DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 12 Oct 2021 14:49    Post subject: Reply with quote

Laughing
ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 12 Oct 2021 15:50    Post subject: Reply with quote

Mali Boki wrote:
Laughing
ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!


Човек нас лепо мотивише, чудо баш за ову утакмицу и чудо баш му то први пост, а ти се зајебаваш Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 12 Oct 2021 16:02    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Mali Boki wrote:
Laughing
ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!


Човек нас лепо мотивише, чудо баш за ову утакмицу и чудо баш му то први пост, а ти се зајебаваш Rolling Eyes


Неки би рекли да случајности не постоје...
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 12 Oct 2021 18:32    Post subject: Reply with quote

Полако бре можда зна зашто се протестовало Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 13 Oct 2021 02:17    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Mali Boki wrote:
Laughing
ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!


Човек нас лепо мотивише, чудо баш за ову утакмицу и чудо баш му то први пост, а ти се зајебаваш Rolling Eyes


Можда је заборавио шифру за стари налог па направио нови Very Happy
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 13 Oct 2021 09:04    Post subject: Reply with quote

https://sportklub.rs/kosarka/euroleague/kalinic-za-sk-izjava-o-kosovu-lose-protumacena-to-me-boli/


и камен би заплакао... Crying or Very sad
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Rscz123
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2021
Posts: 8

PostPosted: 13 Oct 2021 09:24    Post subject: Reply with quote

Видим да ми се овдје поједини подсмијавају и прозивају због мог претходног уписао. Ја се извињавам ако сам некога увриједио или ако сам нешто погрешно протумачио, нисам упућен толико пошто долазим из Републике Српске па нисам у могућности сваку домаћу утакмицу на Маракани да присуствујем. Само сам написао да бих волео да нас буде што више и ако би ми неко могао одговорити да ли ће коп бити на нивоу 400 као и претходних сезона?
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 13 Oct 2021 09:25    Post subject: Reply with quote

Тако је, коп на нивоу 400!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rscz123
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2021
Posts: 8

PostPosted: 13 Oct 2021 09:30    Post subject: Reply with quote

Хвала Вам на одговору, видимо се сви вечерас, до тада свима све најбоље.
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 15 Oct 2021 11:36    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/Zs3tI7j2zRU
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 15 Oct 2021 14:41    Post subject: Reply with quote

Rscz123 wrote:
Видим да ми се овдје поједини подсмијавају и прозивају због мог претходног уписао. Ја се извињавам ако сам некога увриједио или ако сам нешто погрешно протумачио, нисам упућен толико пошто долазим из Републике Српске па нисам у могућности сваку домаћу утакмицу на Маракани да присуствујем. Само сам написао да бих волео да нас буде што више и ако би ми неко могао одговорити да ли ће коп бити на нивоу 400 као и претходних сезона?


Не бригај бригу, јаране, ѕбог ових београдских мангупа Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
simpatizerPancevo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Nov 2021
Posts: 1

PostPosted: 26 Nov 2021 10:05    Post subject: duh zvezdastva se odnosi samo na fudbalski klub Reply with quote

Ја само да се јавим и да похвалим Делије што су поново кренуле на кошаркашке утакмице. Није исто у хали са њима и без њих.
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 499

PostPosted: 02 Dec 2021 14:45    Post subject: Reply with quote

Био би ред подржати народ у борби против Рио Тинта. Дал паролом,заставом,барјаком,скандирањем није толико битно. Мало смо пасивни последњих година када су друштвене теме у питању,некада смо дизали гласи за много мање ствари...а то је прави дух Звездаштва.
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 02 Dec 2021 14:55    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
Био би ред подржати народ у борби против Рио Тинта. Дал паролом,заставом,барјаком,скандирањем није толико битно. Мало смо пасивни последњих година када су друштвене теме у питању,некада смо дизали гласи за много мање ствари...а то је прави дух Звездаштва.

И урадимо паролу и као исправни смо? Да се оперемо да нам се скину са грбаче? Па неће тако ништа да се ради нити ће било ко са било које стране преко наше трибине да скупља поене. Радићемо ствари када ми мислимо да треба. А то што смо "пасивни" за друштвене теме...тешко да је тако, пре би рекао да смо пасивни за друштвене мреже! То можда сад мало пред изборе пошто нећемо ничију страну да држимо...па ти се чини да је то друштвена тема...иначе је чиста политика са обе стране за које нам се јебе!
Ако и када север буде осетио потребу нешто да каже он ће рећи, ал не да би глумили неку подршку да би рекли ево и они су нешто се огласили...него када се све сабере и одузме и када нико неће да прави будалама људе. Има ту и битнијих ствари него што је тај рио тинто...него о њему се прича а битне ствари падају у запећак. Тако да...ко очекује од севера да се ваља по говнима овим немој да чека то. А рио тинто, видећемо дал ће шта ће и кад ће. Ми смо по страни као трибина и неће бар још увек нико да трчи "пред руду" да би шатро испали исправни. Него ових људи нема када се ради о Косову, нема их за геј параде, нема их за још много ствари...откуд од једном оволика брига за Србију?
Дух Звездаштва је да више никада трибина не буде та која у политику гура нос прва, много смо прошли да би нам се опет исто дешавало.
И север кад крене са нечим то има тежину добру, а то са собом носи све и свашта. Да нас хушкају и раде на шибицу тешко...а ако крене трибина нешто онда иде са тиме до краја. Тако да нема тог ај неку паролу, било шта...да би могао да се оправдам у друштву коме је мозак попијен, да смо и ми ето "исправни"...не иде то тако.
Дуго смо ми сами тумарали по улицама да би ико покушао прстом да упери у нас за било коју тему. Ко то не разуме тај је лабилан човек.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 02 Dec 2021 15:22    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
шумски_коњ wrote:
Био би ред подржати народ у борби против Рио Тинта. Дал паролом,заставом,барјаком,скандирањем није толико битно. Мало смо пасивни последњих година када су друштвене теме у питању,некада смо дизали гласи за много мање ствари...а то је прави дух Звездаштва.

И урадимо паролу и као исправни смо? Да се оперемо да нам се скину са грбаче? Па неће тако ништа да се ради нити ће било ко са било које стране преко наше трибине да скупља поене. Радићемо ствари када ми мислимо да треба. А то што смо "пасивни" за друштвене теме...тешко да је тако, пре би рекао да смо пасивни за друштвене мреже! То можда сад мало пред изборе пошто нећемо ничију страну да држимо...па ти се чини да је то друштвена тема...иначе је чиста политика са обе стране за које нам се јебе!
Ако и када север буде осетио потребу нешто да каже он ће рећи, ал не да би глумили неку подршку да би рекли ево и они су нешто се огласили...него када се све сабере и одузме и када нико неће да прави будалама људе. Има ту и битнијих ствари него што је тај рио тинто...него о њему се прича а битне ствари падају у запећак. Тако да...ко очекује од севера да се ваља по говнима овим немој да чека то. А рио тинто, видећемо дал ће шта ће и кад ће. Ми смо по страни као трибина и неће бар још увек нико да трчи "пред руду" да би шатро испали исправни. Него ових људи нема када се ради о Косову, нема их за геј параде, нема их за још много ствари...откуд од једном оволика брига за Србију?
Дух Звездаштва је да више никада трибина не буде та која у политику гура нос прва, много смо прошли да би нам се опет исто дешавало.
И север кад крене са нечим то има тежину добру, а то са собом носи све и свашта. Да нас хушкају и раде на шибицу тешко...а ако крене трибина нешто онда иде са тиме до краја. Тако да нема тог ај неку паролу, било шта...да би могао да се оправдам у друштву коме је мозак попијен, да смо и ми ето "исправни"...не иде то тако.
Дуго смо ми сами тумарали по улицама да би ико покушао прстом да упери у нас за било коју тему. Ко то не разуме тај је лабилан човек.


У основи, да тема није политички злоупотребљена, и да није ситуација да су за који месец избори, вероватно би се много лакше трибина огласила по том питању јер верујем да се 95 процената људи слаже да је уништавање природних богатстава наше земље једнако лоше као уништавање културе (на пример парола о Народном музеју од пре неколико година). Свакако, људе који одлучују о томе шта ће бити, а шта не на огради или трибини као став, сигурно да притискање од стране свих живих тера само да из ината не каже никад ништа на ту тему.

Много је лоша ситуација што се од навијача Звезде очекује све. Ено ових дана се и од Патријарха очекује да има мишљење о Рио Тинту што је невероватно. Човек због вере ишао у легло непријатеља под панциром малтене, и сад ће неко говорити да је нечији јер неће да се оглашава о теми око које није стручан.

Север како га ја доживљавам је прво навијачка група, а онда и патриотски оријентисана. Све остале теме су може и не мора. И на крају дана, која је релевантност навијачке трибине да се бави екологијом? За то постоје стручњаци и онда нека свако појединачно одлучује да ли ће да протестује, невезано да ли ће на то ићи 15 или 5.000 људи са наше трибине.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 210 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop