DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СВИ за КОСМЕТ!!!
Goto page 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 06 Feb 2008 20:08    Post subject: СВИ за КОСМЕТ!!! Reply with quote

Из поузданих извора се већ чује да је питање дана, овог пута за стварно, када ће Шиптари прогласити независност. У питању је највероватније следећа недеља. Сви смо сведоци покушаја велике манипулације неких које желе да потпишу споразум са ЕУ о њиховом уласку на Космет, у преводу - први и највећи корак ка независности! То се не сме дозволити! Могу Шиптари да проглашавају шта хоће али Србија не сме то да благослови! А ако се потпише споразум то ће значити да се Србија одрекла Косова! Не смемо наседати на јефтине приче и јефтину пропаганду, таман да је неко и за приступ Србије ЕУ, да ли је за приступ по цену отцепљења Космета? А сад се та прича пропагира, у преводу да треба да жртвујемо Космет за Европску унију. У понедељак је митинг највеоватније испред скупштине у организацији Двери српских, 1389 и других патриотских организација. Морамо ово преозбиљно да схватимо не као група него као појединци, као одговорни део ове нације. Претпостављам да се неће појавити огроман број људи на том митингу али мислим да је то само почетак и да ће бити прилике, на жалост, да изађу стотине хиљада људи на улице. Ту наравно мислим на тренутак проглашења уколико до њега дође (не дај Боже), а по свој прилици хоће. Поновићу да не идемо као Делије Север него као Срби, српски народ.
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 06 Feb 2008 20:20    Post subject: Reply with quote

Овог пута стварно мора да дођемо у великом броју.Не сме да се понови оно од прошлог пута кад је такође био митинг...
Поведите бре све које знате,да нас буде што више испред скупштине!

Идемо Делије!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 06 Feb 2008 21:11    Post subject: Reply with quote

..можда ми јесмо диносауруси,она врста која одлази,
и живимо у нашим сновима где нико не може да нас порази,
и нема те фоскуле довољно снажно бол да изрази,
ја опет доле силазим,ако треба крв ће причати..
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 06 Feb 2008 21:13    Post subject: Reply with quote

Био сам већ на неколико оваквих скупова и били је смешно мало наших људи....

Мислим да је ово тренутак да се сви пробуде и дођу, сви којима је север (трибина) а нарочито југ (Космет) у срцу треба да се појаве....такође могло би се и саопштење издати, или шта већ, да се позову људи....мислим да је ово битније од свега и од сваког појединца. Све је смешно небитно у поређењу са овим!
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 06 Feb 2008 21:52    Post subject: Reply with quote

Ово са Косметом је готова ствар браћо, у западним медјима се већ отворено прича о томе док нама мажу очи фудбалском мафијом, нечим што сви знамо већ јако дуго. Треба бар изаћи на тај скуп у што већем броју и показати свима да ипак нису сви Срби овце.
Али шта ће бити наш следећи потез? Rolling Eyes
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 06 Feb 2008 22:38    Post subject: Reply with quote

Ништа није готово, готово би било (мада ни тада) када би ови потписали тај споразум. То је циљ борбе, Шиптари ће прогласити независност али то неће ништа представљати ако Србија не потврди, то је српска територија.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 06 Feb 2008 22:40    Post subject: Reply with quote

Између осталог овај и овакви скупови ће, ако ништа друго, показати на ком се нивоу налази национална свест у Срба, и колико је Србима уопште стало до интереса целог народа... Ако се и на једном овако значајном скупу појави мали број људи, шиптарски лоби са својим америчким савезницима уопште није потребан, јер ће бити јасно да је Србима тешко да се скупе испред Скупштине и бар тако покажу да се не мире са независношћу... Да не буде да сам песимиста, искрено се надам да неће бити тако, да ће се Србадија масовно одазвати позиву и да ће колико-толико моћна слика бити послата у свет... Ваљало би ширити ову вест и на друге форуме, а и на људе у нашем окружењу... Хатори, постоји ли негде званичко саопштење/текст од стране Двери или 1389 са више детаља...?
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 06 Feb 2008 22:47    Post subject: Reply with quote

Не знам али ћу поставити ако нађем. И немојте се надати неком превеликом броју људи да се не бисте разочарали. Верујем да ће ипак наредних дана када буде јасније да долази тај тренутак изаћи много више људи, и да ће у тренутку проглашења, уколико до њега дође, изаћи стотине хиљада људи. Ако десет хиљада људи изађе кад прогласе независност, онда ни не заслужујемо да нам остане та земља, на жалост. Биће добро, треба само да ширимо информације. Надам се да ће се и остали навијачи одазвати у озбиљном броју.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 06 Feb 2008 22:48    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Ништа није готово, готово би било (мада ни тада) када би ови потписали тај споразум. То је циљ борбе, Шиптари ће прогласити независност али то неће ништа представљати ако Србија не потврди, то је српска територија.


Не знам колико се ми ти уопште питамо, није све ни у том споразуму. Бојим се да ће већина из ЕУ признати Косово, а не знам шта поводом тога може да уради Србија и колико ће све шта ми урадимо имати утицаја на све што ће се догађати?
Стрепим за нашу браћу доле, Тадић отворено каже да ће војска мировати али шта ако ови опет крену као 2004?
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 06 Feb 2008 22:52    Post subject: Reply with quote

У које време ће то бити?
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 06 Feb 2008 22:54    Post subject: Reply with quote

Бах wrote:
У које време ће то бити?

Мислим, наравно, на окупљање у понедељак...
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 07 Feb 2008 01:04    Post subject: Reply with quote

Небојша грешиш. Ништа није готово док није стварно готово. Они нама пуне главе преко наших медија и политичара да је независност Косова готова ствар, али да је тако они би већ одавно ту независност и прогласили. Медијски рат и има за циљ да у народ унесе меланхолију и равнодушност, да би се сутра што мање нас бунило по улицама.

Зашто се на тв-у не показују срушене цркве, исповести прогнаних, зашто се не пуштају Косовске песме и сличне ствари. Зато што би то негативно утицало на њихов медијски рат, и макар део становништва би променио мишљење и био тргнут из ове опште апатије која нас је захватила.

Немојте да вас мрзи, кад смо могли месецима да се шетамо Београдом и лупамо у шерпе, можемо и сада да започнемо нешто тако. Има нас по 5000 на северу из недеље у недељу, на концерту нас је толико било, зашто не и на улицама. Без обележја, јер ово је много важније од било чега навијачког, мирно... И не само у понедељак, већ из дана у дан, мислим да би нам се много људи прикључило. Па они су и ударили по нама да не би били водиља овако нечему...

Немојте да вас мрзи!
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 07 Feb 2008 01:44    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Небојша грешиш. Ништа није готово док није стварно готово. Они нама пуне главе преко наших медија и политичара да је независност Косова готова ствар, али да је тако они би већ одавно ту независност и прогласили. Медијски рат и има за циљ да у народ унесе меланхолију и равнодушност, да би се сутра што мање нас бунило по улицама.


Све то стоји, али све ово што се догађа последњих дана ми не слути на добро..
Видимо се у понедељак, бар мислим да за нас не треба бринути да ли ћемо доћи већ треба некако анимирати све Србе да нас буде што више, ко што кажеш ово је изнад свега.
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 07 Feb 2008 08:28    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Без обележја, јер ово је много важније од било чега навијачког, мирно... И не само у понедељак, већ из дана у дан, мислим да би нам се много људи прикључило. Па они су и ударили по нама да не би били водиља овако нечему...



Слажем се за обележја! Исто тако и сви други навијачи би могли да дођу, небитно ко је Гробар, Земунац, Офковац или Фирмаш, битно је да је Србин, Православац и патриота!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
david.v
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Aug 2007
Posts: 119
Location: Церак

PostPosted: 07 Feb 2008 09:31    Post subject: Reply with quote

Треба позвати и анимирати што је више могуће људи надам се да ће то урадити свако од нас али не треба овде стати могли би скупљат неку хуманитарну помоћ у виду хране и одеће јер то је сигурно потребно нашем народу на Космету.Само треба да се смисли начин како је послати, добра воља код свих нас сигурно постоји.
_________________
СЛОБОДА ЗА ДРАГАНА ЏАЈИЋА!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 68

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop