reply with quote

Quote:
Оно што мене највише забрињава је данашњи пун мек.

И мене забрињава али не чуди.Толико смо година тровани тако да сада осатаје велика борба да се нешто по том питању ради.Годинама је воћен психолошки рат над нама.Уништена нам је култура,вера,економија,тако да нам преостаје велика борба да све то повратимо.Народ нема уопште свет о томе,шта једе,шта слуша,којим писмом пише и сл.Немамо ми љубави према својој земљи а и не знамо шта је то наше.Мора се радити на томе да се промовише оно што је наше тако ћемо најбоље бојкотовати оно што није.Мада као што неко рече не мора то да буде наше али само да не буде Америчко и земаља које су признале Косово и Мтохију.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
boris81
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2008
Posts: 437
Location: Сана Ривер

PostPosted: 09 Mar 2008 19:17    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:
Quote:
Оно што мене највише забрињава је данашњи пун мек.

И мене забрињава али не чуди.Толико смо година тровани тако да сада осатаје велика борба да се нешто по том питању ради.Годинама је воћен психолошки рат над нама.Уништена нам је култура,вера,економија,тако да нам преостаје велика борба да све то повратимо.Народ нема уопште свет о томе,шта једе,шта слуша,којим писмом пише и сл.Немамо ми љубави према својој земљи а и не знамо шта је то наше.Мора се радити на томе да се промовише оно што је наше тако ћемо најбоље бојкотовати оно што није.Мада као што неко рече не мора то да буде наше али само да не буде Америчко и земаља које су признале Косово и Мтохију.


мислим да си потпуно у праву што се тиче културе и економије,покуповаше нам све фабрике,све оно најбоље што је наша земља сад већ имала.погледај само колико продавница или било којих других предузећа има српска имена,јако мало....не морају ни бити наша имена,али бар да су написана ћирилицом!а мек ће бити и даље пун јер има много оних којима је то "брз и јефтин оброк" а да притом није ни брз ни јефтин,а понајвише није здрав
Back to top
View user's profile Send private message
ivasale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2007
Posts: 26
Location: Београд

PostPosted: 09 Mar 2008 19:31    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:
Quote:
Оно што мене највише забрињава је данашњи пун мек.

Мада као што неко рече не мора то да буде наше али само да не буде Америчко и земаља које су признале Косово и Мтохију.

Свакако то је важно нагласити јер,ако већ ми не производимо нешто,производе га Грци,Руси...Ја сам био то написао искључиво због тога што знам доста људи који оправдавају то што не бојкотују тиме што Србија не производи неке ствари.Па боље дати Грцима него Америма!
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по
томе колика је сила која ми прети,већ по
томе колику светињу браним.''
КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop