DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 22 Apr 2011 23:33    Post subject: Reply with quote

Убацио би овај текст у тему дербија,али ајде може и овде,пребаците га у неку другу тему ако није а ову тему,а тиче се текста Добривоја Бобија Јанковића једног од најбољих спортских новинара које је Србија икада имала,у тексту се помињу многе ствари,али ја бих издвојио онај део који се осврће на наш данашњи недолазак и мислим да је ово један нормалан став,и дефинитивно добра одлука наше трибине да не идемо сутра јер се већ види да овај наш поступак има итекако добар одјек у јавности,и како се мени чини има доста оних који деле наш став,извините само што ће текст бити на латиници:
Nemali broj navijaca Crvene Zvezde,koje nazalost naziva kako ko stigne izjasnjenja je da se fudbal ne igra na Uskrsnju subotu,i da ce bojkotovati derbi.Mladi su to ljudi,ali za razliku od mnogo starijih i najstarijih,koji su zaboravili ili nisu ni ucili da je Srbija bila prava Srbija u svakom pogledu,ugledna evropska drzava s pravoslavnim temeljom i sa punim postovanjem svih gradjana drugih religija koji su u njoj ziveli-oni to znaju.Znaju za ono vreme kada su dosle Jugoslavije u Srbiju,narocito ona iz Jajca,da su svi umeli da cuvaju svoju veru,svi osim velikog dela Srba.Prokleti agitrop je pored mnogo zla,ucio decu da kad vide svestenika kazu:Pop baksuz,Ateisti i neznabozci ugasise toliko slavskih sveca ali nadzive zulumi Crkva Pravoslavna i veci deo naroda.Nazalost osta i mali recidiv "straha" od pravoslavlja u jajackoj Jugoslaviji.Srecom sada je pocelo bolje vreme za duhovno vaspitavanje mladih kako bi odrastali u harmonicne ljude jer i nasa Crkva uci coveka dobrome.Mladima bi mogao biti savet da budu strpljivi u povratku postovanja Uskrsa i ostalih praznika -da cak i ne budu ljuti sto ostatak antihrista ne zna gde mu je crkva ali zna da slavi slobodne dane zarad Uskrsnjeg praznika-i da istraju u svojoj ideli o povratku Srba svojoj pravoslavnoj snazi.A apel odgovornima za kalendar sportskih takmicenja namece se sam po sebi:neka zaobidju fudbal na Uskrsnju suboyu,gradjanski je red.
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 23 Apr 2011 07:08    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
Убацио би овај текст у тему дербија,али ајде може и овде,пребаците га у неку другу тему ако није а ову тему,а тиче се текста Добривоја Бобија Јанковића једног од најбољих спортских новинара које је Србија икада имала,у тексту се помињу многе ствари,али ја бих издвојио онај део који се осврће на наш данашњи недолазак и мислим да је ово један нормалан став,и дефинитивно добра одлука наше трибине да не идемо сутра јер се већ види да овај наш поступак има итекако добар одјек у јавности,и како се мени чини има доста оних који деле наш став,извините само што ће текст бити на латиници:
Nemali broj navijaca Crvene Zvezde,koje nazalost naziva kako ko stigne izjasnjenja je da se fudbal ne igra na Uskrsnju subotu,i da ce bojkotovati derbi.Mladi su to ljudi,ali za razliku od mnogo starijih i najstarijih,koji su zaboravili ili nisu ni ucili da je Srbija bila prava Srbija u svakom pogledu,ugledna evropska drzava s pravoslavnim temeljom i sa punim postovanjem svih gradjana drugih religija koji su u njoj ziveli-oni to znaju.Znaju za ono vreme kada su dosle Jugoslavije u Srbiju,narocito ona iz Jajca,da su svi umeli da cuvaju svoju veru,svi osim velikog dela Srba.Prokleti agitrop je pored mnogo zla,ucio decu da kad vide svestenika kazu:Pop baksuz,Ateisti i neznabozci ugasise toliko slavskih sveca ali nadzive zulumi Crkva Pravoslavna i veci deo naroda.Nazalost osta i mali recidiv "straha" od pravoslavlja u jajackoj Jugoslaviji.Srecom sada je pocelo bolje vreme za duhovno vaspitavanje mladih kako bi odrastali u harmonicne ljude jer i nasa Crkva uci coveka dobrome.Mladima bi mogao biti savet da budu strpljivi u povratku postovanja Uskrsa i ostalih praznika -da cak i ne budu ljuti sto ostatak antihrista ne zna gde mu je crkva ali zna da slavi slobodne dane zarad Uskrsnjeg praznika-i da istraju u svojoj ideli o povratku Srba svojoj pravoslavnoj snazi.A apel odgovornima za kalendar sportskih takmicenja namece se sam po sebi:neka zaobidju fudbal na Uskrsnju suboyu,gradjanski je red.

Да не реметимо топик али ипак морам да додам на ову тему још једну реченицу, Будимо људи пре свега, а да се по ФСС угледамо на енглезе, немце и французе, који су нашу земљу за време Ускрса у више наврата (!) бомбардовали и за време истих дешавања играли фудбалске утакмице, мислим да би се сваком нормалном човеку то згадило! А ми као хулигани треба да ћутимо и пратимо еуропске трендове... Па нисмо толики Мазохисти! Мир Божји браћо моја...
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
КЕЖУАЛ
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Jan 2010
Posts: 204
Location: Увек са тобом...

PostPosted: 23 Apr 2011 10:53    Post subject: Reply with quote

Фансте wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=Vn2-PGyV3zw


Фансте мајсторе свака част на овоме! Клип за све генерације, за образовање бре!
Back to top
View user's profile Send private message
КЕЖУАЛ
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Jan 2010
Posts: 204
Location: Увек са тобом...

PostPosted: 23 Apr 2011 18:37    Post subject: Reply with quote

Неће нас сломити овај пораз! И снове кад не оствариш, не могу да те не волим! Идемо Делије још шест кола, јаче него икад да испратимо до краја сезону! Тек сада не одустајемо!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 23 Apr 2011 18:41    Post subject: Reply with quote

Тешко јесте, срце се кида али глава горе браћо. Идемо даље Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Делија_М
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Nov 2008
Posts: 158
Location: Црвено-бели град

PostPosted: 23 Apr 2011 18:44    Post subject: Reply with quote

...када губиш,кад је лоше ,Север те не оставља!
_________________
ЗВЕЗДА,СРБИЈА,НИКАД ЕВРО-УНИЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 Apr 2011 18:46    Post subject: Reply with quote

Побрисали смо коментаре ових чудака који се појављују ко печурке после кише кад се нешто догоди овако.И то ћемо радити у будуће јер то нису меродавни коментари нити било чије јавно мњење да би толерисали.Незадовољних ће увек бити штагод да се уради,не може се свима угодити.
Е сад да се вратимо на данашња дешавања.Прво да се захвалим у име групе свим Делијама,на ЈЕДИНСТВУ које је исказано данас!Оваква слога се не виђа често,а поготову не у овој земљи!Свака част и свим групама изузев једне,које су испоштовале овај празник.Показали су своју вољу да се нешто промени на боље,да поштују своју земљу,да имају жељу да буду добри људи...свака част!
Делије,пораз боли много,поготову после оваквих околности,али знали смо у шта се упуштамо и који је ризик.Једноставно све се сабрало и одузело и ми преко нас самих нисмо смели а ни хтели да пређемо.Цену можда плаћамо сад због тога,али циљ је много велик...а можда и не плаћамо.Ко каже да би победили са нама?Замислите да смо дошли и да смо изгубили?На шта би тек то личило?Погазили оно за шта се толико залажемо и још изгубили???Прие шта би било кад би било не треба да причамо.Већ смо рекли да смо давали подршке када можда и нису заслужили,да смо били ту у свим околностима....ово је једноставно било "више од игре" и успели смо да скапирамо то и зато треба да будемо поносни!!!
Титула је изгубљена а можда и није,али све једно наша игра на терену обећава.Долазе нови дани,ја мислим НАШИ ДАНИ!И да то никако не могу да избегну ови што се провлаче већ две године!Стрпљиво само Делије,ми нашу љубав настављамо да показујемо у наредних 6 кола!И још јаче и још више...јер Звезда није само успех на терену.И оно данас је била Звезда,оно данас је била реакција...оно данас је нешто што нас чини да будемо око нашег клуба!Празна трибина нас разликује,наша слога,наша жртва...Све је то Звезда и немој да тугујете много јер урадили смо праву ствар!!!!
ТЕК САД НЕ ОДУСТАЈЕМО!!!СВИ НА СТАДИОН!!!ДА ПОКАЖЕМО ШТА ЈЕ ЉУБАВ ПРЕМА КЛУБУ!!!ЈОШ ЈЕДНОМ СВАКА ЧАСТ ДЕЛИЈЕ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mr nono
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Feb 2010
Posts: 157

PostPosted: 23 Apr 2011 18:49    Post subject: Reply with quote

Главе горе браћо, сада мора да нас буде више него икада

А свима онима који су на јесен пљували, па када је дошао Просинечки дошао хвалили, а сада одједном све сваљују на нас... не бих да се изразим да не бих добио бан због таквих

Ја ћу бити сутра на Северу сутра, за два дана у Чачку, ДА ЛИ ЋЕШ БИТИ ТИ, који од Звезде очекује да после 4 месеца под Просинечким игра као Барселона, то што он има идеју и види се да зна, не значи да од оних који су раније играли може да направи нешто, победе су долазиле, и биће их, биће их и у дербију, ово је време када треба да будемо уз клуб,а не међусобно као они преко пута да се свађамо !

Ајде браћо, ајде Делије !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 23 Apr 2011 19:28    Post subject: Reply with quote

Има да се обесим.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 23 Apr 2011 19:29    Post subject: Reply with quote

ма титуле дођу и прођу. победе и порази такође. једино што остаје јесте образ, а образ нема цену. свака част целој трибини на борби за исправну ствар!
Back to top
View user's profile Send private message
Фараон
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 151

PostPosted: 23 Apr 2011 19:35    Post subject: Reply with quote

Ми смо Звездини,то нам је у крви,
ми смо најбољи,и кад нисмо први!
НЕМА НАЗАД!
Back to top
View user's profile Send private message
Мотка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Nov 2008
Posts: 52

PostPosted: 23 Apr 2011 19:35    Post subject: Reply with quote

нема предаје wrote:
ма титуле дођу и прођу. победе и порази такође. једино што остаје јесте образ, а образ нема цену. свака част целој трибини на борби за исправну ствар!

Е ово је суштина свега браћо Звездаши!
Back to top
View user's profile Send private message
serbogreek
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Oct 2007
Posts: 23
Location: !!!ЧБЕ брее!!!

PostPosted: 23 Apr 2011 19:38    Post subject: Reply with quote

Браћо, било какав резултат да је испао у сваком случају смо ми победили! па зар није ни Цар Лазар изгубио борбу земаљску против јаничара, ал зато наградио царство небеско и дао главу за Веру нашу! Они су показали шта су и ми смо то показали са тиме што нисмо долазили!
_________________
СА ВЕРОМ У БОГА, ЗА КЛУБ КРАЉА И ОТАЏБИНУ!
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!
ΑΔΕΛΦΙΑ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ! 8.2.81!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 Apr 2011 19:47    Post subject: Reply with quote

Делије не треба да прерасту у трибину где ће да се тек тако олако каже..резултати дођу и прођу...ми смо трибина која жели резултате и титуле и то тражимо од нашег клуба!
Ипак,и када то изостане,знамо зашто смо ту у сваком моменту!То је наша предност и наша врлина која сада треба да дође до изражаја!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 23 Apr 2011 19:54    Post subject: Reply with quote

Момцима и а посебно Робију не могу ништа да замерим,јер мислим да је он у Звезду донео много добрих идеја,овај дерби нисмо добили а могли смо,јбг не иде све како хоћемо,али треба остати поносан и корачати даље,има још 6 кола ми смо ту да дајемо максималну подршку екипи,е сад ако којим случајем се докопамо титуле,свака част,ако не па боже мој није смак света,углавном мени је најбитније што се тиче ове сезоне да смо добили тренера који има идеју и ако га клуб испрати како треба у летњем прелазном року,десиће се много добре ствари,следећи су Џомбини голубари,ту не смемо посустати МИ на трибини,јер играти после оваквог пораза ће бити испражњени и деморалисани,МИ ДЕЛИЈЕ смо ти који их морамо носити до победа!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop