DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА-ЗВЕЗДА-БСК!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Опуштени
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2010
Posts: 863
Location: Нови Београд

PostPosted: 20 Mar 2011 23:40    Post subject: Reply with quote

Фотографије:
http://www.oaza.rs/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=696#
Back to top
View user's profile Send private message
Маркони
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Feb 2009
Posts: 54

PostPosted: 21 Mar 2011 00:06    Post subject: Reply with quote

Један од тренутака који се памте цео живот, кад смо први пут скочили уз Кад тешко је, свака част оном ко је бацио удар, пуко је у правом тренутку!
Него шта је писало на информатору, није нико делио на последњем улазу до истока а нисам могао да нађем неки сув па да прочитам?
И чини ми се да смо сад боље певали него кад нас је било 10000. Ал и иначе некако су ми најбоље ове утакмице кад пада киша, добро навијање је загарантовано!
_________________
ПРАВДА за Уроша!!!
Back to top
View user's profile Send private message
miljakovcanin
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Nov 2010
Posts: 60

PostPosted: 21 Mar 2011 00:32    Post subject: Reply with quote

Писало је о певању,зениту,ивањици,хуманитарној акцији и речи нове песме,да се врате дани.не знам дал је неко овде напиасо то већ или на форуму кафеа,побркало ми се.надам се да се не подељени информатори не бацају,него чувају за конфете.Иначе свако ко закасни,увек се на штанду оставе не подељени информатори.

иде зенит,а следећа утакмица је у ивањици.кренути са сакупљањем пара,другова,две недеље има свако од нас,битна је утакмица,после ње иде дерби,тако да треба почети припреме што пре
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Mar 2011 00:40    Post subject: Reply with quote

Овако се одржава трибина и наш клуб...данас смо показали добар менталитет.Може све то много боље,али није лоше што смо се проверили мало чисто да видимо где смо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dare
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Oct 2009
Posts: 328

PostPosted: 21 Mar 2011 01:46    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=c-seldEAFFA
Back to top
View user's profile Send private message
PsihoDelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 May 2010
Posts: 42
Location: у зикри

PostPosted: 21 Mar 2011 03:02    Post subject: Reply with quote

Ево и снимка са кафе-а

http://www.youtube.com/watch?v=_BUop7VXIZQ
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Ha6nXjLKmU&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 21 Mar 2011 06:30    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Овако се одржава трибина и наш клуб...данас смо показали добар менталитет.Може све то много боље,али није лоше што смо се проверили мало чисто да видимо где смо!


Ако се погледа колико је мало људи било на западу и истоку цифра не Северу је добра, то јест реална. Дајте ми један коп у Европи који пева 90 минута и где има 7 сома и да је то испод просека? Још је у питању БСК? (помињем БСК јер неке друге европске трибине су пуне јер доле играју најбољи клубови Европе) Певало се лакше и боље него кад је ту преко 10 сома и на овој утакмици није било проблема око којих се највише прича. И то је управо оно због чега је битно да се тих 3000 пресели на неку другу трибину. Тај број на Северу ће расти али правих - било би много ефектније по Север јер да је неко први пут био јуче видео је како треба да буде. Тако би требало да буде увек.

Велика је ствар и да се навија без разгласа, а избор песама је био одличан.

Мислим да су то кључне ствари квалитет копа и избор песама, а то ова утакмица показује. Резултати клуба и маркетинг клуба нек пуни трибине за седење. А ми ћемо више помоћи клубу ако будемо певали ко јуче и изгледали као јуче - као екипа.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 Mar 2011 07:13    Post subject: Reply with quote

Први видео од мене. Касније ће бити још.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Mar 2011 07:23    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
Генералштаб wrote:
Овако се одржава трибина и наш клуб...данас смо показали добар менталитет.Може све то много боље,али није лоше што смо се проверили мало чисто да видимо где смо!


Ако се погледа колико је мало људи било на западу и истоку цифра не Северу је добра, то јест реална. Дајте ми један коп у Европи који пева 90 минута и где има 7 сома и да је то испод просека? Још је у питању БСК? (помињем БСК јер неке друге европске трибине су пуне јер доле играју најбољи клубови Европе) Певало се лакше и боље него кад је ту преко 10 сома и на овој утакмици није било проблема око којих се највише прича. И то је управо оно због чега је битно да се тих 3000 пресели на неку другу трибину. Тај број на Северу ће расти али правих - било би много ефектније по Север јер да је неко први пут био јуче видео је како треба да буде. Тако би требало да буде увек.

Велика је ствар и да се навија без разгласа, а избор песама је био одличан.

Мислим да су то кључне ствари квалитет копа и избор песама, а то ова утакмица показује. Резултати клуба и маркетинг клуба нек пуни трибине за седење. А ми ћемо више помоћи клубу ако будемо певали ко јуче и изгледали као јуче - као екипа.

Оно јуче је била провера...када све најгоре набацаш у један дан...како и колико добро можемо да изгурамо ту утакмицу.Мислим да смо је одлично изгурали!А такође мислим да да је просек људи на северу већи него што је то јуче било!Фалило је још можда 1000-2000 људи да кажемо...не треба нам више,и то је оно на чему требамо сад да радимо...да под овим околоностима имамо за толико више људи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Mar 2011 07:54    Post subject: Reply with quote

Прва категорија је која долази када се слави и пије(то су они што их виђамо на прославама титула и већим европским утакмицама),друга категорија су они који се надају али када крене низбрдо врло лако нестану(то су они са смедерева и инђије) и трећа категорија...она најбоља су људи од јуче,који су ту шта год да се деси!Сад треба да радимо на томе да од друге категорије што више људи пребацимо у трећу!То нам је посао...очигледано је да док шансе постоје и док се нешто слави ми имамо пуну трибину,али јучерашња утакмица нам је показала да ипак није посао готов!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Увек Са Тобом
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Nov 2009
Posts: 220
Location: ЈКРА

PostPosted: 21 Mar 2011 08:02    Post subject: Reply with quote

Синоћ по мени добро издање, свега је било! Корео објаснила-ДОВИЂЕЊА!!! Имало је доста људи,углавном млађих и скроз сам се позитивно изненадио како су се понашали када нису знали речи песама, стрпљиво су одслушали како остатак трибине пева па су онда и они полако кренули! Хоћу да кажем да није било мумлања,и погрешних речи (ТЕБЕ ЋЕ-СЕВЕР ЋЕ), јер обично се дешава супротно!
СВАКА ЧАСТ СВАКОМЕ КО ЈЕ СИНОЋ БИО ДЕО СЕВЕРА!

УШЛО У КРВ И ДОВИЂЕЊА! Razz
_________________
5 и 5
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле Крејзи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jan 2011
Posts: 28
Location: И на Марсу ако треба!

PostPosted: 21 Mar 2011 08:03    Post subject: Reply with quote

Ух каква лудница! Данас је било највише оних правих Делија, они из тзв. треће категорије. Навијање је било одлично. Али највећа срамота је била пре почетка текме, кад је....--... буквално молио оне до запада и оне до истока да пређу ка копу и споје се са нама. Плаше се људи кише! Embarassed
_________________
НАВИЈАЈ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Mar 2011 08:29    Post subject: Reply with quote

Ђоле Крејзи wrote:
Али највећа срамота је била пре почетка текме, кад је....--... буквално молио оне до запада и оне до истока да пређу ка копу и споје се са нама. Плаше се људи кише! Embarassed

НИје то срамота,знамо шта имамо по ободима трибине,није ово ништа ново.Једино ново може да буде то што су ипак сви испоштовали све до максимума...јесте све то ишло мало теже,али то је очекивано било са тим људима.Ипак,хвала им, због њих је све успело овај пут!
А успут су видели и да међу нама нико не уједа...тако да надам се да је ово корак ка бољој сарадњи копа и бокова трибине Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 21 Mar 2011 08:41    Post subject: Reply with quote

Црвена и бела крвна зрнца,крвна група ЦЗБГ

Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 21 Mar 2011 08:51    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
УлтрасЛондон wrote:
Генералштаб wrote:
Овако се одржава трибина и наш клуб...данас смо показали добар менталитет.Може све то много боље,али није лоше што смо се проверили мало чисто да видимо где смо!


Ако се погледа колико је мало људи било на западу и истоку цифра не Северу је добра, то јест реална. Дајте ми један коп у Европи који пева 90 минута и где има 7 сома и да је то испод просека? Још је у питању БСК? (помињем БСК јер неке друге европске трибине су пуне јер доле играју најбољи клубови Европе) Певало се лакше и боље него кад је ту преко 10 сома и на овој утакмици није било проблема око којих се највише прича. И то је управо оно због чега је битно да се тих 3000 пресели на неку другу трибину. Тај број на Северу ће расти али правих - било би много ефектније по Север јер да је неко први пут био јуче видео је како треба да буде. Тако би требало да буде увек.

Велика је ствар и да се навија без разгласа, а избор песама је био одличан.

Мислим да су то кључне ствари квалитет копа и избор песама, а то ова утакмица показује. Резултати клуба и маркетинг клуба нек пуни трибине за седење. А ми ћемо више помоћи клубу ако будемо певали ко јуче и изгледали као јуче - као екипа.

Оно јуче је била провера...када све најгоре набацаш у један дан...како и колико добро можемо да изгурамо ту утакмицу.Мислим да смо је одлично изгурали!А такође мислим да да је просек људи на северу већи него што је то јуче било!Фалило је још можда 1000-2000 људи да кажемо...не треба нам више,и то је оно на чему требамо сад да радимо...да под овим околоностима имамо за толико више људи!


А међу тих 1000-2000 су углавном они из унутрашњости који су оправдано изостали јер су се истрошили за дерби и само за њих има оправдања, то су људи којима се дивим, али Београд је некако и даље размажен. И синоћ је било људи из Ниша, Новог Сада и још неких градова, не могу да поверујем да ове људе из Бг-а није повукао ни кикс комшија. Свакако много лепо вече и ко што неко рече позитивни утисак је много јачи од оног негативног. Браво ДЕЛИЈЕ!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop