DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Баскет дерби, УТОРАК !
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 13 May 2012 16:51    Post subject: Баскет дерби, УТОРАК ! Reply with quote

После неколико месеци опет је дестинација хала Пионир. Надам се да смо после оне пријатељске утакмице са Бајерном прележали неке дечије болести. Свако ко може нека дође у халу да помогне нашим младим момцима да остваре важну победу у дербију. Идемо СВИ !
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан ЦЗБГ
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2011
Posts: 111
Location: Београд

PostPosted: 13 May 2012 17:21    Post subject: Reply with quote

ово се чекало Very Happy ...јел се зна ситуација око карата,кад се пуштају у продају и то?
Back to top
View user's profile Send private message
glavonja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Sep 2011
Posts: 56

PostPosted: 13 May 2012 18:36    Post subject: Reply with quote

Ништа се није чекало, све се знало. Домаће првенство се прати, такав је став групе. Ту болест смо скоро прележали у навијању на фудбалу, али на баскету не још. Сви ви који се распитујете за дерби у баскет, који то чекате, где сте на Звезда-Раднички, Звезда-Мега... На овом форуму су људи гинули да би објаснили како "иде" то са навијањем на баскету, али изгледа не скроз успешно. И на крају се о баскету распитује само кад је дерби. Али да не мрачим, УТОРАК 20х, ПИОНИР Игра Звезда, то би требало да буде довољно.
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан ЦЗБГ
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2011
Posts: 111
Location: Београд

PostPosted: 13 May 2012 18:52    Post subject: Reply with quote

glavonja wrote:
Ништа се није чекало, све се знало. Домаће првенство се прати, такав је став групе.


ма шта ми наприча? ево да ми ти ниси реко сад,не би знао какав је став групе у вези са утакмицама домаћег првенства Exclamation ...реко сам да се ово чекало из разлога што је доста људи питало дал се иде на дерби или се не иде...но нема везе,као што си реко сам уторак 20х, пун пионир да буде и да водимо наше момке до победе у овој врло битној утакмици у борби за 2 место и предност домаћег терена у полуфиналу, и врло вероватно мечевима са радничким из крагујевца...
Back to top
View user's profile Send private message
glavonja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Sep 2011
Posts: 56

PostPosted: 13 May 2012 19:29    Post subject: Reply with quote

Је ли, Стефан ЦЗБГ, је л' ти прво размислиш кад нешто напишеш или само лупаш? Kaжеш да нисам ја требао да те обавестим да се не бојкотује домаћа лига, да се на домаћу лигу "иде", а онда да су многи чекали да се отвори тема за дерби у баскету да се види да ли се иде или не!?????! Да се није отворила тема СУБОТА-СВИ НА РАД-УЛАЗ БЕСПЛАТАН ти не би дошао у суботу на Маракану (под претпоставком да си био)! О овоме је већ писано, немој да ширимо. Ајде да напунимо Пионир. Уторак, 20х пун Пионир... [/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
Авоџоби
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Jul 2011
Posts: 33
Location: куда иду људи као ја

PostPosted: 13 May 2012 19:43    Post subject: Reply with quote

Полако бре,станите.Људи су једноставно стекли ту навику да ништа не могу самостално да ураде,увек чекају позив,треба да им се црта.
Тема је отворена на време,и на текми је речено дакле све је јасно.
Уторак 20х Пионир, веома важна текма за наш клуб пред плеј-оф,мени лично би било велико изнанађење да Пионир не буде крцат.Ако су се људи већ толико ужелили баскета сад имају прилику да то докажу.
СВИ У ПИОНИР!
_________________
Цигани лудаци!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Новајлија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Oct 2011
Posts: 9

PostPosted: 13 May 2012 19:46    Post subject: Reply with quote

http://www.redstarbelgrade.info/kosarka-2/vesti-kos/999-na-derbi-samo-sa-sezonskim-kartama.html

Глупост је ако је ово тачно, а вероватно јесте... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Мићко
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Apr 2012
Posts: 192

PostPosted: 13 May 2012 19:53    Post subject: Reply with quote

Новајлија wrote:
http://www.redstarbelgrade.info/kosarka-2/vesti-kos/999-na-derbi-samo-sa-sezonskim-kartama.html

Глупост је ако је ово тачно, а вероватно јесте... Wink



И ја сам сад видео ово, и хтедох да написем овде, ал ти си ме предухитрио. Да ли је ово могуће, ја све несшто размишљам можда мисле на сезонске са фудбала, ал опет ни то нема никакве логике, ако је овако како пише онда опет позориште... Мада ја мислим да не треба одустајати од утакмице због овога, одемо , пробамо да уђемо па шта буде... мислим даје ово бесмислица.
Back to top
View user's profile Send private message
Авоџоби
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Jul 2011
Posts: 33
Location: куда иду људи као ја

PostPosted: 13 May 2012 19:53    Post subject: Reply with quote

Новајлија wrote:
http://www.redstarbelgrade.info/kosarka-2/vesti-kos/999-na-derbi-samo-sa-sezonskim-kartama.html

Глупост је ако је ово тачно, а вероватно јесте... Wink

Па ја стварно не могу да верујем.
Ако је ова вест тачна заиста да смо спали на тај кробарски комунистички фазон,немам речи...Понављам ако је тачно,а надам се да није.
_________________
Цигани лудаци!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 13 May 2012 19:58    Post subject: Reply with quote

Биће да је тачно зато што се на прошлој утакмици када је партизан био домаћин исто улазило само са сезонкама,али уверен сам да ћемо наћи начин да уђемо Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 13 May 2012 20:00    Post subject: Reply with quote

Има карата и биће их!Само нека дођу људи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Стефан ЦЗБГ
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2011
Posts: 111
Location: Београд

PostPosted: 13 May 2012 20:00    Post subject: Reply with quote

glavonja wrote:
Је ли, Стефан ЦЗБГ, је л' ти прво размислиш кад нешто напишеш или само лупаш? Kaжеш да нисам ја требао да те обавестим да се не бојкотује домаћа лига, да се на домаћу лигу "иде", а онда да су многи чекали да се отвори тема за дерби у баскету да се види да ли се иде или не!?????! Да се није отворила тема СУБОТА-СВИ НА РАД-УЛАЗ БЕСПЛАТАН ти не би дошао у суботу на Маракану (под претпоставком да си био)! О овоме је већ писано, немој да ширимо. Ајде да напунимо Пионир. Уторак, 20х пун Пионир...
[/quote]

само сам хтео да кажем да су ти оне прве две реченице из прошлог поста непотребне,јер знам какав је став што се тиче домаћег првенства и без тебе,ја сам питао конкретну ствар у првом посту а ти одма ко да си дочекао да би кренуо у неку расправу...био сам у суботу,а то што сам написао горе односило се на то да се у од почетка домаће лиге није ишло организовано,било је можда пар група у пиониру и на страни исто тако,али не пун састав...а и речено је било да ће група организовано испратити завршницу домаће лиге,а за остале мечеве ако буде било времена...само сам реко да су многи чекали потврду да се иде организовано на дерби,ништа више...ја сам у уторак у пиониру у сваком случају и да се не иде организовано...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 13 May 2012 20:15    Post subject: Reply with quote

Престаните са глупим расправама, Генерал је рекао шта и како. Ја бих још једном апеловао на наше људе да нам се не понове неке грешке из оног меча са Бајерном, неким стварима једноставно није место у хали ! Хајде да пробамо да од целе хале направимо јединствен коп, да певамо из свег гласа и носимо наше младиће доле на терену до победе. Нека одзвања Пионир !
Back to top
View user's profile Send private message
СА89
ДЕЛИЈА


Joined: 31 Aug 2011
Posts: 168
Location: СЕВЕРна трибина

PostPosted: 13 May 2012 21:07    Post subject: Reply with quote

Па зна ли се кад ће бити у продаји те карте ако их има, или на дан утакмице???
_________________
...а мозга нема, у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Старина Новак
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Mar 2010
Posts: 224
Location: Београд

PostPosted: 13 May 2012 21:14    Post subject: Reply with quote

Само дођи испред Пионира, само ће ти се рећи.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop