DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА-ЗВЕЗДА-БСК!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 21 Mar 2011 09:31    Post subject: Reply with quote

Ма који кикс комшија, киша је падала и нису били идеални временски услови... Rolling Eyes
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 21 Mar 2011 09:38    Post subject: Reply with quote

Нажалост доста људи је и било у фазону, да идем да гледам ове што су изгубили у дербију, и да киснем због њих, боли ме курац. Такви чине сигурно 30% наше трибине.
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
александар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Sep 2010
Posts: 4

PostPosted: 21 Mar 2011 10:28    Post subject: Reply with quote

Атмосвера на утакмици је била одлична. Ја као неко ко долази редовно на Маракану могу да кажем да мени лично више одговара посјета попут ове синоћне јер се може примјетити да смо много пјевљивији у овом броју него кад нас је више . Да ли је то добро или не , нећу у то да улазим .
Искористио бих прилику да кажем да нам је потребан сервер већег капацитета јер сам примјетио да кад је посјета мало већа на форуму , форум нам често пада .
Back to top
View user's profile Send private message
Мајор Гаврило
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 206

PostPosted: 21 Mar 2011 10:45    Post subject: Reply with quote

Ја сам и синоћ и данас улазио из прве на форум.Нема шта,екипа са фејсбука је заказала на сваком плану. Laughing

А што се певања тиче,цела поента је да број људи на северу који певају као један на свакој утакмици буде што већи.Данас је то 7.000,сутра...
Back to top
View user's profile Send private message
Eagle
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Dec 2007
Posts: 184

PostPosted: 21 Mar 2011 10:54    Post subject: Reply with quote

На клипу се види да је и прво полувреме било одлично, иако ми се јуче чинило да друго није могло да се пореди са првим колико је било боље. Бројност одлична, с обзиром да су неки "навијачи" незадовољни дербијем, досадном кишицом, а у корист им је ишао и ТВ пренос, па им је то "чврст" разлог. Но, ко јебе такве, сад сам бар сигуран да би нас онолико било и говна да су падала.
П.С. Стварно треба порадити на капацитету форума, стално багује.
_________________
"Јавност је стара жена. Пустите је да трабуња и мрмља."
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 Mar 2011 11:28    Post subject: Reply with quote

Бакље, корео
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 21 Mar 2011 11:36    Post subject: Reply with quote

Свако од нас неке песме воли мање или више и то је нормално, али мислим да смо до сад, у више наврата, доказали да СВАКА песма може лепо да звучи кад се лепо отпева. Пре пар дана сам писао овде како је евровизија(по мени најдосаднија песма икад певана на трибини) почела да добија сасвим нови облик. Да је постала певљивија, моћније звучи, дуже се пева. Од тога да је, преко курца, поновимо пар пута и крај...смо дошли до тога да део трибине није могао да престане да је пева.
Можда смо се доста ''шалили'' са седањем, певушењем, наглим поскакивањем код песме Кад Тешко Је.
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 21 Mar 2011 13:04    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
Бакље, корео

можда претерујем, и можда сам субјективан али ово је најбољи навијачки клип који сам икада видео...
Кореографија, наше боје, име нашег клуба, перфектно изведена као симбол снаге и јединства наше трибине, а онда мало по мало све прелази у опште лудило. Иако је од почетка сасвим лепо и гласно певано, на клипу се осети како се атмосфера све више и више подиже.
детаљ на 3:35, зум на 3:56 ма уметност Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 21 Mar 2011 13:26    Post subject: Reply with quote

пар пута сам писао на пп о томе како је само потребно мало маште и цимања, узети камеру у руку и променити место и угао снимања трибине. и као што се сад види добије се клип који је милина гледати, уметност!
било би супер кад би се наставило овакво снимање и монтажа од стране заицева сваку утакмицу. свака част и само напред! пс. још убациш понеко графичко решење и испадне савршено! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 21 Mar 2011 13:34    Post subject: Reply with quote

Мађија на снимку Laughing

'ајде да "разумијем" ове до истока и запада што их мрзи да приђу, а опет су пришли, али људи који стоје на слову З на кореографији, у дијелу под кровом, које МОЛИМ да сиђу само пар редова јер се на полувремену појавила рупа ту гдје сам стајао - ма јес' боли их уво, што би они киснули 5-10 минута! Ух!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 21 Mar 2011 14:48    Post subject: Reply with quote

Звезда - Бск цела утакмица Arrow http://www.youtube.com/watch?v=T5HKO4R7Qfw
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 21 Mar 2011 14:50    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
Бакље, корео

Обратите пажњу на бубњеве како се добро чују и како песма прати ритам бубња, уопште нема брзања, одлично!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
немам појма
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 73

PostPosted: 21 Mar 2011 15:00    Post subject: Reply with quote

Дуго се нису људи осећали толико лепо на трибини. Види се колико смо напредовали. Одличан број верних Делија, чак и кад се одузме нешто људи који су дошли јер је умро партизан. И навијање одма боље. Једино што смо певали по зими киши три пута у току утакмице, много је то!
п.с. имали смо прилику после 100 година да певамо оћемо пети, а да смо певали дали би га Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 Mar 2011 15:04    Post subject: Reply with quote

Апатинерс, мени је убедљиво најјачи детаљ са овог снимка на 3:20, сунце изнад Севера.

Хвала у сваком случају. Трудимо се колико је у нашој моћи да пренесемо атмосферу. Некада боље, некада лошије, али опет размишљам(о) и о томе да ће ваљда за 20 - 30 година неко бити заинтересован да погледа како се то некада радило и навијало, па сходно томе, не желим да урадим нешто што би могло да направи криву слику о нама.

Наши бубњари су убице! Само тако наставите!
Back to top
View user's profile Send private message
Ronin_CZV
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Mar 2011
Posts: 4

PostPosted: 21 Mar 2011 16:10    Post subject: Reply with quote

Ја бих само похвалио начин на који је тражен од наших који су било до запада и истока да приђу коп-у, мислим да је то дело дало резултат какав се од њега и очекује. После свега желим да истакнем свој понос што сам ДЕЛИЈА! Браћо видимо се против братског нам Зенита 23-ег!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop