DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СУБОТА-СВИ НА РАД-УЛАЗ БЕСПЛАТАН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Неми посматра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 40

PostPosted: 12 May 2012 20:49    Post subject: Reply with quote

http://www.delije.net/galerija/11_12/1112_cz_rad_12_spec.jpg слика 12 у већој резолуцији ! Cool
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 12 May 2012 20:51    Post subject: Reply with quote

Громогласно навијање у већем делу утакмице,друго прелеп изглед севера са мањим црвено белим барјацима,одлична бакљада и наравно ремек дело од кореографије,ако неке кореографије волим то су ове попут барјактара и сличне исечене по изгледу,фантастично.Радовце нормално је да нисм чуо,али су били добри,парола им је смор,мислим више то са робијем је смарање,а и ако су хтели нешто требали су лепше да сроче
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 12 May 2012 21:45    Post subject: Reply with quote

Прво пол

http://youtu.be/KcpmBg62i7A
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 12 May 2012 21:51    Post subject: Reply with quote

Нуклеар wrote:

Јел сконтао неко ТВ репортерку у наранџастом маркеру, шетала се ту испод севера у шорцу


Аха... Laughing

Одлично вече. Ово су оне утакмице због којих желиш колико сутра да опет да идеш на стадион. Тако нешто сам и напоменуо пре меча...
Запад, исток, сви који су били на стадиону су после примљеног гола устали и певали публика је твоја... Ти тренуци су нешто што се не заборавља! А све то још добија на тежини када имаш -10 и да ти титула није надомак руке!

А сад среда и меч за који су карте јутрос тешком муком стечене! Куп је наш!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 12 May 2012 21:51    Post subject: Reply with quote

Први клип

Нек се Маракани врате славни дани и радост после трећег гола

Моменат када све три трибине громогласно певају је невероватан!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 12 May 2012 21:53    Post subject: Reply with quote

Скоро 30 000 људи, леп фудбал доле на терену, на трибинама фанатизам. То је Звезда. После Радовог гола прокључала је у свима нама врела Циганска крв, није им било спаса, добро су и прошли са само 3 гола у мрежи. На крају смо поздравили наше шампионе на опроштају од Маракане до следеће сезоне ...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 12 May 2012 22:20    Post subject: Reply with quote

И још једна ствар - неко се питао пре меча колико смо напредовали од пре 3 године и утакмице са истим ривалом када је почела мобилизација. Напредовали смо за једно 10 000 људи минимум ... И Север као трибина је сазрео, то је сада већ тако очигледно. Много више људи осећа трибину и клуб. Али тек смо почели браћо, још много посла је пред нама да би се Маракани вратили славни дани ! Мало да се одморимо сада, па у нова искушења, баскет дерби па финале купа !
Back to top
View user's profile Send private message
Деки РС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Aug 2010
Posts: 604

PostPosted: 12 May 2012 22:29    Post subject: Reply with quote

Браво Делије! Сигурно више људи него што је објављено на семафору, па 'ајде да кажемо неких 30 и више хиљада. Људи су улазили до полувремена, на почетку подигнуте мале заставе које су добро изгледале. Друго полувријеме почиње феноменалном кореографијом. Пароле око ''слике'' потрефиле право у центар. Доказали смо ко су Делије. Примамо гол, а онда креће хаос. ''Публика је твоја'' уз велику лудницу на нашој трибини. Касније и дио запада и истока, на скандирање скините мајице укључује се заједно са нама. Буквално смо онаквим пресингом са све три трибине утерали лопту у гол за 2-1. Пред крај утакмице фина бакљада на нашој трибини. У сезону нову креће... Нема стајања, све је најављено за следећу седмицу!
Back to top
View user's profile Send private message
свиунапад
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Mar 2011
Posts: 132
Location: Багдад

PostPosted: 12 May 2012 22:32    Post subject: Reply with quote

Прави навијачки празник.Могло би много да се пише о овоме,ал је лепше све то доживети.
Бакља која улеће у канту са водом,свака част момку Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 12 May 2012 22:37    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
Први клип

Нек се Маракани врате славни дани и радост после трећег гола

Моменат када све три трибине громогласно певају је невероватан!


Свака теби част Василе на снимцима које правиш али ово треба доживети дефинитивно, како су само грунуле трибине - ух мајко моја ...
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 12 May 2012 22:41    Post subject: Reply with quote

водио неке клинце,па био на Истоку-браћо,не знам да ли сте свесни како је добро отпевана свака пасма,и како добро изгледа трибина гледајући са стране.неко је поменуо да смо напредовали за 10,000 људи у односу на почетак моболизације..то је супер,али ја бих рекао да је много битнији напредак у квалитету,навијачком квалтету-изгледу,песми,понашању на трибини.
Радари-феноманална бакљада.не знам само да ли су неки од њих случајно,по навици Laughing или намерно свратили на Север да узму понеку црвено белу заставицу..
Back to top
View user's profile Send private message
свиунапад
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Mar 2011
Posts: 132
Location: Багдад

PostPosted: 12 May 2012 22:46    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
водио неке клинце,па био на Истоку-браћо,не знам да ли сте свесни како је добро отпевана свака пасма,и како добро изгледа трибина гледајући са стране.неко је поменуо да смо напредовали за 10,000 људи у односу на почетак моболизације..то је супер,али ја бих рекао да је много битнији напредак у квалитету,навијачком квалтету-изгледу,песми,понашању на трибини.
Радари-феноманална бакљада.не знам само да ли су неки од њих случајно,по навици Laughing или намерно свратили на Север да узму понеку црвено белу заставицу..

Свака част за последњу реченицу !
Back to top
View user's profile Send private message
Србија Београ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Apr 2008
Posts: 394

PostPosted: 12 May 2012 22:57    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Зарићка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 May 2012
Posts: 15
Location: Beograd

PostPosted: 12 May 2012 23:09    Post subject: Reply with quote

Не памтим овако добру атмосферу, последњи пут је овако било против Рена! Сад ми је жао што нисам била на трибина, атлетска стаза не пружа исти осећај... мада сам више времена провела гледајући у Север, него радећи оно што треба, односно сликајући меч. Онај ТРАНС је био фантастичан! После Радовог гола? Ау, ја сам и даље под утиском, најежим се кад се сетим само. Нико нема то што има Звезда, НИКО!!! Свака част за кореографију, за транс, за громогласно навијање током целе утакмице, СВАКА ЧАСТ, људи.
_________________
Ја сам Звездаш одавде до сунца,
за Црвену звезду моје срце куца.
Где и када - није ми важно,
за МОЈУ ЗВЕЗДУ увек куца снажно!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 12 May 2012 23:14    Post subject: Reply with quote

Зарићка wrote:
Сад ми је жао што нисам била на трибина

Нема потребе да ти буде много жао! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop