DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА-ЗВЕЗДА-БСК!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Mar 2011 11:23    Post subject: Reply with quote

Сад да се покаже да нисмо размажена публика,и такође да својом бројношћу ставимо до знања и управи и играчима шта се очекује од њих!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Mar 2011 11:33    Post subject: Reply with quote

Ово је права утакмица где се показује НАВИЈАЧКИ МЕНТАЛИТЕТ наше трибине!!!АЈде да видимо колико имамо ПРАВИХ који осећају КАД ТЕШКО ЈЕ шта треба да се ради! Ја се надам ни један мање од прве 3 утакмице на Маракани!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Stari
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Aug 2010
Posts: 82
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 18 Mar 2011 12:32    Post subject: Reply with quote

"Ко изда - пизда" ! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 18 Mar 2011 12:54    Post subject: Reply with quote

Ма не бринем се ја за Север, Север је поприлично сазрео што се макар бројности тиче, али ће се дефинитивно посета на истоку и западу смањити, зна се шта ту публику доводи на стадион...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 18 Mar 2011 12:56    Post subject: Reply with quote

Онај ко у недељу не додје на Маракану због последњег пораза нашег вољеног клуба, боље да никад више не додје, ма боље да никад није ни долазио.
Горим од жеље да видим колико ће нас бити и свестан сам, колико год да нас буде, добро је, јер је то реалан пресек колико заиста има правих Звездаша, а колико помодара.
"Док срце куца у нама, ти Звездо ниси сама"!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Mar 2011 12:59    Post subject: Reply with quote

Не иде нам у прилог ни време за викенд ни утакмица коју смо одиграли у среду...али то су толико смешне ствари за једног правог навијача да би морали сад да покажемо нашу величину и да преломимо на квалитетну причу!И север је од крви и меса и зато и мора да се напомене да трибина мора бити пуна!Ипак,не смемо се препуштати реченици...ма за север ја не бринем...треба да бринемо о свему,па и о северу, јер знамо какве људе имамо!Довољно је само мало да се човек улењи после овога и већ ће се то осетити...а после ће му бити жао када буде видео луднцу коју ћемо направити у недељу Very Happy ...зато је најбоље већ сада продрмати све и ставити им до знања да је недеља дан за нову победу нашег клуба,за нови спектакл са наше трибине!
Да не буде после....ех да сам знао дошао би!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Опуштени
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2010
Posts: 863
Location: Нови Београд

PostPosted: 18 Mar 2011 15:21    Post subject: Reply with quote

Екстремно важна утакмица у недељу и за наш вољени клуб и за нашу трибину. За фудбалере је важна да би повратили самопоуздање и да би се реванширали БСК Борчи за шокантан пораз који су нам нанели у финишу прошлог Првенства на празној Маракани, а за нас као трибину да докажемо себи самима да одлична бројност у 2011. години није плод никаквих околности, већ једне здраве Звездашке атмосфере. Немамо ми чаробњаке на терену, тако да наше бодрење са трибина често може да има и пресудну улогу на резултат. Верујем да ћемо сви ми бити на висини задатка и да ћемо у добром расположењу дочекати паузу од 13 дана до следеће такмичарске утакмице ( Ивањица 2. априла ). ИДЕМО ДЕЛИЈЕ, ДО ТИТУЛЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 18 Mar 2011 16:46    Post subject: Reply with quote

Опуштени wrote:
шокантан пораз


Шокантан штелингер. Very Happy

СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Mar 2011 23:30    Post subject: Reply with quote

Највероватније ће се наставити и даље са не коришћењем разгласа.То је мотив више да сви који ово прочитају, дођу на стадион са тим сазнањем да морају да се потруде много више овај пут како би направили корак напред ка бољем и квалитетнијем навијању!Од сваког од нас зависи како ће север навијати!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 19 Mar 2011 00:07    Post subject: Reply with quote

Не постоји гори осећај после пораза од највећег ривала,будеш цело вече надрндан,све ти смета,није ти до живота,али онда дође нови дан и само кажеш себи идемо даље,идемо јаче и још боље,по мени највећи понос је био дербиј пре годину и по дана,кад смо издували на Маракани од стоке 2-1,кад сам изашао са стадиона поносан на наше издање,север је био у трансу цео меч иако смо изгубили,то лудило треба стално да буде,има још дербија и доће то гажење стоке,па нас онда нико неће моћи зауставити,онај ко сматра да после једног пораза не треба да иде више на север,и да му је доста утакмица,тај онда не заслужује да дође икада више на север,навијачи који су ту само због резултата,нису прави навијачи,утакмица у недељу ће бити прави доказ наше навијачке свести.П.С Срамота је да клуб и даље форсира овакве цене карти за запад и исток,неко ко је нпр пратио све утакмице нашег клуба у Бг ЗА ОВИХ 15 ДАНА са запада или истока требало му је преко 2000 дин само за карте што је превише,само се питам докле ће то форсирати,док су на јесен скоро биле бесплатне карте углавном за исток,сада клуб набија цене невероватно!!!СВИ НА БСК!!!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 19 Mar 2011 08:06    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
П.С Срамота је да клуб и даље форсира овакве цене карти за запад и исток,неко ко је нпр пратио све утакмице нашег клуба у Бг ЗА ОВИХ 15 ДАНА са запада или истока требало му је преко 2000 дин само за карте што је превише,само се питам докле ће то форсирати,док су на јесен скоро биле бесплатне карте углавном за исток,сада клуб набија цене невероватно!!!

И за бочне трибине постоји сезонска карта, тако да не видим у чему је проблем...
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 19 Mar 2011 09:36    Post subject: Reply with quote

500 динара јесте много ако ти је то успутна ствар па хоћеш да дођеш на стадион.Оном ко живи за Звезду не може представљати толики проблем.У напред одвајаш паре и то је то,баш као када ми рецимо идемо на неко европско гостовање.Не можеш тај дан да се сетиш тога,него много раније!
Ако немаш пара,на истоку је малтене за све бесплатно,тако је барем било до сад.А опет,ако поредимо рецимо са Грчком...њима је пропусница сезонска за навијачку трибину око 400 еура.Нека им је плата и 800 еура...а није,то значи пола плате дају на пропусницу за "север".То је рецимо као кад би код нас била 150 еура...а код нас је једва 10 еура!!!Јесте њима квалитетнији фудбал али погледајте колико је то смешно што ми "плаћамо".
Свако ко жели да буде на стадиону,наћи ће начина да буде ту...остало су у главном изговори.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Urke
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Mar 2010
Posts: 20
Location: Лазарев град

PostPosted: 19 Mar 2011 11:12    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
П.С Срамота је да клуб и даље форсира овакве цене карти за запад и исток,неко ко је нпр пратио све утакмице нашег клуба у Бг ЗА ОВИХ 15 ДАНА са запада или истока требало му је преко 2000 дин само за карте што је превише,само се питам докле ће то форсирати,док су на јесен скоро биле бесплатне карте углавном за исток,сада клуб набија цене невероватно!!!СВИ НА БСК!!!


За нешто више од 2000 може да се узме сезонска за исток.Онај ко оде на 2-3 утакмице годишње плаћа утакмицу 400дин,онај који иде на већину плати сезонску и све гледа за мале паре,тако да уопште нема разлога да карте појефтине.Можда бих ја отворио југ,ставио исту цену карата као за север,па да они који су на северу само због јефтиније карте пређу тамо и гледају утакмицу.
Back to top
View user's profile Send private message
mr nono
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Feb 2010
Posts: 157

PostPosted: 19 Mar 2011 12:09    Post subject: Reply with quote

Неки људи не иду на Север зато што је јефтинија карта, него да би сутра у школи рекли другарима "био сам на северу и палио сам бакљу,а поред мене су биле 2 врх рибе", и да стваиш исту цену за запад ти клинци би поново дошли на Север.

Сви сте већ рекли све, сада ће да се види ко је стварно уз Звезду,а ја да понављам 10х написане ствари не би Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Dragan_rs
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Sep 2005
Posts: 17

PostPosted: 19 Mar 2011 12:35    Post subject: Reply with quote

На муци се познају јунаци!!!!
Долазак на Север је за већину дио живота дио нашег биоритма. Ко тако не осјећа и гледа само резултате или само задњи резултат не треба ни да долази!!!

АЈМО СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop