DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 11 Jul 2023 11:39    Post subject: Reply with quote

Ај бре престаните да кукумачете идите на фб па пишите коментаре на ДДПЗ.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 11 Jul 2023 12:12    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/aBwgnI0Ew-w

Пре тачно годину дана. Знаш оно кад једном научиш да возиш бицикл то се не заборавља.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 13 Jul 2023 12:11    Post subject: Reply with quote

100 пута браво за текст на телеграм каналу!!!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 15 Jul 2023 15:59    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
100 пута браво за текст на телеграм каналу!!!


Браво!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 15 Jul 2023 20:12    Post subject: Reply with quote

Дух звездаштва је и да се Николи Миротићу скандира кад год га видимо,ГДЕ ГОД да игра следеће сезоне..ма за Север не бринем,брине ме "звездашка јавност"
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 16 Jul 2023 00:05    Post subject: Reply with quote

Тако је брате Боб. Баш сам то хтео да поменем. Велики је Никола пре свега човек па онда и патриота. Небројено пута је хуманитарно помагао и да се зна и да се не зна. Људина. Све то па тек онда велики кошаркаш. Све је то много веће од Звезде партизана и јебеног ривалства мржње итд. Ми сигурно нећемо пасти на испиту а Звездаши, симпатизери, Аба лига паљевине исти они Човићеви који су нам звиждали кад смо терали Омића кад га је довео у минут до 12 вероватно хоће али свакако треба пуно причати о овој теми пре првог дербија ако Никола оде у партизан. Можда будемо успели допрети и до таквих.
Ону плакету Звездаш године је и добио баш из свог доброчинства не због поена и скокова сигурно. Човек је тад лепо одреаговао рекао да му је то најдража награда.
Примао је и ордења. Негде сам видео снимак где као момак каже да је навијао за партизан ако је тако нек иде тамо ако се тако договорио и то је то.
Играо је и у Реалу па сад игра у Барси. Шта год било отишао тамо или не он је човек који заслужује увек аплауз са обе стране.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 16 Jul 2023 00:11    Post subject: Reply with quote

И то не било какво ордење већ Орден Св.Саве првог реда. Немој само да људима медији и ова кошаркашка пијаца помуте разум. Ништа важније није од чистог образа. Други нек се стиде. Ми будимо шмекери. Нека победи бољи!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 16 Jul 2023 05:28    Post subject: Reply with quote

Никола Миротић је ван спорта пут којим треба да ходамо. А и у спорту је велики човек,Х пута нам је затрпавао кош поенима,један једини ружан гест није направио. Али ово више у кошарци није здрава мржња,ово превазилази све границе.Кад и како се дошло до овог не знам,али ова тема Дух Звездаштва може помоћи да бар мало исправљамо ствари. Па се можда вратимо на неку здравију причу.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 16 Jul 2023 07:04    Post subject: Reply with quote

Човек је направио избор иако је знао ко је са које стране. Нико нема ни једну ружну реч да каже о њему...али када крене утакмица...видећемо, много зависи од њега, мада по ономе што слушам око себе, и од нас ће да зависи. Разочарали су се људи једноставно, али докле год може треба избегавати нешто му спочитавати. Али, то место где је отишао само од себе ће направити свој прирордан ток....на жалост, и мислим да ће ове приче пасти у воду први пут када закуца и окрене се случајно ка нама или тако нешто. Игра се кошарка даље, мени је ово мотив више да долазим баш и да гурам наш клуб даље да побеђује. Па кад дођу они са све Миротићем, да зажали што је отишао код њих али од грмљавине наше, не вређања.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 16 Jul 2023 07:35    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Па кад дођу они са све Миротићем, да зажали што је отишао код њих али од грмљавине наше, не вређања.

Е то. Али знајући масу са Аба лиге не би ме чудило да му се посвете неке песме од којих ћемо опет доживљавати трансфер блама слушајући. Онај дерби у ЕЛ у Пиониру је путоказ како прави дерби изгледа,има мржње али оне здраве,навијачке. А не да излазимо опет из навијачких оквира за рад неких победа и тренутних успеха. А имали смо прилике прошлих година да гледамо свашта на кошарци кад нисмо у хали. На крају крајева,он још није ни потписао за њих нити се ишта званично зна,медији нагађају.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 16 Jul 2023 07:35    Post subject: Reply with quote

Сви смо разочарани некако и да нисам Звездаш већ реални посматрач са стране увек је нагињао ка нама некако никад не би рекао да може да се споји са овима. И клинац му је носио Звездин дрес па нисам му га ја обукао сигурно. Ал кажем опет кад су се десили Спанулис и Слукас ништа ме више не чуди. Не знам ето.
Нема човек Евролигу можда му је Румениге обећао само кривудав ће му пут бити до тога јако.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 16 Jul 2023 07:42    Post subject: Reply with quote

https://www.novosti.rs/c/sport/kosarka/1034116/nikola-mirotic-jednim-potezom-raspalio-mastu-navijaca-crvene-zvezde

Ови су изгледа обрнути Ђоковићи.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 16 Jul 2023 08:27    Post subject: Reply with quote

Јебеш спорт без овога. Сад је још већи изазов још већа драж добити их! И у фудбалу на европској сцени и у кошарци...биће више него занимљиво. Нека се купују сезонске ово ће бити сигурно јако занимљива спортска година!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Jul 2023 07:02    Post subject: Reply with quote

Code:
https://dalmatinskiportal.hr/sport/video-piksi-odgovorio-na-pitanje-je-li-veci-klub-hajduk-ili-dinamo/175077

https://www.youtube.com/watch?v=_IMG9S1uWeg
Наш тренер репрезентације и легенда Јапана у емотивном обраћању.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
димитрије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Dec 2021
Posts: 16

PostPosted: 18 Jul 2023 10:35    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3716057-falio-mi-je-samo-taj-jedan-minut-sa-sinisom-stankovic-o-mihajlovicu-zvezdi-pogibiji-u-sampdoriji


Са друге стране, пример за све бивше играче и легенде како треба да се опходе према клубу без обзира на све лепе и ружне тренутке које су доживели у њему.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 229 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop