DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА-ЗВЕЗДА-БСК!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Србија Београ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Apr 2008
Posts: 394

PostPosted: 20 Mar 2011 21:29    Post subject: Reply with quote



Преузето са кафе-а :
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2010-2011/CZ_bsk%20borca
Back to top
View user's profile Send private message
Опуштени
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2010
Posts: 863
Location: Нови Београд

PostPosted: 20 Mar 2011 21:37    Post subject: Reply with quote

Данашња утакмица би могла да се ( углавном ) узме као право мерило колика је заиста бројност северне трибине без обзира на временске прилике или резултате у претходним утакмицама. Квалитет навијања у другом полувремену је свакако био бољи него у првом, можда је томе допринела и кореографија праћена одлично пиротехником. Некако сам ја стекао утисак да је то разбудило људе и да их је натерало на гласније и доследније навијање у другом полувремену. Данас је недостајало и редовних ( наших ) људи, а приметан је био и велики број школараца у првим редовима што ми се баш и није допало. Наравно, сјајно је што су ту да навијају за Звезду и то што су од малих ногу заражени "болешћу којој нема лека", али некако мислим да им ту и није место. Све у свему, много више је позитивних утисака са данашње утакмице него негативних. На добром смо путу - то је сигурно.
Back to top
View user's profile Send private message
Београд
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2010
Posts: 12

PostPosted: 20 Mar 2011 21:45    Post subject: Reply with quote

Искрено очекивао сам мање људи због језивог времена, али не оболико мање па људи зар смо од шећера? Мада добро капирам да је некима било боље да блеје на фејсбуку и да гледају од куће да се не би прехладили! срамота за фејсбук генерацију!!

а ми који смо били објаснили смо.

сад 23. па пауза па идемо у Ивањицу!!

ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 20 Mar 2011 21:47    Post subject: Reply with quote

можда је ово "ушло у крв и довиђења" требало да се "искористи" за неку већу утакмицу и бољу кореографију..
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 20 Mar 2011 21:48    Post subject: Reply with quote

Добра је кореграфија,слова су одлична,само је фалило људи код слова Г,али добро,све у свему мени је ова лепша него ајмо ајде....још парола доле Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 20 Mar 2011 21:55    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Ја нисам видео,јел то опет била прекинута утакмица?

Да, али без потребе наравно...вероватно да би опет некога натерали да нам лупа неке казне...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Alexa_1992
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 50

PostPosted: 20 Mar 2011 21:56    Post subject: Reply with quote

ultrazonfaultrazonfa wrote:
можда је ово "ушло у крв и довиђења" требало да се "искористи" за неку већу утакмицу и бољу кореографију..


Не, боље овако. Јер је ово правих 7000 људи којима је стварно ушло у крв Wink
_________________
'У срећи се не треба гордити, као ни у несрећи очајавати..., и увек треба волети Црвену Звезду!'' ( Љуба Тадић )
Back to top
View user's profile Send private message
Balaclava
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Jan 2011
Posts: 110
Location: Доњи дом

PostPosted: 20 Mar 2011 22:14    Post subject: Reply with quote

Овакве утакмице и само време показују ко је прави, ко има прави навијачки менталитет, а ко не.
А евровизија... савршена! Cool
_________________
Миланко Рашковић
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 20 Mar 2011 22:15    Post subject: Reply with quote

Добро навијање вечерас, доказала се она стара - квалитет испред квантитета (мада је и вечерас био одређени проценат симпатизера али занемарљиво), имамо добре темеље за даље, али не могу да схватим те људе који су нпр били против Инђије радним даном, а да их данас нема и да због њих не успе у потпуности кореографија!? контам да је дерби финансијски исцрпео многе,али није то неко оправдање за домаћу утакмицу, у сваком случају својим недоласком су допринели томе да ми навијамо за нашу душу, евровизија за 10, разглас нам не треба осим за обраћање у вези кореографије кад наши "другари" буду дошли на следеће утакмице, једва чекам клип.
Подхитно направити састанак са руководећима из клуба и предложити нека боља решења за цене карата за исток и запад да се напокон решимо оних које треба молити да приђу да би се подигли најлони...
"Да се врате дани" пред крај је одлично отпевана, песма која је свима ушла у срце.
Оно обраћање преко летака вечерас боље би било да се оставило за дерби 6.априла и саму утакмицу са Зенитом када ће наши "другари" са трибине поново да се појаве.
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 20 Mar 2011 22:31    Post subject: Reply with quote

Неколико фотографија.
Back to top
View user's profile Send private message
Београд
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2010
Posts: 12

PostPosted: 20 Mar 2011 22:34    Post subject: Reply with quote

Kordunas wrote:
контам да је дерби финансијски исцрпео многе,али није то неко оправдање за домаћу утакмицу, у сваком случају својим недоласком су допринели томе да ми навијамо за нашу душу, евровизија за 10, разглас нам не треба осим за обраћање у вези кореографије кад наши "другари" буду дошли на следеће утакмице, једва чекам клип.
Подхитно направити састанак са руководећима из клуба и предложити нека боља решења за цене карата за исток и запад да се напокон решимо оних које треба молити да приђу да би се подигли најлони...
"Да се врате дани" пред крај је одлично отпевана, песма која је свима ушла у срце.
Оно обраћање преко летака вечерас боље би било да се оставило за дерби 6.априла и саму утакмицу са Зенитом када ће наши "другари" са трибине поново да се појаве.


Буквално кад наши другари буду дошли. Уопште нисам хтео раније ништа да причам због мобилилизације, али реално КВАЛИТЕТ треба да буде испред КВАНТИТЕТА! Мада нећу да грешим душу доста је сигурно људи било оправдано одсутних, али остали што седе на фејсбуку треба да иди на запад или исток а не на север!

Извињавам се свима који не мисле тако али ме баш ти ликови нервирају опасно!

ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!!
Back to top
View user's profile Send private message
Alexa_1992
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 50

PostPosted: 20 Mar 2011 22:52    Post subject: Reply with quote

И мене исто, ајде ови што дођу и стану у ћошак и певају како кад, ал ови што дођу у коп и онда 30мин причају како лоше играмо, 30 мин ћуте и остало навијају..
_________________
'У срећи се не треба гордити, као ни у несрећи очајавати..., и увек треба волети Црвену Звезду!'' ( Љуба Тадић )
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 20 Mar 2011 22:55    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Мајор Гаврило
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 206

PostPosted: 20 Mar 2011 23:05    Post subject: Reply with quote

Тамам стаде "Г".У винклу!

Солидно прво,одлично друго полувреме.Не знам да ли сте приметили али ми сваког пута када запевамо "на целом свету ми је све" дајемо гол. Smile

Ова киша је Богом дана да се уради један пресек и сагледа право стање ствари.Прошле сезоне у сличним условима против ОФК-е у купу је било 3.000 више али мислим да је север тада био у истом броју као и вечерас.Сада су исток и запад заказали.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 20 Mar 2011 23:15    Post subject: Reply with quote

Иначе вечерас свега на трибини,ролнице,гомила папирића и чак по која упаљена новина 60 годишњица Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop