DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Вождовац-СВИ НА СЕВЕР!
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 04 Feb 2024 10:51    Post subject: Звезда-Вождовац-СВИ НА СЕВЕР! Reply with quote

Полако се ближи наставак првенства у фудбалу. Прва утакмица је 10. фебруара на Маракани против Вождовца. Делије ће на овој утакмици покушати да направе навијачки спектакл којо до сада на северу сигурно није виђен, а вероватно ни у ширим оквирима. На време се оглашавамо како би истакли свима навијачима колико је важно доћи на ову утакмицу и пре свега попунити северну трибину. До утакмице ћемо се још пар пута огласити, и до мере, до које је то могуће, мало више упутити о самом спектаклу који се спрема. Зато већ сада упишите 10.2 и спремите се. Овакве ствари се не виђају сваки дан!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 48

PostPosted: 04 Feb 2024 12:56    Post subject: Reply with quote

Ајмо Делије, ово се чекало. Субота, најављују лепо време, да подржимо господина Милоја. Противник који нас је победио у првом делу и то са три постигнута гола, значи има итекако против кога да се игра. Верујем да нас очекује јако узбудљив и занимљив наставак првенства. А сам почетак веома битан, и за нас на трибинама и њима доле на терену.
Ајде да дочекамо Звездино пролеће... Сви на стадион!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Feb 2024 15:17    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/15955/Besplatno-na-prolecnu-premijeru-protiv-Vozdovca
Ово би требало људи да схвате јако озбиљно. Да од страта кренемо са пуном трибином, и са много добрим стварима на трибини а надамо се и на терену. Ко пропусти ову утакмицу, сигурно ће имати за чим да жали.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Салазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2023
Posts: 16

PostPosted: 06 Feb 2024 05:47    Post subject: Reply with quote

Свако ко себе иоле сматра и ко се осјећа навијачем, морао је да пожели стадион и морао је почети да "кризира" за вријеме ове паузе. Ближимо се коначно старту и буђењу раног прољећа... Буди се, устај, мобилиши се, у строј - СВИ НА СТАДИОН! У суботу без лажне скромности очекујем брдо људи преко Дрине у копу, а и на осталим трибинама такође.

ЈУРИШ БРАЋО ПО ДУПЛУ КРУНУ - ИДЕМО ДЕЛИЈЕЕЕЕЕ!
_________________
Stella Rossa di Belgrado!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 07 Feb 2024 00:31    Post subject: Reply with quote

Север се штимује и нема шансе да пева фалш! Сви на Маракану!!!
Важно је много је важно! 40.000 мора да нас буде! 20 степени ће бити!
СПЕКТАКЛ БРЕ! Ајде Београдеее пробуди се
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 07 Feb 2024 18:40    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/gmW8mdDNIk4?si=taqYtTT1gCJ7zPxE
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 08 Feb 2024 11:04    Post subject: Reply with quote

Делије, у суботу спремамо велики изазов на Северу, а кренућемо од кортеа за титулу. Кортео полази од парка преко пута Храма Светог Саве. Скуп ће бити у 14 часова, где ћемо кад се сви скупимо, кренути ка стадиону. Желимо да сви на Северу буду на својим местима бар 45 минута раније, како би се договорили око ствари које ћемо радити на утакмици. Да би све било потпуно позивамо људе да понесу шалове, како би све било још упечатљивије и лепше.
-Скуп у 14ч-Парк преко пута Храма
-Понеси шал
-Уђи на Север бар 45 минута раније и буди део спектакла!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 08 Feb 2024 23:06    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=2B8i2Tza2N4
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Feb 2024 09:17    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=4aNpE45n2eo
https://www.youtube.com/watch?v=HOSICu_NtwM
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 10 Feb 2024 19:31    Post subject: Reply with quote

Јбт шта би ово вечерас?Ја нисам баш сигуран да ли су сви сигурни чему су присуствовали.Ово нема шансе да је икад на некој трибини урађено.И као шлаг на све је моменат кад је отпевано "у свету постоји једно царство" онако како је отпевано.Јесте мало утакмица истрпела због свега,али одужићемо се већ Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Feb 2024 20:47    Post subject: Reply with quote

Сигурно да нема нико ову тежину, а верујем ни овај број слика. По мени, ја не могу да се сетим ичега бољег урађеног на северу од овог данас. Није уопште лако слика оволико наређати и подигнути, вероватно смо помрсили рачуне и неким тамо Мароканцима, али цела идеја око идеологије, то је нешто што не може нико ни да ископира нити можда свако и може да разуме колико је свака слика до једне, "тешка" и "скупа". Да би имали ово од данас, 90 минута кореографије кроз 15 ак садржаја, прво мора свака за себе да има тежину. А овде свака има сама за себе тежину на нашој трибини. Само Фондација Делије је прошле године скупила 301000 евра! Борба за Космет, на жалост у барјацима за покојне другаре имамо и Стефанов, који је свој живот оставио вероватно за једину исправну ствар у животу за коју би могао. Сви наши правци и размишљања, Русија, са 106. заставом, Спартак, Гејт 7, Звезда, Звездаштво..све има своју причу. Звездан Звезданић , па пиротехника и застава ПИРО са крова, која је на северу од почетка 90 их...итд. и на крају, наравно, оно без чега не би ово могли да изведемо, слога и јединство!!! Као кључ свега и последње остављено. А све време на стази "ниче" парола.
Пре утакмице кортео, собзиром да је ово Вождовац, добар број људи. Једино што се сви праве луди шта је писало на пароли и који је барјак ишао напред, што се медија тиче, али добро...видећемо докле ће се правити луди.
Све у свему...нереалан навијачки дан, нешто што се не доживљава често, а са неким својим стажом који имам, усудио би се да кажем да сам можда присуствовао најсадржајнојом и најквалитетнијој навијачкој представи наше трибине. Било је свега наравно, али све на једном месту, на овај начин...ја мислим да нема даље.
Ово је поента ићи на утакмице, бити навијач, да можеш ове слике да дигнеш све и да свака је прича за себе. Ово је изазов извести на трибини колика је наша, због оваквих ствари се креће а и остаје на утакмицама!
Браво Делије, браво север!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паразит_н
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 96

PostPosted: 10 Feb 2024 21:05    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2023-2024/cz_vozdovac
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Запад
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2019
Posts: 11

PostPosted: 10 Feb 2024 21:07    Post subject: Reply with quote

какав је ово доживљај био. Кад се завршила утакмица у себи сам осетио МУК. Нисам знао шта ме је снашло вечерас на стадиону. И даље сам под утиском. Не да нико није ово урадио, него никад нико неће ово ни урадити. Живи били, па видели! Спремити оволико кореографија, поставити их...Па онда подизати их редом, без иједне грешке. И све то са пуно сиболике. Свака кореографија, свака песма је много тога рекла о навијачима Црвене Звезде. И да не заборавим брата са атлетске стазе, мој наклон за његов рад.
Делије, сви ви који читате ово, једна порука- Будите поносни што сте део овога, и немојте да следећа утакмица на Маракани буде траљаво посећена! Да се не лажемо, знамо сви ми да је ова посета била због бесплатног улаза. И немојте дозволити да већ следећи пут кад карта буде 300-400 динара ( говорим за оне који немају пропусницу) трибине буду (не)попуњене како не би никако смеле! Ово пролеће неће бити лако, биће борба за сваку победу, гол...И зато је свако од вас потребан да буде на утакмицама. Немојте само оно "Лако ће они, могу и без мене". И ове године дупла круна мора бити наша, а за то је потребан сваки човек. Имај то на уму!
СВАКО КО ТЕ ВОЛИ САДА ЈЕ СА НАМА ТУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Feb 2024 23:28    Post subject: Reply with quote




















https://www.delije.net/galerija/23_24/2324_cz_vozdovac_92.jpg
[/img]











[img]https://www.delije.net/galerija/23_24/2324_cz_vozdovac_108.jpg
[/img][/img]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Feb 2024 23:44    Post subject: Reply with quote


























Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop