DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СУБОТА-СВИ НА РАД-УЛАЗ БЕСПЛАТАН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
medjed
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Jan 2006
Posts: 516
Location: svilajnac

PostPosted: 12 May 2012 23:19    Post subject: Reply with quote

Вечарас су Делије скупиле новац потребан Делији Ненаду Ћирићу из Зајечара за хитну операцију у Турској !

183 149 дин
11 куна
10 денара

То је нешто више него што је потребно!

Свака част свима који су допринели да се овај износ обезбеди за Делију из Зајечара !

Новац се скупљао на северној и западној трибини !
Идемо даље !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Зарићка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 May 2012
Posts: 15
Location: Beograd

PostPosted: 12 May 2012 23:24    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Зарићка wrote:
Сад ми је жао што нисам била на трибина

Нема потребе да ти буде много жао! Laughing


Сад ми је још више жао, што не гледам шта пишем Smile
_________________
Ја сам Звездаш одавде до сунца,
за Црвену звезду моје срце куца.
Где и када - није ми важно,
за МОЈУ ЗВЕЗДУ увек куца снажно!
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 12 May 2012 23:38    Post subject: Reply with quote

medjed wrote:
Вечарас су Делије скупиле новац потребан Делији Ненаду Ћирићу из Зајечара за хитну операцију у Турској !

183 149 дин
11 куна
10 денара

То је нешто више него што је потребно!

Свака част свима који су допринели да се овај износ обезбеди за Делију из Зајечара !

Новац се скупљао на северној и западној трибини !
Идемо даље !


Срце пуно после сваке текме када напишете "више него што је потребно" ! Права победа Делија.
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
stara skola
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2012
Posts: 1

PostPosted: 13 May 2012 01:21    Post subject: Reply with quote

Од 85-е пратим Звезду и нисам се досад уписивао на овом форуму, али сам после ове утакмице добио желу. Био сам на истоку пошто сам водио клинце и схватио сам колико смо ми у ствари јаки. Па ми смо буквално дали нашом песмом и други и трећи гол. Свака част браћо Делије
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 13 May 2012 02:35    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Зарићка wrote:
Сад ми је жао што нисам била на трибина

Нема потребе да ти буде много жао! Laughing

clap
Back to top
View user's profile Send private message
СА89
ДЕЛИЈА


Joined: 31 Aug 2011
Posts: 168
Location: СЕВЕРна трибина

PostPosted: 13 May 2012 08:09    Post subject: Reply with quote

Као прво, браво Делије за скупљену помоћ, тако се то ради! Све је било како треба, за чисту 10-ку. После смрадовог гола, оно одавно није виђено на нашем стадиону, она жеља, емције.... Осетило се да им стављамо бар 2 комада још, то су осетили и момци на терену.... Корео покидала, као и што неко рече бакљада, после које пада гол, као да нам је неко јавио Very Happy Али буквално, на ПУБЛИКА ЈЕ ТВОЈА стадион се тресе, то је тај цигански инат бре Wink Скидање мајица, и опет лудило.... Нема, стварно смо ово одрадили како треба. Једино сам се сморио кад на Теразијама чекам бус, и матори пролази са клинцем, и носи мали барјак Mad И поред толико молбе и приче са шипке, опет је неко успео да изнесе Crying or Very sad Још једна ствар која ми је упала у очи, а то је матори који пролази трибином са камером, и носи око врата акредитацију на којој пише ПРЕСС???? Зна ли неко нешто о томе? Одакле он ту и која је његова улога на нашој трибини???
_________________
...а мозга нема, у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 May 2012 08:13    Post subject: Reply with quote

Залутао човек изгледа.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 13 May 2012 08:13    Post subject: Reply with quote

СА89 wrote:
Још једна ствар која ми је упала у очи, а то је матори који пролази трибином са камером, и носи око врата акредитацију на којој пише ПРЕСС???? Зна ли неко нешто о томе? Одакле он ту и која је његова улога на нашој трибини???


Ово и мене занима Question
Back to top
View user's profile Send private message
свиунапад
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Mar 2011
Posts: 132
Location: Багдад

PostPosted: 13 May 2012 08:51    Post subject: Reply with quote

Вероватно је хтео да прави неку репортажу,био је камерман и још један са њим,а и вероватно су странци.Али,културно су испраћени и објашњено им је да нема снимања Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 May 2012 08:58    Post subject: Reply with quote

Иначе кореографија и пароле око ње су оно што је отприлике сажет приручник једног правог ултраса!Свака парола кад би се разложила...схватили би да је то оно што је основа за некога ко себе сматра УЛТРАСОМ!
ИСТРАЈНОСТ У БОРБИ ЗА КЛУБ И ЊЕГОВО ОЧУВАЊЕ,НЕ МЕШАЊЕ У ПОЛИТИКУ,ФУНКЦИОНИСАЊЕ БЕЗ ЗАРАДЕ И ПОВЛАСТИЦА,ОРИГИНАЛНОСТ,ПОЖРТВОВАНОСТ ЗА СВОЈУ ТРИБИНУ И ПРЕДАНОСТ!
Није лако ићи овим путем и борба је константна...али,ово је једини прави пут за сваког правог навијача...сваку групу која буде хтела да остави трага на северу!
Данашњи север је оставио ово у аманет својим наследницима...само нека се настави тим путем!


Last edited by Генералштаб on 13 May 2012 09:09; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 13 May 2012 09:01    Post subject: Reply with quote

Много, али заиста много странаца на Западу. Међу њима и доста званичних медија!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 13 May 2012 09:46    Post subject: Reply with quote

Публика је твоја најлуђа на свету, мајице, делиријум.
Back to top
View user's profile Send private message
Лабудово брдо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Feb 2012
Posts: 87
Location: Лабудово брдо

PostPosted: 13 May 2012 09:55    Post subject: Reply with quote

Надам се да су се Радовци лепо провели у посети нашој трибини,понели су и два сувенира за успомену Rolling Eyes

Laughing

Елем,рекао сам пре утакмице да смо пре три године отпочели мобилизацију против истог противника,и да ћемо имати прилику да видимо шта смо урадили за тај период. Све смо рекли јуче. Север има чврсто језгро од 7 000 - 8 000 људи који су ту по зими,киши,Сунцу,снегу или кошави. Кореографије нам одавно задивљују навијачки свет,са разлогом. Друго полувреме јучерашње утакмице је показатељ како треба навијати,било да је резултат 1-0,1-1 или 1-7. Притом нам нису требале никакве инструкције са шипке,трибина је толико сазрела да сама препознаје моменат у ком треба дати 100% својих могућности и претворити Север у епицентар лудила !!!

Иако немам дуг стаж на трибини,сматрам се испуњеним и поносним што сам ту од првог дана мобилизације,као и што сам био ту у најтежим данима по клуб и по трибину. Тек ћемо за пар година бити свесни шта смо постигли. До тада нам остаје да и даље гурамо напред,јер себи увек треба да задајемо нове задатке.
_________________
Quote:
Спремајмо се ми за тренутак када ће они бити заједно и када ће мислити да су најјачи...то је изазов већи од овога!
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 13 May 2012 09:58    Post subject: Reply with quote

Покидали сте јуче, људи! ... лудило!! Доказали сте по ко зна који пут да смо увек "ту" и прави, када треба. Није могла боље да се заврши сезона на Маракани.
Трибина са оним малим заставицама, поред барјака, делује некако већа и шира, још моћније него обично. Прелепо. Остало је све речено већ... Ко није био може само да жали...

Сви на баскет у уторак!! Да и у Пиониру направимо исто овако зезање. Да заживи поново магија Делија и у хали!
Back to top
View user's profile Send private message
Миријево ЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Nov 2010
Posts: 116

PostPosted: 13 May 2012 10:21    Post subject: Reply with quote

medjed wrote:
Вечарас су Делије скупиле новац потребан Делији Ненаду Ћирићу из Зајечара за хитну операцију у Турској !

183 149 дин
11 куна
10 денара

То је нешто више него што је потребно!

Свака част свима који су допринели да се овај износ обезбеди за Делију из Зајечара !

Новац се скупљао на северној и западној трибини !
Идемо даље !


Само бих да кажем нешто у вези хуманитарне помоћи. Делије када видите да иду људи са кесама немојте да сте бахати померите се и ослободите им пут, по правилу оно би требали да пролазе у међуредовима између столица. Јуче на утакмици 16 људи са кесама је прошло у једном реду. Помоћ би била сигурно већа, али ајде да је не кваримо сада кад смо успели да је прикупимо.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop