DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА-ЗВЕЗДА-БСК!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Стефан Милано
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2010
Posts: 61
Location: Вождовац

PostPosted: 21 Mar 2011 16:26    Post subject: Reply with quote

Ronin_CZV wrote:
Ја бих само похвалио начин на који је тражен од наших који су било до запада и истока да приђу коп-у, мислим да је то дело дало резултат какав се од њега и очекује. После свега желим да истакнем свој понос што сам ДЕЛИЈА! Браћо видимо се против братског нам Зенита 23-ег!

Братски клубови су Олимпиакос и Спартак!То што наш клуб сарађује са Зенитом на спортском плану,то је друга прича...
_________________
Правда за Уроша Мишића!Правда за Гробаре!
Back to top
View user's profile Send private message
Ronin_CZV
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Mar 2011
Posts: 4

PostPosted: 21 Mar 2011 16:53    Post subject: Reply with quote

Стефан Милано wrote:
Ronin_CZV wrote:
Ја бих само похвалио начин на који је тражен од наших који су било до запада и истока да приђу коп-у, мислим да је то дело дало резултат какав се од њега и очекује. После свега желим да истакнем свој понос што сам ДЕЛИЈА! Браћо видимо се против братског нам Зенита 23-ег!

Братски клубови су Олимпиакос и Спартак!То што наш клуб сарађује са Зенитом на спортском плану,то је друга прича...


Мислио сам Православни клуб, заједнички нам спонзор... Моја ствар је што све Православно сматрам братским, наравно да знам да су нам братски клубови Олимпијакос и Спартак... Иако по годинама и стажу спадам у оне мало старије на трибини, ево упућујем извињење свима који су се нашли оштећенима у мом посту. Видимо се на Стадиони, живи били браћо.
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 21 Mar 2011 18:44    Post subject: Reply with quote

Да напишем и ја коју за меч од синоћ... Стварно било је прелепо бити део нечега као што је било оно синоћ, да знаш да су ту сви они који живе и дишу за овај клуб и северну трибину... Корео и парола ушло у крв... оставља без текста! Да се најежиж!!!
Што се тиче певања, много боље али... све што сад хоћемо је... тако брзо певамо да је то страшно! Evil or Very Mad Као да се такмичимо ко ће пре да заврши песму. Било је речи после дербија да смо то убрзали али јуче ми изгледала чак и брже. Могло би то да се опомене одоздо, пошто овако лепу песму уништавамо.
Back to top
View user's profile Send private message
курсула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Apr 2010
Posts: 329

PostPosted: 21 Mar 2011 19:18    Post subject: Reply with quote

МедакIII wrote:
Што се тиче певања, много боље али... све што сад хоћемо је... тако брзо певамо да је то страшно! Evil or Very Mad Као да се такмичимо ко ће пре да заврши песму. Било је речи после дербија да смо то убрзали али јуче ми изгледала чак и брже. Могло би то да се опомене одоздо, пошто овако лепу песму уништавамо.



Опоменуто је "одоздо". Речено је да се слуша бубањ и да се не брза.
Мислим да грешиш када кажеш је звучала баш толико "пребрзо".
_________________
Волети Црвену Звезду није тако мала ствар, озбиљно вам кажем. -Љуба Тадић
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 21 Mar 2011 19:26    Post subject: Reply with quote

курсула wrote:
МедакIII wrote:
Што се тиче певања, много боље али... све што сад хоћемо је... тако брзо певамо да је то страшно! Evil or Very Mad Као да се такмичимо ко ће пре да заврши песму. Било је речи после дербија да смо то убрзали али јуче ми изгледала чак и брже. Могло би то да се опомене одоздо, пошто овако лепу песму уништавамо.



Опоменуто је "одоздо". Речено је да се слуша бубањ и да се не брза.
Мислим да грешиш када кажеш је звучала баш толико "пребрзо".


Ја кажем мени је изгледала, можда се варам али опет... А ово нисам чуо да је опоменуто, супер али не би било на одмет опет! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
ćime
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Sep 2009
Posts: 27

PostPosted: 21 Mar 2011 20:34    Post subject: Reply with quote

Иако сам дошао кући у пола 3, иако сам се смрзавао и киснуо 15 сати, нежалим ни минут проведен синоћ на трибини. Још ту има неких који су залутали али мислим да је 80-90% синоћ било оних правих, навијање у већини утакмице одлично, а најјачи утисак ми остаје код песама које нису могле да се зауставе Smile (овде пре свега мислим на евровизију). Жао ми је само што нисмо отпевали још једну строфу песме "Нек нам бог да среће..." као што је писало на информатору или чак целу песму јер овако скраћена ми је некако кратка, чини ми се да би много боље звучала кад би је певали целу.
Back to top
View user's profile Send private message
ćime
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Sep 2009
Posts: 27

PostPosted: 21 Mar 2011 20:38    Post subject: Reply with quote

Да и ово сам заборавио да додам, да имам могућност да бирам навијање од синоћ са онолико људи или пун север са стандардним "позерима" увек би изабрао ово прво.
Back to top
View user's profile Send private message
rsfc
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Sep 2009
Posts: 61
Location: БГ

PostPosted: 21 Mar 2011 21:22    Post subject: Reply with quote

Не разумем чему то разочарење што се тиче бројности... Ова утакмица је показала колико има нас искрених и правих навијача, другара на које можемо да се ослонимо а резултат је 7000! Па то је фантастично! То је крцат север на лавору, пола на Мари... Кренули смо од пар стотина испод крова (тада смо имали 95% дерби навијаче), дошли до средње шипке, за кратко време се спустили скроз до доле, да би смо данас имали оволико, у правом смислу речи, Делија Exclamation
Наравно да и у овом броју можемо некоме замерити ово или оно, али ови људи су показали своју приврженост, и за кратко време ће се уклопити...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=y_bTvly_dK8
Back to top
View user's profile Send private message
Ултра страна
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2010
Posts: 51
Location: Ракетна база

PostPosted: 21 Mar 2011 21:32    Post subject: Reply with quote

Одлично вече за све на трибини, свака част свима који су дошли и одрали грло!
Парола је погодила право у центар, корео и бакљада фантастични у сваком погледу, без претеривања...
По мени бројност је сасвим солидна била с`обзиром на "околности", у сваком случају још једно вече за памћење.
Што се тиче људи до истока и запада, колико сам ја видео већина су били људи са малом децом и пар старијих, лепо што су се одазвали и помогли да кореографија успе!
Back to top
View user's profile Send private message
LuckySStrikeR
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Dec 2007
Posts: 127
Location: Земун

PostPosted: 21 Mar 2011 22:18    Post subject: бокови... Reply with quote

Људи коју су на боковима под кровом?
"То су исто наши другари,само не знају шта треба да раде!"

Very Happy

Мало сам се нашалио цитирањем јер све је речено, чак и неки детаљи које сам запазио и ја, али су већ речени, тако да комплетно сам изненађен нашим издањем, кад се сви услови саберу, феноменално! Баш кад мислим да ће бити лоше, оно се опет изненадим! ИДЕМО ДАЉЕ!
_________________
...оно што Звездо теби смо дали свих ових година...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop